Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#17726 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jao login sve si upravu, fasisti samo takvi. Ja bi da vratimo ove najgore fasiste od doba hitlera, znas one zelene, sda nesto
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#17727 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ja jes vidio nedime dragi sta nam ovo rade pa mozes i nazvati call centar da dobijes uputnicu za covid ambulantu ja da sam imao ovu mogućnost u novembru kad sam imao dvostranu upalu pluca jok ja sam pet dana izgubio zivkajuci otoku i saraj polje zbog toga umalo nisam vojne zaglavio jer nisam pravovremen odgovor sve jer su SDA debili bili nesposobni da imaju ministra zdravstva i call centar u vrijeme pandemije
imas li jos sta parizer botino da ss sa društvenih mreža
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#17728 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Poziv je morao biti besplatan. Najebem im se plemena
-
miki71210
- Posts: 61
- Joined: 11/11/2020 08:14
#17729 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pa kako ide sa Šajom?
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
- Tesla Edison
- Posts: 8361
- Joined: 08/05/2017 19:17
#17731 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Upravo.
A btw, zarazio se vjerovatno u kafani u kojoj je platio korona kafu, a sada bi da ima i besplatan broj.
Jašta.
Plati pa se klati. Kad si bioterorist, koji hoda po kafanama, plati i poziv. Takve bi trebalo u zatvor prvo. Širiš virus i drugi ti kriv./s
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#17732 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Da li znate da je maksimalan broj pacijenata po doktoru u toku dana 30? Prije 2 dana doktorica je imala 130!
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#17733 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Naravno da poziv COVID call centru treba biti besplatan. Samo zato sto je izvor copy-paste forumas Lingo, ne znaci da treba pucati kontru. Nadam se da ce Vlada KS ovaj nedostatak sto skorije otkloniti.
Naravno, poredjenja radi sa onim sto smo imali do sad, nismo imali jedinstveni broj, a svaki pojedinacni broj nije bio besplatan. Naravno, nepostojeci jedinstveni broj je bio besplatan.
Naravno, poredjenja radi sa onim sto smo imali do sad, nismo imali jedinstveni broj, a svaki pojedinacni broj nije bio besplatan. Naravno, nepostojeci jedinstveni broj je bio besplatan.
Last edited by Prpa.ba on 13/03/2021 11:59, edited 1 time in total.
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#17734 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Cuj nema boba
Pa nek ti jarani iz kafane posalju bobe
Pa nek ti jarani iz kafane posalju bobe
-
miki71210
- Posts: 61
- Joined: 11/11/2020 08:14
#17735 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
kako nam je Šaja?
- pici
- Posts: 46392
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
-
miki71210
- Posts: 61
- Joined: 11/11/2020 08:14
#17737 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ma ne znaju oni ko je Šaja, kakav Šaja..
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#17738 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
eno im svemoguce sebije pa nek im rijesi taj problem. vlada KS rekla povuci sa biroa sve sto ti moze pomoci, ona se zajebava kaze koriste situaciju da uvale svoje.
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#17739 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ne treba biti besplatan. Na taj nacin ces sprijeciti razne dokone botove da zovu za svaku sitnicu i opterecuju linije. I nije trosak poziva 10 maraka pa da se ne moze priustiti.Prpa.ba wrote: ↑13/03/2021 11:57 Naravno da poziv COVID call centru treba biti besplatan. Samo zato sto je izvor copy-paste forumas Lingo, ne znaci da treba pucati kontru. Nadam se da ce Vlada KS ovaj nedostatak sto skorije otkloniti.
Naravno, poredjenja radi sa onim sto smo imali do sad, nismo imali jedinstveni broj, a svaki pojedinacni broj nije bio besplatan. Naravno, nepostojeci jedinstveni broj je bio besplatan.![]()
Bitno je da za razna kretenska glasanja koja kostaju po 2 marke svi koji kukaju da im je skupo imaju para.
-
Dimu1927
- Posts: 5228
- Joined: 24/05/2020 17:41
- Location: Sarajevo
#17740 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Call centar broj je najavljen i reklamiran kao BESPLATAN.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#17741 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
A da je taj poziv i 100KM vjerujem da bi nasao opravdanje.Styling wrote: ↑13/03/2021 13:43Ne treba biti besplatan. Na taj nacin ces sprijeciti razne dokone botove da zovu za svaku sitnicu i opterecuju linije. I nije trosak poziva 10 maraka pa da se ne moze priustiti.Prpa.ba wrote: ↑13/03/2021 11:57 Naravno da poziv COVID call centru treba biti besplatan. Samo zato sto je izvor copy-paste forumas Lingo, ne znaci da treba pucati kontru. Nadam se da ce Vlada KS ovaj nedostatak sto skorije otkloniti.
Naravno, poredjenja radi sa onim sto smo imali do sad, nismo imali jedinstveni broj, a svaki pojedinacni broj nije bio besplatan. Naravno, nepostojeci jedinstveni broj je bio besplatan.![]()
Bitno je da za razna kretenska glasanja koja kostaju po 2 marke svi koji kukaju da im je skupo imaju para.
Kako i jedni i drugi i treci i peti uvijek nadju opravdanje za sve sto njihovi ljubimci urade. Meni to ne ide u glavu nikako.
Samokritika je polazna tacka napretka. Zar je moguce da je samokritika totalno izumrla u nasem drustvu?
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
#17742 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Glupost je da nije besplatan broj i tu sva priča završava.
- drug_profi
- Posts: 65436
- Joined: 16/07/2012 16:00
#17743 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Bilo bi dobro da je besplatan, ali ne vidim problem ni sto nije.
Problem je jedino ako ti trebaju konjski zivci i 10 maraka na racunu da uspijes dobiti informaciju ili pomoc.
Problem je jedino ako ti trebaju konjski zivci i 10 maraka na racunu da uspijes dobiti informaciju ili pomoc.
-
miki71210
- Posts: 61
- Joined: 11/11/2020 08:14
#17744 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
nastavnici fizickog znaju da osmisle
-
Sociolog
- Posts: 5768
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#17745 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nemoguce dobiti call centar.
Prva komsinica 4 jebena dna zvala, nemoguce dobiti. Prebacete n #4,#2,3,nemoguce dobiti.
Forto,smece lazljivo i ti tvoji call centri
Prva komsinica 4 jebena dna zvala, nemoguce dobiti. Prebacete n #4,#2,3,nemoguce dobiti.
Forto,smece lazljivo i ti tvoji call centri
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#17747 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ljudi su barem pokusali nesto, ideja call centra je odlicna, zasto se oni prije nisu sjetili takvog neceg? I gdje su izolatoriji koji su pomepezno otvarani na gradjevini, recimo? Sad se kuka da se otovre sto prije izolatoriji, a eto gdje je taj sto se ste slikali i paradirali kad je otvoren? Gdje su vakcine? Je li Vlada KS zadusena za vakcine ili drugi nivoi vlasti. Vakcine ni na pomolu, oni koji su je davno trebali nabaviti ne kritikuju se, kritikuje se nova vlala KS koja za to nije zaduzena. Ludilo.
-
miki71210
- Posts: 61
- Joined: 11/11/2020 08:14
#17748 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
nastavnici fizickog odgoja imaju toliki domet, štaš...
-
Nero Histrion
- Posts: 1898
- Joined: 09/03/2013 13:26
- Location: Negdje
#17749 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jah, franko en de jure, štaš ...
kakvi ovi sad, nek su i Franko i Jure bolji bili i nek je nama borbe vjecne protiv antifasizma, da citiramo gradonacelnika a i doktora sto se razumije u pravnu struku. 
Last edited by Nero Histrion on 14/03/2021 17:46, edited 2 times in total.
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#17750 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
vlada se malo pogubila. nadam se da su to djecije bolesti.
ovo su sada uradili sa ovim lockdownom i više neka se ne zahebaju. ili lockdown 14 dana ili nikako...
ovo su sada uradili sa ovim lockdownom i više neka se ne zahebaju. ili lockdown 14 dana ili nikako...


