Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12276 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

last mohicans wrote: 24/03/2021 18:07
malakh wrote: 24/03/2021 17:56
last mohicans wrote: 24/03/2021 17:46 Kako je jedno govno, u vidu Srdica, prošlo u GV osim što mu jedina referenca Srbin? Koliko god se šprdali sa Asimom,završavanjem ko u Kumu, nisu dorasli. Isti i sam Dino. Puna su mu usta poštenih,provjerenih i onda se ovakve stvari događaju. Zašto je ovaj mali klinjo Ademovic morao uci kao kandidat za predsjedavajuceg? Ibro je ispao šupak najveci, samo mu je bitan prostor od Vijecnice do Vječne vatre, sitni, a Boga mi i kruoni ušićar. Govno korumpirano, bas kao i Skaka. Najbolje im je Čengić rekao da Skaku ne treba podcijenjivati i da nece lahko odustati.
šta će čengić govoriti, kada je zahebao njegov skorupan iz starog grada?

sdp nije dorastao zadatku i opet sve na dinjna ledja.

danas je dino morao napustiti skupštinu, da bi išao gore da čisti njihova sranja, zato što sdp ne može obuzdati dva svoja gradska vijećnika.
Pa nije Skorupan jedini, imas tu i drugih. Dino čisti sranja, a najvece proizveo, kandidovanjem malog klinje i uzimanjem Srdica,koji bi prosao kao i nezavisni, ali mu se nije trebao dati dodatni publicitet.
kojih drugih? imas 7 iz nipa, 5 iz nase stranke i 2 iz sdpa i to je 14 vijecnika koji su podrzali keminog sina. treci sdpovac je glasao za srdica, a listic cetvrtog sdpovca nevazeci.

i tko je proizveo najvece sranje? da su druga dva sdpovca glasali za keminog malog, sutra bi bogic preuzeo duznost.

i zahvalimo se svi bogu sto bogic jos uvijek ima strpljenja i tolerancije, ali me ne cudi da nakon ovoga ne odustane.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#12277 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Odustao je Bogić Bogićević od kandidature
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12278 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

mirza_15 wrote: 24/03/2021 19:37 Odustao je Bogić Bogićević od kandidature
pisao post i nisam ni upratio. ma katastrofa druze.

onog hadzibajrica trebaju izbaciti iz svih koalicija i targetirati ga kao najveceg sda trabanta.

zamisli koliko moras biti beskrupulozan, da ti bogic, nakon toliko godina apstinencije, konacno pristane obavljati neku funkciju i ti se bas tada nasao prodavati sda.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#12279 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by laik1981 »

Nema Dino nista od tuzbi i price. Dok ne zovnes ljude na ulicu ovo se rijesiti nece. Samo revolucija, ali nesto ne vjerujem da si taj tip..
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12280 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Patton44 wrote: 24/03/2021 19:07
drndalo wrote: 24/03/2021 18:57
Patton44 wrote: 24/03/2021 18:28 Nista onda, nastavi drndat o suvlasnistvu.
Osjecam susramlje spram tvojih neuspjesnih humoristickih eskapada... :roll:
Haj bogati,da nije tebe,ne bi ni znao da sam suvlasnik EPBIH.
Ako imas i 1(jednu) dionicu EPBiH, i ti si suvlasnik iste. Ili ako vise volis, vlasnik si 0,0000000000000000097% iste...

Osnove Dionickih drustava...
Industrialyzer wrote: 24/03/2021 19:22 E cuj suvlasnik :mrgreen:
Jastaradi!
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12281 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Kifla radi keminog malog Bogićevića provuće kroz blato.
Hvalospjevke!
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12282 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

laik1981 wrote: 24/03/2021 19:46 Nema Dino nista od tuzbi i price. Dok ne zovnes ljude na ulicu ovo se rijesiti nece. Samo revolucija, ali nesto ne vjerujem da si taj tip..
Ako ne pozove ljude na ulicu izgubice jos i ovo malo kredibiliteta sto ima.
I ja ne vjerujem da je tip toga kova jer nCie uklapa mu se ova narod, pravda, konakovic.
Doduse ne uprati da je neki veci rezultat u karijeri i napravio.
Mozda je forumas na pocetku ove teme to najbolje objasnio i to par dana nakon osnivanja stranke.
svi u napad wrote: 16/03/2018 18:53 Dragi Chinaski, kako mozes biti tako "bezobrazan i zaboravan". Ako te je uhvatio demens podsjeticu te samo na par velikih kapitalnih dijela "najuspjesnijeg" premijera. Zar razaranje i unistenje KK Bosna nije vrijedno bar spomenika na Skenderiji. Zaboravljas na unistenje ZOI 84, pa spasavanje bankrota tj. dodjela 60 000 Km bivsem premijeru i njegovom sinu i to sve po zakonu. Koliko je odan i vjeran muz, tj. suprug najbolje ce ti reci njegovi pokloni voljenoj hanumi sto u stanovima sto u poslovnim prostorima. Kao pravi vjernik nista nije kupio sebi od toga i zato su ga nagradili besplatnim odlaskom na Hadz.
Ti bi sad da ja idem u detalje a covjek zavrsi faks za 3 mjeseca i ti sumnjas u njegove kvalitete. Evo pogledaj samo ovih par komentara ovih poltroncica koji znaju da je on najbolji i da seostro suprostavio lopovluku u stranci. Zar nisi gladao intervju kod Senada kad onako principijelno za Narod i Pravdu kaze Senadu "nemoj te me sad o imenima". Kud ces jace i argumentovanije. Od ovakve izjeve svima se tresu gace a tuzioci trljaju ruke. Sad ce on bar 50 lopova/jarana iz bivse stranke poslati u cuzu jer narod treba pravdu.
Ne mogu vise. Zbog tvoje "nezhvalnosti i sumnjicavosti" u lik i djelo premijera samo se nasikiram. Nego brate podrzi ga na izborima jer ako ostane bez sehare ostavit ce ga zena (naucila na poklone za rodjendan i 8 osnart, a nisu ni bajramluci bili losi do sada).
Nadam se da si zadovoljan odgovorom. Jest da nisi pitao mene nego nekog od ovih 27 prisutnih u sali koji bili svjedoci stvaranja historije. Ziv bio i ne hatori previse. Uzivaj u blagodetima sto nam je premijer napravio. :izet: :thumbup:
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#12283 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by internazionale »

Login7777 wrote: 24/03/2021 20:00 Kifla radi keminog malog Bogićevića provuće kroz blato.
Hvalospjevke!
Sda vaška tumači politiku
dragan53
Posts: 282
Joined: 29/12/2012 10:19

#12284 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by dragan53 »

Bogić odusto Irfan Čengić napustio SDP--- ode sve u tri lijepe...

https://avaz.com/bogic-bogicevic-od ... -sarajeva/
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12285 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12286 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

internazionale wrote: 24/03/2021 20:03
Login7777 wrote: 24/03/2021 20:00 Kifla radi keminog malog Bogićevića provuće kroz blato.
Hvalospjevke!
Sda vaška tumači politiku
:izet:
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#12287 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 24/03/2021 20:09
internazionale wrote: 24/03/2021 20:03
Login7777 wrote: 24/03/2021 20:00 Kifla radi keminog malog Bogićevića provuće kroz blato.
Hvalospjevke!
Sda vaška tumači politiku
:izet:
takve kao vas treba pljunuti po sred face :thumbup:
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#12288 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by laik1981 »

meridiyan wrote: 24/03/2021 20:02
laik1981 wrote: 24/03/2021 19:46 Nema Dino nista od tuzbi i price. Dok ne zovnes ljude na ulicu ovo se rijesiti nece. Samo revolucija, ali nesto ne vjerujem da si taj tip..
Ako ne pozove ljude na ulicu izgubice jos i ovo malo kredibiliteta sto ima.
I ja ne vjerujem da je tip toga kova jer nCie uklapa mu se ova narod, pravda, konakovic.
Doduse ne uprati da je neki veci rezultat u karijeri i napravio.


Sve bezmudasi i karijeristi, bez izuzetka. Politika bi trebala biti poziv, a ne profesija. Ovakve stvari, a i ostale vezane za kriminal i nepravdu, se rjesavaju iskljucivo na ulici. Tako to radi opozicija kojoj je stalo do pravde sirom svijeta. Svima njima odgovara ovaj nakaradni sistem koji im dopusta da citav zivot provedu u foteljama i na pozicijama, a da pri tome nista ne moraju osim sporadicno lajati na drustvenim mrezama i eventualno predati kakvu prijavu na sudove koji su pod sapom kartela.. Presipanje iz supljeg u prazno. Samo ulica i zestoka revolucija moze konkretnije promijeniti stvari, al nemoguce je da se foteljasi odluce na takav pristup.. Ipak je lakse kuckati po drustvenim mrezama..

Jedina politicka licnost koja je pozivala na proteste i koji ih planira je onaj sto je dosao iz Amerike, al i on ce se povuci cim zauzme kakve ozbiljnije fotelje..
DonieBrasco
Posts: 20068
Joined: 31/08/2016 16:09

#12289 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »

Moze li neko da mi objasni kako ovih 16. danas nije bilo ili nije glasalo, a sada su tu i ima ih "šesnaest" za glasanje ?

Nije valjda da su oni sami Bogicevica prevarili radi ovog Ademovica ?
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#12290 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by relativno84 »

Jedno je sigurno, Dino radi velike stvari za svoje :D
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12291 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Ja mislim da je neko iz SDP-a izdao. Ako je 16 potpisalo a 10 glasalo, ko su izdajnici?
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#12292 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by laik1981 »

Jedino sto je sigurno da papaka ima u svim strankama..
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#12293 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mk ultra »

Neko ko pise tacku iznad stampanog slova I nije izgleda zavrsio ni osnovnu.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12294 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

DonieBrasco wrote: 24/03/2021 20:24
Moze li neko da mi objasni kako ovih 16. danas nije bilo ili nije glasalo, a sada su tu i ima ih "šesnaest" za glasanje ?

Nije valjda da su oni sami Bogicevica prevarili radi ovog Ademovica ?
Nakon prvog kruga glasanja, 10 vijećnika glasalo je za Ademovića, a pet za Srdića, jedan glas bio je nevažeći, jedan listić ostao je nepopunjen, a čak 11 nije ispunjeno na ispravan način.

Kako su naveli iz komisije za brojanje glasova, na 11 glasačkih listića mogle su se uočiti, kružići, crtice i tačkice, te su zbog toga proglašeni nevažećim.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12295 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

NIP 7 + NS 5 + SDP 4 = 16 bez Hadzibajrica. Ko iz trojke nije glasao?
User avatar
N.N.
Posts: 3541
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#12296 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by N.N. »

Sta se koji qurac analizira nesto, a sami sebe povalili ba. S'namjerom.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12297 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Styling wrote: 24/03/2021 20:36 NIP 7 + NS 5 + SDP 4 = 16 bez Hadzibajrica. Ko iz trojke nije glasao?
nema sdp 4.
last mohicans
Posts: 18193
Joined: 09/08/2012 23:19

#12298 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

malakh wrote: 24/03/2021 19:32
last mohicans wrote: 24/03/2021 18:07
malakh wrote: 24/03/2021 17:56

šta će čengić govoriti, kada je zahebao njegov skorupan iz starog grada?

sdp nije dorastao zadatku i opet sve na dinjna ledja.

danas je dino morao napustiti skupštinu, da bi išao gore da čisti njihova sranja, zato što sdp ne može obuzdati dva svoja gradska vijećnika.
Pa nije Skorupan jedini, imas tu i drugih. Dino čisti sranja, a najvece proizveo, kandidovanjem malog klinje i uzimanjem Srdica,koji bi prosao kao i nezavisni, ali mu se nije trebao dati dodatni publicitet.
kojih drugih? imas 7 iz nipa, 5 iz nase stranke i 2 iz sdpa i to je 14 vijecnika koji su podrzali keminog sina. treci sdpovac je glasao za srdica, a listic cetvrtog sdpovca nevazeci.

i tko je proizveo najvece sranje? da su druga dva sdpovca glasali za keminog malog, sutra bi bogic preuzeo duznost.

i zahvalimo se svi bogu sto bogic jos uvijek ima strpljenja i tolerancije, ali me ne cudi da nakon ovoga ne odustane.
Otkud znas da su svi NiPovci glasali za Ademovica, pa te tačkice su očito njihove. Nebitno sad, čovjek je gromada i bolje mu je sto se manio corava posla. Neka izaberu Skaku,jebo im on sve.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#12299 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Image

Mag.
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#12300 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Kakvi su ovo rukopisi aaaa :run:
Nema 3 4 da valja
Vidi tonija :lol:
Post Reply