Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#12651 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Manual »

Patton44 wrote: 27/03/2021 11:00 Sto rece kifla,mali Jasmin je mogao bit zaposlen negdje kao i ostali clanovi nasih porodica.
Pa zar mali Jasmin nema svoju privatnu firmu,vec par godina.Il mu ide tako dobro sa firmom,da ga treba prehranjivati.
Mali isti kum. Tako je i on poceo politicku karijeru,kad mu je granap propo.
E cuj granap, kakav bolan granap?
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12652 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

breuer wrote: 27/03/2021 10:53
emmir1 wrote: 27/03/2021 10:52
breuer wrote: 27/03/2021 10:36 trenira djecu novih zvijezda sarajevskog bizMisa

genetski odličan

molim za predsjedavajućeg gradskog vijeća :oops:

Hobotnicu u glavu


Ti botino i spameru si već prepoznat kao takav.
Svaki tvoj post je ljigav, kao hijena kakva cupkaš okolo i spinuješ.

Šetnja
pa stani, i ti si uspješan bio na takmičenjima iz fizike i imaš bizMis :D

mogao si i ti za predsjedavajućeg

gem set meč :D

Nisam mogao.

Morao bih prvo na listu za izbore, pa ako me gradjani izaberu za vijeće stekao bih to pravo.

Onda bi me morali vijećnici predložiti i izglasati.

Onda bi me morali vijećnici u gradskom vijeću da izaberu.


Evo vidiš kako sam dobar pa ti lijepo objasnim, čisto da se ne sramotiš i ne pišeš gluposti.

A mogao bih naravno i da te trolam i ispomjeram ti guzove i zalijepim ti na kraju jedan smajli.

Ha ja
breuer
Posts: 7881
Joined: 06/07/2009 15:44

#12653 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

ma završit ćemo mi to, ne brini
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12654 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

gidra wrote: 27/03/2021 10:59
emmir1 wrote: 27/03/2021 10:49
gidra wrote: 27/03/2021 10:32 Pazi molim te referenci, privatni tenis trener i to djeci :lol: Zna li NiP dobaciti dalje od difovaca i "elitnih" sportista? Ko nam je iduci spreman za uhljebljenje, neki clan golf kluba sa Kromolja?

Imal' kakvih pozicija za instruktora matematike za srednjskolsko gradivo? Pitam za jarana.
A gdje si ti vidio da sam napisao da je privatni trener djeci?

Gdje to piše?

Pročitaj lijepo, od mene uvijek ima tu ponudu kao i od mnogih drugih ali odbija!!!

A ponižavat nekoga ko je vrhunski obrazovan, medju 5 najboljih stipendista u istoriji univerziteta...itd

Može samo SDA uhljeb sa diplomom iz Travnika

Stoga momčino kada kreneš spinovat, izvlačit iz konteksta, lagat....promisli par puta.

Ima nas ovdje koji znamo da čitamo.
Pa što će se zezati sa dječicom sada, nema potrebe...
Genetski predodređen na neko protokolarno budžetsko mjesto od par milja gdje će iz hladovine budžeta moći pokazati svu svoju intelektualnu raskoš.

Nemoj me bolan zajebavati.


Samo ne spinuj i ne navodi stvari koje nisam napisao.
Ok.

Ja sam iznio iskrena svoja razmišljanja.

Cijenim ja i tvoju želju za pijačnim nadjebavanjem i pisanjem klasik forumskih fraza.

No kači me s tim u komentarima kada se zajebavam.

Pozdrav
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12655 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

breuer wrote: 27/03/2021 11:03 ma završit ćemo mi to, ne brini


Ma znao sam ja da si ti Asimova škola i bez toga da si mi evo rekao.

:oops:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12656 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Manual wrote: 27/03/2021 11:01
Patton44 wrote: 27/03/2021 11:00 Sto rece kifla,mali Jasmin je mogao bit zaposlen negdje kao i ostali clanovi nasih porodica.
Pa zar mali Jasmin nema svoju privatnu firmu,vec par godina.Il mu ide tako dobro sa firmom,da ga treba prehranjivati.
Mali isti kum. Tako je i on poceo politicku karijeru,kad mu je granap propo.
E cuj granap, kakav bolan granap?
Sta se ibretis,STR.

A glumio je kod Batka u Sex i Selo,doduse ko afimisani SDA politicar.
Nista ti jos neznas
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12657 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 27/03/2021 11:17
Manual wrote: 27/03/2021 11:01
Patton44 wrote: 27/03/2021 11:00 Sto rece kifla,mali Jasmin je mogao bit zaposlen negdje kao i ostali clanovi nasih porodica.
Pa zar mali Jasmin nema svoju privatnu firmu,vec par godina.Il mu ide tako dobro sa firmom,da ga treba prehranjivati.
Mali isti kum. Tako je i on poceo politicku karijeru,kad mu je granap propo.
E cuj granap, kakav bolan granap?
Sta se ibretis,STR.

A glumio je kod Batka u Sex i Selo,doduse ko afimisani SDA politicar.
Nista ti jos neznas
Sretni smo zbog tebe sto ti znas. Ne moramo mi znati. :run:
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#12658 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Manual »

Patton44 wrote: 27/03/2021 11:17
Manual wrote: 27/03/2021 11:01
Patton44 wrote: 27/03/2021 11:00 Sto rece kifla,mali Jasmin je mogao bit zaposlen negdje kao i ostali clanovi nasih porodica.
Pa zar mali Jasmin nema svoju privatnu firmu,vec par godina.Il mu ide tako dobro sa firmom,da ga treba prehranjivati.
Mali isti kum. Tako je i on poceo politicku karijeru,kad mu je granap propo.
E cuj granap, kakav bolan granap?
Sta se ibretis,STR.

A glumio je kod Batka u Sex i Selo,doduse ko afimisani SDA politicar.
Nista ti jos neznas
Znam ja vjeruj bolje od tebe. Otac mu je imao granap...
Samo provjeravam dokle si obavješten
Ali izgleda da je samo to. Granap i tačka.
Malo nam više elaboriraj o granapu
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12659 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Jel vrhunac kreativnosti kod Asimovih postalo pisanje po djetetu od 13 godina koje se znoji i trenira...? Doduse “elitisticki” sport...

Jebalo vas nogoloptanje i uspjesni prvotimci FK Sarajevo & Zeljeznicar, od kojih ne znate dalje pogledati... A vecina ih je ispid nivoa Bea-e i njegovog brata dok su igrali u Slobodi iz Svrakinog...
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#12660 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Ono sinoć je bio pravi vaspitno-popravni šamar. Kao roditelj kada postavi dijete koje je nešto pogriješilo ispred sebe. Ono od Senada je dobronamjerno i na vrijeme. NiP je nada i ovakve greške treba žestoko kritikovati u startu. Nema borbe protiv kriminalne hobotnice ako sada ne shvate greške. NiP je i dalje moja politička opcija. Mora se učiti na greškama. Bolje tuđim nego svojim, ali kada se već naprave treba ih priznati i rješavati. SDA ima kredita kod svojih glasača da radi šta hoće. Može im se. Alternativa SDA-u nema taj luksuz.
breuer
Posts: 7881
Joined: 06/07/2009 15:44

#12661 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

emmir1 wrote: 27/03/2021 11:11
breuer wrote: 27/03/2021 11:03 ma završit ćemo mi to, ne brini


Ma znao sam ja da si ti Asimova škola i bez toga da si mi evo rekao.

:oops:
pa dobro, nije svako dobar u fizici i tenisu, ko neki :D
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12662 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

breuer wrote: 27/03/2021 11:53
emmir1 wrote: 27/03/2021 11:11
breuer wrote: 27/03/2021 11:03 ma završit ćemo mi to, ne brini


Ma znao sam ja da si ti Asimova škola i bez toga da si mi evo rekao.

:oops:
pa dobro, nije svako dobar u fizici i tenisu, ko neki :D


Na žalost ove zemlje previše ste dobri u tom završavanju.

Evo završili ste i da Bogićević ne bude gradonačelnik.
Završili ste i da nam se narod vakciniše po Srbiji.
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#12663 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by konektovan »

mirza_15 wrote: 27/03/2021 11:47 Ono sinoć je bio pravi vaspitno-popravni šamar. Kao roditelj kada postavi dijete koje je nešto pogriješilo ispred sebe. Ono od Senada je dobronamjerno i na vrijeme. NiP je nada i ovakve greške treba žestoko kritikovati u startu. Nema borbe protiv kriminalne hobotnice ako sada ne shvate greške. NiP je i dalje moja politička opcija. Mora se učiti na greškama. Bolje tuđim nego svojim, ali kada se već naprave treba ih priznati i rješavati. SDA ima kredita kod svojih glasača da radi šta hoće. Može im se. Alternativa SDA-u nema taj luksuz.
:thumbup:
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12664 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

drndalo wrote: 27/03/2021 11:36 Jel vrhunac kreativnosti kod Asimovih postalo pisanje po djetetu od 13 godina koje se znoji i trenira...? Doduse “elitisticki” sport...

Jebalo vas nogoloptanje i uspjesni prvotimci FK Sarajevo & Zeljeznicar, od kojih ne znate dalje pogledati... A vecina ih je ispid nivoa Bea-e i njegovog brata dok su igrali u Slobodi iz Svrakinog...

Tako je, nije tema ali da kažem.

Ima oznaku tog elitnog sporta, no kada je imala 6 godina željela je da trenira nešto, da se druži.

Ponudio sam joj sport za curice...odbojka, tenis, kosarka.
Odabrala je tenis.

Vjeruj da zaista mukotrpno trenira, ustaje svako jutro i pola 7 da stigne sve treninge a uz to je odlična učenica.

I nije to uopste elitno kada treniraš i na minusu u balonu gdje nema grijanja ili ljeti na plus 35 stepeni
I to radi jer voli i želi.

I jedan moj iskren komentar i osvrt SDA botovi koriste da i to napadaju i omalovažavaju.

Naravno jer kako jedan od njih pomenu, oni završavaju.
Navikli su da sve lako dobiju preko ledja ovog naroda, ne znaju oni šta je mukotrpno raditi
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#12665 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

Botici i dalje se sramote...

Znam ja da bi volili iz SDA da je NIP stavio nekog drugog pa da ga ucjenjuju, da ka kupuju i da mu prijete ovako kad je Ademovic ipak je puno puno teze je znaju da udaraju na covjeka koji zna dosta o njima i kojeg kupit ne mogu... Zna to i Dino pa nije glup zato i Ademovic od trojice ponudjenih u vijecu bira njega, a uz to momak ima jako dobar CV nije pao sa marsa... Jedini sto mu mogu prigovoritnje to ciji je sin i to ne jer je to sustinski problem nego jer mu ne mogu nista i to ih najvise i boli.


Samo vi spinujte nismo mi glupi, a Dini je digo javnost protiv vas i ponovo vas ogolio...
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12666 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

emmir1 wrote: 27/03/2021 12:36
drndalo wrote: 27/03/2021 11:36 Jel vrhunac kreativnosti kod Asimovih postalo pisanje po djetetu od 13 godina koje se znoji i trenira...? Doduse “elitisticki” sport...

Jebalo vas nogoloptanje i uspjesni prvotimci FK Sarajevo & Zeljeznicar, od kojih ne znate dalje pogledati... A vecina ih je ispid nivoa Bea-e i njegovog brata dok su igrali u Slobodi iz Svrakinog...

Tako je, nije tema ali da kažem.

Ima oznaku tog elitnog sporta, no kada je imala 6 godina željela je da trenira nešto, da se druži.

Ponudio sam joj sport za curice...odbojka, tenis, kosarka.
Odabrala je tenis.

Vjeruj da zaista mukotrpno trenira, ustaje svako jutro i pola 7 da stigne sve treninge a uz to je odlična učenica.

I nije to uopste elitno kada treniraš i na minusu u balonu gdje nema grijanja ili ljeti na plus 35 stepeni
I to radi jer voli i želi.

I jedan moj iskren komentar i osvrt SDA botovi koriste da i to napadaju i omalovažavaju.

Naravno jer kako jedan od njih pomenu, oni završavaju.
Navikli su da sve lako dobiju preko ledja ovog naroda, ne znaju oni šta je mukotrpno raditi
Sve 5 druze. Ne mislim ja da je elitizam. Ko im brani da probaju i oni...? Nije fudbal trenirati uopste jeftino, niti je za raju... Ali se to kod seljadije podrazumijeva. A ovo je kao elita, a 3 lit.znoja svaki dan...

Nek je mala ziva, zdrava i uzbrdo brza... I neka je barem u prvih 100 WTA za 5-6 god... :thumbup:
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12667 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

drndalo wrote: 27/03/2021 13:53
emmir1 wrote: 27/03/2021 12:36
drndalo wrote: 27/03/2021 11:36 Jel vrhunac kreativnosti kod Asimovih postalo pisanje po djetetu od 13 godina koje se znoji i trenira...? Doduse “elitisticki” sport...

Jebalo vas nogoloptanje i uspjesni prvotimci FK Sarajevo & Zeljeznicar, od kojih ne znate dalje pogledati... A vecina ih je ispid nivoa Bea-e i njegovog brata dok su igrali u Slobodi iz Svrakinog...

Tako je, nije tema ali da kažem.

Ima oznaku tog elitnog sporta, no kada je imala 6 godina željela je da trenira nešto, da se druži.

Ponudio sam joj sport za curice...odbojka, tenis, kosarka.
Odabrala je tenis.

Vjeruj da zaista mukotrpno trenira, ustaje svako jutro i pola 7 da stigne sve treninge a uz to je odlična učenica.

I nije to uopste elitno kada treniraš i na minusu u balonu gdje nema grijanja ili ljeti na plus 35 stepeni
I to radi jer voli i želi.

I jedan moj iskren komentar i osvrt SDA botovi koriste da i to napadaju i omalovažavaju.

Naravno jer kako jedan od njih pomenu, oni završavaju.
Navikli su da sve lako dobiju preko ledja ovog naroda, ne znaju oni šta je mukotrpno raditi
Sve 5 druze. Ne mislim ja da je elitizam. Ko im brani da probaju i oni...? Nije fudbal trenirati uopste jeftino, niti je za raju... Ali se to kod seljadije podrazumijeva. A ovo je kao elita, a 3 lit.znoja svaki dan...

Nek je mala ziva, zdrava i uzbrdo brza... I neka je barem u prvih 100 WTA za 5-6 god... :thumbup:

Amin

Živ i zdrav bio
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#12668 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

Evo nešto pokušavam zamisliti.

Registruješ se na forume, portale i društvene mreže da bi branio SDA. Dani ti prolaze u konstrukcijama, obmanama, laganju, podmetanju, napadima na čestite i poštene ljude, a u stvari znaš da braniš neodbranjivo. Moraš pisati jalove 'one line' komentare, ponavljati prazne floskule, a opet sve to radiš znajući koliko su pokrali i poharali ovu zemlju.

Zamisli samo da si na istoj strani kao Zahiragić, Asim, Fadil, Nedžad, Fikret, Solak, Sebija, Skaka i sve ostale opskurne karikature, karikature koje su opljačkale milione, a ti si i dalje u nekoj sobici, lišen morala i svega onoga što čini normalnog čovjeka, maštaš da te ubace u svoje kriminalno kolo.

Teško je to i zamisliti.
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#12669 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

RunnerX wrote: 27/03/2021 14:29 Evo nešto pokušavam zamisliti.

Registruješ se na forume, portale i društvene mreže da bi branio SDA. Dani ti prolaze u konstrukcijama, obmanama, laganju, podmetanju, napadima na čestite i poštene ljude, a u stvari znaš da braniš neodbranjivo. Moraš pisati jalove 'one line' komentare, ponavljati prazne floskule, a opet sve to radiš znajući koliko su pokrali i poharali ovu zemlju.

Zamisli samo da si na istoj strani kao Zahiragić, Asim, Fadil, Nedžad, Fikret, Solak, Sebija, Skaka i sve ostale opskurne karikature, karikature koje su opljačkale milione, a ti si i dalje u nekoj sobici, lišen morala i svega onoga što čini normalnog čovjeka, maštaš da te ubace u svoje kriminalno kolo.

Teško je to i zamisliti.
Ma sto je najgore njih su nafurali tako da neki od njih misle da spašavaju državu... Kolko moraš bit zaglupljem ds u te stvari vjerujes...

Ja evo sad cu brsnit Dinu, nema on nista od toga, ali jednostavno ne zelim da dopustim da mi priglupi ljudi sole pamet.

Ako Dino zglajza nemam nikakav problem to i reci, ali necu da se prsvim budala i da se pravim da ne kontsm situaciju.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12670 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 27/03/2021 11:21
Patton44 wrote: 27/03/2021 11:17
Manual wrote: 27/03/2021 11:01

E cuj granap, kakav bolan granap?
Sta se ibretis,STR.

A glumio je kod Batka u Sex i Selo,doduse ko afimisani SDA politicar.
Nista ti jos neznas
Sretni smo zbog tebe sto ti znas. Ne moramo mi znati. :run:
Eto sad i ti znas.
Cuvene tri rjeci.Jesi ti Samanta. :pisnuo: :pisnuo:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12671 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Manual wrote: 27/03/2021 11:23
Patton44 wrote: 27/03/2021 11:17
Manual wrote: 27/03/2021 11:01

E cuj granap, kakav bolan granap?
Sta se ibretis,STR.

A glumio je kod Batka u Sex i Selo,doduse ko afimisani SDA politicar.
Nista ti jos neznas
Znam ja vjeruj bolje od tebe. Otac mu je imao granap...
Samo provjeravam dokle si obavješten
Ali izgleda da je samo to. Granap i tačka.
Malo nam više elaboriraj o granapu
CIN- kaze
STR AEG -- Vlasnik--Trgovacka--Prihod 833 KM -- Zatvorena
Ako oni lazu, onda lazem i ja.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#12672 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dr. Kuca »

Head of marketing eyof. Fine mu ove privatne firme, biznisi, kompanije. Al eto. Asim sa dva metka vs genetski preodredjena onladina. Bas nam je dobro.

Brave heart.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#12673 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Manual »

Patton44 wrote: 27/03/2021 15:03
Manual wrote: 27/03/2021 11:23
Patton44 wrote: 27/03/2021 11:17
Sta se ibretis,STR.

A glumio je kod Batka u Sex i Selo,doduse ko afimisani SDA politicar.
Nista ti jos neznas
Znam ja vjeruj bolje od tebe. Otac mu je imao granap...
Samo provjeravam dokle si obavješten
Ali izgleda da je samo to. Granap i tačka.
Malo nam više elaboriraj o granapu
CIN- kaze
STR AEG -- Vlasnik--Trgovacka--Prihod 833 KM -- Zatvorena
Ako oni lazu, onda lazem i ja.
Almedina, Elmedin, Galib skraćenica ti je od AEG. Trebalo ti je vremena da iskopaš ali si se potrudio hahaha
Majko draga šta je ovo...dokle ide sve ovo
Otac mu državu granap na Soukbunaru, a na njemu bio granap.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12674 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Manual wrote: 27/03/2021 16:46
Patton44 wrote: 27/03/2021 15:03
Manual wrote: 27/03/2021 11:23
Znam ja vjeruj bolje od tebe. Otac mu je imao granap...
Samo provjeravam dokle si obavješten
Ali izgleda da je samo to. Granap i tačka.
Malo nam više elaboriraj o granapu
CIN- kaze
STR AEG -- Vlasnik--Trgovacka--Prihod 833 KM -- Zatvorena
Ako oni lazu, onda lazem i ja.
Almedina, Elmedin, Galib skraćenica ti je od AEG. Trebalo ti je vremena da iskopaš ali si se potrudio hahaha
Majko draga šta je ovo...dokle ide sve ovo
Otac mu državu granap na Soukbunaru, a na njemu bio granap.
Sto bi reko Forto, Mtel je domaca kompanija,al su vlasnici iz inostranstva.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#12675 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Manual »

Patton44 wrote: 27/03/2021 19:06
Manual wrote: 27/03/2021 16:46
Patton44 wrote: 27/03/2021 15:03

CIN- kaze
STR AEG -- Vlasnik--Trgovacka--Prihod 833 KM -- Zatvorena
Ako oni lazu, onda lazem i ja.
Almedina, Elmedin, Galib skraćenica ti je od AEG. Trebalo ti je vremena da iskopaš ali si se potrudio hahaha
Majko draga šta je ovo...dokle ide sve ovo
Otac mu državu granap na Soukbunaru, a na njemu bio granap.
Sto bi reko Forto, Mtel je domaca kompanija,al su vlasnici iz inostranstva.
hahahaha, de ba malo elaboriraj, kako mu je propao granap..
Ako vec tako kazes
Post Reply