Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12301 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

malakh wrote: 24/03/2021 20:50
Styling wrote: 24/03/2021 20:36 NIP 7 + NS 5 + SDP 4 = 16 bez Hadzibajrica. Ko iz trojke nije glasao?
nema sdp 4.
Procitah u avazu da ima. Onda su pogrijesili.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#12302 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by fosna2014 »

Krenulo ...

User avatar
Prpa.ba
Posts: 15267
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#12303 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Koje orgijanje SDA-ovaca na svim Demokratskim Frontovima.

Srdic nevidjen politicki talog, gospodin i gospodja Srdic su najisplativnija Skakina kapitalna investicija u protekle 4 godine.

EDIT: Dino konacno skontao da se mora u potpunosti fokusirati na KS, tu se lomi SDA. Da je SDA ulozila 1% truda koji ulazu u izbor Gradonacelnika Sarajeva u nabavu vakcina, zaljevali bismo se Pfizerom.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#12304 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by spinel_ »

Black swan wrote: 24/03/2021 21:08 Kakvi su ovo rukopisi aaaa :run:
Nema 3 4 da valja
Vidi tonija :lol:
:lol: sad vidjeh. Uzas :run:
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12305 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Styling wrote: 24/03/2021 21:08
malakh wrote: 24/03/2021 20:50
Styling wrote: 24/03/2021 20:36 NIP 7 + NS 5 + SDP 4 = 16 bez Hadzibajrica. Ko iz trojke nije glasao?
nema sdp 4.
Procitah u avazu da ima. Onda su pogrijesili.
u konacnici, rezultat je 14:12. nip 7, ns 5 i sdp 2 glasa.

dva nevazeca. jedan je korora iz sdpa (koji je po mom misljenju i najvise odigrao za srdica) i neka zena iz dfa.

sve ostalo je za srdica.

ono sto mene buni je pojavljivanje zeljke majstorovica na vecerasnjem sastanku cetvorke ili ti ga trojke. ako je on prethodno glasao za ademovica i ako je on u ovih gore 14, onda je jos netko omanuo, a taj netko se veceras pojavio na sastanku i stavio svoj potpis.
User avatar
Man of steel
Posts: 1395
Joined: 28/02/2012 00:58

#12306 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Man of steel »

fosna2014 wrote: 24/03/2021 21:16 Krenulo ...

Kaže neko ko je skoro 10 godina upravljao i bio na čelu svih bitnijih procesa u Kantonu Sarajevo.

Na vrhu same piramide vlasti proveo deset godina da bi ga danas slušali kako će morati silaziti u mulj i mrak.
arnes86
Posts: 146
Joined: 14/06/2010 13:54
Location: Usa
Contact:

#12307 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by arnes86 »

Haj nek mi neko objasni..Imaju 16 ruku za gradonacelnika a danas nisu imali? Kakva ba crna SDA kriva ako su imali 16 ruku...

Mozel neko od ove trojke ili cetvorke ovo objasnit ?
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12308 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Styling wrote: 24/03/2021 21:08
malakh wrote: 24/03/2021 20:50
Styling wrote: 24/03/2021 20:36 NIP 7 + NS 5 + SDP 4 = 16 bez Hadzibajrica. Ko iz trojke nije glasao?
nema sdp 4.
Procitah u avazu da ima. Onda su pogrijesili.
Novi Grad Sarajevo: Adi Škaljić (Naša stranka), Alem Logo (NiP), Toni Vukadin (NiP), Ratko Orozović (Naša stranka)

Novo Sarajevo: Elvedin Korora (SDP), Danijela Šahat (NiP), Samir Bejić (Narod i pravda) , Mirela Džehverović (Naša stranka).

Centar: Jasmin Ademović (NiP), Amra Zulfikarpašić (Naša stranka), Biljana Lazarević (NiP), Dragan Stevanović (SDP) i Nihad Uk (Naša stranka).

Stari Grad: Almedin Miladin (NiP), Muamer Mekić (SDP)
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12309 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Harakiri trojke: Vlastitim igrama uništili izbor Bogićevića

https://nap.ba/news/77532?fbclid=IwAR2O ... I3ZgD31_0k
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12310 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

meridiyan wrote: 24/03/2021 21:56
Styling wrote: 24/03/2021 21:08
malakh wrote: 24/03/2021 20:50

nema sdp 4.
Procitah u avazu da ima. Onda su pogrijesili.
Novi Grad Sarajevo: Adi Škaljić (Naša stranka), Alem Logo (NiP), Toni Vukadin (NiP), Ratko Orozović (Naša stranka)

Novo Sarajevo: Elvedin Korora (SDP), Danijela Šahat (NiP), Samir Bejić (Narod i pravda) , Mirela Džehverović (Naša stranka).

Centar: Jasmin Ademović (NiP), Amra Zulfikarpašić (Naša stranka), Biljana Lazarević (NiP), Dragan Stevanović (SDP) i Nihad Uk (Naša stranka).

Stari Grad: Almedin Miladin (NiP), Muamer Mekić (SDP)
Je li ovaj 16. Iz PzP ili neko drugi?
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12311 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

maloprije sam pricao sa starom gardom sdpovca, covjekom koji je vec bio u gradskom vijecu. covjek je ubijedjen da ce skaka ostati gradonacelnik jos dugo vremena, pa cak i biti reizabran, a da je trojka u krajnje zajebanoj poziciji.

1. problem sa uspostavom kvoruma na sjednici. mehanizam kojeg skaka moze koristiti dok ne obezbijedi vecinu. danas ga je iskoristio.
2. predsjedavajuci je iz sbba, dakle sada moraju i fahri niz dlaku ici, jer on saziva sjednicu i uvijek moze naci neki zamjerku.
3. sda masinerija (sa naglaskom "ako im je ovo danas uradila ovako rastimana sda, sta ce tek biti kada se konsolidiraju i zbiju redove").
Last edited by malakh on 24/03/2021 22:21, edited 1 time in total.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12312 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Styling wrote: 24/03/2021 22:09
Je li ovaj 16. Iz PzP ili neko drugi?
Da. Zeljko Majstorovic (Platforma za progres)
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12313 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Prilicno sam dugo “branio” Dinu nakon Vlade sestorke, iako ga nisam mogao u SDA nikako...

I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:

Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?

Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12314 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

drndalo wrote: 24/03/2021 22:21 Prilicno sam dugo “branio” Dinu nakon Vlade sestorke, iako ga nisam mogao u SDA nikako...

I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:

Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?

Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
Pogledaj Jasminovu biografiju. Ne govori pausalno. Momak je obrazovan. Za rad u politici nema skole. Znaci pamet i kliker. I ne vidim sto je Jasmin problem sada? Gradonacelnik mora biti Srbin, tako da je Jasmin idealno rjesenje za predsjedavajuceg. NiP ionako ima samo tri Bosnjaka u GV. Ko bi trebao umjesto njega?
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12315 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Styling wrote: 24/03/2021 22:24
drndalo wrote: 24/03/2021 22:21 Prilicno sam dugo “branio” Dinu nakon Vlade sestorke, iako ga nisam mogao u SDA nikako...

I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:

Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?

Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
Pogledaj Jasminovu biografiju. Ne govori pausalno. Momak je obrazovan. Za rad u politici nema skole. Znaci pamet i kliker. I ne vidim sto je Jasmin problem sada? Gradonacelnik mora biti Srbin, tako da je Jasmin idealno rjesenje za predsjedavajuceg. NiP ionako ima samo tri Bosnjaka u GV. Ko bi trebao umjesto njega?
Skolu postujem, i ne mislim da je nesto posebno Kemin mali problem, ALI poruka ostalima u NiPu nije dobra, ako Kemin sin kao prvu poziciju u zivotu ima Predsjedavajuci... Prvo pjesadija da nauci, i da dokaze da nije “doveden”. Barem formalno. U gradsko vijece su trebali nekoga “jaceg” ubaciti od svojih ako su u startu pucali na to mjesto.
last mohicans
Posts: 18193
Joined: 09/08/2012 23:19

#12316 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

Styling wrote: 24/03/2021 22:24
drndalo wrote: 24/03/2021 22:21 Prilicno sam dugo “branio” Dinu nakon Vlade sestorke, iako ga nisam mogao u SDA nikako...

I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:

Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?

Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
Pogledaj Jasminovu biografiju. Ne govori pausalno. Momak je obrazovan. Za rad u politici nema skole. Znaci pamet i kliker. I ne vidim sto je Jasmin problem sada? Gradonacelnik mora biti Srbin, tako da je Jasmin idealno rjesenje za predsjedavajuceg. NiP ionako ima samo tri Bosnjaka u GV. Ko bi trebao umjesto njega?
Daj ba styling, kakva biografija,pa imaju i drugi sinove i kceri pa ih uhljebe na neke druge pozicije, ne da budu presjedavajuci GV, a zna se da mu je najveca referenca babo koji je za mene nizerazredni političar. Iako moze zvučati kao sda spin, da je on bio kamen spoticanja, očigledno je da nisu svi iz NiP,pa i 4ke bili za njegov izbor. Dobio je OV,GV, dosta. Na tu poziciju je trebao neko drugi. Dinine greske su Srdic i Ademovic. Ne možeš se pozivati na lošu politiku sda, pa onda iste stvari raditi.
caros
Posts: 1513
Joined: 16/03/2012 19:05

#12317 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by caros »

Od SDA botova su gori jedino ovi NIP botovi.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12318 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Ja nisam spomenuo malog kao opeavdanje ovog SDA sranja danas, samo sam nastavio misao namijenjenu Dini...

Salijte si stravu stranacki copirativno, trebace vam. Ako userete, nece vas biti nigdje.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12319 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

@Styling nip nije pogrijesio sa kandidaturom ademovica u kontekstu njegovog obrazovanja, ali jeste u kontekstu rodbinskog utjecaja unutar stranke. to daje lakse "argumente" preletacima.

kako oni, poslije ovoga misle prigovoriti seki, kao bakirovoj supruzi, sto je direktorica kcusa i sto je bakir tu postavio?

i da, placa predsjedavajuceg je skoro 4 tisuce, uz sve druge pogodnosti. mozda tu negdje sa sekinom placom. i osobno da mogu birati za svog sina, garantirano bi birao isto kao i kemo.
Last edited by malakh on 24/03/2021 22:45, edited 1 time in total.
izvrsni direktor
Posts: 14711
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#12320 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

malakh wrote: 24/03/2021 22:14 maloprije sam pricao sa starom gardom sdpovca, covjekom koji je vec bio u gradskom vijecu. covjek je ubijedjen da ce skaka ostati gradonacelnik jos dugo vremena, pa cak i biti reizabran, a da je trojka u krajnje zajebanoj poziciji.

1. problem sa uspostavom kvoruma na sjednici. mehanizam kojeg skaka moze koristiti dok ne obezbijedi vecinu. danas ga je iskoristio.
2. predsjedavajuci je iz sbba, dakle sada moraju i fahri niz dlaku ici, jer on saziva sjednicu i uvijek moze naci neki zamjerku.
3. sda masinerija (sa naglaskom "ako im je ovo danas uradila ovako rastimana sda, sta ce tek biti kada se konsolidiraju i zbiju redove").
A nisu ti rekli da je problem neki iz sdp-a sto je iskrizao listic? Cuj
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12321 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

malakh wrote: 24/03/2021 22:42 @Styling nip nije pogrijesio sa kandidaturom ademovica u kontekstu njegovog obrazovanja, ali jeste u kontekstu rodbinskog utjecaja unutar stranke. to daje lakse "argumente" preletacima.

kako oni, poslije ovoga misle prigovoriti seki, kao bakirovoj supruzi, sto je direktorica kcusa i sto je bakir tu postavio?

i da, placa predsjedavajuceg je skoro 4 tisuce, uz sve druge pogodnosti. mozda tu negdje sa sekinom placom. i osobno da mogu birati za svog sina, garantirano bi birao isto kao i kemo.
Bjez’, ja konto ti posten...
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12322 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

izvrsni direktor wrote: 24/03/2021 22:44
malakh wrote: 24/03/2021 22:14 maloprije sam pricao sa starom gardom sdpovca, covjekom koji je vec bio u gradskom vijecu. covjek je ubijedjen da ce skaka ostati gradonacelnik jos dugo vremena, pa cak i biti reizabran, a da je trojka u krajnje zajebanoj poziciji.

1. problem sa uspostavom kvoruma na sjednici. mehanizam kojeg skaka moze koristiti dok ne obezbijedi vecinu. danas ga je iskoristio.
2. predsjedavajuci je iz sbba, dakle sada moraju i fahri niz dlaku ici, jer on saziva sjednicu i uvijek moze naci neki zamjerku.
3. sda masinerija (sa naglaskom "ako im je ovo danas uradila ovako rastimana sda, sta ce tek biti kada se konsolidiraju i zbiju redove").
A nisu ti rekli da je problem neki iz sdp-a sto je iskrizao listic? Cuj
cuj botine.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12323 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

drndalo wrote: 24/03/2021 22:45
malakh wrote: 24/03/2021 22:42 @Styling nip nije pogrijesio sa kandidaturom ademovica u kontekstu njegovog obrazovanja, ali jeste u kontekstu rodbinskog utjecaja unutar stranke. to daje lakse "argumente" preletacima.

kako oni, poslije ovoga misle prigovoriti seki, kao bakirovoj supruzi, sto je direktorica kcusa i sto je bakir tu postavio?

i da, placa predsjedavajuceg je skoro 4 tisuce, uz sve druge pogodnosti. mozda tu negdje sa sekinom placom. i osobno da mogu birati za svog sina, garantirano bi birao isto kao i kemo.
Bjez’, ja konto ti posten...
zamaskirao bi to neki dino i neki njegovi botovi... :skoljka:
izvrsni direktor
Posts: 14711
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#12324 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

malakh wrote: 24/03/2021 22:46
izvrsni direktor wrote: 24/03/2021 22:44
malakh wrote: 24/03/2021 22:14 maloprije sam pricao sa starom gardom sdpovca, covjekom koji je vec bio u gradskom vijecu. covjek je ubijedjen da ce skaka ostati gradonacelnik jos dugo vremena, pa cak i biti reizabran, a da je trojka u krajnje zajebanoj poziciji.

1. problem sa uspostavom kvoruma na sjednici. mehanizam kojeg skaka moze koristiti dok ne obezbijedi vecinu. danas ga je iskoristio.
2. predsjedavajuci je iz sbba, dakle sada moraju i fahri niz dlaku ici, jer on saziva sjednicu i uvijek moze naci neki zamjerku.
3. sda masinerija (sa naglaskom "ako im je ovo danas uradila ovako rastimana sda, sta ce tek biti kada se konsolidiraju i zbiju redove").
A nisu ti rekli da je problem neki iz sdp-a sto je iskrizao listic? Cuj
cuj botine.
Pa nadam se da si im skrenuo paznju na to. Cak ni stari sdp-ovci nisu detektovali problem koji si ti zacas uocio
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12325 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

izvrsni direktor wrote: 24/03/2021 22:48
malakh wrote: 24/03/2021 22:46
izvrsni direktor wrote: 24/03/2021 22:44

A nisu ti rekli da je problem neki iz sdp-a sto je iskrizao listic? Cuj
cuj botine.
Pa nadam se da si im skrenuo paznju na to. Cak ni stari sdp-ovci nisu detektovali problem koji si ti zacas uocio
nisam uocio, vec mi rekao jedan clan nipa iz centra, vijecnik.

vec sam to i pisao, ali botine nemaju zadatak da lijepo procitaju sve postove.
Last edited by malakh on 24/03/2021 22:56, edited 1 time in total.
Post Reply