Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12451 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

relativno84 wrote: 25/03/2021 17:06
Styling wrote: 25/03/2021 16:59 Ja mislim da je NiP kandidovao Hrvata ili Ostalog za presjedavajuceg razapinjali bi ih po medijima i drustvenim mrezama kako rade protiv bosnjaka, kako u gradskom rukovodstvu na celnim pozicijama nemamo bosnjaka zahvaljujuci nip-u, itd. De bogati sutite vise sa ti, spinovima. Ni sami vise ne znate gdje gonite.
Nije ti lako pratiti sve hokejaske promjene principa, dok napises post hadzija vec bacio novi status i promijenio tok, ako je dobra para vrijedi malo i zapeti.
#iztemelja
Ne kontam :?
El_comadante
Posts: 9042
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#12452 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by El_comadante »

Styling wrote: 25/03/2021 16:59
El_comadante wrote: 25/03/2021 16:55
Styling wrote: 25/03/2021 15:45

Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.
stiou SDA u ovoj priči konkretno o Ademoviću. dakle ta pozicija je pripala NiPu i trebali su bolje odigrati. jeli na ovoj poziciji mogao biti hrvat ili ostali? samo nije mogao biti srbin, dakle nije morao biti samo bošnjak. dakle boriš se trudiš govoriš da si drugačiji da su promjena i šta uradiš? isto kao i onaj kojeg mjenjaš.
Ja mislim da je NiP kandidovao Hrvata ili Ostalog za presjedavajuceg razapinjali bi ih po medijima i drustvenim mrezama kako rade protiv bosnjaka, kako u gradskom rukovodstvu na celnim pozicijama nemamo bosnjaka zahvaljujuci nip-u, itd. De bogati sutite vise sa ti, spinovima. Ni sami vise ne znate gdje gonite.
nemoj Bogati meni u množini. ja imam svoje mišjenje i stav, šta me briga za bilo koga drugog. meni jeste problem Ademović, što eto nisu imenovali Miladina ili ovog trečeg Bošnjaka iz NiPa u GV? zašto baš Ademović? koje su njegovo kvalifikacije da bude na toj poziciji osim što je Kemin sin?
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12453 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Image
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#12454 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Mislim da Miladin nema VSS. Logo je već nešto drugu. Ljudska gromada. Principijelan i moralan čovjek sa bogatim iskustvom u realnom sektoru.
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#12455 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by shandrprcSA »

Image

samo ga nemoj te citirati srece vam :D
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12456 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

poslije, vaš život se okrenuo naopačke, od omiljenog vijećnika do političara kojeg blate na društvenim mrežama?
Srdić:
- Prijetili su mi na mahalskim kafama da će me ostaviti bez posla ukoliko preuzmu vlast u Gradu, prijetnje fizičkim obračunima od strane pojedinaca koji su izabrani u vijeća ispred NiP-a, čak i da će mi nož staviti pod vrat, pisali da sam kao Srbin "ugrožena vrsta", te već u par puta pokušavaju podmetati malverzacije mojoj ženi na poslu. Je li ovo promjena koju smo najavili? Nigdje nisam vidio da se neko ogradio od tih ljudi!, zaključio je Srdić u razgovoru za Oslobođenje.
statixx
Posts: 9797
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#12457 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by statixx »

Sreca pa je humana SDA tu da ga zastiti od radikala. :lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#12458 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

Sad izigrava nekog majoriziranog
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#12459 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Treba kod notara ovjeriti sve eventualne mandate
I bjanko mjenice i ugovore potpisati
Ovo preletanje unistava sustinu izbora
Eno onaj i u novom travniku presao u zagrabih :lol: cuj atranka za bih zar to postoji
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#12460 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Login7777 wrote: 25/03/2021 18:28
poslije, vaš život se okrenuo naopačke, od omiljenog vijećnika do političara kojeg blate na društvenim mrežama?
Srdić:
- Prijetili su mi na mahalskim kafama da će me ostaviti bez posla ukoliko preuzmu vlast u Gradu, prijetnje fizičkim obračunima od strane pojedinaca koji su izabrani u vijeća ispred NiP-a, čak i da će mi nož staviti pod vrat, pisali da sam kao Srbin "ugrožena vrsta", te već u par puta pokušavaju podmetati malverzacije mojoj ženi na poslu. Je li ovo promjena koju smo najavili? Nigdje nisam vidio da se neko ogradio od tih ljudi!, zaključio je Srdić u razgovoru za Oslobođenje.
Lik supak sto sam vidio na fejsu dok sam ga pratio
Jedina njegova akcija je zabrana parkiranja kod socijalnog
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#12461 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

:run:
shandrprcSA wrote: 25/03/2021 18:26 Image

samo ga nemoj te citirati srece vam :D
E jebiga :lol:
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12462 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

:lol:
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12463 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Black swan wrote: 25/03/2021 18:59
Login7777 wrote: 25/03/2021 18:28
poslije, vaš život se okrenuo naopačke, od omiljenog vijećnika do političara kojeg blate na društvenim mrežama?
Srdić:
- Prijetili su mi na mahalskim kafama da će me ostaviti bez posla ukoliko preuzmu vlast u Gradu, prijetnje fizičkim obračunima od strane pojedinaca koji su izabrani u vijeća ispred NiP-a, čak i da će mi nož staviti pod vrat, pisali da sam kao Srbin "ugrožena vrsta", te već u par puta pokušavaju podmetati malverzacije mojoj ženi na poslu. Je li ovo promjena koju smo najavili? Nigdje nisam vidio da se neko ogradio od tih ljudi!, zaključio je Srdić u razgovoru za Oslobođenje.
Lik supak sto sam vidio na fejsu dok sam ga pratio
Jedina njegova akcija je zabrana parkiranja kod socijalnog
Bas mu je uspjesna... Vec dugi niz godina...
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12464 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Ma Dino je sa njim usrao motku onda kad ga je pustio u stranku. Ali eto, ako ništa priznao je da je pojeo govno sa njim.
statixx
Posts: 9797
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#12465 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by statixx »

Moj labude, drugi jebu, a ti se bavi Edom iz Gorazda i IZ. :lol:
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#12466 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

To je za mlade ljude
Politika je za gospodu u trecoj zivotnoj dobi
statixx
Posts: 9797
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#12467 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by statixx »

Black swan wrote: 25/03/2021 19:30 To je za mlade ljude
Politika je za gospodu u trecoj zivotnoj dobi
Ma hajte molim vas, kad je Drasko u skupstinskom hodniku postao Srbin, moze svako.
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#12468 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bogoljub »

DINO LJUT NA IBRU OPTUŽUJE GA DA JE SDA!
Rahmetli četvorka ako je imala iskrene namjere što nije postupala po tome kada su imali dovoljno ruku i bez Ibre i bez SDA?
Kada je BOGIĆEVIĆ vidio u šta ga uvaljuju rekao "Ne" četvorko, nećeš!
A onda oni vade papir s potpisima da su jedinstveni.
Ali dok su izvadili papir s potpisima već su postali trojka s tendencijom slobodnih bacanja.
Džaba vam plakati, ne bacajte pare
Džaba vam optuživanje drugih
Džaba trud kada su stvari očigledne!
Iskreno svaki dodatni potez je veće potonuće.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#12469 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by noviclan »

denole wrote: 25/03/2021 22:47 NiP o izjavama Seida Škaljića na Raportu: To ima ličnu pozadinu

https://klix.ba/nip-o-izjavama-seida- ... -pozadinu/
https://www.tenisrezultati.com/atp/jasmin-ademovic/
Ma jel' ovo mali jevo li ga babo nesudjeni dzumy
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#12470 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

bogoljub wrote: 26/03/2021 01:19 DINO LJUT NA IBRU OPTUŽUJE GA DA JE SDA!
Rahmetli četvorka ako je imala iskrene namjere što nije postupala po tome kada su imali dovoljno ruku i bez Ibre i bez SDA?
Kada je BOGIĆEVIĆ vidio u šta ga uvaljuju rekao "Ne" četvorko, nećeš!
A onda oni vade papir s potpisima da su jedinstveni.
Ali dok su izvadili papir s potpisima već su postali trojka s tendencijom slobodnih bacanja.
Džaba vam plakati, ne bacajte pare
Džaba vam optuživanje drugih
Džaba trud kada su stvari očigledne!
Iskreno svaki dodatni potez je veće potonuće.
Ne postoji vece "potonuce" od Asimovih metoda.
User avatar
emigrazione
Posts: 7792
Joined: 01/09/2010 13:40

#12471 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emigrazione »

Smije li se znati zbog cega se toliko insistira na izboru ovog nekog Ademovica?!
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12472 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

emigrazione wrote: 26/03/2021 05:12 Smije li se znati zbog cega se toliko insistira na izboru ovog nekog Ademovica?!
Zato sto NiP ima pravo predloziti predsjedavajuceg i njihovo je pravo da predloze koga hoce.
Sva frka se digla oko toga zato sto mali Skaljic, inace sin bivseg politicara ljigavog Fehima Skaljica, ima ambiciju da postane dio rukovodstva GV, a to ne moze biti ako je predsjedavajuci Bosnjak. Njemu i ovima koji opstruiraju smeta Ademovic jer time propada plan za Skaljica a propada i tal Skake i Hadzibajrica da Jajce kasarnu prodaju nekim arapima. Je li sada jasno?
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#12473 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by noviclan »

Auujuuu mamicu im jarecu
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12474 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Image
Dinokio kao odgovor ima fejsbuk grupe.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12475 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

emigrazione wrote: 26/03/2021 05:12 Smije li se znati zbog cega se toliko insistira na izboru ovog nekog Ademovica?!


Ademovic je jedan od 3 Bosnjaka NIPa u vijeću grada.Izabran je velikom podrškom.

Mislim da su Logo i Miladin druga dvojica, znači 1 od njih trojice mora da bude.

Po meni najbolji izbor je tu Ademovic.

Svašta spinuju o Jasminu, evo i ovdje omalovažavaju njegovo skolovanje i fakultete.
Momak je imao 15 ponuda od raznih fakulteta u USA i izabrao onaj koji mu je najviše školovanja pokrio.

Master u Grenoblu, 12. obrazovna ustanova u svijetu po FTimes u to vrijeme.



Vratio se u BIH i nije se uposlio na budzet, nego 7 godina radi u firmi koju je sam osnovao.

Napravili su projekat NiP gdje je od početka i sada je tu da bi se borio da se stvari poprave.

Jasmina poznajem.

Da me pogrešno ne shvatiš da ne cijenim skolovanje, i sam sam dosta skolovan.

No Jasminova kvaliteta i ono zbog čega ja mislim da je odličan kandidat nije njegovo respektabilno skolovanje.

Njegova energija, želja da radi i da popravi ovo stanje, želja da se stane u kraj ovom truhlom sistemu.

Jako sposoban dečko sa velikim osjećajem za pravdu.


Takve nam je upravo NIP obećao.

No bude li NIP primao preletace iz SDA, bude li Čampara dosao u NIP

Kunem se nikada više moj glas neće dobiti, niti mojih bližnjih.
Post Reply