Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Vitezanin
Posts: 3901
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#12476 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vitezanin »

"Dobro je da smo odabrali genetski predodređenog Ademovića": koji k.... ljudima trebaju ovakve izjave, šta je ovo? Reci "najbolji, naj je ovo, naj je ono". Kakvi geni? Koji je ovo vijek? :roll:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/konakov ... /210326008
stric
Posts: 263
Joined: 04/09/2008 08:03

#12477 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by stric »

a Miladin je, koliko me sjećanje služi, u prošlom sazivu GV, promijenio stranu u početku. kandidovati njega za predsjedavajućeg?!?
stric :bih:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12478 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Vitezanin wrote: 26/03/2021 08:51 "Dobro je da smo odabrali genetski predodređenog Ademovića": koji k.... ljudima trebaju ovakve izjave, šta je ovo? Reci "najbolji, naj je ovo, naj je ono". Kakvi geni? Koji je ovo vijek? :roll:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/konakov ... /210326008
Ironija
User avatar
Vitezanin
Posts: 3901
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#12479 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vitezanin »

Ja razumijem da je NiP konzervativna, desna opcija, ali spominjanje gena nije normalno čak ni za takve stranke.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12480 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »



Fino je ovo sve, ali nekom ko nije full upućen i ko vjeruje zelenim izvorima njega nije briga, dovoljno je da čuje ovo "sin". Trebali su ovo bolje promisliti.
breuer
Posts: 7881
Joined: 06/07/2009 15:44

#12481 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

Geni i pravda

i onaj smajli sa mišićima
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#12482 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nero Histrion »

Nisam dobro razumio ovo "genetsko predodredjenje", mislio sam da je samo Ridji Bake bio genetski predodredjen i vidimo dokle se doguralo. Molim pojasnjenje. Zbunjen. :?
breuer
Posts: 7881
Joined: 06/07/2009 15:44

#12483 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

Kifla pokušava provući ironiju, a jednostavno na površinu isplivava istina :D
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12484 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

breuer wrote: 26/03/2021 09:22 Kifla pokušava provući ironiju, a jednostavno na površinu isplivava istina :D
Doduse, za skontati ironiju treba i pokoji kliker...
breuer
Posts: 7881
Joined: 06/07/2009 15:44

#12485 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

jest stvarno :zzzz:

preporučuje se završiti faks u Grenoblu
ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#12486 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ibizza »

emmir1 wrote: 26/03/2021 07:21
emigrazione wrote: 26/03/2021 05:12 Smije li se znati zbog cega se toliko insistira na izboru ovog nekog Ademovica?!


Ademovic je jedan od 3 Bosnjaka NIPa u vijeću grada.Izabran je velikom podrškom.

Mislim da su Logo i Miladin druga dvojica, znači 1 od njih trojice mora da bude.

Po meni najbolji izbor je tu Ademovic.

Svašta spinuju o Jasminu, evo i ovdje omalovažavaju njegovo skolovanje i fakultete.
Momak je imao 15 ponuda od raznih fakulteta u USA i izabrao onaj koji mu je najviše školovanja pokrio.

Master u Grenoblu, 12. obrazovna ustanova u svijetu po FTimes u to vrijeme.



Vratio se u BIH i nije se uposlio na budzet, nego 7 godina radi u firmi koju je sam osnovao.

Napravili su projekat NiP gdje je od početka i sada je tu da bi se borio da se stvari poprave.

Jasmina poznajem.

Da me pogrešno ne shvatiš da ne cijenim skolovanje, i sam sam dosta skolovan.

No Jasminova kvaliteta i ono zbog čega ja mislim da je odličan kandidat nije njegovo respektabilno skolovanje.

Njegova energija, želja da radi i da popravi ovo stanje, želja da se stane u kraj ovom truhlom sistemu.

Jako sposoban dečko sa velikim osjećajem za pravdu.


Takve nam je upravo NIP obećao.

No bude li NIP primao preletace iz SDA, bude li Čampara dosao u NIP

Kunem se nikada više moj glas neće dobiti, niti mojih bližnjih.
Zasto je Jasmin bolji od Alema Loge? Ko je babo Logi, a ko Jasminu? Cija je startna pozicija bila laksa? Kazes zavrsio faks u USA i ima svoju firmu( lahko je imati firmu kad ti je babuka medju prvim ljudima sda-bio).

Znas li ti sta znaci raditi za Procter & Gamble?
izvrsni direktor
Posts: 14712
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#12487 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

Osim_13 wrote: 26/03/2021 09:08

Fino je ovo sve, ali nekom ko nije full upućen i ko vjeruje zelenim izvorima njega nije briga, dovoljno je da čuje ovo "sin". Trebali su ovo bolje promisliti.
A jel ima dovoljno kad cuju sin alijin? Da svrse naravno..
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12488 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Nije nepotizam i uhljebljenje, nego genetska predodređenost. :lol:
Dinokio genetičar.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12489 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

izvrsni direktor wrote: 26/03/2021 09:52 A jel ima dovoljno kad cuju sin alijin? Da svrse naravno..
To je drugo, u to se ne dira :zzzz: :lol:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12490 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

NiPovci kao rasa za sebe, predodređena.
Budžet kao lebensraum.
Image
breuer
Posts: 7881
Joined: 06/07/2009 15:44

#12491 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

Osim_13 wrote: 26/03/2021 10:01
izvrsni direktor wrote: 26/03/2021 09:52 A jel ima dovoljno kad cuju sin alijin? Da svrse naravno..
To je drugo, u to se ne dira :zzzz: :lol:
pa ako se gadim Alijinog sina i njegove žene kalašture koja je sve u životu ostvarila na osnovu braka i porodice, onda valjda imam pravo da se gadim bilo čijeg sina i probijanja na političkoj sceni...
izvrsni direktor
Posts: 14712
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#12492 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

breuer wrote: 26/03/2021 10:08
Osim_13 wrote: 26/03/2021 10:01
izvrsni direktor wrote: 26/03/2021 09:52 A jel ima dovoljno kad cuju sin alijin? Da svrse naravno..
To je drugo, u to se ne dira :zzzz: :lol:
pa ako se gadim Alijinog sina i njegove žene kalašture koja je sve u životu ostvarila na osnovu braka i porodice, onda valjda imam pravo da se gadim bilo čijeg sina i probijanja na političkoj sceni...
Pa sto glasas za alijinog sina onda
breuer
Posts: 7881
Joined: 06/07/2009 15:44

#12493 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

izvrsni direktor wrote: 26/03/2021 10:09
breuer wrote: 26/03/2021 10:08
Osim_13 wrote: 26/03/2021 10:01

To je drugo, u to se ne dira :zzzz: :lol:
pa ako se gadim Alijinog sina i njegove žene kalašture koja je sve u životu ostvarila na osnovu braka i porodice, onda valjda imam pravo da se gadim bilo čijeg sina i probijanja na političkoj sceni...
Pa sto glasas za alijinog sina onda
joj jesi glup

kako ne glasat za Bokira kad je genetski predodređen
Last edited by breuer on 26/03/2021 10:33, edited 1 time in total.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12494 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

breuer wrote: 26/03/2021 10:08
Osim_13 wrote: 26/03/2021 10:01
izvrsni direktor wrote: 26/03/2021 09:52 A jel ima dovoljno kad cuju sin alijin? Da svrse naravno..
To je drugo, u to se ne dira :zzzz: :lol:
pa ako se gadim Alijinog sina i njegove žene kalašture koja je sve u životu ostvarila na osnovu braka i porodice, onda valjda imam pravo da se gadim bilo čijeg sina i probijanja na političkoj sceni...
NIgdje ja to nisam rekao. Štaviše. Samo su mi apsurdni dupli aršini.
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#12495 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nero Histrion »

Konakovic je morao paziti na svaku izgovorenu rijec, sad ce mu se "genetika" koju je spocitavao drugima, obit o glavu. Tesko ce ovo ispraviti. Steta.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12496 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Vitezanin wrote: 26/03/2021 09:06 Ja razumijem da je NiP konzervativna, desna opcija, ali spominjanje gena nije normalno čak ni za takve stranke.
Ko ima malo mozga, skontaće da se ovdje radi o prenesenom smislu. Ostalima ne treba objašnjavati.
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#12497 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nero Histrion »

Styling wrote: 26/03/2021 10:13
Vitezanin wrote: 26/03/2021 09:06 Ja razumijem da je NiP konzervativna, desna opcija, ali spominjanje gena nije normalno čak ni za takve stranke.
Ko ima malo mozga, skontaće da se ovdje radi o prenesenom smislu. Ostalima ne treba objašnjavati.
Iskreno se nadam da se radi o sarkazmu, prenesenom smislu, aluziji, ironiji, sta god, ali mu u ovom trenutku takva izjava nije trebala. Ni pod razno se ovo nije smjelo desiti, sda kamarila samo ceka i evo, nacekala je.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12498 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

NiP je od svojih glasača dobio dovoljan broj glasova i legitimitet da na bilo koju funkciju koja im je pripala može postaviti koga god hoće. To je njijovo pravo. I niti ima potrebe niti svrhe da se bilo kome pravdaju. A što se tiče Jasmina, dušmani mogu nastaviti pjeniti, džaba vam.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12499 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Nero Histrion wrote: 26/03/2021 10:16
Styling wrote: 26/03/2021 10:13
Vitezanin wrote: 26/03/2021 09:06 Ja razumijem da je NiP konzervativna, desna opcija, ali spominjanje gena nije normalno čak ni za takve stranke.
Ko ima malo mozga, skontaće da se ovdje radi o prenesenom smislu. Ostalima ne treba objašnjavati.
Iskreno se nadam da se radi o sarkazmu, prenesenom smislu, aluziji, ironiji, sta god, ali mu u ovom trenutku takva izjava nije trebala. Ni pod razno se ovo nije smjelo desiti, sda kamarila samo ceka i evo, nacekala je.
Da sam ja ba njegovom mjestu, niti bih objašnjavala, niti ni se pravdala. Previše je dostupan ljudima i to se koristi.
pinkman
Posts: 3090
Joined: 07/09/2013 18:57

#12500 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pinkman »

U SDA da su pametni bili, ne bi ih ni mijenjali, vec pustili da se nastave provaljivati... :D

Kad sam pisao da je to sve isto, i SDA i NiP i SBB i SDP i DF i NS, napadose me... :-)
Post Reply