Begovi su razjebali carstvo, i sada bi to trebala biti dobra referenca. Njih je Ataturk poslao na smetljiste sa razlogom.svi u napad wrote: ↑26/03/2021 19:55 Ja sam polurazocaran u Dinu. Dino kao populista je uspio obrlatit narod u kantonu na svoju stranu i objektivno preuzeo liderstvo u cetvorci. Markantan govorljiv je dobra Dinina strana i zbog toga je tu gdje je. Trenerka onako sipljiva i neodlucna iako ima jacu stranku od Dine se gubi i nestaje a NS zbog svog nastupa kao intelektualne stranke nema sanse da u nasoj sredini preuzme rukovodjenje. Meni nisu cudni promasaji Dinokia jer on je i bit ce jos dugo kasablija koji ima samo zelju da se osveti SDA i pokaze im da je on veliki igrac. No mene ovdje najvise cudi da je Ademovic stariji nasjeo na Dinin volej. Razumjem ja da se radi o djetetu ali Kemo je suvise iskusan igrac i ovo nije smio dozvoliti. Stranka ce ovim puno izgubiti jer promjene znace smanjivanje nepotizma. Raja je vec zaboravila Dinino djeljenje para Kurti i Murti, kao i imenovanje ministara ali ovo ce botovi koristiti jako puno i podsjecati na ovaj izbor i "rasisticke" izjave. Kemo i Dino nisu smjeli uci u ovu igru, jer je to bilo cisto sibicarenje. Znaci iza ledja Bogica cemo uvaliti tvog sina kume. To mjesto je pripadalo stranci i mogli su izabrati drugog bez obzira na eventualne kvalitete Ademovic juniora. Dino se mora spustiti malo na zemlju i ne podleci kasablijama koji ga okruzuju. Mora ojacati svoj stab jer objektivno osim Keme nema tu nekog kvaliteta. Dalje moraju poceti sa promjenama u Kantonu sto prije jer raja polako pocinje sumnjati u njihove promjene. Na zalost mi nemamo kvalitetnih ljudi u politici i tesko ce doci do promjena koje bi normalna gradska raja zeljeli.. Toliko za ovaj put. Zivjeli.
PS: mala digresija za ove koji pisu o promjeno od 360 stepeni. kad se napravi krug od 360 stepeni dodje se na istu tacku tako da to nije promjena. Ovi sto pisu o begovskoj familiji Skaka trebali bi znati da berberi Skake, elktricar Budnjo i Izetbegovici nisu begovske familije i da to sto se neki od njih sami proglasili ili sto ih drugi oslovljavaju begom ne znaci da su begovi. Zivjeli.
Narod i Pravda (Konakovic)
-
hillbill
- Posts: 1020
- Joined: 05/06/2010 20:09
#12551 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#12552 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
MjesecLogin7777 wrote: ↑26/03/2021 18:22 SS-ovci iz mahale.
Jedna od temeljnih odrednica i konstituirajućih elemenata nacional-socijalističkog režima pod Hitlerom u Njemačkoj jeste fašistička ideologija o „rasnoj čistoći“ ili „rasnoj higijeni“ arijevske rase. Prema toj ideologiji je „arijevska rasa predodređena da bude vladajuća“ nad ostalim „rasama“, njen „kvalitet“ i „ćistoća“ su morali biti sačuvani sa ciljem razvoja „Übermenscha“ - „nadčovjeka“
Nauci forumati dok te nema.
- bogoljub
- Posts: 2930
- Joined: 14/03/2008 19:20
- Location: Do you have a room tonight?
#12553 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kaže Dino da šalje poruke Bogiću,
A on mu odvalio Seen!!!
A on mu odvalio Seen!!!
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#12554 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
NiP na svim razinama 2022
U jedinstvu je snaga!!!!
U jedinstvu je snaga!!!!
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#12555 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Senad rasuo Dinu Konakovica.
Al' sam se namjestio...
Uzas.
Al' sam se namjestio...
Uzas.
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#12556 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ubi ga Senad..
- ANamelessGhoul
- Posts: 1148
- Joined: 23/02/2020 14:50
#12557 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sta mu se to nagovorio?
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#12558 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Bilo je i vrijeme da reterira. Prebrzo je poletio previsoko. 
Nakon silnih provaljivanja u zadnje vrijeme, ili ce se dozvati i resetovati na fabricke postavke, ili ce izmedju FGR masinerije i SDA masinerije da sagori i politicki nestane.
Nakon silnih provaljivanja u zadnje vrijeme, ili ce se dozvati i resetovati na fabricke postavke, ili ce izmedju FGR masinerije i SDA masinerije da sagori i politicki nestane.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12559 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
-
last mohicans
- Posts: 18266
- Joined: 09/08/2012 23:19
#12560 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#12561 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
U pravu je Senad. Ako se zelis boriti protiv SDA ne mozes dijete kuma stavljati na takvu poziciju.
Zasto u mojoj prokletoj familiji niko nije na budzetu???????
Pa neka se taj mali, ako je sposoban, zaposli z privatnoj firmi. Jebo im budzet majku u picku.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12563 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma vise mi se smucila prica oko Bogica. Ponudjen, nece, odustao, idemo dalje. Sta treba sad. Izvrsiti kolektivni hara-kiri. Pa nece dunjaluk stati zbog Bogica. A Senad samo bez veze insistira na toj prici.last mohicans wrote: ↑26/03/2021 21:28Pomislit cu da si Dalija,herself![]()
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#12564 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Meni je Bogicevic irelevantna tema, cak mi je i drago da se mit BiH politike povukao iz ove price i vratio u status legende, a izbjegao mogucnost da ostane zapamcen kao osrednji gradonacelnik nivoa rahmetli Alije Behmena.
Ono sto je cinjenica da Konakovic iz motorne snage NiP-a postaje masina za gafove i besmislene fejsbuk objave. Neka primiri, prestane se baviti svakom dnevnom temom, i fokusira se na Skupstinu KS gdje se najbolje snalazi kao utjerivac glasova i izvor energije za rad ostatku ekipe. Rezultati ce sami doci, a o Federaciji i Drzavi moze sanjati 2026. Za 2022. su definitivno nedorasli.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12565 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nemoj mi bogati ti odozgo govoriti sta ja ovdje trebam raditi.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#12566 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kakvu poziciju? Od izabranih vijecnika medju kojima i je i taj mali neko treba da bude predsjedavajuci, sto je tehnicka pozicija... otvaras i zatvaras sjednice, dajes i oduzimas rijec.Kikibombona wrote: ↑26/03/2021 21:30U pravu je Senad. Ako se zelis boriti protiv SDA ne mozes dijete kuma stavljati na takvu poziciju.
Zasto u mojoj prokletoj familiji niko nije na budzetu???????
Pa neka se taj mali, ako je sposoban, zaposli z privatnoj firmi. Jebo im budzet majku u picku.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12567 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa mali ima privatnu firmu. I to je ostavio da ide u politiku. Kad je krenuo nije ni znao da e doci u poziciju da bude predsjedavajuci.Kikibombona wrote: ↑26/03/2021 21:30U pravu je Senad. Ako se zelis boriti protiv SDA ne mozes dijete kuma stavljati na takvu poziciju.
Zasto u mojoj prokletoj familiji niko nije na budzetu???????
Pa neka se taj mali, ako je sposoban, zaposli z privatnoj firmi. Jebo im budzet majku u picku.
-
palermo
- Posts: 25348
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#12568 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Tesko je pobjeci od onoga sto zapravo jesi......ako uspije u tome onda i zasluzuje da bude lider.......madaPrpa.ba wrote: ↑26/03/2021 21:32Meni je Bogicevic irelevantna tema, cak mi je i drago da se mit BiH politike povukao iz ove price i vratio u status legende, a izbjegao mogucnost da ostane zapamcen kao osrednji gradonacelnik nivoa rahmetli Alije Behmena.
Ono sto je cinjenica da Konakovic iz motorne snage NiP-a postaje masina za gafove i besmislene fejsbuk objave. Neka primiri, prestane se baviti svakom dnevnom temom, i fokusira se na Skupstinu KS gdje se najbolje snalazi kao utjerivac glasova i izvor energije za rad ostatku ekipe. Rezultati ce sami doci, a o Federaciji i Drzavi moze sanjati 2026. Za 2022. su definitivno nedorasli.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#12569 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ta ti prica malo poltronska. Dino mora prihvatiti kritiku kao i ostatak trojke.. Katastrofa je izgubiti Bogica.. Politicki poraz i samar trojci.. Od pirove pobjede nema nista i to ne smije biti satisfakcija. Moraju biti puno ozbiljniji. Kritika i ovaks Senad su im dosli ko 1 na 11.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#12570 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Mali nije trebao biti ni vijecnik, a predsjedavajući je ipak neka pozicija, drugi covjek grada.ultima_palabra wrote: ↑26/03/2021 21:33Kakvu poziciju? Od izabranih vijecnika medju kojima i je i taj mali neko treba da bude predsjedavajuci, sto je tehnicka pozicija... otvaras i zatvaras sjednice, dajes i oduzimas rijec.
Ima li posla Mimi budzeta?
Kako niko iz moje porodice nije na budzetu, niti se iko pokusava uvaliti?
Pa majku im jebem vise, krv popise.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#12571 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nije bez veze. Ok, tebi, meni, petom desetom možda nije toliko bitno. Ali, vidiš puls javnosti. Ogromnom broju ljudi nije, i tu je kvaka.Styling wrote: ↑26/03/2021 21:31Ma vise mi se smucila prica oko Bogica. Ponudjen, nece, odustao, idemo dalje. Sta treba sad. Izvrsiti kolektivni hara-kiri. Pa nece dunjaluk stati zbog Bogica. A Senad samo bez veze insistira na toj prici.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12572 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Desilo se sto se desilo, Bogic nece, Senad ga potencira, i dize temperaturu. Sutra je novi dan.laik1981 wrote: ↑26/03/2021 21:36Ta ti prica malo poltronska. Dino mora prihvatiti kritiku kao i ostatak trojke.. Katastrofa je izgubiti Bogica.. Politicki poraz i samar trojci.. Od pirove pobjede nema nista i to ne smije biti satisfakcija. Moraju biti puno ozbiljniji. Kritika i ovaks Senad su im dosli ko 1 na 11.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#12574 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12575 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ja mislim da je ovo jos jedan hype i jedna euforija koja ce za par dana splasnuti. Mi smo vrlo skloni euforijama, i to nam je mana. Izgubimo hladnu glavu i reagujemo emocijama.Osim_13 wrote: ↑26/03/2021 21:37Nije bez veze. Ok, tebi, meni, petom desetom možda nije toliko bitno. Ali, vidiš puls javnosti. Ogromnom broju ljudi nije, i tu je kvaka.
