On halalio Ivani a ti njemunikad_vise wrote: ↑24/03/2021 23:34
Samo da nam sto duze pozivi,odavno jaceg lika nismo imali na politickoj sceni.
![]()
![]()
Narod i Pravda (Konakovic)
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#12351 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- BHDragons
- Posts: 424
- Joined: 18/08/2020 15:24
#12352 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
SDA mašinerija vješto skrenula svu priču na Jasmina da bi sakrili to da miniraju jednu ljudsku gromadu kakav je Bogić. Neće biti tako lahko sa njima kako se mislilo. Četvorka će ja vjerujem svakako ostati četvorka jer mislim da će im se PzP pridružiti. Meni je fascinantno kako svaki dan kad neki ogroman lapsus napravi SDA oni uspiju na neku foru napraviti problem svojim protivnicima. Danas ona bruka sa Sebijom i sa vakcinama, ali udarna je vijest ovo oko GV. Odmah se botovi aktiviraju, pa se i naivan i apolitičan svijet primi na te priče.
MORA se uvesti direktan izbor za gradonačelnika Sarajeva, ovo je cirkus.
MORA se uvesti direktan izbor za gradonačelnika Sarajeva, ovo je cirkus.
- don vito
- Posts: 2093
- Joined: 19/01/2008 11:58
#12353 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Vidi nešto, ja Dinu podržavam jer je žestok fajter protiv SDA mafijaškog kartela i to mi se sviđa.nikad_vise wrote: ↑24/03/2021 23:34 Elmedin Dino Konakovic
35ntSpomnrsogdred ·
Samo da nam sto duze pozivi,odavno jaceg lika nismo imali na politickoj sceni.Zasto BH Telecom, a ne Mtel?
Nikakve veze nema sa nacionalizmom.
Ne moze ni imati jer taj BH Telecom daje Pinku ogroman novac, a taj Pink pise kako smo sami sebe granatirali na Markalama.
Ne moze ni zato sto BH Telecom ima vec joint venture aktivnosti sa velikim firmama iz Srbije koje uzimaju znacajan dio kolaca i novac svakako zavrsi u Srbiji.
Da otvaram temu o tome kome jos placaju kanale, u kakvim su odnosima sa Mtel Srbija? Koliko placaju sportske kanale, a koliko nece da plate druge?
Necu.
Ne smeta to ovim bukadzijama, ali to sad nije vazno.
Nikakav dakle nije nacionalizam.
BH Telecom zato sto je to kompanija u drzavnom vlasnistvu i njeno poslovanje ima mnogo veci uticaj na ekonomiju BiH.
Dividendu trosi u BiH, dio na kapitalne projekte u nasoj zemlji.
Tako npr kupujemo i struju, od drzavne firme.
Znamo da su stranacke, znamo da znacajan dio novca trose na stranacke ljude koji su uhljebljeni, znamo i da je direktor BH Telecoma suprotno zakonu istovremeno predsjednik KO SDA.
Taj BH Telecom koji od 2019 nema primat ni u prihodima niti u ostvarenoj dobiti, u obje kategorije ga prestigao Mtel, sve znam.
Zasto?
Zato sto ne moze podnijeti stranacke ljude, nesposobne i prekobrojne.
Ipak biram takav BH Telecom.
Drzavnu firmu i drzavni kapital.
Barem ce se jedan dio koji platimo za telefonske racune utrositi na potrebe gradjana u BiH.
Dio ce pojesti nepotrebni stranacki ljudi, dio ce svakako zavrsiti u Srbiji, veliki ce dio biti izgubljen na namjestenim tenderima, dio ce za podrsku medijima koji rade po nalogu stranke, al’ ce ipak jedan dio, mali barem, zavrsiti na nekoj brzoj cesti u BiH ili nekom drugom projektu.
Zato sto mi ne smijemo, ako oni vec jesu, odustati od vizije da tu kompaniju ozdravimo i vratimo u normalno stanje.
Da opet bude lider na trzistu.
Zato BH Telecom.
![]()
![]()
Znam da se u nekim stvarima mora dodvoravati glasačkoj publici, ali realno ova mu je objava bezveze.
Kad sebi bude privatno kupovao mobitel ili za svoj stan zaključivao ugovor o telekomunikacionim uslugama neka bira drzavni BH Telekom i drzavni kapital ili ono što mu se ćefne.
Kad je riječ o parama iz budžeta, e za to postoji javni konkurs, tender na koji se šalju ponude i bira najpovoljnija. Upravo je ova vlast u KS-u dobila glasove na transparentnom radu.
Ako mu se ne sviđa što je Vlada KS ostavila 25.000 KM u budžetu odabravši povoljniju ponudu, trebao je svojim ministrima naložiti da obore tender, zapravo da uopšte nema tendera nego da direktno ispregovaraju sa SDA Telekomom i poguraju Kahrimana koji je, što bi Fadil-respirator rekao, "tako reći dva u jednom" - direktor SDA Telekoma i šef kantonalne organizacije SDA (koja ispisuje najogavnija saopćenja protiv Konakovića i Četvorke-trojke uopšte).
Sad to provlačiti nije u redu.
Last edited by don vito on 25/03/2021 00:10, edited 1 time in total.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#12354 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Gospodski covjek odradio.Nije zeni koja zivi u Sarajevu zelio staviti metu na celo a istovremeno sigurno dao doznanja NS da podrsku NiP-a nece imati i da ponude drugog kandidata.Pravi Bosnjak ali prije svega covjekrelativno84 wrote: ↑25/03/2021 00:00On halalio Ivani a ti njemunikad_vise wrote: ↑24/03/2021 23:34
Samo da nam sto duze pozivi,odavno jaceg lika nismo imali na politickoj sceni.
![]()
![]()
![]()
![]()
-
caros
- Posts: 1513
- Joined: 16/03/2012 19:05
#12355 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Valja se opravdati svom biračkom tijelu, krezubim SDA-ovcima koji su promijenili dres, ali ne i retoriku.don vito wrote: ↑25/03/2021 00:08Vidi nešto, ja Dinu podržavam jer je žestok fajter protiv SDA mafijaškog kartela i to mi se sviđa.nikad_vise wrote: ↑24/03/2021 23:34 Elmedin Dino Konakovic
35ntSpomnrsogdred ·
Samo da nam sto duze pozivi,odavno jaceg lika nismo imali na politickoj sceni.Zasto BH Telecom, a ne Mtel?
Nikakve veze nema sa nacionalizmom.
Ne moze ni imati jer taj BH Telecom daje Pinku ogroman novac, a taj Pink pise kako smo sami sebe granatirali na Markalama.
Ne moze ni zato sto BH Telecom ima vec joint venture aktivnosti sa velikim firmama iz Srbije koje uzimaju znacajan dio kolaca i novac svakako zavrsi u Srbiji.
Da otvaram temu o tome kome jos placaju kanale, u kakvim su odnosima sa Mtel Srbija? Koliko placaju sportske kanale, a koliko nece da plate druge?
Necu.
Ne smeta to ovim bukadzijama, ali to sad nije vazno.
Nikakav dakle nije nacionalizam.
BH Telecom zato sto je to kompanija u drzavnom vlasnistvu i njeno poslovanje ima mnogo veci uticaj na ekonomiju BiH.
Dividendu trosi u BiH, dio na kapitalne projekte u nasoj zemlji.
Tako npr kupujemo i struju, od drzavne firme.
Znamo da su stranacke, znamo da znacajan dio novca trose na stranacke ljude koji su uhljebljeni, znamo i da je direktor BH Telecoma suprotno zakonu istovremeno predsjednik KO SDA.
Taj BH Telecom koji od 2019 nema primat ni u prihodima niti u ostvarenoj dobiti, u obje kategorije ga prestigao Mtel, sve znam.
Zasto?
Zato sto ne moze podnijeti stranacke ljude, nesposobne i prekobrojne.
Ipak biram takav BH Telecom.
Drzavnu firmu i drzavni kapital.
Barem ce se jedan dio koji platimo za telefonske racune utrositi na potrebe gradjana u BiH.
Dio ce pojesti nepotrebni stranacki ljudi, dio ce svakako zavrsiti u Srbiji, veliki ce dio biti izgubljen na namjestenim tenderima, dio ce za podrsku medijima koji rade po nalogu stranke, al’ ce ipak jedan dio, mali barem, zavrsiti na nekoj brzoj cesti u BiH ili nekom drugom projektu.
Zato sto mi ne smijemo, ako oni vec jesu, odustati od vizije da tu kompaniju ozdravimo i vratimo u normalno stanje.
Da opet bude lider na trzistu.
Zato BH Telecom.
![]()
![]()
Znam da se u nekim stvarima mora dodvoravati glasačkoj publici, ali realno ova mu je objava bezveze.
Kad sebi bude privatno kupovao mobitel ili za svoj stan zaključivao ugovor o telekomunikacionim uslugama neka bira drzavni BH Telekom i drzavni kapital ili ono što mu se ćefne.
Kad je riječ o parama iz budžeta, e za to postoji javni konkurs, tender na koji se šalju ponude i bira najpovoljnija. Upravo je ova vlast u KS-u dobila glasove na transparentnom radu.
Ako mu se ne sviđa što je Vlada KS ostavila 25.000 KM u budžetu odabravši povoljniju ponudu, trebao je svojim ministrima naložiti da obore tender, zapravo da uopšte nema tendera nego da direktno ispregovaraju sa SDA Telekomom i poguraju Kahrimana koji je, što bi Fadil-respirator rekao, "tako reći dva u jednom" - direktor SDA Telekoma i šef kantonalne organizacije SDA (koja ispisuje najogavnija saopćenja protiv Konakovića i Četvorke-trojke uopšte).
Sad to provlačiti nije u redu.
SDA lite. Čak i ako poraze svoju nekadašnju maticu postat će isti, to je sada već fakt.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#12356 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
don vito wrote: ↑25/03/2021 00:08Vidi nešto, ja Dinu podržavam jer je žestok fajter protiv SDA mafijaškog kartela i to mi se sviđa.nikad_vise wrote: ↑24/03/2021 23:34 Elmedin Dino Konakovic
35ntSpomnrsogdred ·
Samo da nam sto duze pozivi,odavno jaceg lika nismo imali na politickoj sceni.Zasto BH Telecom, a ne Mtel?
Nikakve veze nema sa nacionalizmom.
Ne moze ni imati jer taj BH Telecom daje Pinku ogroman novac, a taj Pink pise kako smo sami sebe granatirali na Markalama.
Ne moze ni zato sto BH Telecom ima vec joint venture aktivnosti sa velikim firmama iz Srbije koje uzimaju znacajan dio kolaca i novac svakako zavrsi u Srbiji.
Da otvaram temu o tome kome jos placaju kanale, u kakvim su odnosima sa Mtel Srbija? Koliko placaju sportske kanale, a koliko nece da plate druge?
Necu.
Ne smeta to ovim bukadzijama, ali to sad nije vazno.
Nikakav dakle nije nacionalizam.
BH Telecom zato sto je to kompanija u drzavnom vlasnistvu i njeno poslovanje ima mnogo veci uticaj na ekonomiju BiH.
Dividendu trosi u BiH, dio na kapitalne projekte u nasoj zemlji.
Tako npr kupujemo i struju, od drzavne firme.
Znamo da su stranacke, znamo da znacajan dio novca trose na stranacke ljude koji su uhljebljeni, znamo i da je direktor BH Telecoma suprotno zakonu istovremeno predsjednik KO SDA.
Taj BH Telecom koji od 2019 nema primat ni u prihodima niti u ostvarenoj dobiti, u obje kategorije ga prestigao Mtel, sve znam.
Zasto?
Zato sto ne moze podnijeti stranacke ljude, nesposobne i prekobrojne.
Ipak biram takav BH Telecom.
Drzavnu firmu i drzavni kapital.
Barem ce se jedan dio koji platimo za telefonske racune utrositi na potrebe gradjana u BiH.
Dio ce pojesti nepotrebni stranacki ljudi, dio ce svakako zavrsiti u Srbiji, veliki ce dio biti izgubljen na namjestenim tenderima, dio ce za podrsku medijima koji rade po nalogu stranke, al’ ce ipak jedan dio, mali barem, zavrsiti na nekoj brzoj cesti u BiH ili nekom drugom projektu.
Zato sto mi ne smijemo, ako oni vec jesu, odustati od vizije da tu kompaniju ozdravimo i vratimo u normalno stanje.
Da opet bude lider na trzistu.
Zato BH Telecom.
![]()
![]()
Znam da se u nekim stvarima mora dodvoravati glasačkoj publici, ali realno ova mu je objava bezveze.
Kad sebi bude privatno kupovao mobitel ili za svoj stan zaključivao ugovor o telekomunikacionim uslugama neka bira drzavni BH Telekom i drzavni kapital ili ono što mu se ćefne.
Kad je riječ o parama iz budžeta, e za to postoji javni konkurs, tender na koji se šalju ponude i bira najpovoljnija. Upravo je ova vlast u KS-u dobila glasove na transparentnom radu.
Ako mu se ne sviđa što je Vlada KS ostavila 25.000 KM u budžetu odabravši povoljniju ponudu, trebao je svojim ministrima naložiti da obore tender, zapravo da uopšte nema tendera nego da direktno ispregovaraju sa SDA Telekomom i poguraju Kahrimana koji je, što bi Fadil-respirator rekao, "tako reći dva u jednom" - direktor SDA Telekoma i šef kantonalne organizacije SDA (koja ispisuje najogavnija saopćenja protiv Konakovića i Četvorke-trojke uopšte).
Sad to provlačiti nije u redu.
Ovaj dio sve objasnjava.Apsulutno postujem pravo i na tvoj stav,al ja licno imam isti ovakav stav.Barem ce se jedan dio koji platimo za telefonske racune utrositi na potrebe gradjana u BiH.
U jednom postu je napisao svo licemjerstvo SDA minderasa koji prozivaju vladu za ovo,ali je i iznijeo svoj stav po pitanju ovoga.Covjek je ipak konzervativac,Bosnjak teski i on na to gleda upravo onako kako gleda vecina nas Bosnjaka koji smo ideoloski slicni njemu.Sutra ce od tih para mozda Srbija da proizvodi municiju kojom ce granatirati Sarajevo
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#12357 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Dinokio nos ti raste.
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#12359 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Bio bi Srdic izabran i kao nezavisni, lik je prejak na terenu bez obzira sto je ublehas. Sad da li bi NiP dobila jos jedan mandat bez njega je upitno.drndalo wrote: ↑24/03/2021 22:21 Prilicno sam dugo “branio” Dinu nakon Vlade sestorke, iako ga nisam mogao u SDA nikako...
I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:
Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?
Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
-
last mohicans
- Posts: 18186
- Joined: 09/08/2012 23:19
#12360 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jak je na plaćanju glasova. Ja mu nikad nisam dao glas, niti ću, a i ta jačina na terenu će dobrano ispuhati. On je level BOSSa, Dodiga, samo na perfidniji način vara glasače. Govno, upakovano u celofan, pa ne smrdi odmah, tek malo kasnije.ultima_palabra wrote: ↑25/03/2021 01:04Bio bi Srdic izabran i kao nezavisni, lik je prejak na terenu bez obzira sto je ublehas. Sad da li bi NiP dobila jos jedan mandat bez njega je upitno.drndalo wrote: ↑24/03/2021 22:21 Prilicno sam dugo “branio” Dinu nakon Vlade sestorke, iako ga nisam mogao u SDA nikako...
I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:
Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?
Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
- bogoljub
- Posts: 2930
- Joined: 14/03/2008 19:20
- Location: Do you have a room tonight?
#12361 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
JA KAD BI SE NAŠAO NA STRANI , KOJOJ BOGIĆ BOGIĆEVIĆ JE REKAO "NE" ZAUVIJEK BI OTIŠO IZ SELA , NIKAD NE BI PIS'O NIKOM!
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12364 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ovo sranje koje se desilo juce, nema veze sa Ademovicem nego sa Bogicevicem. NiP predlozio koalcija prihvatila, i sta tu ima sporno? Mozda su trebali raspisari konkurs?last mohicans wrote: ↑24/03/2021 22:37Daj ba styling, kakva biografija,pa imaju i drugi sinove i kceri pa ih uhljebe na neke druge pozicije, ne da budu presjedavajuci GV, a zna se da mu je najveca referenca babo koji je za mene nizerazredni političar. Iako moze zvučati kao sda spin, da je on bio kamen spoticanja, očigledno je da nisu svi iz NiP,pa i 4ke bili za njegov izbor. Dobio je OV,GV, dosta. Na tu poziciju je trebao neko drugi. Dinine greske su Srdic i Ademovic. Ne možeš se pozivati na lošu politiku sda, pa onda iste stvari raditi.Styling wrote: ↑24/03/2021 22:24Pogledaj Jasminovu biografiju. Ne govori pausalno. Momak je obrazovan. Za rad u politici nema skole. Znaci pamet i kliker. I ne vidim sto je Jasmin problem sada? Gradonacelnik mora biti Srbin, tako da je Jasmin idealno rjesenje za predsjedavajuceg. NiP ionako ima samo tri Bosnjaka u GV. Ko bi trebao umjesto njega?drndalo wrote: ↑24/03/2021 22:21 Prilicno sam dugo “branio” Dinu nakon Vlade sestorke, iako ga nisam mogao u SDA nikako...
I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:
Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?
Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
Kad smo vec kod toga, ko je bio dosadasmji predsjedavajuci GV i kakve su njegove reference?
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12365 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Znaci sada treba ljude koji sumo osvojilii glasove naroda i na taj nacin postali vjecnici, pa ih vijecnici izabrali u GV i koalicija podrzala za predsjedavajuceg gurnuti u stranu samo zato sto je neciji sin.malakh wrote: ↑24/03/2021 22:42 @Styling nip nije pogrijesio sa kandidaturom ademovica u kontekstu njegovog obrazovanja, ali jeste u kontekstu rodbinskog utjecaja unutar stranke. to daje lakse "argumente" preletacima.
kako oni, poslije ovoga misle prigovoriti seki, kao bakirovoj supruzi, sto je direktorica kcusa i sto je bakir tu postavio?
i da, placa predsjedavajuceg je skoro 4 tisuce, uz sve druge pogodnosti. mozda tu negdje sa sekinom placom. i osobno da mogu birati za svog sina, garantirano bi birao isto kao i kemo.
Seka je za ruku dovedena i postavljena za direktoricu a da narod niko nista nije pitao. Jasmin je osvojio glasove naroda i ima puni kredibilitet da bude predlozen za bilo koju funkciju. Ne moze se porediti imenovanje Seke sa Jasminom.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12366 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Iako jako cesto u istu tikvu duvamo, ovdje se necu sloziti s tobom. Jesmo li glasali da nam bude isto ili bolje? Meni obecase bolje od dosadasnjih SDA ubleha... To i ocekujem!Styling wrote: ↑25/03/2021 06:21Ovo sranje koje se desilo juce, nema veze sa Ademovicem nego sa Bogicevicem. NiP predlozio koalcija prihvatila, i sta tu ima sporno? Mozda su trebali raspisari konkurs?last mohicans wrote: ↑24/03/2021 22:37Daj ba styling, kakva biografija,pa imaju i drugi sinove i kceri pa ih uhljebe na neke druge pozicije, ne da budu presjedavajuci GV, a zna se da mu je najveca referenca babo koji je za mene nizerazredni političar. Iako moze zvučati kao sda spin, da je on bio kamen spoticanja, očigledno je da nisu svi iz NiP,pa i 4ke bili za njegov izbor. Dobio je OV,GV, dosta. Na tu poziciju je trebao neko drugi. Dinine greske su Srdic i Ademovic. Ne možeš se pozivati na lošu politiku sda, pa onda iste stvari raditi.Styling wrote: ↑24/03/2021 22:24
Pogledaj Jasminovu biografiju. Ne govori pausalno. Momak je obrazovan. Za rad u politici nema skole. Znaci pamet i kliker. I ne vidim sto je Jasmin problem sada? Gradonacelnik mora biti Srbin, tako da je Jasmin idealno rjesenje za predsjedavajuceg. NiP ionako ima samo tri Bosnjaka u GV. Ko bi trebao umjesto njega?
Kad smo vec kod toga, ko je bio dosadasmji predsjedavajuci GV i kakve su njegove reference?
Da se vratim na Jasmina, cinjenica je da ce njemu ime jedno vrijeme biti teg oko vrata. Zasto, zato sto je prva prirodna reakcija ljudi, Aha, Kemin... Morace se tu jako puno raditi na tome da je on individua, sa mozda vise/drugacije kapaciteta od oca. Tome nece doprinijeti odmah mjesto Predsjedavajuceg. Mozda ako ipak bude izabran, pa nakon par godina kada djela pokazu, sada to niko od glasaca ne moze vidjeti. Zato sam rekao:"Prvo pjesadija!" Da je zlatan i Ajnstajn, prvo to mora vecina vidjeti da ne bi rekla ono sto vec spomenuh. Dakle pricam o vecini interesno neopredijeljenih biraca. Oni drugi nemaju potrebu za tim.
I svi mi znamo da Jasmin nije uzrok ovoga, iako bi SDA volila da se oko toga vodi prica, nego samo kolateralna steta plotuna ispaljenih s Poljina... Ali je to trebalo odigrati pametnije. Ono sto sam rekao prije Jasmina, da ponovim, ne bi li Dino cuo jednom za svagda:"Jebol'te Srdic da te *ebo!", dje ti je pamet bila!? Da vam se vise nikad ne ponove Srdici, Biberi, Jurici, i ostali...!
- Bosanac sa dna kace
- Posts: 10147
- Joined: 27/06/2005 20:21
- Location: ponutrače
#12367 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
il dottore wrote: ↑24/03/2021 17:26 Je li ovo prigovara protiv mtela ovaj bosanac sa dna kace sto na drugoj temi fali istocno sarajevo i stanogradnju tamo...
Ustani Alija da ja legnem
haj lezi Boga ti!
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#12368 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
jok ne moze. i seka je imala preko deset tisuca na prethodnim izborima. pusti se suplje price. ne mogu da vjerujem da je ademovic bolji kandidat od onog loge iz novog grada. pogledaj cv-jeve i uporedi.Styling wrote: ↑25/03/2021 06:26Znaci sada treba ljude koji sumo osvojilii glasove naroda i na taj nacin postali vjecnici, pa ih vijecnici izabrali u GV i koalicija podrzala za predsjedavajuceg gurnuti u stranu samo zato sto je neciji sin.malakh wrote: ↑24/03/2021 22:42 @Styling nip nije pogrijesio sa kandidaturom ademovica u kontekstu njegovog obrazovanja, ali jeste u kontekstu rodbinskog utjecaja unutar stranke. to daje lakse "argumente" preletacima.
kako oni, poslije ovoga misle prigovoriti seki, kao bakirovoj supruzi, sto je direktorica kcusa i sto je bakir tu postavio?
i da, placa predsjedavajuceg je skoro 4 tisuce, uz sve druge pogodnosti. mozda tu negdje sa sekinom placom. i osobno da mogu birati za svog sina, garantirano bi birao isto kao i kemo.
Seka je za ruku dovedena i postavljena za direktoricu a da narod niko nista nije pitao. Jasmin je osvojio glasove naroda i ima puni kredibilitet da bude predlozen za bilo koju funkciju. Ne moze se porediti imenovanje Seke sa Jasminom.
logo im jos nosio listu u najgoroj opcini, bastionu semira efendica i cudo naprave.
ali, sta je tu je. ne sumnjam da ce ademovic junior odstupati od ciljeva cetvorke, a i puno je bolji od srdica, ali nije najbolje sto je nip mogao ponuditi.
to ja mislim... ali uz napomenu da se jucerasnji fijasko ni promil ne moze fakturirati nipu.
ps ostavi koji komentar na srdicevu fb stranicu. pridruzi se klubu.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12369 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Seka je zahvaljujuci glasovima usla u Federalni parlament. Gradjani joj nisu dali glasove da bi je muz posadio na mjesto direktorice najvece zdravstvene institucije u gradu i da rastjera preko 160 ljekara odozgo i da upropasti zdravstveno sistem kantona.malakh wrote: ↑25/03/2021 08:07jok ne moze. i seka je imala preko deset tisuca na prethodnim izborima. pusti se suplje price. ne mogu da vjerujem da je ademovic bolji kandidat od onog loge iz novog grada. pogledaj cv-jeve i uporedi.Styling wrote: ↑25/03/2021 06:26Znaci sada treba ljude koji sumo osvojilii glasove naroda i na taj nacin postali vjecnici, pa ih vijecnici izabrali u GV i koalicija podrzala za predsjedavajuceg gurnuti u stranu samo zato sto je neciji sin.malakh wrote: ↑24/03/2021 22:42 @Styling nip nije pogrijesio sa kandidaturom ademovica u kontekstu njegovog obrazovanja, ali jeste u kontekstu rodbinskog utjecaja unutar stranke. to daje lakse "argumente" preletacima.
kako oni, poslije ovoga misle prigovoriti seki, kao bakirovoj supruzi, sto je direktorica kcusa i sto je bakir tu postavio?
i da, placa predsjedavajuceg je skoro 4 tisuce, uz sve druge pogodnosti. mozda tu negdje sa sekinom placom. i osobno da mogu birati za svog sina, garantirano bi birao isto kao i kemo.
Seka je za ruku dovedena i postavljena za direktoricu a da narod niko nista nije pitao. Jasmin je osvojio glasove naroda i ima puni kredibilitet da bude predlozen za bilo koju funkciju. Ne moze se porediti imenovanje Seke sa Jasminom.
logo im jos nosio listu u najgoroj opcini, bastionu semira efendica i cudo naprave.
ali, sta je tu je. ne sumnjam da ce ademovic junior odstupati od ciljeva cetvorke, a i puno je bolji od srdica, ali nije najbolje sto je nip mogao ponuditi.
to ja mislim... ali uz napomenu da se jucerasnji fijasko ni promil ne moze fakturirati nipu.
ps ostavi koji komentar na srdicevu fb stranicu. pridruzi se klubu.
NiP nema nikakve veze sa ovim juce, slazem se, ali se jos jednom potvrdilo da su kamen u cipeli SDA.
Nemam fb profil. A bih, vrlo rado.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
- drug_profi
- Posts: 65405
- Joined: 16/07/2012 16:00
-
carobnjak_N
- Posts: 816
- Joined: 18/06/2020 13:11
#12372 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sda uhljebe i lažne patriote zanima samo to da uzjašu na budžet Ks i da drži bh telecom i elektroprivredu sa svojim uhljebima koji većinomHank Paldum wrote: ↑25/03/2021 08:34Kada se sjetim kako su se ovi sa fotografije radovali, mislili to je to![]()
Za druge više manje ali mi je drago samo radi ovog Damira Nikšića što će plakati kada god vidi ovu fotografiju.
u radno vrijeme čuče na internetu i pišu o novoj vlasti u Ks. Sve zbog straha za ugodna radna mjesta . Nema tu nikakvog morala i patriotizma.
-
putokaz1
- Posts: 12974
- Joined: 31/05/2014 23:56
#12373 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Najbolji potez NIPa je pistavljanje na listu Srdjana Preletaca
-
archi_a
- Posts: 11871
- Joined: 11/12/2011 18:11
#12374 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Iz temelja mijenjamo! Dobili ste priliku na tom sloganu. Narod glasao za vas.
I šta vi uradite? Šaljete poruku porodičnog udruženja, porodične stranke. Ne možeš kandidovati sina osobe koja je u osnivačkom odboru stranke, taman da je sin Harvard završio. Ne može ti to biti jedna od prvih stvari koje uradiš. Jednostavno ne ide, ne smiješ, nije princip, loša poruka! Izgleda kao nepotizam, miriše na nepotizam, jeste nepotizam!
Možda je i dobar momak, prodoran, školovan sa super idejama ali je jednostavno morao da sačeka, a ne odmah u gradsko vijeće i to na mjesto predsjedavajućeg gradskog vijeća glavnog grada države.
I šta vi uradite? Šaljete poruku porodičnog udruženja, porodične stranke. Ne možeš kandidovati sina osobe koja je u osnivačkom odboru stranke, taman da je sin Harvard završio. Ne može ti to biti jedna od prvih stvari koje uradiš. Jednostavno ne ide, ne smiješ, nije princip, loša poruka! Izgleda kao nepotizam, miriše na nepotizam, jeste nepotizam!
Možda je i dobar momak, prodoran, školovan sa super idejama ali je jednostavno morao da sačeka, a ne odmah u gradsko vijeće i to na mjesto predsjedavajućeg gradskog vijeća glavnog grada države.
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#12375 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Hank Paldum wrote: ↑25/03/2021 08:34Kada se sjetim kako su se ovi sa fotografije radovali, mislili to je to![]()
Za druge više manje ali mi je drago samo radi ovog Damira Nikšića što će plakati kada god vidi ovu fotografiju.

neces dobiti zeleni sda bot stiker al moze za tebe jedan sda zeleni viljuskar


