Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#17551 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

Nek se skupe,svima kazne popisati za kršenje mjera.
Dimu1927
Posts: 5228
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#17552 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Dimu1927 »

last mohicans wrote: 11/03/2021 16:49 Nek se skupe,svima kazne popisati za kršenje mjera.
nece sami sebi pisati kazne, pola ovih ugostitelja su inace policajci
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#17553 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Dimu1927 wrote: 11/03/2021 16:51
last mohicans wrote: 11/03/2021 16:49 Nek se skupe,svima kazne popisati za kršenje mjera.
nece sami sebi pisati kazne, pola ovih ugostitelja su inace policajci
jos veci paradoks
Dimu1927
Posts: 5228
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#17554 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Dimu1927 »

zar ne rece Katica da ce slati specijalce u trzne centre, po vilsu iskacu iz grmova ako masku ne nosis. a na proteste doslo preko 30 ljudi i gdje su ti specijalci opasni da to sprijece ?
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#17555 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Truba »

Ovo je ocito mini pokusaj kantonalnog drzavnog udara
Treba infiltrirat agente
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#17556 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

Posle potpisivanja ugovora sa MGM Kakanj ide smanjivanje brojeva. Vec su guzve u ambulantama i punktovima za testiranje drasticno smanjene. Nasa Stranka pod ofanzivom jos od izbora u Mostaru, a nekom slucajnoscu Forto i Nasa Stranka su najistureniji i u ovim trenutnim desavanjima. A mozda je njihovo ideolosko opredjeljenje trn u oku i njihovim koalicionim partnerima. Kazem mozda. Nekako prihvatise da ulete u kolo koje im je vlada Federacije zasvirala i da odrade ulogu objekta koji ce skrenuti paznju sa jos jedne pljacke u reziji glavnog aktera proslogodisnje pljacke na respiratorima. Fadil krade, a Forto se naziva lopovom. Kakvi maheri su ti kriminalci koji su nas doveli do prosjackog stapa, a s druge strane kakav danak neiskustvu Nase Stranke. :-)
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#17557 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by addem »

laik1981 wrote: 11/03/2021 17:15 Posle potpisivanja ugovora sa MGM Kakanj ide smanjivanje brojeva. Vec su guzve u ambulantama i punktovima za testiranje drasticno smanjene. Nasa Stranka pod ofanzivom jos od izbora u Mostaru, a nekom slucajnoscu Forto i Nasa Stranka su najistureniji i u ovim trenutnim desavanjima. A mozda je njihovo ideolosko opredjeljenje trn u oku i njihovim koalicionim partnerima. Kazem mozda. Nekako prihvatise da ulete u kolo koje im je vlada Federacije zasvirala i da odrade ulogu objekta koji ce skrenuti paznju sa jos jedne pljacke u reziji glavnog aktera proslogodisnje pljacke na respiratorima. Fadil krade, a Forto se naziva lopovom. Kakvi maheri su ti kriminalci koji su nas doveli do prosjackog stapa, a s druge strane kakav danak neiskustvu Nase Stranke. :-)
Vakcine su dzaba. 1 pcr test kosta skoro 5 puta vise. A koliko antibiotika se potrosi, klexana i dr ne zelimo da znamo. Vakcina da je 50 dolara jeftina je. Forto nek nađe jeftiniju i nek odmah uzme. Ko god neka uzima samo nek krene imunizacija. Najskuplje je ne vakcinisati se. Izrael zna dobro. Vise od duplo su placali fajzera. Jel i tamo pljacka?
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#17558 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by addem »

Koji smo mi degenerici od naroda da smo prvi dobili vakcine ne bi se vakcinisali pricali bi hoce nas da zajebu, cipuju prve. Uzas nasa glupost je ogromna.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#17559 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

addem wrote: 11/03/2021 17:18
laik1981 wrote: 11/03/2021 17:15 Posle potpisivanja ugovora sa MGM Kakanj ide smanjivanje brojeva. Vec su guzve u ambulantama i punktovima za testiranje drasticno smanjene. Nasa Stranka pod ofanzivom jos od izbora u Mostaru, a nekom slucajnoscu Forto i Nasa Stranka su najistureniji i u ovim trenutnim desavanjima. A mozda je njihovo ideolosko opredjeljenje trn u oku i njihovim koalicionim partnerima. Kazem mozda. Nekako prihvatise da ulete u kolo koje im je vlada Federacije zasvirala i da odrade ulogu objekta koji ce skrenuti paznju sa jos jedne pljacke u reziji glavnog aktera proslogodisnje pljacke na respiratorima. Fadil krade, a Forto se naziva lopovom. Kakvi maheri su ti kriminalci koji su nas doveli do prosjackog stapa, a s druge strane kakav danak neiskustvu Nase Stranke. :-)
Vakcine su dzaba. 1 pcr test kosta skoro 5 puta vise. A koliko antibiotika se potrosi, klexana i dr ne zelimo da znamo. Vakcina da je 50 dolara jeftina je. Forto nek nađe jeftiniju i nek odmah uzme. Ko god neka uzima samo nek krene imunizacija. Najskuplje je ne vakcinisati se. Izrael zna dobro. Vise od duplo su placali fajzera. Jel i tamo pljacka?
A sto je ne uzese prije 15 dana, nego sacekase ovu furtutmu u KS? Jesu li mogli potpisati ugovor prije 15 dana? Vakcina nece doci prije nego se ovaj val zavrsi. Vec smo poprilicno zakasnili sa vakcinama, a mogli smo ih na isti nacin uzeti i prije mjesec dana? Zasto je tad nisu uzeli? Iste okolnosti bile i pred uzimanje respiratora, samo tad nismo znali odmah sve detalje oko nabavke. Sada u startu znamo da je suvlasnik MGM Kakanj presudjivan za utaju poreza i pranje novca. I takva firma slucajno izabrana? Mozda je. Hajde da vjerujemo u tu tezu..
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#17560 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mali_balon »

Sta ce bosnje ako dodje ruska vakcina, ne smije se cugat 2mjeseca nakon sto se primi vakcina
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#17561 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

klizim po parkingu wrote: 11/03/2021 16:20
last mohicans wrote: 11/03/2021 15:33
tovarish wrote: 11/03/2021 14:49

Gonit ih u 3pm. Većina ugostitelja ne izdaje račune i zapošljavaju radnike na crno i ono se našlo buniti. Još niko nije ni pazio na mjere u svojim objektima koji su leglo zaraza.
Evo jedna, ali vrijedna.


Image
bunk login i aldinjo uhvaceni skupa hahahahah
I svi nepravilno nose maske :lol: :lol: A doslo da se buni.
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#17562 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by addem »

laik1981 wrote: 11/03/2021 17:27
addem wrote: 11/03/2021 17:18
laik1981 wrote: 11/03/2021 17:15 Posle potpisivanja ugovora sa MGM Kakanj ide smanjivanje brojeva. Vec su guzve u ambulantama i punktovima za testiranje drasticno smanjene. Nasa Stranka pod ofanzivom jos od izbora u Mostaru, a nekom slucajnoscu Forto i Nasa Stranka su najistureniji i u ovim trenutnim desavanjima. A mozda je njihovo ideolosko opredjeljenje trn u oku i njihovim koalicionim partnerima. Kazem mozda. Nekako prihvatise da ulete u kolo koje im je vlada Federacije zasvirala i da odrade ulogu objekta koji ce skrenuti paznju sa jos jedne pljacke u reziji glavnog aktera proslogodisnje pljacke na respiratorima. Fadil krade, a Forto se naziva lopovom. Kakvi maheri su ti kriminalci koji su nas doveli do prosjackog stapa, a s druge strane kakav danak neiskustvu Nase Stranke. :-)
Vakcine su dzaba. 1 pcr test kosta skoro 5 puta vise. A koliko antibiotika se potrosi, klexana i dr ne zelimo da znamo. Vakcina da je 50 dolara jeftina je. Forto nek nađe jeftiniju i nek odmah uzme. Ko god neka uzima samo nek krene imunizacija. Najskuplje je ne vakcinisati se. Izrael zna dobro. Vise od duplo su placali fajzera. Jel i tamo pljacka?
A sto je ne uzese prije 15 dana, nego sacekase ovu furtutmu u KS? Jesu li mogli potpisati ugovor prije 15 dana? Vakcina nece doci prije nego se ovaj val zavrsi. Vec smo poprilicno zakasnili sa vakcinama, a mogli smo ih na isti nacin uzeti i prije mjesec dana? Zasto je tad nisu uzeli? Iste okolnosti bile i pred uzimanje respiratora, samo tad nismo znali odmah sve detalje oko nabavke. Sada u startu znamo da je suvlasnik MGM Kakanj presudjivan za utaju poreza i pranje novca. I takva firma slucajno izabrana? Mozda je. Hajde da vjerujemo u tu tezu..
Trebali su je uzeti prije mjesec da je pameti bilo i to po cijeni koliko god da traze. Svaka firma moze ponuditi zasto niko ne ponudi jeftinije? Sad mozemo da naglabamo samo neka krene vise.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17563 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

klizim po parkingu wrote: 11/03/2021 16:20
last mohicans wrote: 11/03/2021 15:33
tovarish wrote: 11/03/2021 14:49

Gonit ih u 3pm. Većina ugostitelja ne izdaje račune i zapošljavaju radnike na crno i ono se našlo buniti. Još niko nije ni pazio na mjere u svojim objektima koji su leglo zaraza.
Evo jedna, ali vrijedna.


Image
bunk login i aldinjo uhvaceni skupa hahahahah
Ti si smiješan ovdje i još vas nekoliko. Danima pravdate poteze ublehaša. I sada sa nekim dječijim forama ismijavaš mene. :lol: :skoljka: :run:
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#17564 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

aldinjo wrote: 11/03/2021 17:45
klizim po parkingu wrote: 11/03/2021 16:20
last mohicans wrote: 11/03/2021 15:33

Evo jedna, ali vrijedna.


Image
bunk login i aldinjo uhvaceni skupa hahahahah
Ti si smiješan ovdje i još vas nekoliko. Danima pravdate poteze ublehaša. I sada sa nekim dječijim forama ismijavaš mene. :lol: :skoljka: :run:
kao ti covjek od iskustva kad dodje ova ruska kako izdržati dva mjeseca bez alkohola de nam to objasni to je pravi savjet a ne trolanje sa tvoje strane :)
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#17565 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »




Od najboljeg premijera do „Forte lopova“



Upravo stanje u kojem dosadašnje fejsbučarenje samoprozvane „najbolje vlade ikada“ više ne pije vode te je potrebno suočiti se sa stvarnim problemima u vremenima krize, izazvalo je njihovo potpuno nesnalaženje. Ono se ponajbolje vidi u izjavama zbunjenog premijera Forte koji je danas ponovo pokazao da jedini izlaz vidi u prebacivanju odgovornosti na viši federalni nivo. Međutim, javnost više ne mogu prevariti stalnim upiranjem prsta u SDA, jer moraju donositi odluke koje sa sobom donosi pozicija vlasti

Image

Jučer najbolji premijer, danas lopov. Kratak je put od navodno najboljeg "premijera i najbolje vlade" pa do "lopova" kojem se nezadovoljni građani okupljaju ispod prozora tražeći da izađe kako bi se obračunali sa njim. Kratak taman onoliko kolika je udaljenost između harčenja budžeta za samoreklamiranje po društvenim mrežama i donošenja odluka u kriznim vremenima kada je potrebno poduzimati nepopularne, ali prijeko potrebne mjere.

Prva ozbiljna kriza pokazala je do koje je mjere koalicija Četvorke, koja stoji iza trenutne vlade Kantona Sarajevo, ne samo nesposobna već i krajnje neodgovorna skupina samoljubljivih amatera.

Štaviše, možda je od samog početka bilo krivo nazivati ih isključivo populistima i prodavačima magle, prije će biti da je riječ o kalkulantima. Vlada je to koja se našla razapeta između onoga što je ugađanje javnosti i nepopularnih mjera te je ostala paralizirana panikom i konfliktom raznih interesa. Upravo stanje u kojem dosadašnje fejsbučarenje samoprozvane „najbolje vlade ikada“ više ne pije vode te je potrebno suočiti se sa stvarnim problemima u vremenima krize, izazvalo je njihovo potpuno nesnalaženje. Ono se ponajbolje vidi u izjavama zbunjenog premijera Forte koji je danas ponovo pokazao da jedini izlaz vidi u prebacivanju odgovornosti na viši federalni nivo. Međutim, javnost više ne mogu prevariti stalnim upiranjem prsta u SDA, jer moraju donositi odluke koje sa sobom donosi pozicija vlasti.

Fortina vlada kada konačno nešto poduzme uradi to na najgori mogući način - polovično i kasno. Kriminalno otezanje vlade kantona Sarajevo da se aktivno uključi u borbu protiv eksplozivnog širenja koronavirusa u Kantonu Sarajevo te odluka da se uvede lockdown od samo dva dana, umjesto barem dvije sedmice, rezultirala je ne samo sve gorom epidemiološkom situacijom u kantonu, već i protestima dijela nezadovoljnih građana.

Neshvatljivim vikend-lockdownom se osjećaju naročito pogođeni predstavnici udruženja koja okupljaju ugostitelje, zanatlije, male privrednike, muzičare, hotelijere. Oni su danas šetnjom od Vječne vatre ka zgradi Vlade KS i uzvikivanjem „Forto, lopove“ protestovali protiv uvođenja lockdowna zbog širenja zaraze COVID-19 od sutra u 20 sati do sedam ujutro u ponedjeljak.


Adil Šurković je u ime okupljenih ugostitelja ponovio njihove zahtjeve te poručio da lockdown tokom vikenda ne može spriječiti koronavirus.

"Tražimo potpuni lockdown. Oni su dali samo dva dana lockdowna. Kakve to veze ima s borbom protiv koronavirusa. Zatvoren je samo Kanton Sarajevo. Znači da će svi ovi ljudi širiti virus po drugim dijelovima BiH, ostali kantoni normalno rade. Tražimo od Kantona i Vlade da se uvede potpuni lockdown u BiH", kazao je Šurković.

Istakao je da treba uvesti potpuni lockdown, jer se samo zatvaranjem tokom dva dana ne može ništa promijeniti.

"Mi, ugostitelji, više ne možemo dalje, naša egzistencija je potpuno ugrožena. Mi smo u lockdownu već godinu dana", rekao je Šurković.

Oni su tražili da im se obrati Forto, a nekoliko njih je i ušlo u zgradu Vlade, no do sastanka nije došlo. Potom je medijima stigla obavijest da će se kantonalni premijer obratiti javnosti u 15 sati.

On je kazao da je sjednica Vlade Kantona Sarajevo još u toku, te da se razmatraju nove mjere koje je preporučio Krizni štab Ministarstva zdravstva KS s obzirom na to da se epidemiološka situacija nije popravila. O ugostiteljima i drugim malim privrednicima nije govorio.

„Od sutra djeca ne idu u škole i svi prelaze na online nastavu. To se odnosi na osnovne i srednje škole, i sve fakultete. Jedini izuzetak u obrazovnom sistemu bit će posebne škole za djecu sa posebnim potrebama. Vrtići još rade“, rekao je Forto.
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#17566 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by avenija »

Neka neko kaze ovom debilcicu forti da na zapadu svaka regija odlucuje za sebe prije nego sto krene prozivati federaciju da zatvori ugostitelje kako bi on skinuo teret sa sebe.
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#17567 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by addem »

Federacija BiH rusku vakcinu plaća identično kao i Mađarska, 34 eura za dvije doze
http://www.klix.ba/clanak/210311126

Eto placamo isto ko mađari. Ima li neko da vidi neku prevaru ovdje. Mozda da otkazemo jer postoje sumnje.
zippoo87
Posts: 19662
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#17568 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by zippoo87 »

Ma ljudi nije cijena vakcine sporna i nije skupa,ako znamo sta donosi .
Mnoge drzave su placale i duplo vise,samo da je odmah dobiju i da se vakcinisu...prestanite pisati gluposti.
Pa 300 000 doza kosta kao par automobila ministrima...o cemu pricate ovdje ???

A ovi sendvicari sa ovim tekstovima "protiv Vlade " su tragikomedija...u centrali SDA,botovska brigada smislja tekstove i onda ostali sendvicari to prenose po forumu...mene samo zanima sta planiraju postici sa tim...samo daju materijala da ih se ismijava.

I ovi protesti ugostitelja tragokomedija...jebo nadrealiste ...ona trojica sa slike,masku samo na ustima drze a nos ocito nije njihov :lol:
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#17569 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 11/03/2021 18:04



Od najboljeg premijera do „Forte lopova“



Upravo stanje u kojem dosadašnje fejsbučarenje samoprozvane „najbolje vlade ikada“ više ne pije vode te je potrebno suočiti se sa stvarnim problemima u vremenima krize, izazvalo je njihovo potpuno nesnalaženje. Ono se ponajbolje vidi u izjavama zbunjenog premijera Forte koji je danas ponovo pokazao da jedini izlaz vidi u prebacivanju odgovornosti na viši federalni nivo. Međutim, javnost više ne mogu prevariti stalnim upiranjem prsta u SDA, jer moraju donositi odluke koje sa sobom donosi pozicija vlasti

Image

Jučer najbolji premijer, danas lopov. Kratak je put od navodno najboljeg "premijera i najbolje vlade" pa do "lopova" kojem se nezadovoljni građani okupljaju ispod prozora tražeći da izađe kako bi se obračunali sa njim. Kratak taman onoliko kolika je udaljenost između harčenja budžeta za samoreklamiranje po društvenim mrežama i donošenja odluka u kriznim vremenima kada je potrebno poduzimati nepopularne, ali prijeko potrebne mjere.

Prva ozbiljna kriza pokazala je do koje je mjere koalicija Četvorke, koja stoji iza trenutne vlade Kantona Sarajevo, ne samo nesposobna već i krajnje neodgovorna skupina samoljubljivih amatera.

Štaviše, možda je od samog početka bilo krivo nazivati ih isključivo populistima i prodavačima magle, prije će biti da je riječ o kalkulantima. Vlada je to koja se našla razapeta između onoga što je ugađanje javnosti i nepopularnih mjera te je ostala paralizirana panikom i konfliktom raznih interesa. Upravo stanje u kojem dosadašnje fejsbučarenje samoprozvane „najbolje vlade ikada“ više ne pije vode te je potrebno suočiti se sa stvarnim problemima u vremenima krize, izazvalo je njihovo potpuno nesnalaženje. Ono se ponajbolje vidi u izjavama zbunjenog premijera Forte koji je danas ponovo pokazao da jedini izlaz vidi u prebacivanju odgovornosti na viši federalni nivo. Međutim, javnost više ne mogu prevariti stalnim upiranjem prsta u SDA, jer moraju donositi odluke koje sa sobom donosi pozicija vlasti.

Fortina vlada kada konačno nešto poduzme uradi to na najgori mogući način - polovično i kasno. Kriminalno otezanje vlade kantona Sarajevo da se aktivno uključi u borbu protiv eksplozivnog širenja koronavirusa u Kantonu Sarajevo te odluka da se uvede lockdown od samo dva dana, umjesto barem dvije sedmice, rezultirala je ne samo sve gorom epidemiološkom situacijom u kantonu, već i protestima dijela nezadovoljnih građana.

Neshvatljivim vikend-lockdownom se osjećaju naročito pogođeni predstavnici udruženja koja okupljaju ugostitelje, zanatlije, male privrednike, muzičare, hotelijere. Oni su danas šetnjom od Vječne vatre ka zgradi Vlade KS i uzvikivanjem „Forto, lopove“ protestovali protiv uvođenja lockdowna zbog širenja zaraze COVID-19 od sutra u 20 sati do sedam ujutro u ponedjeljak.


Adil Šurković je u ime okupljenih ugostitelja ponovio njihove zahtjeve te poručio da lockdown tokom vikenda ne može spriječiti koronavirus.

"Tražimo potpuni lockdown. Oni su dali samo dva dana lockdowna. Kakve to veze ima s borbom protiv koronavirusa. Zatvoren je samo Kanton Sarajevo. Znači da će svi ovi ljudi širiti virus po drugim dijelovima BiH, ostali kantoni normalno rade. Tražimo od Kantona i Vlade da se uvede potpuni lockdown u BiH", kazao je Šurković.

Istakao je da treba uvesti potpuni lockdown, jer se samo zatvaranjem tokom dva dana ne može ništa promijeniti.

"Mi, ugostitelji, više ne možemo dalje, naša egzistencija je potpuno ugrožena. Mi smo u lockdownu već godinu dana", rekao je Šurković.

Oni su tražili da im se obrati Forto, a nekoliko njih je i ušlo u zgradu Vlade, no do sastanka nije došlo. Potom je medijima stigla obavijest da će se kantonalni premijer obratiti javnosti u 15 sati.

On je kazao da je sjednica Vlade Kantona Sarajevo još u toku, te da se razmatraju nove mjere koje je preporučio Krizni štab Ministarstva zdravstva KS s obzirom na to da se epidemiološka situacija nije popravila. O ugostiteljima i drugim malim privrednicima nije govorio.

„Od sutra djeca ne idu u škole i svi prelaze na online nastavu. To se odnosi na osnovne i srednje škole, i sve fakultete. Jedini izuzetak u obrazovnom sistemu bit će posebne škole za djecu sa posebnim potrebama. Vrtići još rade“, rekao je Forto.
BOTU sto ne objavis da je ovo sa minderaskog stava hahahah smijurija ste svega mi napeli se kao zabe al mozete samo u kantonu kurko dobiti više vas je proslo

i ne znam koji vrag tebe iz Tuzle zanima ovoliko situacija u sarajevu il je ipak miris parizera neodoljiv
User avatar
pici
Posts: 46396
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17570 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

mali_balon wrote: 11/03/2021 17:30 Sta ce bosnje ako dodje ruska vakcina, ne smije se cugat 2mjeseca nakon sto se primi vakcina
uzet abdest... onda moresH sve, Allah te čuva....
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17571 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Styling wrote: 11/03/2021 17:38
klizim po parkingu wrote: 11/03/2021 16:20
last mohicans wrote: 11/03/2021 15:33

Evo jedna, ali vrijedna.


Image
bunk login i aldinjo uhvaceni skupa hahahahah
I svi nepravilno nose maske :lol: :lol: A doslo da se buni.
"Došli" a ne "došlo"!
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#17572 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Ali pazi natpisa, i tebe sam sit vlado, podjelili ste 30 miliona svojim jaranima hahahahahhaha. Joj kad sebija uzme stvari u svoje ruke, odma protesti i sve se forti fakturise hahahahahahaha


Da odgovori onom sda potrcku, ja imam interes da sda i svakog sda covjeka nabijem na spolni organ. Jao oprosti mi sto sam.prost ali nakon 30 godina to je najblaze sto mogu dobiti. Ali pazi sad eee ne znam iz cetvorke nikoga niti sam clan niti simpatizer ni jedne stranke. Samo eto je mogu sda i sve oko sda ocima smisliti. Oprosti molim te

Cekaj kako ovo, kako topa nas stari dobri sda ga, onaj Allah ga nagradio

User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#17573 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

aldinjo wrote: 11/03/2021 18:27
Styling wrote: 11/03/2021 17:38
klizim po parkingu wrote: 11/03/2021 16:20

bunk login i aldinjo uhvaceni skupa hahahahah
I svi nepravilno nose maske :lol: :lol: A doslo da se buni.
"Došli" a ne "došlo"!
DoslO, upravo je doslO. Da sma htjela napisati dosli onda ne bih napisala buni vec bune.
Last edited by Styling on 11/03/2021 18:39, edited 2 times in total.
Dimu1927
Posts: 5228
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#17574 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Dimu1927 »

avenija wrote: 11/03/2021 18:14 Neka neko kaze ovom debilcicu forti da na zapadu svaka regija odlucuje za sebe prije nego sto krene prozivati federaciju da zatvori ugostitelje kako bi on skinuo teret sa sebe.
mislim da KS nema ovlasti da bukvalno zatvori KS, tj da zabrani ulazak i izlazak. ili ne smiju takve mjere donjeti.

ako kafici ovdje ne rade, radit ce u lukavici, na jahorini, konjicu mostaru kiseljaku itd,

te regije vani su malo vece, i udaljenije, kad nas je to u slucaju dobrinje bukvalno 20m :)
User avatar
pici
Posts: 46396
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17575 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

Image

eeee da je samo duzan tolko maraka, nek progovori kad je drzo pusku u titovoj ko opuHa sve radnje i magacine... cetalji...
Locked