A vi ste na farmi al s one strane ograde
Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12427 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
MUNAFIK wrote: ↑25/03/2021 11:21 Pa nije ovo nikakve velika matematika ni visoka politika.
Sasvim je jasno da su SDA i Skaka preko kupljenih ili ucjenjenih vjecnika ponovo pokazali o kome se radi. Ovaj put su izmedju ostalih i 'zavrsili' Hadzibajrica tj ove njegove carsijanere.
E sad sto kao oni pokusavaju sve to ko fol spinovat na cetvorku, jer kao eto SDA nije ni imala kandidata je bas ono smijesno i da nije toliko lazi i pokvarenosti bili bi simpaticno.
Svi ovi istupi SDAovsca, a Bogami i Hadzibajrica su ono ko kad malo dijete pojede pola tegle krema, i kad ga mama pita ko je to uradio ono kaze nisam ja, a ruke do lakata u krem umazane... Mislim fakat banalno i glupo ali eto valjda na tu pricu padaju neki ljudi... Za sad ko fol padaju samo oni sto sa njima i pisu takve laze...
A 'Kemin' mali je samo tu posluzio kao paravan, nema tu nista puno spornih stvari. NIP je dobio tu poziciju koju mora popunit iz reda bosnjaka i oni na raspolaganju imaju 3 bosnjaka jedan od njih je Ademovic, drugi je Miladin... Realno nije NIP ni imao nekog izbora, a kakav je Ademovic ne mogu reci jer ne znam momka, ali sto sam mogao cuti niki nema nista lose da kaze na znjega i nije nikakav babin sin... Tako da ovo se samo koristi da se zamaze SDA i Skakina igra oko kupovine delegata.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12429 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sa Srdicem je problem sto je pristao (za velike pare) da bude pijun u igri Skake i Hadzibajrica i suprotstavi se jednoj ljudskoj gromadi kakav je Bogic. Podlo i pokvareno. I to je jedina njegova uloga. Posluzio je svrsi, otkrio karte i sada ide na klupu. Igru nastavljaju velika raja.foxlife wrote: ↑25/03/2021 11:09Pa eto sta je onda problem sa onim majinim postom koji je onaj bot postavio?Styling wrote: ↑25/03/2021 11:04Dino je priznao da je Srdic njegova greska. Govoreno mu je za njega ali nije htio poslusati.
Srdic ne bi mogao nista da su svi iz Cetvorke glasali za Ademovica. Znaci problem je u Hadzibajricu i nekome iz SDP-a. Ako je neko imao problem sa Ademovicem onda su trebali biti dovoljno fer pa na vrijeme reci da se nesuglasice rijese a ne zabijati noz u ledja u kljucnom momentu.
Problem je i hadzibajric i mali ademovic jedan jer se prodaje za licni interes a drugi je nepotizam
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#12430 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa nije problem sa srdicem jer se moglo od njega i ocekivati posto je izbacen iz strankeStyling wrote: ↑25/03/2021 12:47Sa Srdicem je problem sto je pristao (za velike pare) da bude pijun u igri Skake i Hadzibajrica i suprotstavi se jednoj ljudskoj gromadi kakav je Bogic. Podlo i pokvareno. I to je jedina njegova uloga. Posluzio je svrsi, otkrio karte i sada ide na klupu. Igru nastavljaju velika raja.foxlife wrote: ↑25/03/2021 11:09Pa eto sta je onda problem sa onim majinim postom koji je onaj bot postavio?Styling wrote: ↑25/03/2021 11:04
Dino je priznao da je Srdic njegova greska. Govoreno mu je za njega ali nije htio poslusati.
Srdic ne bi mogao nista da su svi iz Cetvorke glasali za Ademovica. Znaci problem je u Hadzibajricu i nekome iz SDP-a. Ako je neko imao problem sa Ademovicem onda su trebali biti dovoljno fer pa na vrijeme reci da se nesuglasice rijese a ne zabijati noz u ledja u kljucnom momentu.
Problem je i hadzibajric i mali ademovic jedan jer se prodaje za licni interes a drugi je nepotizam
Problem su unutrasnji kadrovi
Nebitno koja je stranka
Srdic bi bio problem da je jos u nipu enisa da je jos u ns
Oni su pokazali prije da se na njih ne moze racunati i to ne treba da bude fokus cetvorke ili trojke ne znam jel se odvojio hadzibajric
- drug_profi
- Posts: 65404
- Joined: 16/07/2012 16:00
#12432 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dino luta jos. Pragmatican je, ali to nije uvijek u skladu sa onim cemu tezimo.
Smatrao je da je Srdić dobro pojačanje, a obzirom na razvaljen sistem etickih vrijednosti u drzavi, nije neka strasna stvar posao preko stele.
E pa jbg. trebalo bi da se odvaga i to.
Sto moja zena ne moze naci posao za koji je kvalifikovana? Jer nema stelu i jer ja nisam politicki bitan. A mozda je kvalifikovanija i sposobnija i od nacelnika. E na tome se onda bazira rezignacija svih nas koji ocekujemo promjene.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#12433 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Mozda niste al mozda al ste u farmi
Ah dobro i ovcice vole pogledati preko ograde
-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#12434 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sve dok je kod vas sputnik mubarekolsun i dok sutite na Šefikovo i Fadilovo pišanje po svima nama nema zime za vas 
SDA botovi... Sto se vise javljate i pisete postive i statuse po drustvenim mrezama samo vise i vise obrazovanih ljudi se javno okrece protiv vas. Samo nastavite.
SDA botovi... Sto se vise javljate i pisete postive i statuse po drustvenim mrezama samo vise i vise obrazovanih ljudi se javno okrece protiv vas. Samo nastavite.
Last edited by MUNAFIK on 25/03/2021 13:24, edited 1 time in total.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#12435 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ma dobro generalno se ne moze dini toliko prigovoritidrug_profi wrote: ↑25/03/2021 13:12Dino luta jos. Pragmatican je, ali to nije uvijek u skladu sa onim cemu tezimo.
Smatrao je da je Srdić dobro pojačanje, a obzirom na razvaljen sistem etickih vrijednosti u drzavi, nije neka strasna stvar posao preko stele.
E pa jbg. trebalo bi da se odvaga i to.
Sto moja zena ne moze naci posao za koji je kvalifikovana? Jer nema stelu i jer ja nisam politicki bitan. A mozda je kvalifikovanija i sposobnija i od nacelnika. E na tome se onda bazira rezignacija svih nas koji ocekujemo promjene.
Bar je bio posten i izbacio ga iz stranke sto od vecine stranaka necemo docekati
Kao glasac ns podrzavam ga sve dok "nam" je isti neprijatelj tako da mu se nesto moze i progledati kroz prste kao te greske
Al nepotizam je vec krupna stvar jer oni ostaju clanovi nipa
A valjda sam glasao da nema toga
Iako se donekle moze to pripisati i nasoj stranci sa onom sestrom al je to neuporedivo sa ovim
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#12436 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nema mozda i al.
Podebljo sam da bolje vidis.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#12437 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ok niste za farme nego ste za kokosinjca
Postujem uvukli ste se sami toliko da vas ne mogu iscupati iz svojih zadnjica
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#12438 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12439 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.El_comadante wrote: ↑25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#12440 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Velika greska je sto je cetvorka podlegla pritiscima Sda botova i komentara sa klixa, foruma i drustvenih mreza.
Trebali su ostati pri ivani pa neka zemlja gori samo da ne ustuknu pred SDA.
Sjecam se kad je sda branils onog hadzica ili kako vec iz VIK-a kad je smjenjivan, pa to je dijete borca itd,
a sad kad dijete borca i zlatnog ljiljana i dobitnik zlatne policijske znacke i komandant treba da se izabere eeeee to je nepotizam.
I opet se podlegne pod pricu i pritisak botova.
Botovi su najvece zlo ovog drustva.
Trebali su ostati pri ivani pa neka zemlja gori samo da ne ustuknu pred SDA.
Sjecam se kad je sda branils onog hadzica ili kako vec iz VIK-a kad je smjenjivan, pa to je dijete borca itd,
a sad kad dijete borca i zlatnog ljiljana i dobitnik zlatne policijske znacke i komandant treba da se izabere eeeee to je nepotizam.
I opet se podlegne pod pricu i pritisak botova.
Botovi su najvece zlo ovog drustva.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12441 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Tu se slazem. Iako sam vec rekao da nije najsretnije rjesenje u startu, ako si ga vec rodio, onda ninaj...Styling wrote: ↑25/03/2021 15:45Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.El_comadante wrote: ↑25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
-
last mohicans
- Posts: 18182
- Joined: 09/08/2012 23:19
#12442 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Malo sad dezavuises. Nisu se ni očekivali glasovi od SDA otpadaka, ali jesu od 4ke,pa i svih NiPovih delegata, a činjenica je da nisu svi glasali za njega,jer im nije bio po mjeri. Nije prosao zbog toga, a ne zarad zakulisanih igara Skake i hajke sda. U vezi Maricke, sva bošnjačka komponenta je bila protiv nje, pa i NiPovci. Dokaz tome je povlačanje njene kandidature.Styling wrote: ↑25/03/2021 15:45Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.El_comadante wrote: ↑25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#12443 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Al ta maricka je hit...znaci Ns stranka je znala da ce biti docekana na noz kod bosnjaka (s razlogom) i svjedno su je kandidovali...cista provokacija i samar bosnjacimalast mohicans wrote: ↑25/03/2021 16:25Malo sad dezavuises. Nisu se ni očekivali glasovi od SDA otpadaka, ali jesu od 4ke,pa i svih NiPovih delegata, a činjenica je da nisu svi glasali za njega,jer im nije bio po mjeri. Nije prosao zbog toga, a ne zarad zakulisanih igara Skake i hajke sda. U vezi Maricke, sva bošnjačka komponenta je bila protiv nje, pa i NiPovci. Dokaz tome je povlačanje njene kandidature.Styling wrote: ↑25/03/2021 15:45Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.El_comadante wrote: ↑25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
-
Nebozemlja
- Posts: 846
- Joined: 04/10/2020 17:20
#12444 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Aha, samo što je nisu kandidovali.invincible1921 wrote: ↑25/03/2021 16:50Al ta maricka je hit...znaci Ns stranka je znala da ce biti docekana na noz kod bosnjaka (s razlogom) i svjedno su je kandidovali...cista provokacija i samar bosnjacimalast mohicans wrote: ↑25/03/2021 16:25Malo sad dezavuises. Nisu se ni očekivali glasovi od SDA otpadaka, ali jesu od 4ke,pa i svih NiPovih delegata, a činjenica je da nisu svi glasali za njega,jer im nije bio po mjeri. Nije prosao zbog toga, a ne zarad zakulisanih igara Skake i hajke sda. U vezi Maricke, sva bošnjačka komponenta je bila protiv nje, pa i NiPovci. Dokaz tome je povlačanje njene kandidature.
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#12445 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
stiou SDA u ovoj priči konkretno o Ademoviću. dakle ta pozicija je pripala NiPu i trebali su bolje odigrati. jeli na ovoj poziciji mogao biti hrvat ili ostali? samo nije mogao biti srbin, dakle nije morao biti samo bošnjak. dakle boriš se trudiš govoriš da si drugačiji da su promjena i šta uradiš? isto kao i onaj kojeg mjenjaš.Styling wrote: ↑25/03/2021 15:45Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.El_comadante wrote: ↑25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#12446 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Cuj nije trebao. Pa koga ce ako nece od vjencanog kuma dijete.El_comadante wrote: ↑25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#12447 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
negovorimo o privatnoj firmi nego javnoj funkciji. neka mu da bilo koju poziciju/funkciju u privatnoj firmi ili eto stranci ako hočeš ali baš na javnoj funkciji?meridiyan wrote: ↑25/03/2021 16:55Cuj nije trebao. Pa koga ce ako nece od vjencanog kuma dijete.El_comadante wrote: ↑25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
-
invincible1921
- Posts: 3685
- Joined: 09/04/2013 02:46
#12448 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Mah..necemo se papirologijom bavitNebozemlja wrote: ↑25/03/2021 16:53Aha, samo što je nisu kandidovali.invincible1921 wrote: ↑25/03/2021 16:50Al ta maricka je hit...znaci Ns stranka je znala da ce biti docekana na noz kod bosnjaka (s razlogom) i svjedno su je kandidovali...cista provokacija i samar bosnjacimalast mohicans wrote: ↑25/03/2021 16:25
Malo sad dezavuises. Nisu se ni očekivali glasovi od SDA otpadaka, ali jesu od 4ke,pa i svih NiPovih delegata, a činjenica je da nisu svi glasali za njega,jer im nije bio po mjeri. Nije prosao zbog toga, a ne zarad zakulisanih igara Skake i hajke sda. U vezi Maricke, sva bošnjačka komponenta je bila protiv nje, pa i NiPovci. Dokaz tome je povlačanje njene kandidature.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12449 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ja mislim da je NiP kandidovao Hrvata ili Ostalog za presjedavajuceg razapinjali bi ih po medijima i drustvenim mrezama kako rade protiv bosnjaka, kako u gradskom rukovodstvu na celnim pozicijama nemamo bosnjaka zahvaljujuci nip-u, itd. De bogati sutite vise sa ti, spinovima. Ni sami vise ne znate gdje gonite.El_comadante wrote: ↑25/03/2021 16:55stiou SDA u ovoj priči konkretno o Ademoviću. dakle ta pozicija je pripala NiPu i trebali su bolje odigrati. jeli na ovoj poziciji mogao biti hrvat ili ostali? samo nije mogao biti srbin, dakle nije morao biti samo bošnjak. dakle boriš se trudiš govoriš da si drugačiji da su promjena i šta uradiš? isto kao i onaj kojeg mjenjaš.Styling wrote: ↑25/03/2021 15:45Treba ga postaviti i ne odustajati. Pa hoce li svaki put kad SDA digne hajku i kaze kako im se neko ne svidja praviti ustupke i odustajati. Nije ni NS trebala odustati od Ivane Maric. Pa nece valjda dozvoliti zelenoj gamadi da im diktira.El_comadante wrote: ↑25/03/2021 15:33 ovde se svašta nešto izdešvalalo. mislim da nije trebao postaviti Ademovića jr. na ovu funkciju baš zbog oca. e sad ako nije imao koga onda nije trebao nikoga.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#12450 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nije ti lako pratiti sve hokejaske promjene principa, dok napises post hadzija vec bacio novi status i promijenio tok, ako je dobra para vrijedi malo i zapeti.Styling wrote: ↑25/03/2021 16:59 Ja mislim da je NiP kandidovao Hrvata ili Ostalog za presjedavajuceg razapinjali bi ih po medijima i drustvenim mrezama kako rade protiv bosnjaka, kako u gradskom rukovodstvu na celnim pozicijama nemamo bosnjaka zahvaljujuci nip-u, itd. De bogati sutite vise sa ti, spinovima. Ni sami vise ne znate gdje gonite.
#iztemelja
