Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#12551 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by hillbill »

svi u napad wrote: 26/03/2021 19:55 Ja sam polurazocaran u Dinu. Dino kao populista je uspio obrlatit narod u kantonu na svoju stranu i objektivno preuzeo liderstvo u cetvorci. Markantan govorljiv je dobra Dinina strana i zbog toga je tu gdje je. Trenerka onako sipljiva i neodlucna iako ima jacu stranku od Dine se gubi i nestaje a NS zbog svog nastupa kao intelektualne stranke nema sanse da u nasoj sredini preuzme rukovodjenje. Meni nisu cudni promasaji Dinokia jer on je i bit ce jos dugo kasablija koji ima samo zelju da se osveti SDA i pokaze im da je on veliki igrac. No mene ovdje najvise cudi da je Ademovic stariji nasjeo na Dinin volej. Razumjem ja da se radi o djetetu ali Kemo je suvise iskusan igrac i ovo nije smio dozvoliti. Stranka ce ovim puno izgubiti jer promjene znace smanjivanje nepotizma. Raja je vec zaboravila Dinino djeljenje para Kurti i Murti, kao i imenovanje ministara ali ovo ce botovi koristiti jako puno i podsjecati na ovaj izbor i "rasisticke" izjave. Kemo i Dino nisu smjeli uci u ovu igru, jer je to bilo cisto sibicarenje. Znaci iza ledja Bogica cemo uvaliti tvog sina kume. To mjesto je pripadalo stranci i mogli su izabrati drugog bez obzira na eventualne kvalitete Ademovic juniora. Dino se mora spustiti malo na zemlju i ne podleci kasablijama koji ga okruzuju. Mora ojacati svoj stab jer objektivno osim Keme nema tu nekog kvaliteta. Dalje moraju poceti sa promjenama u Kantonu sto prije jer raja polako pocinje sumnjati u njihove promjene. Na zalost mi nemamo kvalitetnih ljudi u politici i tesko ce doci do promjena koje bi normalna gradska raja zeljeli.. Toliko za ovaj put. Zivjeli.
PS: mala digresija za ove koji pisu o promjeno od 360 stepeni. kad se napravi krug od 360 stepeni dodje se na istu tacku tako da to nije promjena. Ovi sto pisu o begovskoj familiji Skaka trebali bi znati da berberi Skake, elktricar Budnjo i Izetbegovici nisu begovske familije i da to sto se neki od njih sami proglasili ili sto ih drugi oslovljavaju begom ne znaci da su begovi. Zivjeli.
Begovi su razjebali carstvo, i sada bi to trebala biti dobra referenca. Njih je Ataturk poslao na smetljiste sa razlogom.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#12552 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bloo »

Login7777 wrote: 26/03/2021 18:22 SS-ovci iz mahale.
Image
Jedna od temeljnih odrednica i konstituirajućih elemenata nacional-socijalističkog režima pod Hitlerom u Njemačkoj jeste fašistička ideologija o „rasnoj čistoći“ ili „rasnoj higijeni“ arijevske rase. Prema toj ideologiji je „arijevska rasa predodređena da bude vladajuća“ nad ostalim „rasama“, njen „kvalitet“ i „ćistoća“ su morali biti sačuvani sa ciljem razvoja „Übermenscha“ - „nadčovjeka“
Mjesec
Nauci forumati dok te nema.
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#12553 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bogoljub »

Kaže Dino da šalje poruke Bogiću,
A on mu odvalio Seen!!!
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#12554 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

NiP na svim razinama 2022
U jedinstvu je snaga!!!!
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#12555 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Kikibombona »

Senad rasuo Dinu Konakovica.

Al' sam se namjestio...

Uzas.
User avatar
konektovan
Posts: 51450
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#12556 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by konektovan »

Ubi ga Senad..
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1148
Joined: 23/02/2020 14:50

#12557 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ANamelessGhoul »

Sta mu se to nagovorio?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#12558 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Bilo je i vrijeme da reterira. Prebrzo je poletio previsoko. :-D

Nakon silnih provaljivanja u zadnje vrijeme, ili ce se dozvati i resetovati na fabricke postavke, ili ce izmedju FGR masinerije i SDA masinerije da sagori i politicki nestane.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12559 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

konektovan wrote: 26/03/2021 21:23 Ubi ga Senad..
Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#12560 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

Styling wrote: 26/03/2021 21:27
konektovan wrote: 26/03/2021 21:23 Ubi ga Senad..
Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
Pomislit cu da si Dalija,herself :-D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#12561 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Kikibombona »

Styling wrote: 26/03/2021 21:27
konektovan wrote: 26/03/2021 21:23 Ubi ga Senad..
Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
U pravu je Senad. Ako se zelis boriti protiv SDA ne mozes dijete kuma stavljati na takvu poziciju.

Zasto u mojoj prokletoj familiji niko nije na budzetu???????

Pa neka se taj mali, ako je sposoban, zaposli z privatnoj firmi. Jebo im budzet majku u picku.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#12562 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by relativno84 »

Styling wrote: 26/03/2021 21:27 Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
Trebas to resetovati, ovako ode iz komedije u parodiju.
:D :D :D
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12563 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

last mohicans wrote: 26/03/2021 21:28
Styling wrote: 26/03/2021 21:27
konektovan wrote: 26/03/2021 21:23 Ubi ga Senad..
Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
Pomislit cu da si Dalija,herself :-D
Ma vise mi se smucila prica oko Bogica. Ponudjen, nece, odustao, idemo dalje. Sta treba sad. Izvrsiti kolektivni hara-kiri. Pa nece dunjaluk stati zbog Bogica. A Senad samo bez veze insistira na toj prici.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#12564 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Styling wrote: 26/03/2021 21:27 Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
Meni je Bogicevic irelevantna tema, cak mi je i drago da se mit BiH politike povukao iz ove price i vratio u status legende, a izbjegao mogucnost da ostane zapamcen kao osrednji gradonacelnik nivoa rahmetli Alije Behmena.

Ono sto je cinjenica da Konakovic iz motorne snage NiP-a postaje masina za gafove i besmislene fejsbuk objave. Neka primiri, prestane se baviti svakom dnevnom temom, i fokusira se na Skupstinu KS gdje se najbolje snalazi kao utjerivac glasova i izvor energije za rad ostatku ekipe. Rezultati ce sami doci, a o Federaciji i Drzavi moze sanjati 2026. Za 2022. su definitivno nedorasli.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12565 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

relativno84 wrote: 26/03/2021 21:31
Styling wrote: 26/03/2021 21:27 Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
Trebas to resetovati, ovako ode iz komedije u parodiju.
:D :D :D
Nemoj mi bogati ti odozgo govoriti sta ja ovdje trebam raditi.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#12566 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

Kikibombona wrote: 26/03/2021 21:30
Styling wrote: 26/03/2021 21:27
konektovan wrote: 26/03/2021 21:23 Ubi ga Senad..
Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
U pravu je Senad. Ako se zelis boriti protiv SDA ne mozes dijete kuma stavljati na takvu poziciju.

Zasto u mojoj prokletoj familiji niko nije na budzetu???????

Pa neka se taj mali, ako je sposoban, zaposli z privatnoj firmi. Jebo im budzet majku u picku.
Kakvu poziciju? Od izabranih vijecnika medju kojima i je i taj mali neko treba da bude predsjedavajuci, sto je tehnicka pozicija... otvaras i zatvaras sjednice, dajes i oduzimas rijec.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12567 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Kikibombona wrote: 26/03/2021 21:30
Styling wrote: 26/03/2021 21:27
konektovan wrote: 26/03/2021 21:23 Ubi ga Senad..
Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
U pravu je Senad. Ako se zelis boriti protiv SDA ne mozes dijete kuma stavljati na takvu poziciju.

Zasto u mojoj prokletoj familiji niko nije na budzetu???????

Pa neka se taj mali, ako je sposoban, zaposli z privatnoj firmi. Jebo im budzet majku u picku.
Pa mali ima privatnu firmu. I to je ostavio da ide u politiku. Kad je krenuo nije ni znao da e doci u poziciju da bude predsjedavajuci.
palermo
Posts: 25348
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#12568 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by palermo »

Prpa.ba wrote: 26/03/2021 21:32
Styling wrote: 26/03/2021 21:27 Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
Meni je Bogicevic irelevantna tema, cak mi je i drago da se mit BiH politike povukao iz ove price i vratio u status legende, a izbjegao mogucnost da ostane zapamcen kao osrednji gradonacelnik nivoa rahmetli Alije Behmena.

Ono sto je cinjenica da Konakovic iz motorne snage NiP-a postaje masina za gafove i besmislene fejsbuk objave. Neka primiri, prestane se baviti svakom dnevnom temom, i fokusira se na Skupstinu KS gdje se najbolje snalazi kao utjerivac glasova i izvor energije za rad ostatku ekipe. Rezultati ce sami doci, a o Federaciji i Drzavi moze sanjati 2026. Za 2022. su definitivno nedorasli.
Tesko je pobjeci od onoga sto zapravo jesi......ako uspije u tome onda i zasluzuje da bude lider.......mada
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#12569 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by laik1981 »

Styling wrote: 26/03/2021 21:27
konektovan wrote: 26/03/2021 21:23 Ubi ga Senad..
Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
Ta ti prica malo poltronska. Dino mora prihvatiti kritiku kao i ostatak trojke.. Katastrofa je izgubiti Bogica.. Politicki poraz i samar trojci.. Od pirove pobjede nema nista i to ne smije biti satisfakcija. Moraju biti puno ozbiljniji. Kritika i ovaks Senad su im dosli ko 1 na 11.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#12570 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Kikibombona »

ultima_palabra wrote: 26/03/2021 21:33Kakvu poziciju? Od izabranih vijecnika medju kojima i je i taj mali neko treba da bude predsjedavajuci, sto je tehnicka pozicija... otvaras i zatvaras sjednice, dajes i oduzimas rijec.
Mali nije trebao biti ni vijecnik, a predsjedavajući je ipak neka pozicija, drugi covjek grada.

Ima li posla Mimi budzeta?

Kako niko iz moje porodice nije na budzetu, niti se iko pokusava uvaliti?

Pa majku im jebem vise, krv popise.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12571 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Styling wrote: 26/03/2021 21:31
last mohicans wrote: 26/03/2021 21:28
Styling wrote: 26/03/2021 21:27

Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
Pomislit cu da si Dalija,herself :-D
Ma vise mi se smucila prica oko Bogica. Ponudjen, nece, odustao, idemo dalje. Sta treba sad. Izvrsiti kolektivni hara-kiri. Pa nece dunjaluk stati zbog Bogica. A Senad samo bez veze insistira na toj prici.
Nije bez veze. Ok, tebi, meni, petom desetom možda nije toliko bitno. Ali, vidiš puls javnosti. Ogromnom broju ljudi nije, i tu je kvaka.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12572 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

laik1981 wrote: 26/03/2021 21:36
Styling wrote: 26/03/2021 21:27
konektovan wrote: 26/03/2021 21:23 Ubi ga Senad..
Senad je bezobrazan. Nista se katastrofalno nije desilo. Ako nece Bogicevic ima ko hoce. Nije dunjaluk propao.
Ta ti prica malo poltronska. Dino mora prihvatiti kritiku kao i ostatak trojke.. Katastrofa je izgubiti Bogica.. Politicki poraz i samar trojci.. Od pirove pobjede nema nista i to ne smije biti satisfakcija. Moraju biti puno ozbiljniji. Kritika i ovaks Senad su im dosli ko 1 na 11.
Desilo se sto se desilo, Bogic nece, Senad ga potencira, i dize temperaturu. Sutra je novi dan.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#12573 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Kikibombona »

Styling wrote: 26/03/2021 21:35Pa mali ima privatnu firmu. I to je ostavio da ide u politiku. Kad je krenuo nije ni znao da e doci u poziciju da bude predsjedavajuci.
Cuj ostavio privatni biznis da ide u politiku.

Sto bi rekao moj komsija, jebem ti boze majku.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#12574 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by relativno84 »

Styling wrote: 26/03/2021 21:32 Nemoj mi bogati ti odozgo govoriti sta ja ovdje trebam raditi.
Brzina nije toliko bitna :D
https://www.speedtest.net/result/11162606668
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12575 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Osim_13 wrote: 26/03/2021 21:37
Styling wrote: 26/03/2021 21:31
last mohicans wrote: 26/03/2021 21:28

Pomislit cu da si Dalija,herself :-D
Ma vise mi se smucila prica oko Bogica. Ponudjen, nece, odustao, idemo dalje. Sta treba sad. Izvrsiti kolektivni hara-kiri. Pa nece dunjaluk stati zbog Bogica. A Senad samo bez veze insistira na toj prici.
Nije bez veze. Ok, tebi, meni, petom desetom možda nije toliko bitno. Ali, vidiš puls javnosti. Ogromnom broju ljudi nije, i tu je kvaka.
Ja mislim da je ovo jos jedan hype i jedna euforija koja ce za par dana splasnuti. Mi smo vrlo skloni euforijama, i to nam je mana. Izgubimo hladnu glavu i reagujemo emocijama.
Post Reply