Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
orbita12
Posts: 585
Joined: 12/12/2019 19:23

#12576 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by orbita12 »

Meni se čini da neko ovdje i ako glume opoziciju , igraju za SDA. Naravno da treba kritikovati ali ovdje ispade da je opozicija glavni krivac za sve , haj što SDA botovi spinuju ali što na to nasjedaju ovi što podržavaju opoziciju to ne mogu shvatiti.
SDA je kriminalna organizacija koja je spremna na sve da bi odabranila svoj plijen , to se može vidjeti u slučaju Memić.
Ovdje neki stvarno nemaju nimalo mozga jer misle da opozicija igra protiv političke partije , a ne protiv krimogene strukture koja je spremna na sve da obrani sebe
Kod nas ljudi očekuju da ovi iz opozicije budu sveci , u takvoj državi gdje je svaki drugi čovjek zaposlen preko stele oni očekuju da opozicija bude 100 % čista tako da se izrazim. To je nemoguće za vas sanjare , jer smo toliko daleko zaglibili da je nemoguće otići odmah 100 spratova u zrak iz podruma ocaja i bijede
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12577 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

relativno84 wrote: 26/03/2021 21:39
Styling wrote: 26/03/2021 21:32 Nemoj mi bogati ti odozgo govoriti sta ja ovdje trebam raditi.
Brzina nije toliko bitna :D
https://www.speedtest.net/result/11162606668
Ja sam na Logosoftu i moja brzina je zadovoljavajuca :D
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#12578 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

Prpa.ba wrote: 26/03/2021 21:32
Styling wrote: 26/03/2021 21:27 Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
Meni je Bogicevic irelevantna tema, cak mi je i drago da se mit BiH politike povukao iz ove price i vratio u status legende, a izbjegao mogucnost da ostane zapamcen kao osrednji gradonacelnik nivoa rahmetli Alije Behmena.

Ono sto je cinjenica da Konakovic iz motorne snage NiP-a postaje masina za gafove i besmislene fejsbuk objave. Neka primiri, prestane se baviti svakom dnevnom temom, i fokusira se na Skupstinu KS gdje se najbolje snalazi kao utjerivac glasova i izvor energije za rad ostatku ekipe. Rezultati ce sami doci, a o Federaciji i Drzavi moze sanjati 2026. Za 2022. su definitivno nedorasli.
Slažem se da nece svijet propasti, ali bi stvarno bilo lijepo da je čovjek izabran. Dino jeste previše poletio i dobro je da malo aterira i kao sto prpa kaže da se ne bavi svim i svačim. Koliko su drustvene mreže dobre, nekad su i mač sa dvije oštrice. Jutrošnji status je očigledan primjer kada je bezrezervno branio Ademovica, ali se koristio neprimjerenim rječnikom i s razlogom su ga prali. Kod njega mi se sviđa što zna priznati grešku, ali to ne smije biti učestalo,a u zadnje vrijem je postalo, upravo zato sto se na sve i svašta oglašava. Nema potrebe, bavi se skupštinom, borbom za spašavanja stanovnistva od umiranja usljed epidemije, pritiskom na vješticu itd.
emmir1
Posts: 4940
Joined: 07/06/2013 15:28

#12579 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Kikibombona wrote: 26/03/2021 21:30
Styling wrote: 26/03/2021 21:27
konektovan wrote: 26/03/2021 21:23 Ubi ga Senad..
Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
U pravu je Senad. Ako se zelis boriti protiv SDA ne mozes dijete kuma stavljati na takvu poziciju.

Zasto u mojoj prokletoj familiji niko nije na budzetu???????

Pa neka se taj mali, ako je sposoban, zaposli z privatnoj firmi. Jebo im budzet majku u picku.

Taj mali 7 godina radi u svojoj firmi koju je osnovao, plaća poreze ovoj zemlji....

Nije ga Dino postavio.

Objasnio je hodogram i kako to ide.
Izabran je sa skoro najviše glasova od gradjana, onda je otisao u gradsko vijeće jer je dobio najveću podrsku.


Jedan je od 3 Bosnjaka u NIPu.

Alem Logo ne može zbog obaveza da bude presjedavajući, Miladin nema VSS.

Znači NIP nije imao drugu opciju osim Jasmina.

Ne branim NIP, evo ovdje sam izuzetno kritičan prema njima, ne ispunjavaju moja očekivanja.

No argumentovano je pojasnio da ga nije on postavio.


Podržao sam Jasmina jer ga znam, ne bih nikada agitirao za nekoga ko je nesposoban.

No taj Jasmin je pravi borac i lav, vjeruj mi da su upravo ljudi poput njega oni koji nam trebaju.


Izdržat ćemo mi još pokojeg sina na budzetu, najmanji je to problem.
No ne satanizirajmo čovjeka, ajde da vidimo šta može pa da sudimo
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83498
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12580 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Otkud ova prica o Fortinoj ostavci
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#12581 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

Kikibombona wrote: 26/03/2021 21:36
ultima_palabra wrote: 26/03/2021 21:33Kakvu poziciju? Od izabranih vijecnika medju kojima i je i taj mali neko treba da bude predsjedavajuci, sto je tehnicka pozicija... otvaras i zatvaras sjednice, dajes i oduzimas rijec.
Mali nije trebao biti ni vijecnik, a predsjedavajući je ipak neka pozicija, drugi covjek grada.

Ima li posla Mimi budzeta?

Kako niko iz moje porodice nije na budzetu, niti se iko pokusava uvaliti?

Pa majku im jebem vise, krv popise.
To sve stoji da su ga stavili za ministra ili direktora. Direktno je izabran glasovima naroda, a neko mora biti predsjedavajuci. Osim njega, NiP je imao jos dva Bosnjaka, mozda Dino ima vece povjerenje u njega nego u drugu dvojicu i to je to.
mishic
Posts: 8408
Joined: 28/04/2011 16:29

#12582 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mishic »

Konakoviću, priča je jedno a djelovanje nešto drugo. Priča ti je dobra ali način na koji vodiš borbu prepun je metoda na koje smo postali alergični.

Politika, političari i političke stranke počeli su tjerati ljude da se odriću svoga identiteta. Da se stide svoje tradicije. Da se odriću sebe. Da bježe !!!

Bježe iz ove zemlje, bježe od lopovluka, bježe od svoga identificiranja sa ovim i ovakvim društvom, politikom, Zemljom...

Na žalost, neki puknu, ne mogu da izdrže pa se povuku u sebe, psihićki obole, ili posegnu za kriminalom. Brod je šupalj, tone, sve brže i sve više...

Na ivici smo provalije...
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12583 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

_BataZiv_0809 wrote: 26/03/2021 21:43 Otkud ova prica o Fortinoj ostavci
Nemam pojma, i mene je iznenadilo.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#12584 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by laik1981 »

Styling wrote: 26/03/2021 21:37
laik1981 wrote: 26/03/2021 21:36
Styling wrote: 26/03/2021 21:27

Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
Ta ti prica malo poltronska. Dino mora prihvatiti kritiku kao i ostatak trojke.. Katastrofa je izgubiti Bogica.. Politicki poraz i samar trojci.. Od pirove pobjede nema nista i to ne smije biti satisfakcija. Moraju biti puno ozbiljniji. Kritika i ovaks Senad su im dosli ko 1 na 11.
Desilo se sto se desilo, Bogic nece, Senad ga potencira, i dize temperaturu. Sutra je novi dan.
Naravno da je sutra novi dan, ali greske i gafovi se moraju maksimalno reducirati, a principi se moraju iskristalisati. To se nece desiti klimanjem glavom vec samo ostrom kritikom, a Senadov nastup nije bio nista drugo nego dobronamjerna i konstruktivna kritika. Navikli smo da su u SDA ljige sa dna kace i postoji strah da i ostali nece postati takvi kada se docepaju vise vlasti i moci. Zato im i studiramo svaki potez..
User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#12585 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirsek »

Kao sto sam i pisao pred izbore, ne mozes protiv SDA ako radis kao i oni ili si 10-20% bolji. Moras biti puuno drugaciji, skoro perfektan i moras to biti makar 8 godina kad osvojis vlast prije nego se malo opustis.
Jedino tako se rusi SDA.
Cetvorka ponavlja gresku SDP-a prije 10tak godina.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#12586 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Kikibombona »

ultima_palabra wrote: 26/03/2021 21:43To sve stoji da su ga stavili za ministra ili direktora. Direktno je izabran glasovima naroda, a neko mora biti predsjedavajuci. Osim njega, NiP je imao jos dva Bosnjaka, mozda Dino ima vece povjerenje u njega nego u drugu dvojicu i to je to.
Taman da je mali potencijal Kenedija, ne mozes ga staviti ako se boris protiv SDA.

Moji jarani, koje sam nagovarao da glasaju, danas kazu 'jesmo ti govorili da su to ista govna kao SDA'. I ja sam tu razoruzan, matiran, kao Dino nocas kod Senada.

Moja mater, koju nagovarao da glasa, salje poruku i govori 'jesam ti rekla da je politika pijaca'.

Ovakvim radom SDA nikad nece pasti. Ljudi su demoralisni, ne vide ni mrvicu normalnosti.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12587 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Kikibombona wrote: 26/03/2021 21:49

Taman da je mali potencijal Kenedija, ne mozes ga staviti ako se boris protiv SDA.

Moji jarani, koje sam nagovarao da glasaju, danas kazu 'jesmo ti govorili da su to ista govna kao SDA'. I ja sam tu razoruzan, matiran, kao Dino nocas kod Senada.

Moja mater, koju nagovarao da glasa, salje poruku i govori 'jesam ti rekla da je politika pijaca'.

Ovakvim radom SDA nikad nece pasti. Ljudi su demoralisni, ne vide ni mrvicu normalnosti.
Moze Dino iz SDA ali SDA ne moze iz Dine! Ne bi me iznenadilo da uskoro i NS a mozda i SDP izadju iz ove ne prirodne koalicije.
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#12588 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bogoljub »

Kako znamo da je Konaković dobar genetičar?
Tako što tačno zna da je Kemin mali dobre genetske predispozicije , a Nezir Hadžić dijete našeg Safeta Hadžića recimo nije pa se u skladu s tim i ponašao prema njemu!!!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#12589 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

bogoljub wrote: 26/03/2021 21:59 Kako znamo da je Konaković dobar genetičar?
Tako što tačno zna da je Kemin mali dobre genetske predispozicije , a Nezir Hadžić dijete našeg Safeta Hadžića recimo nije pa se u skladu s tim i ponašao prema njemu!!!
Nezir je jedini uz Karadzica koji je mucio Sarajevo redukcijama vode. Da se ja pitam, 20 godina robije bi mu odvalio.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#12590 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by laik1981 »

I priznavanje greske i poraza od strane nekog politicara je nesto sto nismo vidjeli na nasoj politickoj sceni. Dino izvuci pouke, iskristalisi kadrove i principe i idi dalje..
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#12591 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by il dottore »

Dino jebo te Senad ublehas, sta mu tolerises.
Rus ga ispisa kao bosnjaka on k'o tele ne zna sta treba pitati.
Cuj jeste li znali kakav je Bogic. Trebali su Dino i Irfan svakom kurtonu (a vidimo da ih je gradsko vijece prepuno) da ga poduvaju da se Bogic princeza ne naljuti. Ljuti se jebali te Skaka i Srdic
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#12592 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dr. Kuca »

emmir1 wrote: 26/03/2021 21:42
Kikibombona wrote: 26/03/2021 21:30
Styling wrote: 26/03/2021 21:27

Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
U pravu je Senad. Ako se zelis boriti protiv SDA ne mozes dijete kuma stavljati na takvu poziciju.

Zasto u mojoj prokletoj familiji niko nije na budzetu???????

Pa neka se taj mali, ako je sposoban, zaposli z privatnoj firmi. Jebo im budzet majku u picku.

Taj mali 7 godina radi u svojoj firmi koju je osnovao, plaća poreze ovoj zemlji....

Nije ga Dino postavio.

Objasnio je hodogram i kako to ide.
Izabran je sa skoro najviše glasova od gradjana, onda je otisao u gradsko vijeće jer je dobio najveću podrsku.


Jedan je od 3 Bosnjaka u NIPu.

Alem Logo ne može zbog obaveza da bude presjedavajući, Miladin nema VSS.

Znači NIP nije imao drugu opciju osim Jasmina.

Ne branim NIP, evo ovdje sam izuzetno kritičan prema njima, ne ispunjavaju moja očekivanja.

No argumentovano je pojasnio da ga nije on postavio.


Podržao sam Jasmina jer ga znam, ne bih nikada agitirao za nekoga ko je nesposoban.

No taj Jasmin je pravi borac i lav, vjeruj mi da su upravo ljudi poput njega oni koji nam trebaju.


Izdržat ćemo mi još pokojeg sina na budzetu, najmanji je to problem.
No ne satanizirajmo čovjeka, ajde da vidimo šta može pa da sudimo


Cuj nije ga biro, eto fol nije znao, aha. Prica za naivce. Pored tolikih firmi, skola, znanja, pameti, on nadje vremena da se uhljebi na neku funkciju u gradskom vijecu. Valjda mu dosta guzonjinih sinova u politici, zeli da donese promjene :lol:

Vidim ove spodobe i nip botovi okrivljuju jednu gromadu, giganta kao sto je Bogic, garant ga sda kupila hahaha.
olimp84
Posts: 125
Joined: 04/03/2018 23:27
Location: krivo usmjeren

#12593 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by olimp84 »

emmir1 wrote: 26/03/2021 21:42
Izabran je sa skoro najviše glasova od gradjana, onda je otisao u gradsko vijeće jer je dobio najveću podrsku.


Jedan je od 3 Bosnjaka u NIPu.

Alem Logo ne može zbog obaveza da bude presjedavajući, Miladin nema VSS.

Znači NIP nije imao drugu opciju osim Jasmina.
mogao je i nip ovako predstaviti javnosti kandidaturu jasmina, ako je navedeno istina

kad je vec ocigledno bilo da je kandidatura jasmina kontroverzna i da ce biti meta
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#12594 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ibizza »

Osim_13 wrote: 26/03/2021 21:45
_BataZiv_0809 wrote: 26/03/2021 21:43 Otkud ova prica o Fortinoj ostavci
Nemam pojma, i mene je iznenadilo.
Ko je ovo rekao?
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12595 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

laik1981 wrote: 26/03/2021 21:46
Styling wrote: 26/03/2021 21:37
laik1981 wrote: 26/03/2021 21:36
Ta ti prica malo poltronska. Dino mora prihvatiti kritiku kao i ostatak trojke.. Katastrofa je izgubiti Bogica.. Politicki poraz i samar trojci.. Od pirove pobjede nema nista i to ne smije biti satisfakcija. Moraju biti puno ozbiljniji. Kritika i ovaks Senad su im dosli ko 1 na 11.
Desilo se sto se desilo, Bogic nece, Senad ga potencira, i dize temperaturu. Sutra je novi dan.
Naravno da je sutra novi dan, ali greske i gafovi se moraju maksimalno reducirati, a principi se moraju iskristalisati. To se nece desiti klimanjem glavom vec samo ostrom kritikom, a Senadov nastup nije bio nista drugo nego dobronamjerna i konstruktivna kritika. Navikli smo da su u SDA ljige sa dna kace i postoji strah da i ostali nece postati takvi kada se docepaju vise vlasti i moci. Zato im i studiramo svaki potez..
Udarao je malo ispod pojasa, moras priznati.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12596 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

ibizza wrote: 26/03/2021 22:29
Osim_13 wrote: 26/03/2021 21:45
_BataZiv_0809 wrote: 26/03/2021 21:43 Otkud ova prica o Fortinoj ostavci
Nemam pojma, i mene je iznenadilo.
Ko je ovo rekao?
Pitao Senad Kiflu jel istina da je Forto napisao ostavku.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12597 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Osim_13 wrote: 26/03/2021 22:30
ibizza wrote: 26/03/2021 22:29
Osim_13 wrote: 26/03/2021 21:45

Nemam pojma, i mene je iznenadilo.
Ko je ovo rekao?
Pitao Senad Kiflu jel istina da je Forto napisao ostavku.
A jesu se idioti bili osuli na covjeka u zadnje vrijeme.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12598 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Styling wrote: 26/03/2021 22:32
Osim_13 wrote: 26/03/2021 22:30
ibizza wrote: 26/03/2021 22:29

Ko je ovo rekao?
Pitao Senad Kiflu jel istina da je Forto napisao ostavku.
A jesu se idioti bili osuli na covjeka u zadnje vrijeme.
Apsolutno. Ali izdržaće.
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#12599 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

olimp84 wrote: 26/03/2021 22:22
emmir1 wrote: 26/03/2021 21:42
Izabran je sa skoro najviše glasova od gradjana, onda je otisao u gradsko vijeće jer je dobio najveću podrsku.


Jedan je od 3 Bosnjaka u NIPu.

Alem Logo ne može zbog obaveza da bude presjedavajući, Miladin nema VSS.

Znači NIP nije imao drugu opciju osim Jasmina.
mogao je i nip ovako predstaviti javnosti kandidaturu jasmina, ako je navedeno istina

kad je vec ocigledno bilo da je kandidatura jasmina kontroverzna i da ce biti meta
Ma nije imao najvise glasova,to Dino tvrdi. Imas fino str.izbori i provjeris:
Ademovic 1058
Đozo (NiP) 1368
Iz NS ova Zulfikarpasicka je na nivou centra recimo imala više, 1231
Challenger SDP 1024
Ako Dino misli da je iz NiP imao najvise,ni to nije tačno, Đozo je imao više. Isto ovako je branio Bogunićku,pa se poslije posipao pepelom.
statixx
Posts: 9837
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#12600 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by statixx »

Pa Djozo je vec predsjedavajuci OV, da je pustio malog na tu poziciju ista logika bi vazila.
Post Reply