https://www.klix.ba/vijesti/bih/konakov ... /210326008
Narod i Pravda (Konakovic)
- Vitezanin
- Posts: 3901
- Joined: 27/08/2009 21:53
- Location: https://angotrips.blog
#12476 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
"Dobro je da smo odabrali genetski predodređenog Ademovića": koji k.... ljudima trebaju ovakve izjave, šta je ovo? Reci "najbolji, naj je ovo, naj je ono". Kakvi geni? Koji je ovo vijek?
https://www.klix.ba/vijesti/bih/konakov ... /210326008
https://www.klix.ba/vijesti/bih/konakov ... /210326008
-
stric
- Posts: 263
- Joined: 04/09/2008 08:03
#12477 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
a Miladin je, koliko me sjećanje služi, u prošlom sazivu GV, promijenio stranu u početku. kandidovati njega za predsjedavajućeg?!?
stric
stric
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83404
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#12478 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
IronijaVitezanin wrote: ↑26/03/2021 08:51 "Dobro je da smo odabrali genetski predodređenog Ademovića": koji k.... ljudima trebaju ovakve izjave, šta je ovo? Reci "najbolji, naj je ovo, naj je ono". Kakvi geni? Koji je ovo vijek?![]()
https://www.klix.ba/vijesti/bih/konakov ... /210326008
- Vitezanin
- Posts: 3901
- Joined: 27/08/2009 21:53
- Location: https://angotrips.blog
#12479 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ja razumijem da je NiP konzervativna, desna opcija, ali spominjanje gena nije normalno čak ni za takve stranke.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#12480 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Fino je ovo sve, ali nekom ko nije full upućen i ko vjeruje zelenim izvorima njega nije briga, dovoljno je da čuje ovo "sin". Trebali su ovo bolje promisliti.
-
breuer
- Posts: 7880
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12481 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Geni i pravda
i onaj smajli sa mišićima
i onaj smajli sa mišićima
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#12482 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nisam dobro razumio ovo "genetsko predodredjenje", mislio sam da je samo Ridji Bake bio genetski predodredjen i vidimo dokle se doguralo. Molim pojasnjenje. Zbunjen. 
-
breuer
- Posts: 7880
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12483 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kifla pokušava provući ironiju, a jednostavno na površinu isplivava istina 
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
-
breuer
- Posts: 7880
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12485 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
jest stvarno 
preporučuje se završiti faks u Grenoblu
preporučuje se završiti faks u Grenoblu
-
ibizza
- Posts: 4984
- Joined: 05/06/2008 00:46
#12486 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Zasto je Jasmin bolji od Alema Loge? Ko je babo Logi, a ko Jasminu? Cija je startna pozicija bila laksa? Kazes zavrsio faks u USA i ima svoju firmu( lahko je imati firmu kad ti je babuka medju prvim ljudima sda-bio).emmir1 wrote: ↑26/03/2021 07:21emigrazione wrote: ↑26/03/2021 05:12 Smije li se znati zbog cega se toliko insistira na izboru ovog nekog Ademovica?!
Ademovic je jedan od 3 Bosnjaka NIPa u vijeću grada.Izabran je velikom podrškom.
Mislim da su Logo i Miladin druga dvojica, znači 1 od njih trojice mora da bude.
Po meni najbolji izbor je tu Ademovic.
Svašta spinuju o Jasminu, evo i ovdje omalovažavaju njegovo skolovanje i fakultete.
Momak je imao 15 ponuda od raznih fakulteta u USA i izabrao onaj koji mu je najviše školovanja pokrio.
Master u Grenoblu, 12. obrazovna ustanova u svijetu po FTimes u to vrijeme.
Vratio se u BIH i nije se uposlio na budzet, nego 7 godina radi u firmi koju je sam osnovao.
Napravili su projekat NiP gdje je od početka i sada je tu da bi se borio da se stvari poprave.
Jasmina poznajem.
Da me pogrešno ne shvatiš da ne cijenim skolovanje, i sam sam dosta skolovan.
No Jasminova kvaliteta i ono zbog čega ja mislim da je odličan kandidat nije njegovo respektabilno skolovanje.
Njegova energija, želja da radi i da popravi ovo stanje, želja da se stane u kraj ovom truhlom sistemu.
Jako sposoban dečko sa velikim osjećajem za pravdu.
Takve nam je upravo NIP obećao.
No bude li NIP primao preletace iz SDA, bude li Čampara dosao u NIP
Kunem se nikada više moj glas neće dobiti, niti mojih bližnjih.
Znas li ti sta znaci raditi za Procter & Gamble?
-
izvrsni direktor
- Posts: 14711
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#12488 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nije nepotizam i uhljebljenje, nego genetska predodređenost.
Dinokio genetičar.
Dinokio genetičar.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#12489 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
To je drugo, u to se ne diraizvrsni direktor wrote: ↑26/03/2021 09:52 A jel ima dovoljno kad cuju sin alijin? Da svrse naravno..
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#12490 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
NiPovci kao rasa za sebe, predodređena.
Budžet kao lebensraum.

Budžet kao lebensraum.

-
breuer
- Posts: 7880
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12491 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
pa ako se gadim Alijinog sina i njegove žene kalašture koja je sve u životu ostvarila na osnovu braka i porodice, onda valjda imam pravo da se gadim bilo čijeg sina i probijanja na političkoj sceni...Osim_13 wrote: ↑26/03/2021 10:01To je drugo, u to se ne diraizvrsni direktor wrote: ↑26/03/2021 09:52 A jel ima dovoljno kad cuju sin alijin? Da svrse naravno..![]()
![]()
-
izvrsni direktor
- Posts: 14711
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#12492 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa sto glasas za alijinog sina ondabreuer wrote: ↑26/03/2021 10:08pa ako se gadim Alijinog sina i njegove žene kalašture koja je sve u životu ostvarila na osnovu braka i porodice, onda valjda imam pravo da se gadim bilo čijeg sina i probijanja na političkoj sceni...Osim_13 wrote: ↑26/03/2021 10:01To je drugo, u to se ne diraizvrsni direktor wrote: ↑26/03/2021 09:52 A jel ima dovoljno kad cuju sin alijin? Da svrse naravno..![]()
![]()
-
breuer
- Posts: 7880
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12493 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
joj jesi glup
kako ne glasat za Bokira kad je genetski predodređen
Last edited by breuer on 26/03/2021 10:33, edited 1 time in total.
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#12494 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
NIgdje ja to nisam rekao. Štaviše. Samo su mi apsurdni dupli aršini.breuer wrote: ↑26/03/2021 10:08pa ako se gadim Alijinog sina i njegove žene kalašture koja je sve u životu ostvarila na osnovu braka i porodice, onda valjda imam pravo da se gadim bilo čijeg sina i probijanja na političkoj sceni...Osim_13 wrote: ↑26/03/2021 10:01To je drugo, u to se ne diraizvrsni direktor wrote: ↑26/03/2021 09:52 A jel ima dovoljno kad cuju sin alijin? Da svrse naravno..![]()
![]()
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#12495 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Konakovic je morao paziti na svaku izgovorenu rijec, sad ce mu se "genetika" koju je spocitavao drugima, obit o glavu. Tesko ce ovo ispraviti. Steta.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#12497 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Iskreno se nadam da se radi o sarkazmu, prenesenom smislu, aluziji, ironiji, sta god, ali mu u ovom trenutku takva izjava nije trebala. Ni pod razno se ovo nije smjelo desiti, sda kamarila samo ceka i evo, nacekala je.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12498 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
NiP je od svojih glasača dobio dovoljan broj glasova i legitimitet da na bilo koju funkciju koja im je pripala može postaviti koga god hoće. To je njijovo pravo. I niti ima potrebe niti svrhe da se bilo kome pravdaju. A što se tiče Jasmina, dušmani mogu nastaviti pjeniti, džaba vam.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12499 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Da sam ja ba njegovom mjestu, niti bih objašnjavala, niti ni se pravdala. Previše je dostupan ljudima i to se koristi.Nero Histrion wrote: ↑26/03/2021 10:16Iskreno se nadam da se radi o sarkazmu, prenesenom smislu, aluziji, ironiji, sta god, ali mu u ovom trenutku takva izjava nije trebala. Ni pod razno se ovo nije smjelo desiti, sda kamarila samo ceka i evo, nacekala je.
-
pinkman
- Posts: 3090
- Joined: 07/09/2013 18:57
#12500 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
U SDA da su pametni bili, ne bi ih ni mijenjali, vec pustili da se nastave provaljivati...
Kad sam pisao da je to sve isto, i SDA i NiP i SBB i SDP i DF i NS, napadose me...
Kad sam pisao da je to sve isto, i SDA i NiP i SBB i SDP i DF i NS, napadose me...
