Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51278
Joined: 29/06/2011 23:39

#17526 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by dječak sa šibicama »

Jel se Topa zvani Jedna puska u ruci zaletio hamerom u okupljene protestante jer blokiraju glavnu gradsku saobracajnicu?
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17527 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Bancho wrote: 11/03/2021 14:43 Izašli klošari skupljeni od strane SDA da protestuju :lol:

Velika podrška za vladu KS :thumbup:
:lol: :lol: :lol: Ma džaba vam agitovanje preko foruma. :lol: :skoljka: :run:
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#17528 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mali_balon »

U ovoj sputnik vakcini ima krmetine......
last mohicans
Posts: 18268
Joined: 09/08/2012 23:19

#17529 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

tovarish wrote: 11/03/2021 14:49
foxlife wrote: 11/03/2021 13:09
last mohicans wrote: 11/03/2021 13:06 Evo Tope,Trbe i company, protestuju
Nisam vidio sliku al pretpostavljam da je njih 50ak koliko ih protestuje nalik jedan drugome kao da ih je isti qrac pravio a svi su uglavnom kao ovi dudlaci crijeva
Nabildani jakne neke velike dole tene trenerka uska i vide se carape
Gonit ih u 3pm. Većina ugostitelja ne izdaje račune i zapošljavaju radnike na crno i ono se našlo buniti. Još niko nije ni pazio na mjere u svojim objektima koji su leglo zaraza.
Evo jedna, ali vrijedna.


Image
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#17530 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

aldinjo wrote: 11/03/2021 15:30
Bancho wrote: 11/03/2021 14:43 Izašli klošari skupljeni od strane SDA da protestuju :lol:

Velika podrška za vladu KS :thumbup:
:lol: :lol: :lol: Ma džaba vam agitovanje preko foruma. :lol: :skoljka: :run:
jesi li ti bio sa ovim dudlacima i alkoholicarima zar tebei vjera dozvoljava da ove haramlije podrzavas :wink: :wink: :wink: :skoljka: :skoljka: :skoljka: :lol: :lol:
i da te unaprijed razocaram nisam mrzitelj islama hahaha da ti izbijem odg :kiss:
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#17531 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

Styling wrote: 11/03/2021 15:21
laik1981 wrote: 11/03/2021 14:47
made_in_sarajevo wrote: 11/03/2021 14:35

sta da mi proteste vodi fahro, devic, pa i forto ne bitno. kad proteste budu vodili samo gradjani pa po cijenu ratnog stanja tad moze. sve dok ce u prvom redu govore drzati razni politicari ili pederi koji se uvlace u supak strankama, mene tu nema.
Opozicija druze poziva na proteste sirom svijeta, ako je problem u nekoj vlasti. E sad sto su se oni oprjedjelili za fb umjesto ulice, to je na njihov obraz. Cetvorka je glavni dio opozicije na federalnom nivou. Zale se na sve probleme, medju kojima su i oni koje ti pominjes. Zasto ne urade nesto konkretno. Potreban je neko ko ce organizovati i pozvati na ulicu. Oni to mogu, a kao opoziciji im je to i jedan od zadataka u ovakvim okolnostima. Moraju preci sa rijeci na djela ili ce se istopiti u demagogiji..
Ne mozes na ulicu usred pandemije. Samo im nabacujes na volej.
Moze u jednoj americi i to vise mjeseci, a ne moze kod nas.. Ekstra.. Kad nece oni da organizuju onda ce organizovati protiv njih.. Eto im uskoro i roditelja koji su nezadovoljni ovom najnovijom mjerom koja se odnosi na skole..
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17532 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

made_in_sarajevo wrote: 11/03/2021 15:26
Login7777 wrote: 11/03/2021 15:24
jesi ti svjestan da se ti polomi pljuvajuci po cetvorci i da nista ne postizes? zar su toliko digli cijenu za poli salamu jebem mu majku
Ne trebaš psovati! Smiri se!
A koja je tvoja cijena pa pišeš ovdje iz dana u dan, i šta postižeš ti time?
User avatar
Bancho
Posts: 652
Joined: 01/11/2011 11:45

#17533 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bancho »

aldinjo wrote: 11/03/2021 15:30
Bancho wrote: 11/03/2021 14:43 Izašli klošari skupljeni od strane SDA da protestuju :lol:

Velika podrška za vladu KS :thumbup:
:lol: :lol: :lol: Ma džaba vam agitovanje preko foruma. :lol: :skoljka: :run:
Jesi bio sa bratijom na protestu ili si ti u forumskoj brigadi :mrgreen:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17534 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

klizim po parkingu wrote: 11/03/2021 15:33
aldinjo wrote: 11/03/2021 15:30
Bancho wrote: 11/03/2021 14:43 Izašli klošari skupljeni od strane SDA da protestuju :lol:

Velika podrška za vladu KS :thumbup:
:lol: :lol: :lol: Ma džaba vam agitovanje preko foruma. :lol: :skoljka: :run:
jesi li ti bio sa ovim dudlacima i alkoholicarima zar tebei vjera dozvoljava da ove haramlije podrzavas :wink: :wink: :wink: :skoljka: :skoljka: :skoljka: :lol: :lol:
i da te unaprijed razocaram nisam mrzitelj islama hahaha da ti izbijem odg :kiss:
Pokušaj napisati naredni post a da ne ne trolaš i ne pišeš gluposti. Možeš ti to. :skoljka: :run:
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1148
Joined: 23/02/2020 14:50

#17535 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by ANamelessGhoul »

aldinjo wrote: 11/03/2021 15:30
Bancho wrote: 11/03/2021 14:43 Izašli klošari skupljeni od strane SDA da protestuju :lol:

Velika podrška za vladu KS :thumbup:
:lol: :lol: :lol: Ma džaba vam agitovanje preko foruma. :lol: :skoljka: :run:
Idi pojedi sendvic
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17536 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

ANamelessGhoul wrote: 11/03/2021 15:38
aldinjo wrote: 11/03/2021 15:30
Bancho wrote: 11/03/2021 14:43 Izašli klošari skupljeni od strane SDA da protestuju :lol:

Velika podrška za vladu KS :thumbup:
:lol: :lol: :lol: Ma džaba vam agitovanje preko foruma. :lol: :skoljka: :run:
Idi pojedi sendvic
Ne jedem sendviče. To tebi ostavljam.
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1148
Joined: 23/02/2020 14:50

#17537 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by ANamelessGhoul »

Ofiras se
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#17538 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by shandrprcSA »

Adil Surkovic prica kako ne moze kraj s krajem da sastavi :lol: :lol: a lokal svako vece pun :izet:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17539 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

shandrprcSA wrote: 11/03/2021 16:05 Adil Surkovic prica kako ne moze kraj s krajem da sastavi :lol: :lol: a lokal svako vece pun :izet:
Sta on drzi
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#17540 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

shandrprcSA wrote: 11/03/2021 16:05 Adil Surkovic prica kako ne moze kraj s krajem da sastavi :lol: :lol: a lokal svako vece pun :izet:
ukucas adil surkovic i cetvrti rezultat je
Adil Šurković, ugostitelj i vlasnik nekoliko objekata u Sarajevu....
a naslov tog clanka je
Iako raste broj zaraženih ugostitelji traže da se radi duže: Lako je komentarisati na društvenim mrežama. Ako se ovako nastavi sve ćemo otpustiti. Upadaju nam i na svadbama


monty pyton alan ford u jednom
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#17541 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

U utorak ce imati 10000 ljudi pred zgradom vlade, a Forto naivno pita Novalica zasto se nista ne poduzima na federalnom nivou. Nestvarno je da su nasjeli na ovako jeftinu i providnu igranku. Poslali prijedlog vladi Federacije, a ovi ih otkantali bez i da su pogledali i kao odgovor javno izjavili da su trenutne mjere koje su na snazi od strane kriznog staba Federacije dovoljne. Nikako Forto da se zapita zasto ostali kantoni ne reaguju kako on i vlada KS reaguju. Zar je moguce da ce se nakon svega na ovaj nacin politicki samoubiti i vratiti SDA u igru. Zar je moguce da ce ovako naivno pristati da budu
dio paravana iza kojeg ce Fadil i co. odraditi jos jednu pljacku, ovoga puta na vakcinama, a da o tome nece niko pricati vec ce se sav gnjev iskaliti na vladi KS.

A mozda im i nije do vlasti i traze izlaz.

Kako god, neka zahvale kriznom stabu KS, prije svega Drljevicu i Vranicu.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#17542 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

last mohicans wrote: 11/03/2021 15:33
tovarish wrote: 11/03/2021 14:49
foxlife wrote: 11/03/2021 13:09

Nisam vidio sliku al pretpostavljam da je njih 50ak koliko ih protestuje nalik jedan drugome kao da ih je isti qrac pravio a svi su uglavnom kao ovi dudlaci crijeva
Nabildani jakne neke velike dole tene trenerka uska i vide se carape
Gonit ih u 3pm. Većina ugostitelja ne izdaje račune i zapošljavaju radnike na crno i ono se našlo buniti. Još niko nije ni pazio na mjere u svojim objektima koji su leglo zaraza.
Evo jedna, ali vrijedna.


Image
bunk login i aldinjo uhvaceni skupa hahahahah
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51278
Joined: 29/06/2011 23:39

#17543 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by dječak sa šibicama »

Ako u KS ima 10000 dudlaca slaufa, onda je nama korona najmanji problem.
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#17544 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by yasaq »

laik1981 wrote: 11/03/2021 16:17 U utorak ce imati 10000 ljudi pred zgradom vlade, a Forto naivno pita Novalica zasto se nista ne poduzima na federalnom nivou. Nestvarno je da su nasjeli na ovako jeftinu i providnu igranku. Poslali prijedlog vladi Federacije, a ovi ih otkantali bez i da su pogledali i kao odgovor javno izjavili da su trenutne mjere koje su na snazi od strane kriznog staba Federacije dovoljne. Nikako Forto da se zapita zasto ostali kantoni ne reaguju kako on i vlada KS reaguju. Zar je moguce da ce se nakon svega na ovaj nacin politicki samoubiti i vratiti SDA u igru. Zar je moguce da ce ovako naivno pristati da budu
dio paravana iza kojeg ce Fadil i co. odraditi jos jednu pljacku, ovoga puta na vakcinama, a da o tome nece niko pricati vec ce se sav gnjev iskaliti na vladi KS.

A mozda im i nije do vlasti i traze izlaz.

Kako god, neka zahvale kriznom stabu KS, prije svega Drljevicu i Vranicu.
kakvih 10 000 ??? izaće k'o i danas "prvoborac" Topa sa ovim potplačenim šišarima. Niko se ne zapita što Sebi-ja onoliko laje na lock, pa laje zato što su joj izbili glavni prihod iz đepa, SCC.

A ne može Forto samo zatvoriti SCC pa je zatvorio sve.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#17545 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MorningStar »

klizim po parkingu wrote: 11/03/2021 16:20
last mohicans wrote: 11/03/2021 15:33
tovarish wrote: 11/03/2021 14:49

Gonit ih u 3pm. Većina ugostitelja ne izdaje račune i zapošljavaju radnike na crno i ono se našlo buniti. Još niko nije ni pazio na mjere u svojim objektima koji su leglo zaraza.
Evo jedna, ali vrijedna.


Image
bunk login i aldinjo uhvaceni skupa hahahahah
Salik gleda iz lokala sa challangerom :lol:
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#17546 XRe: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Truba »

10000
Cega krvnih zrnaca
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#17547 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by klizim po parkingu »

MorningStar wrote: 11/03/2021 16:23
klizim po parkingu wrote: 11/03/2021 16:20
last mohicans wrote: 11/03/2021 15:33

Evo jedna, ali vrijedna.


Image
bunk login i aldinjo uhvaceni skupa hahahahah
Salik gleda iz lokala sa challangerom :lol:
ustat pa sjest kad se spominje iran amin amin da se ne dobije po glavi od nargilasa :lol: :lol:
last mohicans
Posts: 18268
Joined: 09/08/2012 23:19

#17548 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

klizim po parkingu wrote: 11/03/2021 16:20
last mohicans wrote: 11/03/2021 15:33
tovarish wrote: 11/03/2021 14:49

Gonit ih u 3pm. Većina ugostitelja ne izdaje račune i zapošljavaju radnike na crno i ono se našlo buniti. Još niko nije ni pazio na mjere u svojim objektima koji su leglo zaraza.
Evo jedna, ali vrijedna.


Image
bunk login i aldinjo uhvaceni skupa hahahahah
:lol:
last mohicans
Posts: 18268
Joined: 09/08/2012 23:19

#17549 Re: XRe: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

Black swan wrote: 11/03/2021 16:28 10000
Cega krvnih zrnaca
IQ svih njih,kad se pomnozi
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#17550 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

Zivi bili pa vidjeli..
Locked