Jel fkt ovo objavio? Nisam upratio. Sad obrisao ili?
Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#18502 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
U BiH. Ne petljaj se u stvari koje ne znaš.komercionala wrote: ↑23/03/2021 23:15Ko da dozvolu za interventni uvoz? Ko radi interventni uvoz? Uvesti i vakcinisati puc necim sto nije odobreno u drzavi? Gdje zivis ti sviju ti?drug_profi wrote: ↑23/03/2021 23:14Interventni uvoz dozvoljava uvoz neregistrovanih lijekova.komercionala wrote: ↑23/03/2021 23:08 Obzirom da jos uvijek niti jedna vakcina nije odobrena u bih kako je mislimo nabaviti? Ne mere mimo konza.
Pola COVID lijekova su interventni uvoz. Sebija tražila hitno za KCUS, pa prepustila apotekama da uvoze i deru raju. Hint, Dina.
Sve se može kad se hoće. Da Sebija nije preležala koronu, tuširali bi se Pfizerom...
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#18503 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Obrisao sa Twittera, na FB mu još stoji ja mislim.
edit
Nek' se dilfaš ne hvata više, živ bio.
Last edited by Osim_13 on 23/03/2021 23:30, edited 1 time in total.
-
komercionala
- Posts: 632
- Joined: 04/02/2021 15:10
#18504 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
U praksi vidimo da to ne ide tako. Vakcine moze kupiti drzava nikakvi nizi nivoi vlasti. Ja bih rekao da proizvodjaci nece da se bakcu sa 200 300k doza. To je ko da odes u klas i trazis 5 kg brasna da kupis. Ljudi dobar dan nece da vele ispod 1otonaA_A_AKCIJA wrote: ↑23/03/2021 23:25U BiH. Ne petljaj se u stvari koje ne znaš.komercionala wrote: ↑23/03/2021 23:15Ko da dozvolu za interventni uvoz? Ko radi interventni uvoz? Uvesti i vakcinisati puc necim sto nije odobreno u drzavi? Gdje zivis ti sviju ti?
Pola COVID lijekova su interventni uvoz. Sebija tražila hitno za KCUS, pa prepustila apotekama da uvoze i deru raju. Hint, Dina.
Sve se može kad se hoće. Da Sebija nije preležala koronu, tuširali bi se Pfizerom...
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#18505 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#18506 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa jel ti uopste znas koliko se lijekova uveze kao interventni uvoz?komercionala wrote: ↑23/03/2021 23:15Ko da dozvolu za interventni uvoz? Ko radi interventni uvoz? Uvesti i vakcinisati puc necim sto nije odobreno u drzavi? Gdje zivis ti sviju ti?drug_profi wrote: ↑23/03/2021 23:14Interventni uvoz dozvoljava uvoz neregistrovanih lijekova.komercionala wrote: ↑23/03/2021 23:08 Obzirom da jos uvijek niti jedna vakcina nije odobrena u bih kako je mislimo nabaviti? Ne mere mimo konza.
Dozvolu daje ALIMS BiH.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#18507 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
....i Bakir, i Mile i DraganA_A_AKCIJA wrote: ↑23/03/2021 23:25U BiH. Ne petljaj se u stvari koje ne znaš.komercionala wrote: ↑23/03/2021 23:15Ko da dozvolu za interventni uvoz? Ko radi interventni uvoz? Uvesti i vakcinisati puc necim sto nije odobreno u drzavi? Gdje zivis ti sviju ti?
Pola COVID lijekova su interventni uvoz. Sebija tražila hitno za KCUS, pa prepustila apotekama da uvoze i deru raju. Hint, Dina.
Sve se može kad se hoće. Da Sebija nije preležala koronu, tuširali bi se Pfizerom...
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#18508 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija

Last edited by Login7777 on 24/03/2021 09:52, edited 1 time in total.
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#18509 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Login7777 wrote: ↑24/03/2021 09:49
Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija

-
MUNAFIK
- Posts: 5261
- Joined: 23/03/2004 00:04
#18510 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Kako je degutantno gledat ove SDA botove koji za svaku pogresno izgovorenu rijec razapinju svakoga iz cetvorke, a ne smiju pisnuti na sve ove gluposti koje ponosno zadnjih dana izgovaraju i rade Novalic, Dzaferovic, Izetbegovic i ostali.
Dragi botovi jel vas stid samih sebe ono kad sjednete i malo razmislite o tome sto radite?
Dragi botovi jel vas stid samih sebe ono kad sjednete i malo razmislite o tome sto radite?
Last edited by MUNAFIK on 24/03/2021 10:08, edited 1 time in total.
- Manual
- Posts: 2124
- Joined: 01/10/2018 18:07
#18511 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nemaju oni stida, ko i stranka za koju rade.MUNAFIK wrote: ↑24/03/2021 09:56 Kako je degutantni gledat ove SDA botove koji za svaku pogresno izgovorenu rijec razapinju svakoga iz cetvorke, a ne smiju pisnuti na sve ove gluposti koje ponosno zadnjih dana izgovaraju i rade Novalic, Dzaferovic, Izetbegovic i ostali.
Dragi botovi jel vas stid samih sebe ono kad sjednete i malo razmislite o tome sto radite?
- joint union
- Posts: 3003
- Joined: 31/01/2006 09:54
#18512 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pricajte vi sta hocete, meni ova Zahiragina stoji:
"Voljeli ga ili ne voljeli, Fadil Novalić kada nešto uzme da završi, on to i završi."
E, posto ovdje nije uzeo, nije ni zavrsio, sta'e sporno?
"Voljeli ga ili ne voljeli, Fadil Novalić kada nešto uzme da završi, on to i završi."
E, posto ovdje nije uzeo, nije ni zavrsio, sta'e sporno?
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#18513 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
joint union wrote: ↑24/03/2021 10:01 Pricajte vi sta hocete, meni ova Zahiragina stoji:
"Voljeli ga ili ne voljeli, Fadil Novalić kada nešto uzme da završi, on to i završi."
E, posto ovdje nije uzeo, nije ni zavrsio, sta'e sporno?
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#18514 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Fale im dvije osnovne komponente.MUNAFIK wrote: ↑24/03/2021 09:56 Kako je degutantno gledat ove SDA botove koji za svaku pogresno izgovorenu rijec razapinju svakoga iz cetvorke, a ne smiju pisnuti na sve ove gluposti koje ponosno zadnjih dana izgovaraju i rade Novalic, Dzaferovic, Izetbegovic i ostali.
Dragi botovi jel vas stid samih sebe ono kad sjednete i malo razmislite o tome sto radite?
Last edited by Osim_13 on 24/03/2021 10:14, edited 1 time in total.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#18515 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Osim_13 wrote: ↑24/03/2021 10:08joint union wrote: ↑24/03/2021 10:01 Pricajte vi sta hocete, meni ova Zahiragina stoji:
"Voljeli ga ili ne voljeli, Fadil Novalić kada nešto uzme da završi, on to i završi."
E, posto ovdje nije uzeo, nije ni zavrsio, sta'e sporno?![]()
![]()
![]()
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#18516 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A_A_AKCIJA wrote: ↑23/03/2021 23:25U BiH. Ne petljaj se u stvari koje ne znaš.komercionala wrote: ↑23/03/2021 23:15Ko da dozvolu za interventni uvoz? Ko radi interventni uvoz? Uvesti i vakcinisati puc necim sto nije odobreno u drzavi? Gdje zivis ti sviju ti?
Pola COVID lijekova su interventni uvoz. Sebija tražila hitno za KCUS, pa prepustila apotekama da uvoze i deru raju. Hint, Dina.
Sve se može kad se hoće. Da Sebija nije preležala koronu, tuširali bi se Pfizerom...
Da kifla nije prelezo punili bi bazene i plivali.
Dje vas samo Prpa pronalazi.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#18517 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ma bravo FortoLogin7777 wrote: ↑24/03/2021 09:49
Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija![]()
Sarajevo ispod Trebevica bices opet Karadjordjevica.
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#18518 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
kolika ljudska bijeda moras biti za botovanje nakon svega sto se izdesavalo jutrosPatton44 wrote: ↑24/03/2021 10:45Ma bravo FortoLogin7777 wrote: ↑24/03/2021 09:49
Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija![]()
![]()
Sarajevo ispod Trebevica bices opet Karadjordjevica.
fuj fuj fuj moralna kanalizacijo naseg naroda
- Mate_Miso_Kovac
- Posts: 1648
- Joined: 09/09/2019 10:05
#18519 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A što teljekom nije bio najpovoljniji? Šta ih je sprijecilo?
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#18520 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A sta se to izdesavalo jutros molicu lijepoklizim po parkingu wrote: ↑24/03/2021 10:50kolika ljudska bijeda moras biti za botovanje nakon svega sto se izdesavalo jutros
fuj fuj fuj moralna kanalizacijo naseg naroda![]()
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#18521 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Meanwhile...Patton44 wrote: ↑24/03/2021 10:45Ma bravo FortoLogin7777 wrote: ↑24/03/2021 09:49
Premijer, ministri i službenici Vlade Kantona Sarajevo ubuduće će koristiti mobilnu telefoniju telefokom operatera Mtel a.d. Banja Luka čiji je većinski vlasnik Telekom Srbije, a koji je, opet, u većinskom vlasništvu države Srbije. Pojednostavljeno, budžetski novac Kantona Sarajevo bit će isplaćivan firmi čiji je većinski vlasnik Republika Srbija![]()
![]()
Sarajevo ispod Trebevica bices opet Karadjordjevica.
-
A_A_AKCIJA
- Posts: 7959
- Joined: 16/11/2009 02:54
#18522 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nije istina.komercionala wrote: ↑23/03/2021 23:29U praksi vidimo da to ne ide tako. Vakcine moze kupiti drzava nikakvi nizi nivoi vlasti. Ja bih rekao da proizvodjaci nece da se bakcu sa 200 300k doza. To je ko da odes u klas i trazis 5 kg brasna da kupis. Ljudi dobar dan nece da vele ispod 1otonaA_A_AKCIJA wrote: ↑23/03/2021 23:25U BiH. Ne petljaj se u stvari koje ne znaš.komercionala wrote: ↑23/03/2021 23:15
Ko da dozvolu za interventni uvoz? Ko radi interventni uvoz? Uvesti i vakcinisati puc necim sto nije odobreno u drzavi? Gdje zivis ti sviju ti?
Pola COVID lijekova su interventni uvoz. Sebija tražila hitno za KCUS, pa prepustila apotekama da uvoze i deru raju. Hint, Dina.
Sve se može kad se hoće. Da Sebija nije preležala koronu, tuširali bi se Pfizerom...
Hercegovina lijek je imao dobavljača za AZ prije dva mjeseca i naravno, Vlada Federacije, odnosno Mandić zajebo.
Veledrogerije mogu kupiti vakcinu.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#18523 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Skrenimo pricu na zlog Dodika koji nam ne da da kupimo vakcine 
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#18524 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
amnezija vase zene majke kraljice i nedolazak vakcinaPatton44 wrote: ↑24/03/2021 10:54A sta se to izdesavalo jutros molicu lijepoklizim po parkingu wrote: ↑24/03/2021 10:50kolika ljudska bijeda moras biti za botovanje nakon svega sto se izdesavalo jutros
fuj fuj fuj moralna kanalizacijo naseg naroda![]()
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#18525 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Treba istaći i to da danas Bogić postaje gradonačelnik. Težak dan, ovdje ni Helmans ne pomaže.

