Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17476 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Podanicka svijet mentalnih kmetova at it's finest.
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#17477 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Evo Tope,Trbe i company, protestuju
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#17478 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Nisam vidio sliku al pretpostavljam da je njih 50ak koliko ih protestuje nalik jedan drugome kao da ih je isti qrac pravio a svi su uglavnom kao ovi dudlaci crijeva
Nabildani jakne neke velike dole tene trenerka uska i vide se carape
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#17479 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Poslije 2008 i denisa ne prosvjedujem ne zelim biti cedo i ujko
Sto su ovi danas "protestanti"???
Ko ih je ubacio???
Ko ih placa???
Koje su boje???
Salji policiju na taj klaster
Sto su ovi danas "protestanti"???
Ko ih je ubacio???
Ko ih placa???
Koje su boje???
Salji policiju na taj klaster
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#17480 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ovo je kosmpolitski danas.Black swan wrote: ↑11/03/2021 13:15 Poslije 2008 i denisa ne prosvjedujem ne zelim biti cedo i ujko
Sto su ovi danas "protestanti"???
Ko ih je ubacio???
Ko ih placa???
Koje su boje???
Salji policiju na taj klaster
Sarajevo nije vise jedina tacka i glavni grad u Evropi u kojoj gradjani nisu pokazali minimum borbe za svoja prava koja im vlada uzima.
Tuzno je da je Sarajevo zadnje u Evropi ali bolje ikada nego nikada.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#17481 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
zamisli drzave gdje je pola gazda sa zatvorskim kaznama, reketarenje, pucanje, bacanje bombi doslo da protestuje sto mu 2 dana nece kafana raditi
.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#17482 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Drzava za pozelit ako si gazdamade_in_sarajevo wrote: ↑11/03/2021 13:18 zamisli drzave gdje je pola gazda sa zatvorskim kaznama, reketarenje, pucanje, bacanje bombi doslo da protestuje sto mu 2 dana nece kafana raditi![]()
![]()
![]()
.
- Porodice Foht
- Posts: 3718
- Joined: 14/01/2019 04:56
#17483 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Je li i Adnan Mrkva medju prosvjednicima?made_in_sarajevo wrote: ↑11/03/2021 13:18 zamisli drzave gdje je pola gazda sa zatvorskim kaznama, reketarenje, pucanje, bacanje bombi doslo da protestuje sto mu 2 dana nece kafana raditi![]()
![]()
![]()
.
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#17484 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Predsjednik Sindikata zaposlenih u zdravstvu Kantona Sarajevo – Javna ustanova Domovi zdravlja KS Jasmin Avdović objavio je video iz ambulente u Buča Potoku nakog što je jedan pacijent razbijao u njoj.
Kako je naveo u svom statusu, koji direktno upućuje premijeru Vlade KS Edinu Forti, pacijent je ušao u ambulantu ljut jer mu se niko nije javljao na “Covid call” broj. Problemi sa ovim brojem dešavaju se od kada je uvedena telefonska linija, a umjesto da nadležni rješavaju problem nastradali su oni koji se ni za šta ne pitaju, a svoj posao rade maksimalno požrtvovano i savjesno.
Avdović kaže da je broj ljekara i medicinara ispod minimalnog, te da je napad posljedica “ekspertnog nagađanja” i nevjerovatno bezobraznog ignorisanja problema u zdravstvu od strane Vlade KS, čime su narušena prava svih zaposlenih u zdravstvu.
Status prenosimo u cjelosti:
-Poštovanom Premijeru Vlade KS i Vladi KS.
Ekspertnoj vladi.
Da se struka zaista pita ?
U ovoj državi se sve radi i postavlja na osnove koji su uvijek ispod minimalno potrebnog pa izgleda i broj osoblja koje je raspoloživo za Covid Call broj.
Na isti način je ”neko” izračunao neki dan koliko nam to u primarnoj zdravstvenoj zaštiti treba ljekara i medicinara , a ovo su poslijedice takvog ekspertnog nagađanja.
Sinoć u 18:30h u ambulanti, Buća Potok, pacijent je napao kolegicu fizički i drugoj je na glavu sručio zaštitni šalter i polomio ga.
Sve zbog telefonske opcije (Call Centra) jer nije uspio uspostaviti vezu sa njima, a one su upravo razgovarale na telefon sa drugim pacijentima.
Ovo se sve kao novi-stalni problem, dešava od kada je uvedena telefonska linija Covid i automatski prebacuju pozive tamo, a tamo u slučaju zauzeća, dobiju automatski generisane upute da su svi zauzeti i da se jave kasnije ili ostave podatke kako bi njih kasnije neko kontaktirao, nakon čega muzika svira.
Zdravlje i život su nam svima ugroženi, bez ulaska u temu razumijevanja nezadovoljstva koje korisnici naših usluga imaju, međutim, kao i na ovom primjeru, nikada ne odgovara ili nastrada onaj/oni koji su za to odgovorni , već uvijek oni koji se ni za šta ne pitaju , a svoj posao rade maksimalno požrtvovano i savjesno.
Neka sada MEDIJI PREUZMU ovaj snimak i tekst, kao što je prije tri dana DNEVNI AVAZ, objavio članak bez ijednog imena i prezimena , a u kojem je izneseno mnogo ružnih i naravno stvari koje se ne mogu provjeriti na račun OJ Novo Sarajevo ili je to sramota da se objavi?
Za Vladu KS, ponavljamo isto pitanje koje imamo već preko godinu dana, a u situaciji nevjerovatno bezobraznog ignorisanja problema u zdravstvu uključujući i sudovima dokazano narušena prava svih zaposlenih u zdravstvu.
DA LI JE I STID POSTAO POLITIČKO PITANJE?- napisao je Avdović.
Pogledajte video:
- pici
- Posts: 46396
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#17485 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- Tesla Edison
- Posts: 8361
- Joined: 08/05/2017 19:17
#17486 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Forto šalji specijalce i vojsku!
Nema distance!
Šalji Forto vojsku na protestante!
Ljudi umiru, Fortoo!!!!
Nema distance!
Šalji Forto vojsku na protestante!
Ljudi umiru, Fortoo!!!!
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#17487 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sve spengat odmah u izolaciju 14 dana. Klaster.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10197
- Joined: 31/03/2007 00:07
#17488 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Čim SDA nije na vlasti, odmah protesti.
Što ne protestvuju zbog VM i Federalne vlade, daleko veća je njihova odgovornost zbog slabog odgovra po pitanju korona krize
Što ne protestvuju zbog VM i Federalne vlade, daleko veća je njihova odgovornost zbog slabog odgovra po pitanju korona krize
- pici
- Posts: 46396
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#17489 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
jesuli trazili odobrenje za sakupljanje a uvedene mjere... klaster demonstranti.
udriga mehmede, samo pendreči...
udriga mehmede, samo pendreči...
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#17490 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Poprilicno sam pogodio ko je sve na protestima 
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#17491 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ja sam za, odmah. Od respiratora molim boga da opozicija na tom nivou stisne muda i pozove ljude na ulicu pa da posutamo stoku.. Boo sam kada je Hadzikadic pozvao na protestnu setnju i bilo je dosta raje. Da su na proteste pozvali Kojovic, Konakovic i Niksic bilo bi nas minimum 50k, samo sto su se oni odlucili na fb izrazavanje nezadovoljstva umjesto da koriste demokratske i legitimne nacine koje koristi opozicija sirom svijeta..Bosanski_kralj wrote: ↑11/03/2021 13:58 Čim SDA nije na vlasti, odmah protesti.
Što ne protestvuju zbog VM i Federalne vlade, daleko veća je njihova odgovornost zbog slabog odgovra po pitanju korona krize
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#17492 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
nadam se da ce policija odraditi svoj posao i sve i jednog zapisati i kazniti sto su zaustavili saobracaj.
e cuj forto lopove
pa ovi su i nadrealiste prekucali
17 eura vakcina jel, posteno. pa cemo za pola godine saznati da je vakcina bar upola manje kostala kao sto se za respiratore saznala prava cijena
e cuj forto lopove
17 eura vakcina jel, posteno. pa cemo za pola godine saznati da je vakcina bar upola manje kostala kao sto se za respiratore saznala prava cijena
- Logovan
- Posts: 102836
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#17493 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ja cirkusa sa protesta haha 
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#17494 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
I sta cekamo? Hajmo.made_in_sarajevo wrote: ↑11/03/2021 14:20
17 eura vakcina jel, posteno. pa cemo za pola godine saznati da je vakcina bar upola manje kostala kao sto se za respiratore saznala prava cijena
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#17495 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Što ti ne protestuješ?
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#17496 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Je li specijalnu pod punom ratnom spremom?Black swan wrote: ↑11/03/2021 13:15 Poslije 2008 i denisa ne prosvjedujem ne zelim biti cedo i ujko
Sto su ovi danas "protestanti"???
Ko ih je ubacio???
Ko ih placa???
Koje su boje???
Salji policiju na taj klaster
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#17497 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#17498 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Udri zaima.po jajima micu po glavicu goni bandu s ulica policijo gdje si kad te trebamo
Mogu i kornjace
Udri besposlicare
Mogu i kornjace
Udri besposlicare
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#17499 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ima li policija KS koje borbeno oklopno vozilo?TESLA_EDISON wrote: ↑11/03/2021 13:53 Forto šalji specijalce i vojsku!
Nema distance!
Šalji Forto vojsku na protestante!
Ljudi umiru, Fortoo!!!!
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#17500 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Eh da je sad helikopter pa ih otpuhat elisom 
