Misici, ali #mozgabez...
Narod i Pravda (Konakovic)
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#12802 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dajte malo ozbiljnosti...emmir1 wrote: ↑30/03/2021 21:40 Trenutno problem NIPa nije SDA.
Problem NiPu su oni sami sebi, nije bitna ni ova afera oko GV, pričat se još koji dan i dolaze nove stvari.
Evo imamo načelnike po Sarajevu, imamo vladu.
Šta imamo?
Hvale se po FB ako ofarbaju kakve stepenice, hvale se novom fasadom, Muzur sa Ilidze slika nekakve rupe po cesti i radne mašine.
Ako oni misle da je ovo iz temelja, onda su zalutali totalno.
Imamo sada izbore u Travniku, da su odradili posao u Sarajevu kako treba dobili bi glat.
Ovako mislim da nemaju šanse, ali eto možda griješim.
Koliko vidim NIPu nedostaje ljudi i vizije, nedostaje projekata sa kojima ćemo pomjerit granice, da mi vidimo da se radi nešto.
Za sada imamo poneku rupu pokrpljenu, ponegdje novu fasadu, tu i tamo nove cijevi...
I svakako na dnevnoj bazi valjanje u blatu sa SDA.
U tome su prilično uporni i svojeglavi.
Na dobrom putu su da razočaraju svoje birače i ako bih im dao glas da su sutra izbori, to bi bilo samo da nije SDA.
Ništa drugo ponudili nisu.
Kako rade tek cemo vidjeti, a nije realno da smo vec nesto trebali vidjeti, a posebno mi je smijesno kad ljudi govore gdje su nacelnici nigdje ih nema...
Evo sta neko iz Starog Grada treba da zna sta nacelnik Ilidje radi??? Nacelnikovo je da radi sa gradjanima njegove opstine, a ne sa internet mahalusama iz cijele BIH...
Eto ispada da svi moraju biti jeftini populisti i placati svakodnevno medije da ih objavljuju za suplju pricu.
Ljudi imaju svoj olan i program i obecanja koja su dali ljudima i treba da rade na realizaciji toga!
-
emmir1
- Posts: 4937
- Joined: 07/06/2013 15:28
#12803 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Styling wrote: ↑31/03/2021 06:24Pa, polahko tek su budzeti usvojeni. Tokom privremenog finansiranja se ne moze nista znacajno raditi. Valja izvrsiti reviziju kriminala 30 godina i nastaviti raditi. Stvarno ne kontam sta ovaj narod hoce.emmir1 wrote: ↑30/03/2021 21:40 Trenutno problem NIPa nije SDA.
Problem NiPu su oni sami sebi, nije bitna ni ova afera oko GV, pričat se još koji dan i dolaze nove stvari.
Evo imamo načelnike po Sarajevu, imamo vladu.
Šta imamo?
Hvale se po FB ako ofarbaju kakve stepenice, hvale se novom fasadom, Muzur sa Ilidze slika nekakve rupe po cesti i radne mašine.
Ako oni misle da je ovo iz temelja, onda su zalutali totalno.
Imamo sada izbore u Travniku, da su odradili posao u Sarajevu kako treba dobili bi glat.
Ovako mislim da nemaju šanse, ali eto možda griješim.
Koliko vidim NIPu nedostaje ljudi i vizije, nedostaje projekata sa kojima ćemo pomjerit granice, da mi vidimo da se radi nešto.
Za sada imamo poneku rupu pokrpljenu, ponegdje novu fasadu, tu i tamo nove cijevi...
I svakako na dnevnoj bazi valjanje u blatu sa SDA.
U tome su prilično uporni i svojeglavi.
Na dobrom putu su da razočaraju svoje birače i ako bih im dao glas da su sutra izbori, to bi bilo samo da nije SDA.
Ništa drugo ponudili nisu.
Primjetih da braniš NIP u svakoj situaciji, vjerujem da si nekako i povezana sa NIPom.
Malo kritike ne škodi.
Kako rekoh nema vizije.
Ako oni čekaju budzet da nešto urade i da pokrenu stvari u BIH, onda ništa od njih.
Sa budzetima se vrlo malo može.
Ja evo imam nekoliko ideja koje bi bez marke sa budzeta bili generacijski projekti.
Potrebno je samo radit i imati volju.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12804 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nisu svi nacelnici NiP-ovi. A ti ako imas kvalitetan prijedlog preko lokalnih vijecnika koji te zastupaju predlozi u svojoj opcini.emmir1 wrote: ↑31/03/2021 09:08Styling wrote: ↑31/03/2021 06:24Pa, polahko tek su budzeti usvojeni. Tokom privremenog finansiranja se ne moze nista znacajno raditi. Valja izvrsiti reviziju kriminala 30 godina i nastaviti raditi. Stvarno ne kontam sta ovaj narod hoce.emmir1 wrote: ↑30/03/2021 21:40 Trenutno problem NIPa nije SDA.
Problem NiPu su oni sami sebi, nije bitna ni ova afera oko GV, pričat se još koji dan i dolaze nove stvari.
Evo imamo načelnike po Sarajevu, imamo vladu.
Šta imamo?
Hvale se po FB ako ofarbaju kakve stepenice, hvale se novom fasadom, Muzur sa Ilidze slika nekakve rupe po cesti i radne mašine.
Ako oni misle da je ovo iz temelja, onda su zalutali totalno.
Imamo sada izbore u Travniku, da su odradili posao u Sarajevu kako treba dobili bi glat.
Ovako mislim da nemaju šanse, ali eto možda griješim.
Koliko vidim NIPu nedostaje ljudi i vizije, nedostaje projekata sa kojima ćemo pomjerit granice, da mi vidimo da se radi nešto.
Za sada imamo poneku rupu pokrpljenu, ponegdje novu fasadu, tu i tamo nove cijevi...
I svakako na dnevnoj bazi valjanje u blatu sa SDA.
U tome su prilično uporni i svojeglavi.
Na dobrom putu su da razočaraju svoje birače i ako bih im dao glas da su sutra izbori, to bi bilo samo da nije SDA.
Ništa drugo ponudili nisu.
Primjetih da braniš NIP u svakoj situaciji, vjerujem da si nekako i povezana sa NIPom.
Malo kritike ne škodi.
Kako rekoh nema vizije.
Ako oni čekaju budzet da nešto urade i da pokrenu stvari u BIH, onda ništa od njih.
Sa budzetima se vrlo malo može.
Ja evo imam nekoliko ideja koje bi bez marke sa budzeta bili generacijski projekti.
Potrebno je samo radit i imati volju.
-
emmir1
- Posts: 4937
- Joined: 07/06/2013 15:28
#12805 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
MUNAFIK wrote: ↑31/03/2021 08:20Dajte malo ozbiljnosti...emmir1 wrote: ↑30/03/2021 21:40 Trenutno problem NIPa nije SDA.
Problem NiPu su oni sami sebi, nije bitna ni ova afera oko GV, pričat se još koji dan i dolaze nove stvari.
Evo imamo načelnike po Sarajevu, imamo vladu.
Šta imamo?
Hvale se po FB ako ofarbaju kakve stepenice, hvale se novom fasadom, Muzur sa Ilidze slika nekakve rupe po cesti i radne mašine.
Ako oni misle da je ovo iz temelja, onda su zalutali totalno.
Imamo sada izbore u Travniku, da su odradili posao u Sarajevu kako treba dobili bi glat.
Ovako mislim da nemaju šanse, ali eto možda griješim.
Koliko vidim NIPu nedostaje ljudi i vizije, nedostaje projekata sa kojima ćemo pomjerit granice, da mi vidimo da se radi nešto.
Za sada imamo poneku rupu pokrpljenu, ponegdje novu fasadu, tu i tamo nove cijevi...
I svakako na dnevnoj bazi valjanje u blatu sa SDA.
U tome su prilično uporni i svojeglavi.
Na dobrom putu su da razočaraju svoje birače i ako bih im dao glas da su sutra izbori, to bi bilo samo da nije SDA.
Ništa drugo ponudili nisu.
Kako rade tek cemo vidjeti, a nije realno da smo vec nesto trebali vidjeti, a posebno mi je smijesno kad ljudi govore gdje su nacelnici nigdje ih nema...
Evo sta neko iz Starog Grada treba da zna sta nacelnik Ilidje radi??? Nacelnikovo je da radi sa gradjanima njegove opstine, a ne sa internet mahalusama iz cijele BIH...
Eto ispada da svi moraju biti jeftini populisti i placati svakodnevno medije da ih objavljuju za suplju pricu.
Ljudi imaju svoj olan i program i obecanja koja su dali ljudima i treba da rade na realizaciji toga!
Obećanja su promjene iz temelja.
Jel tako?
Jeste.
Ja ne vidim nikakve promjene iz temelja, ne vidim uopšte promjene.
Ne vidim transparentnost, ne vidim taj kriminal što su nam obećali otkrit i dati na uvid.
Vidim samo Aljošu Čamparu koji je decenijama bio u glavnim odborima SDA kako se vuće sa Dinom
A Dino nam kaže da je to promjena iz temelja.
To je vrijeđanje inteligencije birača, to je prevara birača.
Neka Dino ima na umu jednu stvar!
Za NIP se nije glasalo jer su nam oni ponudili ekonomiju, obrazovanje, zdravstvo.
Glasalo se isključivo da se skine SDA sa vlasti, to je bio osnovni motiv kod glasača.
I ovo ti kažem kao osoba koja je mjesec dana agitovala kod svih poznanika za NIP, moja komplet familija je glasala za NIP.
Znači pišem kritiku koja je isključivo dobronamjerna.
Ok, mogu u NIPu biti uspavani i pričati priče i kriviti sve druge, ali bojim se da to nije put.
-
emmir1
- Posts: 4937
- Joined: 07/06/2013 15:28
#12806 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Styling wrote: ↑31/03/2021 09:10Nisu svi nacelnici NiP-ovi. A ti ako imas kvalitetan prijedlog preko lokalnih vijecnika koji te zastupaju predlozi u svojoj opcini.emmir1 wrote: ↑31/03/2021 09:08
Primjetih da braniš NIP u svakoj situaciji, vjerujem da si nekako i povezana sa NIPom.
Malo kritike ne škodi.
Kako rekoh nema vizije.
Ako oni čekaju budzet da nešto urade i da pokrenu stvari u BIH, onda ništa od njih.
Sa budzetima se vrlo malo može.
Ja evo imam nekoliko ideja koje bi bez marke sa budzeta bili generacijski projekti.
Potrebno je samo radit i imati volju.
Nemam ja prijedloge za lokalne vjećnike, oni to ne mogu da iznesu.
Ja imam prijedloge koji bi pokrenuli stvari u BiH i apsolutno ne ovise o Dodiku i Covicu
Samo je do nas
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12807 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Onda iznesi prijedloge pa da te raja podrzi.emmir1 wrote: ↑31/03/2021 09:21Styling wrote: ↑31/03/2021 09:10Nisu svi nacelnici NiP-ovi. A ti ako imas kvalitetan prijedlog preko lokalnih vijecnika koji te zastupaju predlozi u svojoj opcini.emmir1 wrote: ↑31/03/2021 09:08
Primjetih da braniš NIP u svakoj situaciji, vjerujem da si nekako i povezana sa NIPom.
Malo kritike ne škodi.
Kako rekoh nema vizije.
Ako oni čekaju budzet da nešto urade i da pokrenu stvari u BIH, onda ništa od njih.
Sa budzetima se vrlo malo može.
Ja evo imam nekoliko ideja koje bi bez marke sa budzeta bili generacijski projekti.
Potrebno je samo radit i imati volju.
Nemam ja prijedloge za lokalne vjećnike, oni to ne mogu da iznesu.
Ja imam prijedloge koji bi pokrenuli stvari u BiH i apsolutno ne ovise o Dodiku i Covicu
Samo je do nas
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#12808 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Evo prijedlog, sljubite se s maticnom strankom, samo zbunjujete vec sludjenu kukavelj.
A isti ste, sto je prvi preduslov.
A isti ste, sto je prvi preduslov.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12809 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma bravo. Upravo je to dokaz koji je kloc,kad ja neskolovan to mogu vidit.
Cudno mi, da vi skolovani to ne vidite, il je po onoj,nas je taman da je odgovana.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6955
- Joined: 06/05/2013 23:05
#12810 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
ali ima najveci problem od svega, a to je korona. sad da ti radis projekte, kazes kako je koldzo, memic pokro pare povlaci da ti ljudi jebu mater uz komentar daj pare za vakcine, ubi nas korona, a ti o kriminalu pricas, itd... to bi sve sda docekala na volej i onda udri brigu na veselje dok se boje ne rastope.
kad prodje korona to jest kad popusti malo, po meni onda ih treba stisnuti gdje su radovi, stanice, krpljenje prelaza oko tramvajskih sina, itd, stisnuti nacelnike gdje su staze za bicikle, parkovi, rasvjeta, itd.
ovako danas je red korone, sebija, korona. sutra je red zahiragica, devica uz neka prozivanja za koja sumnjam da i oni sami znaju sta hoce. svaki dan se vrte isti napadi, prozivanja, odugovlacenja na sjednicama skupstine i onda navece gazija izbaci status kako ovi ne rade nista, a dan kompletan proveli slusajuci zahiragica kako prica od kulina bana.
kad prodje korona to jest kad popusti malo, po meni onda ih treba stisnuti gdje su radovi, stanice, krpljenje prelaza oko tramvajskih sina, itd, stisnuti nacelnike gdje su staze za bicikle, parkovi, rasvjeta, itd.
ovako danas je red korone, sebija, korona. sutra je red zahiragica, devica uz neka prozivanja za koja sumnjam da i oni sami znaju sta hoce. svaki dan se vrte isti napadi, prozivanja, odugovlacenja na sjednicama skupstine i onda navece gazija izbaci status kako ovi ne rade nista, a dan kompletan proveli slusajuci zahiragica kako prica od kulina bana.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
- joint union
- Posts: 3003
- Joined: 31/01/2006 09:54
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12813 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ako se prisjeti poruka koje je dobivala od kifle,vjerovatno bi pristala.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12814 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- joint union
- Posts: 3003
- Joined: 31/01/2006 09:54
#12815 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Zna li Bake za te poruke, je li ozbiljna veza bila? Jes' vidio kifle vragolana?
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12816 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12817 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12818 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12819 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Zna.joint union wrote: ↑31/03/2021 11:36Zna li Bake za te poruke, je li ozbiljna veza bila? Jes' vidio kifle vragolana?
Kad se nekom u dupe uvlacis,ne postoji ozbiljna veza.
I nije on vragolan,nego dupe uvlakac.
- joint union
- Posts: 3003
- Joined: 31/01/2006 09:54
#12820 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Priznajem tu si na svom terenu, analno planinarenje su sdaovci ipak usavrsili, ne bih se sporioPatton44 wrote: ↑31/03/2021 12:08Zna.joint union wrote: ↑31/03/2021 11:36Zna li Bake za te poruke, je li ozbiljna veza bila? Jes' vidio kifle vragolana?
Kad se nekom u dupe uvlacis,ne postoji ozbiljna veza.
I nije on vragolan,nego dupe uvlakac.
![]()
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12821 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12822 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12823 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sad su to hrabri,casni i posteni, koje u nebesa dizete.joint union wrote: ↑31/03/2021 12:15Priznajem tu si na svom terenu, analno planinarenje su sdaovci ipak usavrsili, ne bih se sporioPatton44 wrote: ↑31/03/2021 12:08Zna.joint union wrote: ↑31/03/2021 11:36
Zna li Bake za te poruke, je li ozbiljna veza bila? Jes' vidio kifle vragolana?
Kad se nekom u dupe uvlacis,ne postoji ozbiljna veza.
I nije on vragolan,nego dupe uvlakac.
![]()
![]()
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12824 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sta ima to veze, nasi su taman da su od govana.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
