Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#18501 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Gerro »

pici wrote: 23/03/2021 21:33 Image

ne znam jel za smajlija al ovo je jadno da jadnije ne moze bii..
Jel fkt ovo objavio? Nisam upratio. Sad obrisao ili?
A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#18502 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by A_A_AKCIJA »

komercionala wrote: 23/03/2021 23:15
drug_profi wrote: 23/03/2021 23:14
komercionala wrote: 23/03/2021 23:08 Obzirom da jos uvijek niti jedna vakcina nije odobrena u bih kako je mislimo nabaviti? Ne mere mimo konza.
Interventni uvoz dozvoljava uvoz neregistrovanih lijekova.
Ko da dozvolu za interventni uvoz? Ko radi interventni uvoz? Uvesti i vakcinisati puc necim sto nije odobreno u drzavi? Gdje zivis ti sviju ti?
U BiH. Ne petljaj se u stvari koje ne znaš.

Pola COVID lijekova su interventni uvoz. Sebija tražila hitno za KCUS, pa prepustila apotekama da uvoze i deru raju. Hint, Dina.

Sve se može kad se hoće. Da Sebija nije preležala koronu, tuširali bi se Pfizerom...
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#18503 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

Gerro wrote: 23/03/2021 23:19
pici wrote: 23/03/2021 21:33 Image

ne znam jel za smajlija al ovo je jadno da jadnije ne moze bii..
Jel fkt ovo objavio? Nisam upratio. Sad obrisao ili?
Obrisao sa Twittera, na FB mu još stoji ja mislim.

edit



Nek' se dilfaš ne hvata više, živ bio.
Last edited by Osim_13 on 23/03/2021 23:30, edited 1 time in total.
komercionala
Posts: 632
Joined: 04/02/2021 15:10

#18504 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by komercionala »

A_A_AKCIJA wrote: 23/03/2021 23:25
komercionala wrote: 23/03/2021 23:15
drug_profi wrote: 23/03/2021 23:14

Interventni uvoz dozvoljava uvoz neregistrovanih lijekova.
Ko da dozvolu za interventni uvoz? Ko radi interventni uvoz? Uvesti i vakcinisati puc necim sto nije odobreno u drzavi? Gdje zivis ti sviju ti?
U BiH. Ne petljaj se u stvari koje ne znaš.

Pola COVID lijekova su interventni uvoz. Sebija tražila hitno za KCUS, pa prepustila apotekama da uvoze i deru raju. Hint, Dina.

Sve se može kad se hoće. Da Sebija nije preležala koronu, tuširali bi se Pfizerom...
U praksi vidimo da to ne ide tako. Vakcine moze kupiti drzava nikakvi nizi nivoi vlasti. Ja bih rekao da proizvodjaci nece da se bakcu sa 200 300k doza. To je ko da odes u klas i trazis 5 kg brasna da kupis. Ljudi dobar dan nece da vele ispod 1otona
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#18505 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Gerro »

Osim_13 wrote: 23/03/2021 23:29
Gerro wrote: 23/03/2021 23:19
pici wrote: 23/03/2021 21:33 Image

ne znam jel za smajlija al ovo je jadno da jadnije ne moze bii..
Jel fkt ovo objavio? Nisam upratio. Sad obrisao ili?
Obrisao sa Twittera, na FB mu još stoji ja mislim.

edit



Nek' se dilfaš ne hvata više, živ bio.
:lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#18506 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

komercionala wrote: 23/03/2021 23:15
drug_profi wrote: 23/03/2021 23:14
komercionala wrote: 23/03/2021 23:08 Obzirom da jos uvijek niti jedna vakcina nije odobrena u bih kako je mislimo nabaviti? Ne mere mimo konza.
Interventni uvoz dozvoljava uvoz neregistrovanih lijekova.
Ko da dozvolu za interventni uvoz? Ko radi interventni uvoz? Uvesti i vakcinisati puc necim sto nije odobreno u drzavi? Gdje zivis ti sviju ti?
Pa jel ti uopste znas koliko se lijekova uveze kao interventni uvoz?
Dozvolu daje ALIMS BiH.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#18507 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

A_A_AKCIJA wrote: 23/03/2021 23:25
komercionala wrote: 23/03/2021 23:15
drug_profi wrote: 23/03/2021 23:14

Interventni uvoz dozvoljava uvoz neregistrovanih lijekova.
Ko da dozvolu za interventni uvoz? Ko radi interventni uvoz? Uvesti i vakcinisati puc necim sto nije odobreno u drzavi? Gdje zivis ti sviju ti?
U BiH. Ne petljaj se u stvari koje ne znaš.

Pola COVID lijekova su interventni uvoz. Sebija tražila hitno za KCUS, pa prepustila apotekama da uvoze i deru raju. Hint, Dina.

Sve se može kad se hoće. Da Sebija nije preležala koronu, tuširali bi se Pfizerom...
....i Bakir, i Mile i Dragan
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#18508 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »


Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija
Image
Last edited by Login7777 on 24/03/2021 09:52, edited 1 time in total.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#18509 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 24/03/2021 09:49
Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija
Image
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#18510 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MUNAFIK »

Kako je degutantno gledat ove SDA botove koji za svaku pogresno izgovorenu rijec razapinju svakoga iz cetvorke, a ne smiju pisnuti na sve ove gluposti koje ponosno zadnjih dana izgovaraju i rade Novalic, Dzaferovic, Izetbegovic i ostali.

Dragi botovi jel vas stid samih sebe ono kad sjednete i malo razmislite o tome sto radite?
Last edited by MUNAFIK on 24/03/2021 10:08, edited 1 time in total.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#18511 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Manual »

MUNAFIK wrote: 24/03/2021 09:56 Kako je degutantni gledat ove SDA botove koji za svaku pogresno izgovorenu rijec razapinju svakoga iz cetvorke, a ne smiju pisnuti na sve ove gluposti koje ponosno zadnjih dana izgovaraju i rade Novalic, Dzaferovic, Izetbegovic i ostali.

Dragi botovi jel vas stid samih sebe ono kad sjednete i malo razmislite o tome sto radite?
Nemaju oni stida, ko i stranka za koju rade.
User avatar
joint union
Posts: 3003
Joined: 31/01/2006 09:54

#18512 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by joint union »

Pricajte vi sta hocete, meni ova Zahiragina stoji:

"Voljeli ga ili ne voljeli, Fadil Novalić kada nešto uzme da završi, on to i završi."

E, posto ovdje nije uzeo, nije ni zavrsio, sta'e sporno?
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#18513 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

joint union wrote: 24/03/2021 10:01 Pricajte vi sta hocete, meni ova Zahiragina stoji:

"Voljeli ga ili ne voljeli, Fadil Novalić kada nešto uzme da završi, on to i završi."

E, posto ovdje nije uzeo, nije ni zavrsio, sta'e sporno?
:lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#18514 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

MUNAFIK wrote: 24/03/2021 09:56 Kako je degutantno gledat ove SDA botove koji za svaku pogresno izgovorenu rijec razapinju svakoga iz cetvorke, a ne smiju pisnuti na sve ove gluposti koje ponosno zadnjih dana izgovaraju i rade Novalic, Dzaferovic, Izetbegovic i ostali.

Dragi botovi jel vas stid samih sebe ono kad sjednete i malo razmislite o tome sto radite?
Fale im dvije osnovne komponente.
Last edited by Osim_13 on 24/03/2021 10:14, edited 1 time in total.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#18515 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by spreca »

Osim_13 wrote: 24/03/2021 10:08
joint union wrote: 24/03/2021 10:01 Pricajte vi sta hocete, meni ova Zahiragina stoji:

"Voljeli ga ili ne voljeli, Fadil Novalić kada nešto uzme da završi, on to i završi."

E, posto ovdje nije uzeo, nije ni zavrsio, sta'e sporno?
:lol: :lol: :thumbup:
:lol: :lol:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18516 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

A_A_AKCIJA wrote: 23/03/2021 23:25
komercionala wrote: 23/03/2021 23:15
drug_profi wrote: 23/03/2021 23:14

Interventni uvoz dozvoljava uvoz neregistrovanih lijekova.
Ko da dozvolu za interventni uvoz? Ko radi interventni uvoz? Uvesti i vakcinisati puc necim sto nije odobreno u drzavi? Gdje zivis ti sviju ti?
U BiH. Ne petljaj se u stvari koje ne znaš.

Pola COVID lijekova su interventni uvoz. Sebija tražila hitno za KCUS, pa prepustila apotekama da uvoze i deru raju. Hint, Dina.

Sve se može kad se hoće. Da Sebija nije preležala koronu, tuširali bi se Pfizerom...
:lol: :lol:
Da kifla nije prelezo punili bi bazene i plivali.

Dje vas samo Prpa pronalazi.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18517 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

Login7777 wrote: 24/03/2021 09:49
Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija
Image
Ma bravo Forto :thumbup:
Sarajevo ispod Trebevica bices opet Karadjordjevica.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#18518 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Patton44 wrote: 24/03/2021 10:45
Login7777 wrote: 24/03/2021 09:49
Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija
Image
Ma bravo Forto :thumbup:
Sarajevo ispod Trebevica bices opet Karadjordjevica.
kolika ljudska bijeda moras biti za botovanje nakon svega sto se izdesavalo jutros

fuj fuj fuj moralna kanalizacijo naseg naroda :run:
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1648
Joined: 09/09/2019 10:05

#18519 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Mate_Miso_Kovac »

A što teljekom nije bio najpovoljniji? Šta ih je sprijecilo?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#18520 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Patton44 »

klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 10:50
Patton44 wrote: 24/03/2021 10:45
Login7777 wrote: 24/03/2021 09:49


Image
Ma bravo Forto :thumbup:
Sarajevo ispod Trebevica bices opet Karadjordjevica.
kolika ljudska bijeda moras biti za botovanje nakon svega sto se izdesavalo jutros

fuj fuj fuj moralna kanalizacijo naseg naroda :run:
A sta se to izdesavalo jutros molicu lijepo
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#18521 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Patton44 wrote: 24/03/2021 10:45
Login7777 wrote: 24/03/2021 09:49
Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija
Image
Ma bravo Forto :thumbup:
Sarajevo ispod Trebevica bices opet Karadjordjevica.
Meanwhile...

A_A_AKCIJA
Posts: 7959
Joined: 16/11/2009 02:54

#18522 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by A_A_AKCIJA »

komercionala wrote: 23/03/2021 23:29
A_A_AKCIJA wrote: 23/03/2021 23:25
komercionala wrote: 23/03/2021 23:15

Ko da dozvolu za interventni uvoz? Ko radi interventni uvoz? Uvesti i vakcinisati puc necim sto nije odobreno u drzavi? Gdje zivis ti sviju ti?
U BiH. Ne petljaj se u stvari koje ne znaš.

Pola COVID lijekova su interventni uvoz. Sebija tražila hitno za KCUS, pa prepustila apotekama da uvoze i deru raju. Hint, Dina.

Sve se može kad se hoće. Da Sebija nije preležala koronu, tuširali bi se Pfizerom...
U praksi vidimo da to ne ide tako. Vakcine moze kupiti drzava nikakvi nizi nivoi vlasti. Ja bih rekao da proizvodjaci nece da se bakcu sa 200 300k doza. To je ko da odes u klas i trazis 5 kg brasna da kupis. Ljudi dobar dan nece da vele ispod 1otona
Nije istina.

Hercegovina lijek je imao dobavljača za AZ prije dva mjeseca i naravno, Vlada Federacije, odnosno Mandić zajebo.

Veledrogerije mogu kupiti vakcinu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83400
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18523 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

Skrenimo pricu na zlog Dodika koji nam ne da da kupimo vakcine :D
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#18524 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Patton44 wrote: 24/03/2021 10:54
klizim po parkingu wrote: 24/03/2021 10:50
Patton44 wrote: 24/03/2021 10:45 Ma bravo Forto :thumbup:
Sarajevo ispod Trebevica bices opet Karadjordjevica.
kolika ljudska bijeda moras biti za botovanje nakon svega sto se izdesavalo jutros

fuj fuj fuj moralna kanalizacijo naseg naroda :run:
A sta se to izdesavalo jutros molicu lijepo
amnezija vase zene majke kraljice i nedolazak vakcina
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#18525 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Osim_13 »

Treba istaći i to da danas Bogić postaje gradonačelnik. Težak dan, ovdje ni Helmans ne pomaže.
Locked