Procitah u avazu da ima. Onda su pogrijesili.
Narod i Pravda (Konakovic)
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#12302 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Krenulo ...
- Prpa.ba
- Posts: 15267
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#12303 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Koje orgijanje SDA-ovaca na svim Demokratskim Frontovima.
Srdic nevidjen politicki talog, gospodin i gospodja Srdic su najisplativnija Skakina kapitalna investicija u protekle 4 godine.
EDIT: Dino konacno skontao da se mora u potpunosti fokusirati na KS, tu se lomi SDA. Da je SDA ulozila 1% truda koji ulazu u izbor Gradonacelnika Sarajeva u nabavu vakcina, zaljevali bismo se Pfizerom.
Srdic nevidjen politicki talog, gospodin i gospodja Srdic su najisplativnija Skakina kapitalna investicija u protekle 4 godine.
EDIT: Dino konacno skontao da se mora u potpunosti fokusirati na KS, tu se lomi SDA. Da je SDA ulozila 1% truda koji ulazu u izbor Gradonacelnika Sarajeva u nabavu vakcina, zaljevali bismo se Pfizerom.
- spinel_
- Posts: 6633
- Joined: 15/11/2013 02:33
#12304 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#12305 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
u konacnici, rezultat je 14:12. nip 7, ns 5 i sdp 2 glasa.
dva nevazeca. jedan je korora iz sdpa (koji je po mom misljenju i najvise odigrao za srdica) i neka zena iz dfa.
sve ostalo je za srdica.
ono sto mene buni je pojavljivanje zeljke majstorovica na vecerasnjem sastanku cetvorke ili ti ga trojke. ako je on prethodno glasao za ademovica i ako je on u ovih gore 14, onda je jos netko omanuo, a taj netko se veceras pojavio na sastanku i stavio svoj potpis.
- Man of steel
- Posts: 1395
- Joined: 28/02/2012 00:58
-
arnes86
- Posts: 146
- Joined: 14/06/2010 13:54
- Location: Usa
- Contact:
#12307 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Haj nek mi neko objasni..Imaju 16 ruku za gradonacelnika a danas nisu imali? Kakva ba crna SDA kriva ako su imali 16 ruku...
Mozel neko od ove trojke ili cetvorke ovo objasnit ?
Mozel neko od ove trojke ili cetvorke ovo objasnit ?
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#12308 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Novi Grad Sarajevo: Adi Škaljić (Naša stranka), Alem Logo (NiP), Toni Vukadin (NiP), Ratko Orozović (Naša stranka)
Novo Sarajevo: Elvedin Korora (SDP), Danijela Šahat (NiP), Samir Bejić (Narod i pravda) , Mirela Džehverović (Naša stranka).
Centar: Jasmin Ademović (NiP), Amra Zulfikarpašić (Naša stranka), Biljana Lazarević (NiP), Dragan Stevanović (SDP) i Nihad Uk (Naša stranka).
Stari Grad: Almedin Miladin (NiP), Muamer Mekić (SDP)
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#12309 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Harakiri trojke: Vlastitim igrama uništili izbor Bogićevića
https://nap.ba/news/77532?fbclid=IwAR2O ... I3ZgD31_0k
https://nap.ba/news/77532?fbclid=IwAR2O ... I3ZgD31_0k
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12310 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Je li ovaj 16. Iz PzP ili neko drugi?meridiyan wrote: ↑24/03/2021 21:56Novi Grad Sarajevo: Adi Škaljić (Naša stranka), Alem Logo (NiP), Toni Vukadin (NiP), Ratko Orozović (Naša stranka)
Novo Sarajevo: Elvedin Korora (SDP), Danijela Šahat (NiP), Samir Bejić (Narod i pravda) , Mirela Džehverović (Naša stranka).
Centar: Jasmin Ademović (NiP), Amra Zulfikarpašić (Naša stranka), Biljana Lazarević (NiP), Dragan Stevanović (SDP) i Nihad Uk (Naša stranka).
Stari Grad: Almedin Miladin (NiP), Muamer Mekić (SDP)
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#12311 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
maloprije sam pricao sa starom gardom sdpovca, covjekom koji je vec bio u gradskom vijecu. covjek je ubijedjen da ce skaka ostati gradonacelnik jos dugo vremena, pa cak i biti reizabran, a da je trojka u krajnje zajebanoj poziciji.
1. problem sa uspostavom kvoruma na sjednici. mehanizam kojeg skaka moze koristiti dok ne obezbijedi vecinu. danas ga je iskoristio.
2. predsjedavajuci je iz sbba, dakle sada moraju i fahri niz dlaku ici, jer on saziva sjednicu i uvijek moze naci neki zamjerku.
3. sda masinerija (sa naglaskom "ako im je ovo danas uradila ovako rastimana sda, sta ce tek biti kada se konsolidiraju i zbiju redove").
1. problem sa uspostavom kvoruma na sjednici. mehanizam kojeg skaka moze koristiti dok ne obezbijedi vecinu. danas ga je iskoristio.
2. predsjedavajuci je iz sbba, dakle sada moraju i fahri niz dlaku ici, jer on saziva sjednicu i uvijek moze naci neki zamjerku.
3. sda masinerija (sa naglaskom "ako im je ovo danas uradila ovako rastimana sda, sta ce tek biti kada se konsolidiraju i zbiju redove").
Last edited by malakh on 24/03/2021 22:21, edited 1 time in total.
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12313 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Prilicno sam dugo “branio” Dinu nakon Vlade sestorke, iako ga nisam mogao u SDA nikako...
I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:
Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?
Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:
Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?
Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#12314 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pogledaj Jasminovu biografiju. Ne govori pausalno. Momak je obrazovan. Za rad u politici nema skole. Znaci pamet i kliker. I ne vidim sto je Jasmin problem sada? Gradonacelnik mora biti Srbin, tako da je Jasmin idealno rjesenje za predsjedavajuceg. NiP ionako ima samo tri Bosnjaka u GV. Ko bi trebao umjesto njega?drndalo wrote: ↑24/03/2021 22:21 Prilicno sam dugo “branio” Dinu nakon Vlade sestorke, iako ga nisam mogao u SDA nikako...
I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:
Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?
Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12315 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Skolu postujem, i ne mislim da je nesto posebno Kemin mali problem, ALI poruka ostalima u NiPu nije dobra, ako Kemin sin kao prvu poziciju u zivotu ima Predsjedavajuci... Prvo pjesadija da nauci, i da dokaze da nije “doveden”. Barem formalno. U gradsko vijece su trebali nekoga “jaceg” ubaciti od svojih ako su u startu pucali na to mjesto.Styling wrote: ↑24/03/2021 22:24Pogledaj Jasminovu biografiju. Ne govori pausalno. Momak je obrazovan. Za rad u politici nema skole. Znaci pamet i kliker. I ne vidim sto je Jasmin problem sada? Gradonacelnik mora biti Srbin, tako da je Jasmin idealno rjesenje za predsjedavajuceg. NiP ionako ima samo tri Bosnjaka u GV. Ko bi trebao umjesto njega?drndalo wrote: ↑24/03/2021 22:21 Prilicno sam dugo “branio” Dinu nakon Vlade sestorke, iako ga nisam mogao u SDA nikako...
I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:
Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?
Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
-
last mohicans
- Posts: 18193
- Joined: 09/08/2012 23:19
#12316 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Daj ba styling, kakva biografija,pa imaju i drugi sinove i kceri pa ih uhljebe na neke druge pozicije, ne da budu presjedavajuci GV, a zna se da mu je najveca referenca babo koji je za mene nizerazredni političar. Iako moze zvučati kao sda spin, da je on bio kamen spoticanja, očigledno je da nisu svi iz NiP,pa i 4ke bili za njegov izbor. Dobio je OV,GV, dosta. Na tu poziciju je trebao neko drugi. Dinine greske su Srdic i Ademovic. Ne možeš se pozivati na lošu politiku sda, pa onda iste stvari raditi.Styling wrote: ↑24/03/2021 22:24Pogledaj Jasminovu biografiju. Ne govori pausalno. Momak je obrazovan. Za rad u politici nema skole. Znaci pamet i kliker. I ne vidim sto je Jasmin problem sada? Gradonacelnik mora biti Srbin, tako da je Jasmin idealno rjesenje za predsjedavajuceg. NiP ionako ima samo tri Bosnjaka u GV. Ko bi trebao umjesto njega?drndalo wrote: ↑24/03/2021 22:21 Prilicno sam dugo “branio” Dinu nakon Vlade sestorke, iako ga nisam mogao u SDA nikako...
I sad mislim da moze i mora bolje za dobro sviju nas, ali mu moram reci jer mislim da ili cita ovo ili mu prenose:
Jebol’te Srdjan Srdic da te *ebo! Gdje ti je pamet bila? Zajebo je prije, zasto ne bi i tebe!?
Nastavak, Ademovic junior? Ko je i sta je? Sta zna? Otkud on da bude ista osim pislanika u opstini i da uci zanat? Predsjedavajuci? Na osnovu cega? Tate? I tata je ucio godinama, ne moze preko noci!
-
caros
- Posts: 1513
- Joined: 16/03/2012 19:05
#12317 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Od SDA botova su gori jedino ovi NIP botovi.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12318 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Ja nisam spomenuo malog kao opeavdanje ovog SDA sranja danas, samo sam nastavio misao namijenjenu Dini...
Salijte si stravu stranacki copirativno, trebace vam. Ako userete, nece vas biti nigdje.
Salijte si stravu stranacki copirativno, trebace vam. Ako userete, nece vas biti nigdje.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#12319 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
@Styling nip nije pogrijesio sa kandidaturom ademovica u kontekstu njegovog obrazovanja, ali jeste u kontekstu rodbinskog utjecaja unutar stranke. to daje lakse "argumente" preletacima.
kako oni, poslije ovoga misle prigovoriti seki, kao bakirovoj supruzi, sto je direktorica kcusa i sto je bakir tu postavio?
i da, placa predsjedavajuceg je skoro 4 tisuce, uz sve druge pogodnosti. mozda tu negdje sa sekinom placom. i osobno da mogu birati za svog sina, garantirano bi birao isto kao i kemo.
kako oni, poslije ovoga misle prigovoriti seki, kao bakirovoj supruzi, sto je direktorica kcusa i sto je bakir tu postavio?
i da, placa predsjedavajuceg je skoro 4 tisuce, uz sve druge pogodnosti. mozda tu negdje sa sekinom placom. i osobno da mogu birati za svog sina, garantirano bi birao isto kao i kemo.
Last edited by malakh on 24/03/2021 22:45, edited 1 time in total.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14711
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#12320 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
A nisu ti rekli da je problem neki iz sdp-a sto je iskrizao listic? Cujmalakh wrote: ↑24/03/2021 22:14 maloprije sam pricao sa starom gardom sdpovca, covjekom koji je vec bio u gradskom vijecu. covjek je ubijedjen da ce skaka ostati gradonacelnik jos dugo vremena, pa cak i biti reizabran, a da je trojka u krajnje zajebanoj poziciji.
1. problem sa uspostavom kvoruma na sjednici. mehanizam kojeg skaka moze koristiti dok ne obezbijedi vecinu. danas ga je iskoristio.
2. predsjedavajuci je iz sbba, dakle sada moraju i fahri niz dlaku ici, jer on saziva sjednicu i uvijek moze naci neki zamjerku.
3. sda masinerija (sa naglaskom "ako im je ovo danas uradila ovako rastimana sda, sta ce tek biti kada se konsolidiraju i zbiju redove").
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#12321 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Bjez’, ja konto ti posten...malakh wrote: ↑24/03/2021 22:42 @Styling nip nije pogrijesio sa kandidaturom ademovica u kontekstu njegovog obrazovanja, ali jeste u kontekstu rodbinskog utjecaja unutar stranke. to daje lakse "argumente" preletacima.
kako oni, poslije ovoga misle prigovoriti seki, kao bakirovoj supruzi, sto je direktorica kcusa i sto je bakir tu postavio?
i da, placa predsjedavajuceg je skoro 4 tisuce, uz sve druge pogodnosti. mozda tu negdje sa sekinom placom. i osobno da mogu birati za svog sina, garantirano bi birao isto kao i kemo.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#12322 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
cuj botine.izvrsni direktor wrote: ↑24/03/2021 22:44A nisu ti rekli da je problem neki iz sdp-a sto je iskrizao listic? Cujmalakh wrote: ↑24/03/2021 22:14 maloprije sam pricao sa starom gardom sdpovca, covjekom koji je vec bio u gradskom vijecu. covjek je ubijedjen da ce skaka ostati gradonacelnik jos dugo vremena, pa cak i biti reizabran, a da je trojka u krajnje zajebanoj poziciji.
1. problem sa uspostavom kvoruma na sjednici. mehanizam kojeg skaka moze koristiti dok ne obezbijedi vecinu. danas ga je iskoristio.
2. predsjedavajuci je iz sbba, dakle sada moraju i fahri niz dlaku ici, jer on saziva sjednicu i uvijek moze naci neki zamjerku.
3. sda masinerija (sa naglaskom "ako im je ovo danas uradila ovako rastimana sda, sta ce tek biti kada se konsolidiraju i zbiju redove").
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#12323 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
zamaskirao bi to neki dino i neki njegovi botovi...drndalo wrote: ↑24/03/2021 22:45Bjez’, ja konto ti posten...malakh wrote: ↑24/03/2021 22:42 @Styling nip nije pogrijesio sa kandidaturom ademovica u kontekstu njegovog obrazovanja, ali jeste u kontekstu rodbinskog utjecaja unutar stranke. to daje lakse "argumente" preletacima.
kako oni, poslije ovoga misle prigovoriti seki, kao bakirovoj supruzi, sto je direktorica kcusa i sto je bakir tu postavio?
i da, placa predsjedavajuceg je skoro 4 tisuce, uz sve druge pogodnosti. mozda tu negdje sa sekinom placom. i osobno da mogu birati za svog sina, garantirano bi birao isto kao i kemo.
-
izvrsni direktor
- Posts: 14711
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#12324 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Pa nadam se da si im skrenuo paznju na to. Cak ni stari sdp-ovci nisu detektovali problem koji si ti zacas uociomalakh wrote: ↑24/03/2021 22:46cuj botine.izvrsni direktor wrote: ↑24/03/2021 22:44A nisu ti rekli da je problem neki iz sdp-a sto je iskrizao listic? Cujmalakh wrote: ↑24/03/2021 22:14 maloprije sam pricao sa starom gardom sdpovca, covjekom koji je vec bio u gradskom vijecu. covjek je ubijedjen da ce skaka ostati gradonacelnik jos dugo vremena, pa cak i biti reizabran, a da je trojka u krajnje zajebanoj poziciji.
1. problem sa uspostavom kvoruma na sjednici. mehanizam kojeg skaka moze koristiti dok ne obezbijedi vecinu. danas ga je iskoristio.
2. predsjedavajuci je iz sbba, dakle sada moraju i fahri niz dlaku ici, jer on saziva sjednicu i uvijek moze naci neki zamjerku.
3. sda masinerija (sa naglaskom "ako im je ovo danas uradila ovako rastimana sda, sta ce tek biti kada se konsolidiraju i zbiju redove").
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#12325 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
nisam uocio, vec mi rekao jedan clan nipa iz centra, vijecnik.izvrsni direktor wrote: ↑24/03/2021 22:48Pa nadam se da si im skrenuo paznju na to. Cak ni stari sdp-ovci nisu detektovali problem koji si ti zacas uociomalakh wrote: ↑24/03/2021 22:46cuj botine.izvrsni direktor wrote: ↑24/03/2021 22:44
A nisu ti rekli da je problem neki iz sdp-a sto je iskrizao listic? Cuj
vec sam to i pisao, ali botine nemaju zadatak da lijepo procitaju sve postove.
Last edited by malakh on 24/03/2021 22:56, edited 1 time in total.
