Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12776 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

MUNAFIK wrote: 30/03/2021 17:48 Evo i ja testirao na svom viberu i sati i minuta kada je poruka orginalno poslana ostaju NEPROMJENJENI nakon editovanja poruke.

I sta je opste poenta ove price, imate Skaku i Hadzibajrica koji su (svaki iz svojih razloga) minirali ovaj proces izbora Bogica i tu su pokupovali ili ucjenili neke od delegata cetvorke...

A sto se Bogica tice, ako njemu do sad nije jasno kakve se prljave igre igraju u politici i na sta je sve spremna SDA Sarajevo, onda ne rzumijem fakat...

Ako zelis unaprijedit stanje onda je borba sa ovakvim likovima bas ono inspiracija i obaveza... Ljudi su kupili delegate, a delagit se prodali ali nisu svi i radi tih koji su se oduprjeli treba radit jos vise.
Mene iskreno iznenadjuje ovakav Bogicev stav. Previse je iskusan da nije znao u sta se upusta. Vrlo dobro zna sta i ko je SDA da bi bio iznenadjen potezima koje su povukli. Cak i Hadzibajricevim.

Sam je na face tv izjavio da mu je kandidatura za gradonacelnika kao radna obaveza i da se u ovakvoj situaciji pitanja ne postavljaju nego se ide tamo gdje te rasporede.

I sada, odjednom, problem sto ga ne podrzavaju svi i sto je odigrana prljava igra. Pa, ako su mu ljudi ukazali povjerenje i ako zelimpomoci gradu i gradjanima, onda bi tek sada trebao preuzeti duznost da se stane u kraj pokvarenoj i korumpiranoj SDA kliki.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12777 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

miop wrote: 30/03/2021 18:54
Industrialyzer wrote: 30/03/2021 17:53 Evo vidite, editovano u 17:45, prvobitno vrijeme slanja ostalo isto.
Ma bravo botino, čestitam na dokazivanju djela i na osporavanju da je to bilo za vrijeme reklama, nego da je to bilo prije emisije. Odlično ga branite :D :D
Ne kontas ti. Ovdje niko nikoga ne brani nego samo hoce da te edukuje da se ne brukas ubuduce. Sto prije naucis, to bolje. Prenesi dalje ekipi da ne bi nalijetali i bili provaljivani na isti nacin. :run:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12778 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 30/03/2021 15:54
Patton44 wrote: 30/03/2021 14:58
made_in_sarajevo wrote: 30/03/2021 11:38


sad pogleda asima, zukica, bakira, seku, dzaferovica, efendica, skake, memica, koldzu, đenerala ajnadzica. bice od njih nesto
imali smo KUPLJENE, IZVARANE, PREVARENE, ZAPRIJECENE potpise
uspjeli smo IH SVE ZAVRSITI, NEKE UZ PARE, NEKE PRIJETNJAMA NAJGORIM 18 vjecnika
CETNICI SU NA VRACAMA AKO SDA NIJE NA VLASTI. SDA JE ODBRANILA DRZAVU. CIJELI SVIJET MRZI SDA I BOSNJAKE JER KOME SMETA JAKA SDA.
JA SAM POLITICAR SDA = GOVNO = FASISTA = KRIMINALAC = OLOS = PAPAK = SVE NAJGORE STO U LJUDSKOM I ZIVOTINJSKOM SVIJETU IMA

kad te nece privatni biznis jer si nesposoban, jer unistis sve cega se prihvatis, sto su unistio firme koje su bile svjetski giganti, tu je politika i SDA
sto bi narod reko, SMRT FASISTIMA SDA, SLOBODA NARODU!

Mescini brzo ce :hitna: po tebe.
Opa, poceli ste i prijetiti. Da prijavimo moderaciji, sta mislis?
:lol: :lol: Pa nismo Ademovici.
I otkad je briga za necije zdravlje prijetnja.
made_in_sarajevo
Posts: 6955
Joined: 06/05/2013 23:05

#12779 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by made_in_sarajevo »

Patton44 wrote: 30/03/2021 14:58
made_in_sarajevo wrote: 30/03/2021 11:38
Patton44 wrote: 30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.

sad pogleda asima, zukica, bakira, seku, dzaferovica, efendica, skake, memica, koldzu, đenerala ajnadzica. bice od njih nesto
imali smo KUPLJENE, IZVARANE, PREVARENE, ZAPRIJECENE potpise
uspjeli smo IH SVE ZAVRSITI, NEKE UZ PARE, NEKE PRIJETNJAMA NAJGORIM 18 vjecnika
CETNICI SU NA VRACAMA AKO SDA NIJE NA VLASTI. SDA JE ODBRANILA DRZAVU. CIJELI SVIJET MRZI SDA I BOSNJAKE JER KOME SMETA JAKA SDA.
JA SAM POLITICAR SDA = GOVNO = FASISTA = KRIMINALAC = OLOS = PAPAK = SVE NAJGORE STO U LJUDSKOM I ZIVOTINJSKOM SVIJETU IMA

kad te nece privatni biznis jer si nesposoban, jer unistis sve cega se prihvatis, sto su unistio firme koje su bile svjetski giganti, tu je politika i SDA
sto bi narod reko, SMRT FASISTIMA SDA, SLOBODA NARODU!

Mescini brzo ce :hitna: po tebe.
Po mene vala nece, ali za fasiste je moguce. Doduse imate vi heroinu i respiratore pa ste mirni
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12780 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 30/03/2021 19:04
Styling wrote: 30/03/2021 15:54
Patton44 wrote: 30/03/2021 14:58

Mescini brzo ce :hitna: po tebe.
Opa, poceli ste i prijetiti. Da prijavimo moderaciji, sta mislis?
:lol: :lol: Pa nismo Ademovici.
I otkad je briga za necije zdravlje prijetnja.
Vadi se sada koliko god hoces. Ovo je prijetnja.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#12781 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

miop wrote: 30/03/2021 18:54
Industrialyzer wrote: 30/03/2021 17:53 Evo vidite, editovano u 17:45, prvobitno vrijeme slanja ostalo isto.
Ma bravo botino, čestitam na dokazivanju djela i na osporavanju da je to bilo za vrijeme reklama, nego da je to bilo prije emisije. Odlično ga branite :D :D
Pa ko osporava editovanje? :lol: napravite teoriju zavjere od obicnog edita, ocajni ste. Ja sam ti dokazao da vrijeme edita ne pise u poruci. Zavrsili smo sa ovim, hajmo sljedeca optuzba dok kupujete ljude na svim nivoima.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12782 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Kifla editovao i poruke Željka Majstorovića, te ih tako prilagodio svojoj verziji priče :thumbup:
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12783 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Jel neki medij objavio ovo oko poruka sa vibera.


Da ga idemo ismijavat
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12784 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

MaksprotivMarksa wrote: 30/03/2021 18:40 🤣🤣🤣🤣🤣 nemoj ga industrijo 🤣
Udri ga njezno @Industrialyzer
miop
Posts: 1200
Joined: 13/10/2005 12:50

#12785 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by miop »

kuruma wrote: 30/03/2021 19:19
miop wrote: 30/03/2021 18:54
Industrialyzer wrote: 30/03/2021 17:53 Evo vidite, editovano u 17:45, prvobitno vrijeme slanja ostalo isto.
Ma bravo botino, čestitam na dokazivanju djela i na osporavanju da je to bilo za vrijeme reklama, nego da je to bilo prije emisije. Odlično ga branite :D :D
:lol: jesam glup. :lol:
Nemoj bolan tako o sebi ccc
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#12786 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bloo »

miop wrote: 30/03/2021 19:32
kuruma wrote: 30/03/2021 19:19
miop wrote: 30/03/2021 18:54

Ma bravo botino, čestitam na dokazivanju djela i na osporavanju da je to bilo za vrijeme reklama, nego da je to bilo prije emisije. Odlično ga branite :D :D
:lol: jesam glup. :lol:
Nemoj bolan tako o sebi ccc
Odmorite jedno mjesec obojica.
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#12787 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

To vam je odlika botova, sutra će nastaviti sa nekom novom glupošću kao da se ništa nije desilo, u momentu kada bi svako normalan prešao na neki drugi podforum, tipa zadruga, muzika, skidanje junfera i slično.
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#12788 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by suspect_zero »

made_in_sarajevo wrote: 30/03/2021 19:04
Po mene vala nece, ali za fasiste je moguce. Doduse imate vi heroinu i respiratore pa ste mirni
Heroina se samo rasolom krka, kažu dobar za mahmurluk :janpi:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12789 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Kad ste vec na okupu,hocel bit sta od ovog genetski predodredjenog kumceta.


Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

:lol: :lol: :lol: Vakog kloca ni SDA nije uspjela napravit.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12790 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Patton44 wrote: 30/03/2021 19:42 Kad ste vec na okupu,hocel bit sta od ovog genetski predodredjenog kumceta.


Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

:lol: :lol: :lol: Vakog kloca ni SDA nije uspjela napravit.

Hocel
Vakog


Ne izgleda baš da si u situaciji da nekog ismijavaš.

No samo ti nastavi, tako je kod nas u BiH.
made_in_sarajevo
Posts: 6955
Joined: 06/05/2013 23:05

#12791 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by made_in_sarajevo »

made_in_sarajevo wrote: 30/03/2021 11:38
Patton44 wrote: 30/03/2021 09:28 Sad pogledah Keminog malog. Bice nesto od njega.
Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

Kad te nece tenis i privatni biznis,tu je politika.
Sto bi narod reko,nepada kumce daleko od kuma.

sad pogleda asima, zukica, bakira, seku, dzaferovica, efendica, skake, memica, koldzu, đenerala ajnadzica. bice od njih nesto
imali smo KUPLJENE, IZVARANE, PREVARENE, ZAPRIJECENE potpise
uspjeli smo IH SVE ZAVRSITI, NEKE UZ PARE, NEKE PRIJETNJAMA NAJGORIM 18 vjecnika
CETNICI SU NA VRACAMA AKO SDA NIJE NA VLASTI. SDA JE ODBRANILA DRZAVU. CIJELI SVIJET MRZI SDA I BOSNJAKE JER KOME SMETA JAKA SDA.
JA SAM POLITICAR SDA = GOVNO = FASISTA = KRIMINALAC = OLOS = PAPAK = SVE NAJGORE STO U LJUDSKOM I ZIVOTINJSKOM SVIJETU IMA

kad te nece privatni biznis jer si nesposoban, jer unistis sve cega se prihvatis, sto su unistio firme koje su bile svjetski giganti, tu je politika i SDA
sto bi narod reko, SMRT FASISTIMA SDA, SLOBODA NARODU!
Kad se pravis lud
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12792 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 30/03/2021 19:42 Kad ste vec na okupu,hocel bit sta od ovog genetski predodredjenog kumceta.


Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

:lol: :lol: :lol: Vakog kloca ni SDA nije uspjela napravit.
Naravno da ce biti. I te kako. A ti samo klepaj po tastaturi.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12793 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

emmir1 wrote: 30/03/2021 19:53
Patton44 wrote: 30/03/2021 19:42 Kad ste vec na okupu,hocel bit sta od ovog genetski predodredjenog kumceta.


Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

:lol: :lol: :lol: Vakog kloca ni SDA nije uspjela napravit.

Hocel
Vakog


Ne izgleda baš da si u situaciji da nekog ismijavaš.

No samo ti nastavi, tako je kod nas u BiH.
Ma pusti se mene, necu vam ja predsjedavat GV vec on.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12794 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 30/03/2021 20:01
Patton44 wrote: 30/03/2021 19:42 Kad ste vec na okupu,hocel bit sta od ovog genetski predodredjenog kumceta.


Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

:lol: :lol: :lol: Vakog kloca ni SDA nije uspjela napravit.
Naravno da ce biti. I te kako. A ti samo klepaj po tastaturi.
Nesumnjam,vidi se da je vani obrazovan.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12795 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 30/03/2021 20:24
Styling wrote: 30/03/2021 20:01
Patton44 wrote: 30/03/2021 19:42 Kad ste vec na okupu,hocel bit sta od ovog genetski predodredjenog kumceta.


Imali smo iskupljene potpise
Uspjeli smo izvojevati 18 vjecnika
Neprijateljske snage su vrsile pritisak
Ja sam politicar

:lol: :lol: :lol: Vakog kloca ni SDA nije uspjela napravit.
Naravno da ce biti. I te kako. A ti samo klepaj po tastaturi.
Nesumnjam,vidi se da je vani obrazovan.
A, po tvojoj gramatici, vidim da ti nisi nikako.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12796 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Trenutno problem NIPa nije SDA.

Problem NiPu su oni sami sebi, nije bitna ni ova afera oko GV, pričat se još koji dan i dolaze nove stvari.

Evo imamo načelnike po Sarajevu, imamo vladu.

Šta imamo?
Hvale se po FB ako ofarbaju kakve stepenice, hvale se novom fasadom, Muzur sa Ilidze slika nekakve rupe po cesti i radne mašine.

Ako oni misle da je ovo iz temelja, onda su zalutali totalno.

Imamo sada izbore u Travniku, da su odradili posao u Sarajevu kako treba dobili bi glat.

Ovako mislim da nemaju šanse, ali eto možda griješim.


Koliko vidim NIPu nedostaje ljudi i vizije, nedostaje projekata sa kojima ćemo pomjerit granice, da mi vidimo da se radi nešto.

Za sada imamo poneku rupu pokrpljenu, ponegdje novu fasadu, tu i tamo nove cijevi...

I svakako na dnevnoj bazi valjanje u blatu sa SDA.

U tome su prilično uporni i svojeglavi.

Na dobrom putu su da razočaraju svoje birače i ako bih im dao glas da su sutra izbori, to bi bilo samo da nije SDA.

Ništa drugo ponudili nisu.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#12797 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by relativno84 »

denole wrote: 30/03/2021 21:11 Zašto se režim prepao Keme Ademovića?

https://klix.ba/zasto-se-rezim-prepao-keme-ademovica/
Sudeći prema divljanju armada morbidnih stranačkih botova i žutih, propalih glasila, mirni snovi su se raspršili, krenuli su panični napadi, grčevi, znoj i bjesnilo.
Cisti odron :lol:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12798 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

emmir1 wrote: 30/03/2021 21:40 Trenutno problem NIPa nije SDA.

Problem NiPu su oni sami sebi, nije bitna ni ova afera oko GV, pričat se još koji dan i dolaze nove stvari.

Evo imamo načelnike po Sarajevu, imamo vladu.

Šta imamo?
Hvale se po FB ako ofarbaju kakve stepenice, hvale se novom fasadom, Muzur sa Ilidze slika nekakve rupe po cesti i radne mašine.

Ako oni misle da je ovo iz temelja, onda su zalutali totalno.

Imamo sada izbore u Travniku, da su odradili posao u Sarajevu kako treba dobili bi glat.

Ovako mislim da nemaju šanse, ali eto možda griješim.


Koliko vidim NIPu nedostaje ljudi i vizije, nedostaje projekata sa kojima ćemo pomjerit granice, da mi vidimo da se radi nešto.

Za sada imamo poneku rupu pokrpljenu, ponegdje novu fasadu, tu i tamo nove cijevi...

I svakako na dnevnoj bazi valjanje u blatu sa SDA.

U tome su prilično uporni i svojeglavi.

Na dobrom putu su da razočaraju svoje birače i ako bih im dao glas da su sutra izbori, to bi bilo samo da nije SDA.

Ništa drugo ponudili nisu.
Pa, polahko tek su budzeti usvojeni. Tokom privremenog finansiranja se ne moze nista znacajno raditi. Valja izvrsiti reviziju kriminala 30 godina i nastaviti raditi. Stvarno ne kontam sta ovaj narod hoce.
b_i_s
Posts: 216
Joined: 03/07/2019 09:32

#12799 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by b_i_s »

Styling wrote: 30/03/2021 17:33 Naravucenje, kad te kontaktira neko iz protivnickog tabora viberom odmah pravi screen shotove jer bi poruke mogle magicno nestati ili biti editovane :lol: :lol:
Ne, za tu vrstu komunikacije koriste opciju vremenskog ograničenja trajanja poruke, koju takođe viber pruža.
Screenshot se može napraviti, ali se i on registruje u samom chatu.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12800 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

b_i_s wrote: 31/03/2021 07:57
Styling wrote: 30/03/2021 17:33 Naravucenje, kad te kontaktira neko iz protivnickog tabora viberom odmah pravi screen shotove jer bi poruke mogle magicno nestati ili biti editovane :lol: :lol:
Ne, za tu vrstu komunikacije koriste opciju vremenskog ograničenja trajanja poruke, koju takođe viber pruža.
Screenshot se može napraviti, ali se i on registruje u samom chatu.
Odlicno, da i to znamo. Neka se registruje, da se zna.
Post Reply