Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 10147
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#12251 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bosanac sa dna kace »

gidra wrote: 24/03/2021 17:00
Griješite, ne najboljeg, već najjeftinijeg. Najjeftinije nije najbolje.
BHTelecom je infrastrukturalno miljama ispred MTELa u segemntu telekomunikacija što u Kantonu Sarajevo, a i na području FBIH.
MTEL je firma koja služi za izvlačenje para države Srbije od građana BiH sa minimalnim infrastrukturalnim ulaganjima. Dok ni BHTelecom nije sjajan ali kao i takav je naš, a to naš evo vidimo u ovoj donaciji od Milion maraka za vakcine i bruku drugih donacija u proslosti, Mtela tu nema.

Bolje i platiti skuplju uslugu BHTelecomu nego dati pare MTELu koji ce taj novac izvući u Srbiju.
To!
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12252 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

najveća greška naroda i pravde, ali i dine, do sada je kandidatura keminog sina za poziciju predsjedavajućeg gv, jer da se razumijemo, svi smo svjesni da taj momak, kojim slučajem nije kemin sin, da ga ne bi bilo ni na mapi.

nemojte biti stranka za pozicioniranje babinih sinova.
Last edited by malakh on 24/03/2021 17:22, edited 1 time in total.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12253 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Bosanac sa dna kace wrote: 24/03/2021 17:08
gidra wrote: 24/03/2021 17:00
Griješite, ne najboljeg, već najjeftinijeg. Najjeftinije nije najbolje.
BHTelecom je infrastrukturalno miljama ispred MTELa u segemntu telekomunikacija što u Kantonu Sarajevo, a i na području FBIH.
MTEL je firma koja služi za izvlačenje para države Srbije od građana BiH sa minimalnim infrastrukturalnim ulaganjima. Dok ni BHTelecom nije sjajan ali kao i takav je naš, a to naš evo vidimo u ovoj donaciji od Milion maraka za vakcine i bruku drugih donacija u proslosti, Mtela tu nema.

Bolje i platiti skuplju uslugu BHTelecomu nego dati pare MTELu koji ce taj novac izvući u Srbiju.
To!
Znaci da radimo protiv zakona i protiv pravila, ali samo neka je nas! Znaci podrzavamo korupciju i netransparentnost, samo neka je nas! Znaci dolmicemo parama i davati tendere i skupljima samo zato sto su nasi jer tim parama treba platiti silnu familiju koju je sda pozaposljavala u bh telekom. NE OD MOJIH PARA!
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#12254 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by relativno84 »

malakh wrote: 24/03/2021 17:18 najveća greška naroda i pravde, ali i dine, do sada je kandidatura keminog sina za poziciju predsjedavajućeg gv, jer da se razumijemo, svi smo svjesni da taj momak nije kemin sin, da ga ne bi bilo ni na mapi.

nemojte biti stranka za pozicioniranje babinih sinova.
Vrijeme je da mladima pruzimo priliku, ako moze Nejra seku, moze i Kemin mali.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12255 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

relativno84 wrote: 24/03/2021 17:22
malakh wrote: 24/03/2021 17:18 najveća greška naroda i pravde, ali i dine, do sada je kandidatura keminog sina za poziciju predsjedavajućeg gv, jer da se razumijemo, svi smo svjesni da taj momak nije kemin sin, da ga ne bi bilo ni na mapi.

nemojte biti stranka za pozicioniranje babinih sinova.
Vrijeme je da mladima pruzimo priliku, ako moze Nejra seku, moze i Kemin mali.
komentirao bih ovo, ali budući da znam da je zlonamjerno, suzdržati ću se.

samo ću naglasiti da imaju zlatnog momka, alema logu iz novog grada i da je sramota da kemin sin bude ispred njega.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12256 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

gidra wrote: 24/03/2021 17:00
palermo wrote: 24/03/2021 15:50
__Phoenix__ wrote: 24/03/2021 15:44 Mogu se i plate i uplate vršiti preko domacih banaka, pa? Biraš najboljeg
Pa nije too bas istina. Ti kao pojedinac imaa pravo da biras najboljeg sa stanovista svojih interesa. Drzava opet bira najboljeg sa stanovista drzave.....a pevashodni zadtak institucija drzave je da stiti drzavu i interese drzave
E sad koliko se ovaj postupak uklapa u to nek svak prosudi.
Griješite, ne najboljeg, već najjeftinijeg. Najjeftinije nije najbolje.
BHTelecom je infrastrukturalno miljama ispred MTELa u segemntu telekomunikacija što u Kantonu Sarajevo, a i na području FBIH.
MTEL je firma koja služi za izvlačenje para države Srbije od građana BiH sa minimalnim infrastrukturalnim ulaganjima. Dok ni BHTelecom nije sjajan ali kao i takav je naš, a to naš evo vidimo u ovoj donaciji od Milion maraka za vakcine i bruku drugih donacija u proslosti, Mtela tu nema.

Bolje i platiti skuplju uslugu BHTelecomu nego dati pare MTELu koji ce taj novac izvući u Srbiju.
Kakva je razlika da li Srbi izvlace pare u Srbiju, Norvezani u Norvesku, a SDA Bosnjaci u Austriju...? Prema podacima UIO prosle godine IZ BiH (nije Islamska zajednica) je izneseno 1.9 MILIJARDI KM... Imamo para za izvoza...

Ako je tender bio za najpovoljniju uslugu za xxx brojeva telefona, to je onda to, nema veze sto je sef kadrovske sluzbe u Telecomu ljepsi od kolege u BL... Iduci put pamet u glavu i ponudite jeftinije, makar i damping, da bi pare ostale "nama"...

Infrastrukturno je Mtel U Sarajevu sasvim OK, a posto je tender za Kanton Sarajevo, onda je to i vise nego dovoljno. Pricas kao da BHT ima 5G mrezu sa 99.9% pokrivenosti, a Mtel je na 30% sa 2G...

Milion maraka ? Opet? Oteli meni da bi dali za vakcine? Jako, najjace!

Da ponovim, na sve nas u BiH koliko nas ima, vakcine ne bi kostale ni 50 mil.$, puno vise potrosimo svake godine samo na vozanja svih nasih politicara. Ta suma je zjbncja cak i za ovakvo prkno od Drzave dje jesmo... I opet neJma vakcina, Fadil obeco nabavit, ali mu ne ide bas...
Last edited by drndalo on 24/03/2021 17:28, edited 3 times in total.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#12257 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by il dottore »

Je li ovo prigovara protiv mtela ovaj bosanac sa dna kace sto na drugoj temi fali istocno sarajevo i stanogradnju tamo...
Ustani Alija da ja legnem
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12258 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

il dottore wrote: 24/03/2021 17:26 Je li ovo prigovara protiv mtela ovaj bosanac sa dna kace sto na drugoj temi fali istocno sarajevo i stanogradnju tamo...
Ustani Alija da ja legnem
:gunjastajl:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12259 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

malakh wrote: 24/03/2021 17:18 najveća greška naroda i pravde, ali i dine, do sada je kandidatura keminog sina za poziciju predsjedavajućeg gv, jer da se razumijemo, svi smo svjesni da taj momak, kojim slučajem nije kemin sin, da ga ne bi bilo ni na mapi.

nemojte biti stranka za pozicioniranje babinih sinova.
:thumbup:
Svo danasnje sranje je zbog njega.
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#12260 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by addem »

U skladu sa SDA tradicijom NIP postavlja Keminog sina za predsjedavajuceg vijeca. I onda nam prica se servira o zakonu o borbi protiv nepotizma.
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#12261 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

Kako je jedno govno, u vidu Srdica, prošlo u GV osim što mu jedina referenca Srbin? Koliko god se šprdali sa Asimom,završavanjem ko u Kumu, nisu dorasli. Isti i sam Dino. Puna su mu usta poštenih,provjerenih i onda se ovakve stvari događaju. Zašto je ovaj mali klinjo Ademovic morao uci kao kandidat za predsjedavajuceg? Ibro je ispao šupak najveci, samo mu je bitan prostor od Vijecnice do Vječne vatre, sitni, a Boga mi i kruoni ušićar. Govno korumpirano, bas kao i Skaka. Najbolje im je Čengić rekao da Skaku ne treba podcijenjivati i da nece lahko odustati.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12262 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

drndalo wrote: 24/03/2021 16:27
konektovan wrote: 24/03/2021 15:42
Industrialyzer wrote: 24/03/2021 15:39

Da li je BHT ucestvovao u slicnim tenderima u BL i da li su odbijeni iako su imalo najnizu ponudu i ispunjavali sve uslove?
Pa nece se ni desiti nikad, sa tenderom i bez njega...
Ovdje je problematika ta, sto mtel nije domaca kompanija, nadam se da razumijete...vlasnik je druga drzava..
Izvini i ja sam jedan od suvlasnika istog... Uredno im uzimam pare...

Ko brani i tebe da im ih ti uzmes...? I na taj nacin ih oslabis?
:pisnuo: :pisnuo:
Masala suvlasnice, jos malo pa ces i vlasnik postat.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12263 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Patton44 wrote: 24/03/2021 17:50
drndalo wrote: 24/03/2021 16:27
konektovan wrote: 24/03/2021 15:42

Pa nece se ni desiti nikad, sa tenderom i bez njega...
Ovdje je problematika ta, sto mtel nije domaca kompanija, nadam se da razumijete...vlasnik je druga drzava..
Izvini i ja sam jedan od suvlasnika istog... Uredno im uzimam pare...

Ko brani i tebe da im ih ti uzmes...? I na taj nacin ih oslabis?
:pisnuo: :pisnuo:
Masala suvlasnice, jos malo pa ces i vlasnik postat.
Pa nisam bas toliko potentan... Ni ovako nije lose... Uglavnom moje pare uzete "njima" ostaju ovdje...
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12264 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

last mohicans wrote: 24/03/2021 17:46 Kako je jedno govno, u vidu Srdica, prošlo u GV osim što mu jedina referenca Srbin? Koliko god se šprdali sa Asimom,završavanjem ko u Kumu, nisu dorasli. Isti i sam Dino. Puna su mu usta poštenih,provjerenih i onda se ovakve stvari događaju. Zašto je ovaj mali klinjo Ademovic morao uci kao kandidat za predsjedavajuceg? Ibro je ispao šupak najveci, samo mu je bitan prostor od Vijecnice do Vječne vatre, sitni, a Boga mi i kruoni ušićar. Govno korumpirano, bas kao i Skaka. Najbolje im je Čengić rekao da Skaku ne treba podcijenjivati i da nece lahko odustati.
šta će čengić govoriti, kada je zahebao njegov skorupan iz starog grada?

sdp nije dorastao zadatku i opet sve na dinjna ledja.

danas je dino morao napustiti skupštinu, da bi išao gore da čisti njihova sranja, zato što sdp ne može obuzdati dva svoja gradska vijećnika.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#12265 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mk ultra »

Kako firma iz BL radi skoro kompletno projektovanje u KS

Zgrade zavoda za izgradnju KS projektuje firma iz BL
Nadzore rade 18KM po objektu :mrgreen:

Za to vrijeme lezihljebovici u raznim zavodima kantonalnim i federalnim zjape
Tako je i ovo
Kad se ponuda slala slalo se boli me kurac hocu li dobiti, tako su i prosli. Ko god misli da je trebalo drugacije, nije. Jer koliko god je Srbija nepriajtelj toliko je i domicijelno stanovnistvo, pretezno Bosnjacko, koje sve zivo radi da samo sebe unisti i nastavi genocid nad samim sobom.
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#12266 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

malakh wrote: 24/03/2021 17:56
last mohicans wrote: 24/03/2021 17:46 Kako je jedno govno, u vidu Srdica, prošlo u GV osim što mu jedina referenca Srbin? Koliko god se šprdali sa Asimom,završavanjem ko u Kumu, nisu dorasli. Isti i sam Dino. Puna su mu usta poštenih,provjerenih i onda se ovakve stvari događaju. Zašto je ovaj mali klinjo Ademovic morao uci kao kandidat za predsjedavajuceg? Ibro je ispao šupak najveci, samo mu je bitan prostor od Vijecnice do Vječne vatre, sitni, a Boga mi i kruoni ušićar. Govno korumpirano, bas kao i Skaka. Najbolje im je Čengić rekao da Skaku ne treba podcijenjivati i da nece lahko odustati.
šta će čengić govoriti, kada je zahebao njegov skorupan iz starog grada?

sdp nije dorastao zadatku i opet sve na dinjna ledja.

danas je dino morao napustiti skupštinu, da bi išao gore da čisti njihova sranja, zato što sdp ne može obuzdati dva svoja gradska vijećnika.
Pa nije Skorupan jedini, imas tu i drugih. Dino čisti sranja, a najvece proizveo, kandidovanjem malog klinje i uzimanjem Srdica,koji bi prosao kao i nezavisni, ali mu se nije trebao dati dodatni publicitet.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12267 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

drndalo wrote: 24/03/2021 17:52
Patton44 wrote: 24/03/2021 17:50
drndalo wrote: 24/03/2021 16:27

Izvini i ja sam jedan od suvlasnika istog... Uredno im uzimam pare...

Ko brani i tebe da im ih ti uzmes...? I na taj nacin ih oslabis?
:pisnuo: :pisnuo:
Masala suvlasnice, jos malo pa ces i vlasnik postat.
Pa nisam bas toliko potentan... Ni ovako nije lose... Uglavnom moje pare uzete "njima" ostaju ovdje...
Nista onda, nastavi drndat o suvlasnistvu.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#12268 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Patton44 wrote: 24/03/2021 18:28
drndalo wrote: 24/03/2021 17:52
Patton44 wrote: 24/03/2021 17:50 :pisnuo: :pisnuo:
Masala suvlasnice, jos malo pa ces i vlasnik postat.
Pa nisam bas toliko potentan... Ni ovako nije lose... Uglavnom moje pare uzete "njima" ostaju ovdje...
Nista onda, nastavi drndat o suvlasnistvu.
Osjecam susramlje spram tvojih neuspjesnih humoristickih eskapada... :roll:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12269 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Je li sad cetvorka ili trojka?
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#12270 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by addem »

meridiyan wrote: 24/03/2021 18:59 Je li sad cetvorka ili trojka?
Ovo treba biti dvojka SDP NiP. Naša stranka im jos jedina ruši koncepciju. Hadžibajro se ispiso.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#12271 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by relativno84 »

malakh wrote: 24/03/2021 17:24 komentirao bih ovo, ali budući da znam da je zlonamjerno, suzdržati ću se.

samo ću naglasiti da imaju zlatnog momka, alema logu iz novog grada i da je sramota da kemin sin bude ispred njega.
Jel to problem da djeca boraca napokon dobiju zasluzenu priliku :? Kad je uvaljivati dezertere i dusmane na jaslice niko nista, sad odjednom svi sokirani. E to je vec zlonamjerno, ako Dino nema problema s tim da Kemin mali krene od tih nizih pozicija, ko smo mi da pravimo neku dramu od toga.
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#12272 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

addem wrote: 24/03/2021 19:01
meridiyan wrote: 24/03/2021 18:59 Je li sad cetvorka ili trojka?
Ovo treba biti dvojka SDP NiP. Naša stranka im jos jedina ruši koncepciju. Hadžibajro se ispiso.
Ma ispisao se on još prije izbora. U dosta opština su se "otkinuli" od NIP-NS-SDP, i negdje otvoreno podržali SDA.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12273 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

drndalo wrote: 24/03/2021 18:57
Patton44 wrote: 24/03/2021 18:28
drndalo wrote: 24/03/2021 17:52

Pa nisam bas toliko potentan... Ni ovako nije lose... Uglavnom moje pare uzete "njima" ostaju ovdje...
Nista onda, nastavi drndat o suvlasnistvu.
Osjecam susramlje spram tvojih neuspjesnih humoristickih eskapada... :roll:
Haj bogati,da nije tebe,ne bi ni znao da sam suvlasnik EPBIH.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#12274 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

E cuj suvlasnik :mrgreen:

Svidja mi se ovaj odnos prema nekorektnosti, napravis gresku i dobijes krivicnu umjesto jeftinog populizma i amnestiranja kriminala.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12275 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

relativno84 wrote: 24/03/2021 19:03
malakh wrote: 24/03/2021 17:24 komentirao bih ovo, ali budući da znam da je zlonamjerno, suzdržati ću se.

samo ću naglasiti da imaju zlatnog momka, alema logu iz novog grada i da je sramota da kemin sin bude ispred njega.
Jel to problem da djeca boraca napokon dobiju zasluzenu priliku :? Kad je uvaljivati dezertere i dusmane na jaslice niko nista, sad odjednom svi sokirani. E to je vec zlonamjerno, ako Dino nema problema s tim da Kemin mali krene od tih nizih pozicija, ko smo mi da pravimo neku dramu od toga.
i moje dijete je dijete borca, pa ga ja saljem na sarajevski univerzitet, jer nemam 20 tusica eura godisnje da ide na studij u beč ili mozda grenoble, kao kemin mali.

nemojte da nip postane aparat za pozicioniranje babinih sinova. ne uhljebljivanje, vec pozicioniranje, a kemo je svom sinu nanijetio poziciju sa platon od preko tri tisuce maraka, sekretaricom, vozacem i sto sve ne.
Post Reply