Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#12801 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nosara »

breuer wrote: 26/03/2021 09:12 Geni i pravda

i onaj smajli sa mišićima
:lol: :lol: :lol:

Misici, ali #mozgabez...
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#12802 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

emmir1 wrote: 30/03/2021 21:40 Trenutno problem NIPa nije SDA.

Problem NiPu su oni sami sebi, nije bitna ni ova afera oko GV, pričat se još koji dan i dolaze nove stvari.

Evo imamo načelnike po Sarajevu, imamo vladu.

Šta imamo?
Hvale se po FB ako ofarbaju kakve stepenice, hvale se novom fasadom, Muzur sa Ilidze slika nekakve rupe po cesti i radne mašine.

Ako oni misle da je ovo iz temelja, onda su zalutali totalno.

Imamo sada izbore u Travniku, da su odradili posao u Sarajevu kako treba dobili bi glat.

Ovako mislim da nemaju šanse, ali eto možda griješim.


Koliko vidim NIPu nedostaje ljudi i vizije, nedostaje projekata sa kojima ćemo pomjerit granice, da mi vidimo da se radi nešto.

Za sada imamo poneku rupu pokrpljenu, ponegdje novu fasadu, tu i tamo nove cijevi...

I svakako na dnevnoj bazi valjanje u blatu sa SDA.

U tome su prilično uporni i svojeglavi.

Na dobrom putu su da razočaraju svoje birače i ako bih im dao glas da su sutra izbori, to bi bilo samo da nije SDA.

Ništa drugo ponudili nisu.
Dajte malo ozbiljnosti...

Kako rade tek cemo vidjeti, a nije realno da smo vec nesto trebali vidjeti, a posebno mi je smijesno kad ljudi govore gdje su nacelnici nigdje ih nema...

Evo sta neko iz Starog Grada treba da zna sta nacelnik Ilidje radi??? Nacelnikovo je da radi sa gradjanima njegove opstine, a ne sa internet mahalusama iz cijele BIH...

Eto ispada da svi moraju biti jeftini populisti i placati svakodnevno medije da ih objavljuju za suplju pricu.


Ljudi imaju svoj olan i program i obecanja koja su dali ljudima i treba da rade na realizaciji toga!
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12803 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Styling wrote: 31/03/2021 06:24
emmir1 wrote: 30/03/2021 21:40 Trenutno problem NIPa nije SDA.

Problem NiPu su oni sami sebi, nije bitna ni ova afera oko GV, pričat se još koji dan i dolaze nove stvari.

Evo imamo načelnike po Sarajevu, imamo vladu.

Šta imamo?
Hvale se po FB ako ofarbaju kakve stepenice, hvale se novom fasadom, Muzur sa Ilidze slika nekakve rupe po cesti i radne mašine.

Ako oni misle da je ovo iz temelja, onda su zalutali totalno.

Imamo sada izbore u Travniku, da su odradili posao u Sarajevu kako treba dobili bi glat.

Ovako mislim da nemaju šanse, ali eto možda griješim.


Koliko vidim NIPu nedostaje ljudi i vizije, nedostaje projekata sa kojima ćemo pomjerit granice, da mi vidimo da se radi nešto.

Za sada imamo poneku rupu pokrpljenu, ponegdje novu fasadu, tu i tamo nove cijevi...

I svakako na dnevnoj bazi valjanje u blatu sa SDA.

U tome su prilično uporni i svojeglavi.

Na dobrom putu su da razočaraju svoje birače i ako bih im dao glas da su sutra izbori, to bi bilo samo da nije SDA.

Ništa drugo ponudili nisu.
Pa, polahko tek su budzeti usvojeni. Tokom privremenog finansiranja se ne moze nista znacajno raditi. Valja izvrsiti reviziju kriminala 30 godina i nastaviti raditi. Stvarno ne kontam sta ovaj narod hoce.

Primjetih da braniš NIP u svakoj situaciji, vjerujem da si nekako i povezana sa NIPom.

Malo kritike ne škodi.

Kako rekoh nema vizije.
Ako oni čekaju budzet da nešto urade i da pokrenu stvari u BIH, onda ništa od njih.

Sa budzetima se vrlo malo može.

Ja evo imam nekoliko ideja koje bi bez marke sa budzeta bili generacijski projekti.

Potrebno je samo radit i imati volju.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12804 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

emmir1 wrote: 31/03/2021 09:08
Styling wrote: 31/03/2021 06:24
emmir1 wrote: 30/03/2021 21:40 Trenutno problem NIPa nije SDA.

Problem NiPu su oni sami sebi, nije bitna ni ova afera oko GV, pričat se još koji dan i dolaze nove stvari.

Evo imamo načelnike po Sarajevu, imamo vladu.

Šta imamo?
Hvale se po FB ako ofarbaju kakve stepenice, hvale se novom fasadom, Muzur sa Ilidze slika nekakve rupe po cesti i radne mašine.

Ako oni misle da je ovo iz temelja, onda su zalutali totalno.

Imamo sada izbore u Travniku, da su odradili posao u Sarajevu kako treba dobili bi glat.

Ovako mislim da nemaju šanse, ali eto možda griješim.


Koliko vidim NIPu nedostaje ljudi i vizije, nedostaje projekata sa kojima ćemo pomjerit granice, da mi vidimo da se radi nešto.

Za sada imamo poneku rupu pokrpljenu, ponegdje novu fasadu, tu i tamo nove cijevi...

I svakako na dnevnoj bazi valjanje u blatu sa SDA.

U tome su prilično uporni i svojeglavi.

Na dobrom putu su da razočaraju svoje birače i ako bih im dao glas da su sutra izbori, to bi bilo samo da nije SDA.

Ništa drugo ponudili nisu.
Pa, polahko tek su budzeti usvojeni. Tokom privremenog finansiranja se ne moze nista znacajno raditi. Valja izvrsiti reviziju kriminala 30 godina i nastaviti raditi. Stvarno ne kontam sta ovaj narod hoce.

Primjetih da braniš NIP u svakoj situaciji, vjerujem da si nekako i povezana sa NIPom.

Malo kritike ne škodi.

Kako rekoh nema vizije.
Ako oni čekaju budzet da nešto urade i da pokrenu stvari u BIH, onda ništa od njih.

Sa budzetima se vrlo malo može.

Ja evo imam nekoliko ideja koje bi bez marke sa budzeta bili generacijski projekti.

Potrebno je samo radit i imati volju.
Nisu svi nacelnici NiP-ovi. A ti ako imas kvalitetan prijedlog preko lokalnih vijecnika koji te zastupaju predlozi u svojoj opcini.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12805 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

MUNAFIK wrote: 31/03/2021 08:20
emmir1 wrote: 30/03/2021 21:40 Trenutno problem NIPa nije SDA.

Problem NiPu su oni sami sebi, nije bitna ni ova afera oko GV, pričat se još koji dan i dolaze nove stvari.

Evo imamo načelnike po Sarajevu, imamo vladu.

Šta imamo?
Hvale se po FB ako ofarbaju kakve stepenice, hvale se novom fasadom, Muzur sa Ilidze slika nekakve rupe po cesti i radne mašine.

Ako oni misle da je ovo iz temelja, onda su zalutali totalno.

Imamo sada izbore u Travniku, da su odradili posao u Sarajevu kako treba dobili bi glat.

Ovako mislim da nemaju šanse, ali eto možda griješim.


Koliko vidim NIPu nedostaje ljudi i vizije, nedostaje projekata sa kojima ćemo pomjerit granice, da mi vidimo da se radi nešto.

Za sada imamo poneku rupu pokrpljenu, ponegdje novu fasadu, tu i tamo nove cijevi...

I svakako na dnevnoj bazi valjanje u blatu sa SDA.

U tome su prilično uporni i svojeglavi.

Na dobrom putu su da razočaraju svoje birače i ako bih im dao glas da su sutra izbori, to bi bilo samo da nije SDA.

Ništa drugo ponudili nisu.
Dajte malo ozbiljnosti...

Kako rade tek cemo vidjeti, a nije realno da smo vec nesto trebali vidjeti, a posebno mi je smijesno kad ljudi govore gdje su nacelnici nigdje ih nema...

Evo sta neko iz Starog Grada treba da zna sta nacelnik Ilidje radi??? Nacelnikovo je da radi sa gradjanima njegove opstine, a ne sa internet mahalusama iz cijele BIH...

Eto ispada da svi moraju biti jeftini populisti i placati svakodnevno medije da ih objavljuju za suplju pricu.


Ljudi imaju svoj olan i program i obecanja koja su dali ljudima i treba da rade na realizaciji toga!


Obećanja su promjene iz temelja.
Jel tako?

Jeste.

Ja ne vidim nikakve promjene iz temelja, ne vidim uopšte promjene.
Ne vidim transparentnost, ne vidim taj kriminal što su nam obećali otkrit i dati na uvid.

Vidim samo Aljošu Čamparu koji je decenijama bio u glavnim odborima SDA kako se vuće sa Dinom

A Dino nam kaže da je to promjena iz temelja.
To je vrijeđanje inteligencije birača, to je prevara birača.


Neka Dino ima na umu jednu stvar!

Za NIP se nije glasalo jer su nam oni ponudili ekonomiju, obrazovanje, zdravstvo.

Glasalo se isključivo da se skine SDA sa vlasti, to je bio osnovni motiv kod glasača.

I ovo ti kažem kao osoba koja je mjesec dana agitovala kod svih poznanika za NIP, moja komplet familija je glasala za NIP.

Znači pišem kritiku koja je isključivo dobronamjerna.

Ok, mogu u NIPu biti uspavani i pričati priče i kriviti sve druge, ali bojim se da to nije put.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12806 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Styling wrote: 31/03/2021 09:10
emmir1 wrote: 31/03/2021 09:08
Styling wrote: 31/03/2021 06:24

Pa, polahko tek su budzeti usvojeni. Tokom privremenog finansiranja se ne moze nista znacajno raditi. Valja izvrsiti reviziju kriminala 30 godina i nastaviti raditi. Stvarno ne kontam sta ovaj narod hoce.

Primjetih da braniš NIP u svakoj situaciji, vjerujem da si nekako i povezana sa NIPom.

Malo kritike ne škodi.

Kako rekoh nema vizije.
Ako oni čekaju budzet da nešto urade i da pokrenu stvari u BIH, onda ništa od njih.

Sa budzetima se vrlo malo može.

Ja evo imam nekoliko ideja koje bi bez marke sa budzeta bili generacijski projekti.

Potrebno je samo radit i imati volju.
Nisu svi nacelnici NiP-ovi. A ti ako imas kvalitetan prijedlog preko lokalnih vijecnika koji te zastupaju predlozi u svojoj opcini.


Nemam ja prijedloge za lokalne vjećnike, oni to ne mogu da iznesu.
Ja imam prijedloge koji bi pokrenuli stvari u BiH i apsolutno ne ovise o Dodiku i Covicu

Samo je do nas
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12807 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

emmir1 wrote: 31/03/2021 09:21
Styling wrote: 31/03/2021 09:10
emmir1 wrote: 31/03/2021 09:08


Primjetih da braniš NIP u svakoj situaciji, vjerujem da si nekako i povezana sa NIPom.

Malo kritike ne škodi.

Kako rekoh nema vizije.
Ako oni čekaju budzet da nešto urade i da pokrenu stvari u BIH, onda ništa od njih.

Sa budzetima se vrlo malo može.

Ja evo imam nekoliko ideja koje bi bez marke sa budzeta bili generacijski projekti.

Potrebno je samo radit i imati volju.
Nisu svi nacelnici NiP-ovi. A ti ako imas kvalitetan prijedlog preko lokalnih vijecnika koji te zastupaju predlozi u svojoj opcini.


Nemam ja prijedloge za lokalne vjećnike, oni to ne mogu da iznesu.
Ja imam prijedloge koji bi pokrenuli stvari u BiH i apsolutno ne ovise o Dodiku i Covicu

Samo je do nas
Onda iznesi prijedloge pa da te raja podrzi.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#12808 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nosara »

Evo prijedlog, sljubite se s maticnom strankom, samo zbunjujete vec sludjenu kukavelj.

A isti ste, sto je prvi preduslov.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12809 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 30/03/2021 20:32
Patton44 wrote: 30/03/2021 20:24
Styling wrote: 30/03/2021 20:01

Naravno da ce biti. I te kako. A ti samo klepaj po tastaturi.
Nesumnjam,vidi se da je vani obrazovan.
A,po tvojoj gramatici, vidim da ti nisi nikako.
Ma bravo. Upravo je to dokaz koji je kloc,kad ja neskolovan to mogu vidit.
Cudno mi, da vi skolovani to ne vidite, il je po onoj,nas je taman da je odgovana.
made_in_sarajevo
Posts: 6954
Joined: 06/05/2013 23:05

#12810 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by made_in_sarajevo »

ali ima najveci problem od svega, a to je korona. sad da ti radis projekte, kazes kako je koldzo, memic pokro pare povlaci da ti ljudi jebu mater uz komentar daj pare za vakcine, ubi nas korona, a ti o kriminalu pricas, itd... to bi sve sda docekala na volej i onda udri brigu na veselje dok se boje ne rastope.

kad prodje korona to jest kad popusti malo, po meni onda ih treba stisnuti gdje su radovi, stanice, krpljenje prelaza oko tramvajskih sina, itd, stisnuti nacelnike gdje su staze za bicikle, parkovi, rasvjeta, itd.


ovako danas je red korone, sebija, korona. sutra je red zahiragica, devica uz neka prozivanja za koja sumnjam da i oni sami znaju sta hoce. svaki dan se vrte isti napadi, prozivanja, odugovlacenja na sjednicama skupstine i onda navece gazija izbaci status kako ovi ne rade nista, a dan kompletan proveli slusajuci zahiragica kako prica od kulina bana.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12811 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

nosara wrote: 31/03/2021 10:40 Evo prijedlog, sljubite se s maticnom strankom, samo zbunjujete vec sludjenu kukavelj.

A isti ste, sto je prvi preduslov.
:thumbup:
Bi iste sekunde,al da kifla bude na Bakirovom mjestu.
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#12812 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

Patton44 wrote: 31/03/2021 11:24
nosara wrote: 31/03/2021 10:40 Evo prijedlog, sljubite se s maticnom strankom, samo zbunjujete vec sludjenu kukavelj.

A isti ste, sto je prvi preduslov.
:thumbup:
Bi iste sekunde,al da kifla bude na Bakirovom mjestu.
Sta bi Seka rekla na ovo?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12813 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

joint union wrote: 31/03/2021 11:26
Patton44 wrote: 31/03/2021 11:24
nosara wrote: 31/03/2021 10:40 Evo prijedlog, sljubite se s maticnom strankom, samo zbunjujete vec sludjenu kukavelj.

A isti ste, sto je prvi preduslov.
:thumbup:
Bi iste sekunde,al da kifla bude na Bakirovom mjestu.
Sta bi Seka rekla na ovo?
Ako se prisjeti poruka koje je dobivala od kifle,vjerovatno bi pristala.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12814 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Patton44 wrote: 31/03/2021 10:54
Styling wrote: 30/03/2021 20:32
Patton44 wrote: 30/03/2021 20:24
Nesumnjam,vidi se da je vani obrazovan.
A,po tvojoj gramatici, vidim da ti nisi nikako.
Ma bravo. Upravo je to dokaz koji je kloc,kad ja neskolovan to mogu vidit.
Cudno mi, da vi skolovani to ne vidite, il je po onoj,nas je taman da je odgovana.
Cekaj, ti ovo zamjeras NiPu, ili te prenijelo pa si htio reci SDA???
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#12815 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

Patton44 wrote: 31/03/2021 11:34
joint union wrote: 31/03/2021 11:26
Patton44 wrote: 31/03/2021 11:24 :thumbup:
Bi iste sekunde,al da kifla bude na Bakirovom mjestu.
Sta bi Seka rekla na ovo?
Ako se prisjeti poruka koje je dobivala od kifle,vjerovatno bi pristala.
Zna li Bake za te poruke, je li ozbiljna veza bila? Jes' vidio kifle vragolana?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12816 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

drndalo wrote: 31/03/2021 11:34
Patton44 wrote: 31/03/2021 10:54
Styling wrote: 30/03/2021 20:32

A,po tvojoj gramatici, vidim da ti nisi nikako.
Ma bravo. Upravo je to dokaz koji je kloc,kad ja neskolovan to mogu vidit.
Cudno mi, da vi skolovani to ne vidite, il je po onoj,nas je taman da je odgovana.
Cekaj, ti ovo zamjeras NiPu, ili te prenijelo pa si htio reci SDA???
Postovani suvlasnice Mtel-a, nit me prenosi,nit pisem ono sto nisam htio.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12817 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 31/03/2021 10:54
Styling wrote: 30/03/2021 20:32
Patton44 wrote: 30/03/2021 20:24
Nesumnjam,vidi se da je vani obrazovan.
A,po tvojoj gramatici, vidim da ti nisi nikako.
Ma bravo. Upravo je to dokaz koji je kloc,kad ja neskolovan to mogu vidit.
Cudno mi, da vi skolovani to ne vidite, il je po onoj,nas je taman da je odgovana.
Patent na pravilo -nas je pa taman i da je od govana- je vase. Zadrzite ga. Ne treba nam.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12818 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Patton44 wrote: 31/03/2021 11:55
drndalo wrote: 31/03/2021 11:34
Patton44 wrote: 31/03/2021 10:54
Ma bravo. Upravo je to dokaz koji je kloc,kad ja neskolovan to mogu vidit.
Cudno mi, da vi skolovani to ne vidite, il je po onoj,nas je taman da je odgovana.
Cekaj, ti ovo zamjeras NiPu, ili te prenijelo pa si htio reci SDA???
Postovani suvlasnice Mtel-a, nit me prenosi,nit pisem ono sto nisam htio.
Oh, hvala na prepoznavanju, samo htjedoh naglasiti da kada SDA zamjera drugima: "naš je taman da je od govana" sistem, to liči na narodnu:"Ko o čemu, kurva o poštenju..."
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12819 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

joint union wrote: 31/03/2021 11:36
Patton44 wrote: 31/03/2021 11:34
joint union wrote: 31/03/2021 11:26

Sta bi Seka rekla na ovo?
Ako se prisjeti poruka koje je dobivala od kifle,vjerovatno bi pristala.
Zna li Bake za te poruke, je li ozbiljna veza bila? Jes' vidio kifle vragolana?
Zna.
Kad se nekom u dupe uvlacis,ne postoji ozbiljna veza.
I nije on vragolan,nego dupe uvlakac.
:vozdra:
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#12820 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

Patton44 wrote: 31/03/2021 12:08
joint union wrote: 31/03/2021 11:36
Patton44 wrote: 31/03/2021 11:34 Ako se prisjeti poruka koje je dobivala od kifle,vjerovatno bi pristala.
Zna li Bake za te poruke, je li ozbiljna veza bila? Jes' vidio kifle vragolana?
Zna.
Kad se nekom u dupe uvlacis,ne postoji ozbiljna veza.
I nije on vragolan,nego dupe uvlakac.
:vozdra:
Priznajem tu si na svom terenu, analno planinarenje su sdaovci ipak usavrsili, ne bih se sporio :vozdra:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12821 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 31/03/2021 12:00
Patton44 wrote: 31/03/2021 10:54
Styling wrote: 30/03/2021 20:32

A,po tvojoj gramatici, vidim da ti nisi nikako.
Ma bravo. Upravo je to dokaz koji je kloc,kad ja neskolovan to mogu vidit.
Cudno mi, da vi skolovani to ne vidite, il je po onoj,nas je taman da je odgovana.
Patent na pravilo -nas je pa taman i da je od govana- je vase. Zadrzite ga. Ne treba nam.
Pa NIP je osnovan od nasi,tako da to, kako ti kazes pravilo u potpunosti stoji.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12822 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 31/03/2021 12:22
Styling wrote: 31/03/2021 12:00
Patton44 wrote: 31/03/2021 10:54
Ma bravo. Upravo je to dokaz koji je kloc,kad ja neskolovan to mogu vidit.
Cudno mi, da vi skolovani to ne vidite, il je po onoj,nas je taman da je odgovana.
Patent na pravilo -nas je pa taman i da je od govana- je vase. Zadrzite ga. Ne treba nam.
Pa NIP je osnovan od nasi,tako da to, kako ti kazes pravilo u potpunosti stoji.
Sto li onda odose od vas?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12823 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

joint union wrote: 31/03/2021 12:15
Patton44 wrote: 31/03/2021 12:08
joint union wrote: 31/03/2021 11:36

Zna li Bake za te poruke, je li ozbiljna veza bila? Jes' vidio kifle vragolana?
Zna.
Kad se nekom u dupe uvlacis,ne postoji ozbiljna veza.
I nije on vragolan,nego dupe uvlakac.
:vozdra:
Priznajem tu si na svom terenu, analno planinarenje su sdaovci ipak usavrsili, ne bih se sporio :vozdra:
Sad su to hrabri,casni i posteni, koje u nebesa dizete.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12824 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 31/03/2021 12:25
Patton44 wrote: 31/03/2021 12:22
Styling wrote: 31/03/2021 12:00

Patent na pravilo -nas je pa taman i da je od govana- je vase. Zadrzite ga. Ne treba nam.
Pa NIP je osnovan od nasi,tako da to, kako ti kazes pravilo u potpunosti stoji.
Sto li onda odose od vas?
Sta ima to veze, nasi su taman da su od govana.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12825 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

drndalo wrote: 31/03/2021 12:02
Patton44 wrote: 31/03/2021 11:55
drndalo wrote: 31/03/2021 11:34
Cekaj, ti ovo zamjeras NiPu, ili te prenijelo pa si htio reci SDA???
Postovani suvlasnice Mtel-a, nit me prenosi,nit pisem ono sto nisam htio.
Oh, hvala na prepoznavanju, samo htjedoh naglasiti da kada SDA zamjera drugima: "naš je taman da je od govana" sistem, to liči na narodnu:"Ko o čemu, kurva o poštenju..."
Nidje veze. :vozdra:
Post Reply