Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#17476 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

Podanicka svijet mentalnih kmetova at it's finest.
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#17477 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

Evo Tope,Trbe i company, protestuju
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#17478 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

last mohicans wrote: 11/03/2021 13:06 Evo Tope,Trbe i company, protestuju
Nisam vidio sliku al pretpostavljam da je njih 50ak koliko ih protestuje nalik jedan drugome kao da ih je isti qrac pravio a svi su uglavnom kao ovi dudlaci crijeva
Nabildani jakne neke velike dole tene trenerka uska i vide se carape
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#17479 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Truba »

Poslije 2008 i denisa ne prosvjedujem ne zelim biti cedo i ujko

Sto su ovi danas "protestanti"???
Ko ih je ubacio???
Ko ih placa???
Koje su boje???


Salji policiju na taj klaster
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#17480 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Nivelacija »

Black swan wrote: 11/03/2021 13:15 Poslije 2008 i denisa ne prosvjedujem ne zelim biti cedo i ujko

Sto su ovi danas "protestanti"???
Ko ih je ubacio???
Ko ih placa???
Koje su boje???


Salji policiju na taj klaster
Ovo je kosmpolitski danas.

Sarajevo nije vise jedina tacka i glavni grad u Evropi u kojoj gradjani nisu pokazali minimum borbe za svoja prava koja im vlada uzima.

Tuzno je da je Sarajevo zadnje u Evropi ali bolje ikada nego nikada.
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#17481 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

zamisli drzave gdje je pola gazda sa zatvorskim kaznama, reketarenje, pucanje, bacanje bombi doslo da protestuje sto mu 2 dana nece kafana raditi :lol: :lol: :lol: :lol: .
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#17482 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

made_in_sarajevo wrote: 11/03/2021 13:18 zamisli drzave gdje je pola gazda sa zatvorskim kaznama, reketarenje, pucanje, bacanje bombi doslo da protestuje sto mu 2 dana nece kafana raditi :lol: :lol: :lol: :lol: .
Drzava za pozelit ako si gazda
User avatar
Porodice Foht
Posts: 3718
Joined: 14/01/2019 04:56

#17483 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Porodice Foht »

made_in_sarajevo wrote: 11/03/2021 13:18 zamisli drzave gdje je pola gazda sa zatvorskim kaznama, reketarenje, pucanje, bacanje bombi doslo da protestuje sto mu 2 dana nece kafana raditi :lol: :lol: :lol: :lol: .
Je li i Adnan Mrkva medju prosvjednicima? :zoka:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#17484 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login7777 »

Predsjednik Sindikata zaposlenih u zdravstvu Kantona Sarajevo – Javna ustanova Domovi zdravlja KS Jasmin Avdović objavio je video iz ambulente u Buča Potoku nakog što je jedan pacijent razbijao u njoj.

Kako je naveo u svom statusu, koji direktno upućuje premijeru Vlade KS Edinu Forti, pacijent je ušao u ambulantu ljut jer mu se niko nije javljao na “Covid call” broj. Problemi sa ovim brojem dešavaju se od kada je uvedena telefonska linija, a umjesto da nadležni rješavaju problem nastradali su oni koji se ni za šta ne pitaju, a svoj posao rade maksimalno požrtvovano i savjesno.

Avdović kaže da je broj ljekara i medicinara ispod minimalnog, te da je napad posljedica “ekspertnog nagađanja” i nevjerovatno bezobraznog ignorisanja problema u zdravstvu od strane Vlade KS, čime su narušena prava svih zaposlenih u zdravstvu.


Status prenosimo u cjelosti:
-Poštovanom Premijeru Vlade KS i Vladi KS.
Ekspertnoj vladi.
Da se struka zaista pita ?

U ovoj državi se sve radi i postavlja na osnove koji su uvijek ispod minimalno potrebnog pa izgleda i broj osoblja koje je raspoloživo za Covid Call broj.

Na isti način je ”neko” izračunao neki dan koliko nam to u primarnoj zdravstvenoj zaštiti treba ljekara i medicinara , a ovo su poslijedice takvog ekspertnog nagađanja.

Sinoć u 18:30h u ambulanti, Buća Potok, pacijent je napao kolegicu fizički i drugoj je na glavu sručio zaštitni šalter i polomio ga.
Sve zbog telefonske opcije (Call Centra) jer nije uspio uspostaviti vezu sa njima, a one su upravo razgovarale na telefon sa drugim pacijentima.
Ovo se sve kao novi-stalni problem, dešava od kada je uvedena telefonska linija Covid i automatski prebacuju pozive tamo, a tamo u slučaju zauzeća, dobiju automatski generisane upute da su svi zauzeti i da se jave kasnije ili ostave podatke kako bi njih kasnije neko kontaktirao, nakon čega muzika svira.
Zdravlje i život su nam svima ugroženi, bez ulaska u temu razumijevanja nezadovoljstva koje korisnici naših usluga imaju, međutim, kao i na ovom primjeru, nikada ne odgovara ili nastrada onaj/oni koji su za to odgovorni , već uvijek oni koji se ni za šta ne pitaju , a svoj posao rade maksimalno požrtvovano i savjesno.

Neka sada MEDIJI PREUZMU ovaj snimak i tekst, kao što je prije tri dana DNEVNI AVAZ, objavio članak bez ijednog imena i prezimena , a u kojem je izneseno mnogo ružnih i naravno stvari koje se ne mogu provjeriti na račun OJ Novo Sarajevo ili je to sramota da se objavi?
Za Vladu KS, ponavljamo isto pitanje koje imamo već preko godinu dana, a u situaciji nevjerovatno bezobraznog ignorisanja problema u zdravstvu uključujući i sudovima dokazano narušena prava svih zaposlenih u zdravstvu.

DA LI JE I STID POSTAO POLITIČKO PITANJE?- napisao je Avdović.

Pogledajte video:
User avatar
pici
Posts: 46396
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17485 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »





:lol: :lol: :lol: kupite vakcine i forto izadji a u mehmeda spahe jopet trljaju ruke gdje ce za 17 eura uzet ruske vakcine koje kosta ju 8 eura... dze onaj sendvičar da nam prostre onu tabelu od 2 i po marke po vakcini... niste protestirali kad su nas prosle godine zakljucali 2 i po mjeseca i otpustali radnike a onda trazili od fOdilja subvencije pa ste kitu za uho dobili... u mehmeda spahe vam je prava adresa govnari plačenički bOkirovi...
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8361
Joined: 08/05/2017 19:17

#17486 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Tesla Edison »

Forto šalji specijalce i vojsku!

Nema distance!

Šalji Forto vojsku na protestante!

Ljudi umiru, Fortoo!!!!
User avatar
drug_profi
Posts: 65437
Joined: 16/07/2012 16:00

#17487 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by drug_profi »

Sve spengat odmah u izolaciju 14 dana. Klaster.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#17488 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bosanski_kralj »

Čim SDA nije na vlasti, odmah protesti.

Što ne protestvuju zbog VM i Federalne vlade, daleko veća je njihova odgovornost zbog slabog odgovra po pitanju korona krize
User avatar
pici
Posts: 46396
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#17489 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by pici »

jesuli trazili odobrenje za sakupljanje a uvedene mjere... klaster demonstranti.




udriga mehmede, samo pendreči...
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#17490 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by foxlife »

Poprilicno sam pogodio ko je sve na protestima 😁
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#17491 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

Bosanski_kralj wrote: 11/03/2021 13:58 Čim SDA nije na vlasti, odmah protesti.

Što ne protestvuju zbog VM i Federalne vlade, daleko veća je njihova odgovornost zbog slabog odgovra po pitanju korona krize
Ja sam za, odmah. Od respiratora molim boga da opozicija na tom nivou stisne muda i pozove ljude na ulicu pa da posutamo stoku.. Boo sam kada je Hadzikadic pozvao na protestnu setnju i bilo je dosta raje. Da su na proteste pozvali Kojovic, Konakovic i Niksic bilo bi nas minimum 50k, samo sto su se oni odlucili na fb izrazavanje nezadovoljstva umjesto da koriste demokratske i legitimne nacine koje koristi opozicija sirom svijeta..
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#17492 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

nadam se da ce policija odraditi svoj posao i sve i jednog zapisati i kazniti sto su zaustavili saobracaj.

e cuj forto lopove :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pa ovi su i nadrealiste prekucali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

17 eura vakcina jel, posteno. pa cemo za pola godine saznati da je vakcina bar upola manje kostala kao sto se za respiratore saznala prava cijena
User avatar
Logovan
Posts: 102836
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#17493 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Logovan »

Ja cirkusa sa protesta haha :-)
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#17494 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by laik1981 »

made_in_sarajevo wrote: 11/03/2021 14:20
17 eura vakcina jel, posteno. pa cemo za pola godine saznati da je vakcina bar upola manje kostala kao sto se za respiratore saznala prava cijena
I sta cekamo? Hajmo.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17495 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

last mohicans wrote: 11/03/2021 13:06 Evo Tope,Trbe i company, protestuju
Što ti ne protestuješ?
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17496 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

Black swan wrote: 11/03/2021 13:15 Poslije 2008 i denisa ne prosvjedujem ne zelim biti cedo i ujko

Sto su ovi danas "protestanti"???
Ko ih je ubacio???
Ko ih placa???
Koje su boje???


Salji policiju na taj klaster
Je li specijalnu pod punom ratnom spremom?
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#17497 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by last mohicans »

aldinjo wrote: 11/03/2021 14:23
last mohicans wrote: 11/03/2021 13:06 Evo Tope,Trbe i company, protestuju
Što ti ne protestuješ?
Trolčino,zaobiđi me.
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#17498 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Truba »

Udri zaima.po jajima micu po glavicu goni bandu s ulica policijo gdje si kad te trebamo
Mogu i kornjace
Udri besposlicare
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#17499 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by aldinjo »

TESLA_EDISON wrote: 11/03/2021 13:53 Forto šalji specijalce i vojsku!

Nema distance!

Šalji Forto vojsku na protestante!

Ljudi umiru, Fortoo!!!!
Ima li policija KS koje borbeno oklopno vozilo?
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#17500 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by bunk »

Eh da je sad helikopter pa ih otpuhat elisom :mrgreen:
Locked