Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#12426 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

Patton44 wrote: 25/03/2021 12:36
malakh wrote: 25/03/2021 12:18 i zanimljivo, jedini koji se još uvijek bore za bogića su dino konaković i članovi njegove stranke. promovira fb grupe, animira raju da se uključe, po grupama najavljuju skupove podrške bogiću itd.

peđa kojović i nermin nikšić nemaju vremena, garant gledaju zadrugu.
Oni su u zadruzi od kad ih kifla vodi. :izet:
A vi ste na farmi al s one strane ograde :-D
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12427 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

MUNAFIK wrote: 25/03/2021 11:21 Pa nije ovo nikakve velika matematika ni visoka politika.

Sasvim je jasno da su SDA i Skaka preko kupljenih ili ucjenjenih vjecnika ponovo pokazali o kome se radi. Ovaj put su izmedju ostalih i 'zavrsili' Hadzibajrica tj ove njegove carsijanere.

E sad sto kao oni pokusavaju sve to ko fol spinovat na cetvorku, jer kao eto SDA nije ni imala kandidata je bas ono smijesno i da nije toliko lazi i pokvarenosti bili bi simpaticno.

Svi ovi istupi SDAovsca, a Bogami i Hadzibajrica su ono ko kad malo dijete pojede pola tegle krema, i kad ga mama pita ko je to uradio ono kaze nisam ja, a ruke do lakata u krem umazane... Mislim fakat banalno i glupo ali eto valjda na tu pricu padaju neki ljudi... Za sad ko fol padaju samo oni sto sa njima i pisu takve laze...

A 'Kemin' mali je samo tu posluzio kao paravan, nema tu nista puno spornih stvari. NIP je dobio tu poziciju koju mora popunit iz reda bosnjaka i oni na raspolaganju imaju 3 bosnjaka jedan od njih je Ademovic, drugi je Miladin... Realno nije NIP ni imao nekog izbora, a kakav je Ademovic ne mogu reci jer ne znam momka, ali sto sam mogao cuti niki nema nista lose da kaze na znjega i nije nikakav babin sin... Tako da ovo se samo koristi da se zamaze SDA i Skakina igra oko kupovine delegata.
:thumbup:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12428 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

MUNAFIK wrote: 25/03/2021 12:22
Login7777 wrote: 25/03/2021 12:18
Evo vidis sa ovo sa Srdicem, NIP ga je odmah izbacio i svaka im cast...
Nesto mi NIP puno ovih dana izbacuju,posebno po krajini,svaka im cast...
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12429 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

foxlife wrote: 25/03/2021 11:09
Styling wrote: 25/03/2021 11:04
foxlife wrote: 25/03/2021 10:56 Pa s ovim poston nazalost nije pogrijesio
I maja je to fino napisala
Kad je dolazio nije bilo bitno kako mu se zena zaposlila i sl a kad je ispao problem onda idu do koljena sedmog
Dino je priznao da je Srdic njegova greska. Govoreno mu je za njega ali nije htio poslusati.

Srdic ne bi mogao nista da su svi iz Cetvorke glasali za Ademovica. Znaci problem je u Hadzibajricu i nekome iz SDP-a. Ako je neko imao problem sa Ademovicem onda su trebali biti dovoljno fer pa na vrijeme reci da se nesuglasice rijese a ne zabijati noz u ledja u kljucnom momentu.
Pa eto sta je onda problem sa onim majinim postom koji je onaj bot postavio?
Problem je i hadzibajric i mali ademovic jedan jer se prodaje za licni interes a drugi je nepotizam
Sa Srdicem je problem sto je pristao (za velike pare) da bude pijun u igri Skake i Hadzibajrica i suprotstavi se jednoj ljudskoj gromadi kakav je Bogic. Podlo i pokvareno. I to je jedina njegova uloga. Posluzio je svrsi, otkrio karte i sada ide na klupu. Igru nastavljaju velika raja.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#12430 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

Styling wrote: 25/03/2021 12:47
foxlife wrote: 25/03/2021 11:09
Styling wrote: 25/03/2021 11:04

Dino je priznao da je Srdic njegova greska. Govoreno mu je za njega ali nije htio poslusati.

Srdic ne bi mogao nista da su svi iz Cetvorke glasali za Ademovica. Znaci problem je u Hadzibajricu i nekome iz SDP-a. Ako je neko imao problem sa Ademovicem onda su trebali biti dovoljno fer pa na vrijeme reci da se nesuglasice rijese a ne zabijati noz u ledja u kljucnom momentu.
Pa eto sta je onda problem sa onim majinim postom koji je onaj bot postavio?
Problem je i hadzibajric i mali ademovic jedan jer se prodaje za licni interes a drugi je nepotizam
Sa Srdicem je problem sto je pristao (za velike pare) da bude pijun u igri Skake i Hadzibajrica i suprotstavi se jednoj ljudskoj gromadi kakav je Bogic. Podlo i pokvareno. I to je jedina njegova uloga. Posluzio je svrsi, otkrio karte i sada ide na klupu. Igru nastavljaju velika raja.
Pa nije problem sa srdicem jer se moglo od njega i ocekivati posto je izbacen iz stranke
Problem su unutrasnji kadrovi
Nebitno koja je stranka
Srdic bi bio problem da je jos u nipu enisa da je jos u ns
Oni su pokazali prije da se na njih ne moze racunati i to ne treba da bude fokus cetvorke ili trojke ne znam jel se odvojio hadzibajric
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12431 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

foxlife wrote: 25/03/2021 12:38
Patton44 wrote: 25/03/2021 12:36
malakh wrote: 25/03/2021 12:18 i zanimljivo, jedini koji se još uvijek bore za bogića su dino konaković i članovi njegove stranke. promovira fb grupe, animira raju da se uključe, po grupama najavljuju skupove podrške bogiću itd.

peđa kojović i nermin nikšić nemaju vremena, garant gledaju zadrugu.
Oni su u zadruzi od kad ih kifla vodi. :izet:
A vi ste na farmi al s one strane ograde :-D
Nismo ti mi za farme,al volimo pogledat preko ograde sta radite.
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#12432 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

foxlife wrote: 25/03/2021 10:56 Pa s ovim poston nazalost nije pogrijesio
I maja je to fino napisala
Kad je dolazio nije bilo bitno kako mu se zena zaposlila i sl a kad je ispao problem onda idu do koljena sedmog
Dino luta jos. Pragmatican je, ali to nije uvijek u skladu sa onim cemu tezimo.
Smatrao je da je Srdić dobro pojačanje, a obzirom na razvaljen sistem etickih vrijednosti u drzavi, nije neka strasna stvar posao preko stele.

E pa jbg. trebalo bi da se odvaga i to.
Sto moja zena ne moze naci posao za koji je kvalifikovana? Jer nema stelu i jer ja nisam politicki bitan. A mozda je kvalifikovanija i sposobnija i od nacelnika. E na tome se onda bazira rezignacija svih nas koji ocekujemo promjene.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#12433 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

Patton44 wrote: 25/03/2021 12:58
foxlife wrote: 25/03/2021 12:38
Patton44 wrote: 25/03/2021 12:36

Oni su u zadruzi od kad ih kifla vodi. :izet:
A vi ste na farmi al s one strane ograde :-D
Nismo ti mi za farme,al volimo pogledat preko ograde sta radite.
Mozda niste al mozda al ste u farmi
Ah dobro i ovcice vole pogledati preko ograde
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#12434 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

Sve dok je kod vas sputnik mubarekolsun i dok sutite na Šefikovo i Fadilovo pišanje po svima nama nema zime za vas :izet:

SDA botovi... Sto se vise javljate i pisete postive i statuse po drustvenim mrezama samo vise i vise obrazovanih ljudi se javno okrece protiv vas. Samo nastavite.
Last edited by MUNAFIK on 25/03/2021 13:24, edited 1 time in total.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#12435 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

drug_profi wrote: 25/03/2021 13:12
foxlife wrote: 25/03/2021 10:56 Pa s ovim poston nazalost nije pogrijesio
I maja je to fino napisala
Kad je dolazio nije bilo bitno kako mu se zena zaposlila i sl a kad je ispao problem onda idu do koljena sedmog
Dino luta jos. Pragmatican je, ali to nije uvijek u skladu sa onim cemu tezimo.
Smatrao je da je Srdić dobro pojačanje, a obzirom na razvaljen sistem etickih vrijednosti u drzavi, nije neka strasna stvar posao preko stele.

E pa jbg. trebalo bi da se odvaga i to.
Sto moja zena ne moze naci posao za koji je kvalifikovana? Jer nema stelu i jer ja nisam politicki bitan. A mozda je kvalifikovanija i sposobnija i od nacelnika. E na tome se onda bazira rezignacija svih nas koji ocekujemo promjene.
Ma dobro generalno se ne moze dini toliko prigovoriti
Bar je bio posten i izbacio ga iz stranke sto od vecine stranaka necemo docekati
Kao glasac ns podrzavam ga sve dok "nam" je isti neprijatelj tako da mu se nesto moze i progledati kroz prste kao te greske
Al nepotizam je vec krupna stvar jer oni ostaju clanovi nipa

A valjda sam glasao da nema toga
Iako se donekle moze to pripisati i nasoj stranci sa onom sestrom al je to neuporedivo sa ovim
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12436 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

foxlife wrote: 25/03/2021 13:13
Patton44 wrote: 25/03/2021 12:58
foxlife wrote: 25/03/2021 12:38

A vi ste na farmi al s one strane ograde :-D
Nismo ti mi za farme,al volimo pogledat preko ograde sta radite.
Mozda niste al mozda al ste u farmi
Ah dobro i ovcice vole pogledati preko ograde
Nema mozda i al.
Podebljo sam da bolje vidis.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#12437 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

Patton44 wrote: 25/03/2021 13:30
foxlife wrote: 25/03/2021 13:13
Patton44 wrote: 25/03/2021 12:58
Nismo ti mi za farme,al volimo pogledat preko ograde sta radite.
Mozda niste al mozda al ste u farmi
Ah dobro i ovcice vole pogledati preko ograde
Nema mozda i al.
Podebljo sam da bolje vidis.
Ok niste za farme nego ste za kokosinjca
Postujem uvukli ste se sami toliko da vas ne mogu iscupati iz svojih zadnjica
El_comadante
Posts: 9042
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#12438 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by El_comadante »

ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12439 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

El_comadante wrote: 25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#12440 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Control panel »

Velika greska je sto je cetvorka podlegla pritiscima Sda botova i komentara sa klixa, foruma i drustvenih mreza.

Trebali su ostati pri ivani pa neka zemlja gori samo da ne ustuknu pred SDA.

Sjecam se kad je sda branils onog hadzica ili kako vec iz VIK-a kad je smjenjivan, pa to je dijete borca itd,
a sad kad dijete borca i zlatnog ljiljana i dobitnik zlatne policijske znacke i komandant treba da se izabere eeeee to je nepotizam.

I opet se podlegne pod pricu i pritisak botova.
Botovi su najvece zlo ovog drustva.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12441 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Styling wrote: 25/03/2021 15:45
El_comadante wrote: 25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.
Tu se slazem. Iako sam vec rekao da nije najsretnije rjesenje u startu, ako si ga vec rodio, onda ninaj...
last mohicans
Posts: 18179
Joined: 09/08/2012 23:19

#12442 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

Styling wrote: 25/03/2021 15:45
El_comadante wrote: 25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.
Malo sad dezavuises. Nisu se ni očekivali glasovi od SDA otpadaka, ali jesu od 4ke,pa i svih NiPovih delegata, a činjenica je da nisu svi glasali za njega,jer im nije bio po mjeri. Nije prosao zbog toga, a ne zarad zakulisanih igara Skake i hajke sda. U vezi Maricke, sva bošnjačka komponenta je bila protiv nje, pa i NiPovci. Dokaz tome je povlačanje njene kandidature.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#12443 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by invincible1921 »

last mohicans wrote: 25/03/2021 16:25
Styling wrote: 25/03/2021 15:45
El_comadante wrote: 25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.
Malo sad dezavuises. Nisu se ni očekivali glasovi od SDA otpadaka, ali jesu od 4ke,pa i svih NiPovih delegata, a činjenica je da nisu svi glasali za njega,jer im nije bio po mjeri. Nije prosao zbog toga, a ne zarad zakulisanih igara Skake i hajke sda. U vezi Maricke, sva bošnjačka komponenta je bila protiv nje, pa i NiPovci. Dokaz tome je povlačanje njene kandidature.
Al ta maricka je hit...znaci Ns stranka je znala da ce biti docekana na noz kod bosnjaka (s razlogom) i svjedno su je kandidovali...cista provokacija i samar bosnjacima
Nebozemlja
Posts: 846
Joined: 04/10/2020 17:20

#12444 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nebozemlja »

invincible1921 wrote: 25/03/2021 16:50
last mohicans wrote: 25/03/2021 16:25
Styling wrote: 25/03/2021 15:45

Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.
Malo sad dezavuises. Nisu se ni očekivali glasovi od SDA otpadaka, ali jesu od 4ke,pa i svih NiPovih delegata, a činjenica je da nisu svi glasali za njega,jer im nije bio po mjeri. Nije prosao zbog toga, a ne zarad zakulisanih igara Skake i hajke sda. U vezi Maricke, sva bošnjačka komponenta je bila protiv nje, pa i NiPovci. Dokaz tome je povlačanje njene kandidature.
Al ta maricka je hit...znaci Ns stranka je znala da ce biti docekana na noz kod bosnjaka (s razlogom) i svjedno su je kandidovali...cista provokacija i samar bosnjacima
Aha, samo što je nisu kandidovali.
El_comadante
Posts: 9042
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#12445 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by El_comadante »

Styling wrote: 25/03/2021 15:45
El_comadante wrote: 25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.
stiou SDA u ovoj priči konkretno o Ademoviću. dakle ta pozicija je pripala NiPu i trebali su bolje odigrati. jeli na ovoj poziciji mogao biti hrvat ili ostali? samo nije mogao biti srbin, dakle nije morao biti samo bošnjak. dakle boriš se trudiš govoriš da si drugačiji da su promjena i šta uradiš? isto kao i onaj kojeg mjenjaš.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12446 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

El_comadante wrote: 25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
Cuj nije trebao. Pa koga ce ako nece od vjencanog kuma dijete.
El_comadante
Posts: 9042
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#12447 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by El_comadante »

meridiyan wrote: 25/03/2021 16:55
El_comadante wrote: 25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
Cuj nije trebao. Pa koga ce ako nece od vjencanog kuma dijete.
negovorimo o privatnoj firmi nego javnoj funkciji. neka mu da bilo koju poziciju/funkciju u privatnoj firmi ili eto stranci ako hočeš ali baš na javnoj funkciji?
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#12448 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by invincible1921 »

Nebozemlja wrote: 25/03/2021 16:53
invincible1921 wrote: 25/03/2021 16:50
last mohicans wrote: 25/03/2021 16:25

Malo sad dezavuises. Nisu se ni očekivali glasovi od SDA otpadaka, ali jesu od 4ke,pa i svih NiPovih delegata, a činjenica je da nisu svi glasali za njega,jer im nije bio po mjeri. Nije prosao zbog toga, a ne zarad zakulisanih igara Skake i hajke sda. U vezi Maricke, sva bošnjačka komponenta je bila protiv nje, pa i NiPovci. Dokaz tome je povlačanje njene kandidature.
Al ta maricka je hit...znaci Ns stranka je znala da ce biti docekana na noz kod bosnjaka (s razlogom) i svjedno su je kandidovali...cista provokacija i samar bosnjacima
Aha, samo što je nisu kandidovali.
Mah..necemo se papirologijom bavit
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12449 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

El_comadante wrote: 25/03/2021 16:55
Styling wrote: 25/03/2021 15:45
El_comadante wrote: 25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.
stiou SDA u ovoj priči konkretno o Ademoviću. dakle ta pozicija je pripala NiPu i trebali su bolje odigrati. jeli na ovoj poziciji mogao biti hrvat ili ostali? samo nije mogao biti srbin, dakle nije morao biti samo bošnjak. dakle boriš se trudiš govoriš da si drugačiji da su promjena i šta uradiš? isto kao i onaj kojeg mjenjaš.
Ja mislim da je NiP kandidovao Hrvata ili Ostalog za presjedavajuceg razapinjali bi ih po medijima i drustvenim mrezama kako rade protiv bosnjaka, kako u gradskom rukovodstvu na celnim pozicijama nemamo bosnjaka zahvaljujuci nip-u, itd. De bogati sutite vise sa ti, spinovima. Ni sami vise ne znate gdje gonite.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#12450 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by relativno84 »

Styling wrote: 25/03/2021 16:59 Ja mislim da je NiP kandidovao Hrvata ili Ostalog za presjedavajuceg razapinjali bi ih po medijima i drustvenim mrezama kako rade protiv bosnjaka, kako u gradskom rukovodstvu na celnim pozicijama nemamo bosnjaka zahvaljujuci nip-u, itd. De bogati sutite vise sa ti, spinovima. Ni sami vise ne znate gdje gonite.
Nije ti lako pratiti sve hokejaske promjene principa, dok napises post hadzija vec bacio novi status i promijenio tok, ako je dobra para vrijedi malo i zapeti.
#iztemelja
Post Reply