Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#17726 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Jao login sve si upravu, fasisti samo takvi. Ja bi da vratimo ove najgore fasiste od doba hitlera, znas one zelene, sda nesto
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#17727 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 13/03/2021 08:24 Image
Image
ja jes vidio nedime dragi sta nam ovo rade pa mozes i nazvati call centar da dobijes uputnicu za covid ambulantu ja da sam imao ovu mogućnost u novembru kad sam imao dvostranu upalu pluca jok ja sam pet dana izgubio zivkajuci otoku i saraj polje zbog toga umalo nisam vojne zaglavio jer nisam pravovremen odgovor sve jer su SDA debili bili nesposobni da imaju ministra zdravstva i call centar u vrijeme pandemije :run:

imas li jos sta parizer botino da ss sa društvenih mreža
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#17728 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by un1ted »

Poziv je morao biti besplatan. Najebem im se plemena
miki71210
Posts: 61
Joined: 11/11/2020 08:14

#17729 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by miki71210 »

Pa kako ide sa Šajom?
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#17730 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

un1ted wrote: 13/03/2021 08:51 Poziv je morao biti besplatan. Najebem im se plemena
Zasto bi bio besplatan? Je li besplatan kada zoves svoj dom zdravlja i ljekara porodicne medicine za istu stvar ili bilo koji pregled?
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#17731 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

Styling wrote: 13/03/2021 09:53
un1ted wrote: 13/03/2021 08:51 Poziv je morao biti besplatan. Najebem im se plemena
Zasto bi bio besplatan? Je li besplatan kada zoves svoj dom zdravlja i ljekara porodicne medicine za istu stvar ili bilo koji pregled?
Upravo.

A btw, zarazio se vjerovatno u kafani u kojoj je platio korona kafu, a sada bi da ima i besplatan broj.

Jašta.

Plati pa se klati. Kad si bioterorist, koji hoda po kafanama, plati i poziv. Takve bi trebalo u zatvor prvo. Širiš virus i drugi ti kriv./s
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#17732 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by un1ted »

Styling wrote: 13/03/2021 09:53
un1ted wrote: 13/03/2021 08:51 Poziv je morao biti besplatan. Najebem im se plemena
Zasto bi bio besplatan? Je li besplatan kada zoves svoj dom zdravlja i ljekara porodicne medicine za istu stvar ili bilo koji pregled?
:-) :-) :-) :-) :-) ZATO ŠTO NE MOGU DOĆI LIČNO DO NJIH RADI KOLAPSA SISTEMA, REDOVA I OPTEREĆENJA SISTEMA A TO SAM PLATIO! :bih:

Da li znate da je maksimalan broj pacijenata po doktoru u toku dana 30? Prije 2 dana doktorica je imala 130!
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#17733 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Prpa.ba »

Naravno da poziv COVID call centru treba biti besplatan. Samo zato sto je izvor copy-paste forumas Lingo, ne znaci da treba pucati kontru. Nadam se da ce Vlada KS ovaj nedostatak sto skorije otkloniti.

Naravno, poredjenja radi sa onim sto smo imali do sad, nismo imali jedinstveni broj, a svaki pojedinacni broj nije bio besplatan. Naravno, nepostojeci jedinstveni broj je bio besplatan. :mrgreen:
Last edited by Prpa.ba on 13/03/2021 11:59, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#17734 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Truba »

Cuj nema boba
Pa nek ti jarani iz kafane posalju bobe
miki71210
Posts: 61
Joined: 11/11/2020 08:14

#17735 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by miki71210 »

kako nam je Šaja?
User avatar
pici
Posts: 46394
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17736 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

Image
miki71210
Posts: 61
Joined: 11/11/2020 08:14

#17737 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by miki71210 »

ma ne znaju oni ko je Šaja, kakav Šaja..
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#17738 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

un1ted wrote: 13/03/2021 11:18
Styling wrote: 13/03/2021 09:53
un1ted wrote: 13/03/2021 08:51 Poziv je morao biti besplatan. Najebem im se plemena
Zasto bi bio besplatan? Je li besplatan kada zoves svoj dom zdravlja i ljekara porodicne medicine za istu stvar ili bilo koji pregled?
:-) :-) :-) :-) :-) ZATO ŠTO NE MOGU DOĆI LIČNO DO NJIH RADI KOLAPSA SISTEMA, REDOVA I OPTEREĆENJA SISTEMA A TO SAM PLATIO! :bih:

Da li znate da je maksimalan broj pacijenata po doktoru u toku dana 30? Prije 2 dana doktorica je imala 130!
eno im svemoguce sebije pa nek im rijesi taj problem. vlada KS rekla povuci sa biroa sve sto ti moze pomoci, ona se zajebava kaze koriste situaciju da uvale svoje.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#17739 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

Prpa.ba wrote: 13/03/2021 11:57 Naravno da poziv COVID call centru treba biti besplatan. Samo zato sto je izvor copy-paste forumas Lingo, ne znaci da treba pucati kontru. Nadam se da ce Vlada KS ovaj nedostatak sto skorije otkloniti.

Naravno, poredjenja radi sa onim sto smo imali do sad, nismo imali jedinstveni broj, a svaki pojedinacni broj nije bio besplatan. Naravno, nepostojeci jedinstveni broj je bio besplatan. :mrgreen:
Ne treba biti besplatan. Na taj nacin ces sprijeciti razne dokone botove da zovu za svaku sitnicu i opterecuju linije. I nije trosak poziva 10 maraka pa da se ne moze priustiti.

Bitno je da za razna kretenska glasanja koja kostaju po 2 marke svi koji kukaju da im je skupo imaju para.
Dimu1927
Posts: 5228
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#17740 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Dimu1927 »

Call centar broj je najavljen i reklamiran kao BESPLATAN.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#17741 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

Styling wrote: 13/03/2021 13:43
Prpa.ba wrote: 13/03/2021 11:57 Naravno da poziv COVID call centru treba biti besplatan. Samo zato sto je izvor copy-paste forumas Lingo, ne znaci da treba pucati kontru. Nadam se da ce Vlada KS ovaj nedostatak sto skorije otkloniti.

Naravno, poredjenja radi sa onim sto smo imali do sad, nismo imali jedinstveni broj, a svaki pojedinacni broj nije bio besplatan. Naravno, nepostojeci jedinstveni broj je bio besplatan. :mrgreen:
Ne treba biti besplatan. Na taj nacin ces sprijeciti razne dokone botove da zovu za svaku sitnicu i opterecuju linije. I nije trosak poziva 10 maraka pa da se ne moze priustiti.

Bitno je da za razna kretenska glasanja koja kostaju po 2 marke svi koji kukaju da im je skupo imaju para.
A da je taj poziv i 100KM vjerujem da bi nasao opravdanje.

Kako i jedni i drugi i treci i peti uvijek nadju opravdanje za sve sto njihovi ljubimci urade. Meni to ne ide u glavu nikako.

Samokritika je polazna tacka napretka. Zar je moguce da je samokritika totalno izumrla u nasem drustvu?
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#17742 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by saabsa »

Glupost je da nije besplatan broj i tu sva priča završava.
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#17743 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Bilo bi dobro da je besplatan, ali ne vidim problem ni sto nije.
Problem je jedino ako ti trebaju konjski zivci i 10 maraka na racunu da uspijes dobiti informaciju ili pomoc.
miki71210
Posts: 61
Joined: 11/11/2020 08:14

#17744 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by miki71210 »

nastavnici fizickog znaju da osmisle
Sociolog
Posts: 5769
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#17745 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Sociolog »

Nemoguce dobiti call centar.
Prva komsinica 4 jebena dna zvala, nemoguce dobiti. Prebacete n #4,#2,3,nemoguce dobiti.

Forto,smece lazljivo i ti tvoji call centri
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#17746 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MorningStar »

Sociolog wrote: 13/03/2021 19:30 Nemoguce dobiti call centar.
Prva komsinica 4 jebena dna zvala, nemoguce dobiti. Prebacete n #4,#2,3,nemoguce dobiti.

Forto,smece lazljivo i ti tvoji call centri
Ko je "osnovao" call centre i kada ?
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#17747 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Nero Histrion »

Sociolog wrote: 13/03/2021 19:30 Nemoguce dobiti call centar.
Prva komsinica 4 jebena dna zvala, nemoguce dobiti. Prebacete n #4,#2,3,nemoguce dobiti.

Forto,smece lazljivo i ti tvoji call centri
Ljudi su barem pokusali nesto, ideja call centra je odlicna, zasto se oni prije nisu sjetili takvog neceg? I gdje su izolatoriji koji su pomepezno otvarani na gradjevini, recimo? Sad se kuka da se otovre sto prije izolatoriji, a eto gdje je taj sto se ste slikali i paradirali kad je otvoren? Gdje su vakcine? Je li Vlada KS zadusena za vakcine ili drugi nivoi vlasti. Vakcine ni na pomolu, oni koji su je davno trebali nabaviti ne kritikuju se, kritikuje se nova vlala KS koja za to nije zaduzena. Ludilo.
miki71210
Posts: 61
Joined: 11/11/2020 08:14

#17748 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by miki71210 »

nastavnici fizickog odgoja imaju toliki domet, štaš...
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#17749 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Nero Histrion »

Jah, franko en de jure, štaš ... :skoljka: kakvi ovi sad, nek su i Franko i Jure bolji bili i nek je nama borbe vjecne protiv antifasizma, da citiramo gradonacelnika a i doktora sto se razumije u pravnu struku. :skoljka:
Last edited by Nero Histrion on 14/03/2021 17:46, edited 2 times in total.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#17750 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by malakh »

vlada se malo pogubila. nadam se da su to djecije bolesti.

ovo su sada uradili sa ovim lockdownom i više neka se ne zahebaju. ili lockdown 14 dana ili nikako...
Locked