Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
- dječak sa šibicama
- Posts: 51265
- Joined: 29/06/2011 23:39
#17526 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Jel se Topa zvani Jedna puska u ruci zaletio hamerom u okupljene protestante jer blokiraju glavnu gradsku saobracajnicu?
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#17528 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
U ovoj sputnik vakcini ima krmetine......
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#17529 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Evo jedna, ali vrijedna.tovarish wrote: ↑11/03/2021 14:49Gonit ih u 3pm. Većina ugostitelja ne izdaje račune i zapošljavaju radnike na crno i ono se našlo buniti. Još niko nije ni pazio na mjere u svojim objektima koji su leglo zaraza.

- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#17530 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
jesi li ti bio sa ovim dudlacima i alkoholicarima zar tebei vjera dozvoljava da ove haramlije podrzavas
i da te unaprijed razocaram nisam mrzitelj islama hahaha da ti izbijem odg
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#17531 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Moze u jednoj americi i to vise mjeseci, a ne moze kod nas.. Ekstra.. Kad nece oni da organizuju onda ce organizovati protiv njih.. Eto im uskoro i roditelja koji su nezadovoljni ovom najnovijom mjerom koja se odnosi na skole..Styling wrote: ↑11/03/2021 15:21Ne mozes na ulicu usred pandemije. Samo im nabacujes na volej.laik1981 wrote: ↑11/03/2021 14:47Opozicija druze poziva na proteste sirom svijeta, ako je problem u nekoj vlasti. E sad sto su se oni oprjedjelili za fb umjesto ulice, to je na njihov obraz. Cetvorka je glavni dio opozicije na federalnom nivou. Zale se na sve probleme, medju kojima su i oni koje ti pominjes. Zasto ne urade nesto konkretno. Potreban je neko ko ce organizovati i pozvati na ulicu. Oni to mogu, a kao opoziciji im je to i jedan od zadataka u ovakvim okolnostima. Moraju preci sa rijeci na djela ili ce se istopiti u demagogiji..made_in_sarajevo wrote: ↑11/03/2021 14:35
sta da mi proteste vodi fahro, devic, pa i forto ne bitno. kad proteste budu vodili samo gradjani pa po cijenu ratnog stanja tad moze. sve dok ce u prvom redu govore drzati razni politicari ili pederi koji se uvlace u supak strankama, mene tu nema.
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#17532 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ne trebaš psovati! Smiri se!made_in_sarajevo wrote: ↑11/03/2021 15:26jesi ti svjestan da se ti polomi pljuvajuci po cetvorci i da nista ne postizes? zar su toliko digli cijenu za poli salamu jebem mu majku
A koja je tvoja cijena pa pišeš ovdje iz dana u dan, i šta postižeš ti time?
- Bancho
- Posts: 652
- Joined: 01/11/2011 11:45
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
#17534 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Pokušaj napisati naredni post a da ne ne trolaš i ne pišeš gluposti. Možeš ti to.klizim po parkingu wrote: ↑11/03/2021 15:33jesi li ti bio sa ovim dudlacima i alkoholicarima zar tebei vjera dozvoljava da ove haramlije podrzavas![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
i da te unaprijed razocaram nisam mrzitelj islama hahaha da ti izbijem odg![]()
- ANamelessGhoul
- Posts: 1148
- Joined: 23/02/2020 14:50
-
aldinjo
- Posts: 5019
- Joined: 03/07/2011 02:49
- ANamelessGhoul
- Posts: 1148
- Joined: 23/02/2020 14:50
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#17538 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Adil Surkovic prica kako ne moze kraj s krajem da sastavi
a lokal svako vece pun 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#17539 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Sta on drzishandrprcSA wrote: ↑11/03/2021 16:05 Adil Surkovic prica kako ne moze kraj s krajem da sastavi![]()
a lokal svako vece pun
![]()
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#17540 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ukucas adil surkovic i cetvrti rezultat jeshandrprcSA wrote: ↑11/03/2021 16:05 Adil Surkovic prica kako ne moze kraj s krajem da sastavi![]()
a lokal svako vece pun
![]()
Adil Šurković, ugostitelj i vlasnik nekoliko objekata u Sarajevu....
a naslov tog clanka je
Iako raste broj zaraženih ugostitelji traže da se radi duže: Lako je komentarisati na društvenim mrežama. Ako se ovako nastavi sve ćemo otpustiti. Upadaju nam i na svadbama
monty pyton alan ford u jednom
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#17541 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
U utorak ce imati 10000 ljudi pred zgradom vlade, a Forto naivno pita Novalica zasto se nista ne poduzima na federalnom nivou. Nestvarno je da su nasjeli na ovako jeftinu i providnu igranku. Poslali prijedlog vladi Federacije, a ovi ih otkantali bez i da su pogledali i kao odgovor javno izjavili da su trenutne mjere koje su na snazi od strane kriznog staba Federacije dovoljne. Nikako Forto da se zapita zasto ostali kantoni ne reaguju kako on i vlada KS reaguju. Zar je moguce da ce se nakon svega na ovaj nacin politicki samoubiti i vratiti SDA u igru. Zar je moguce da ce ovako naivno pristati da budu
dio paravana iza kojeg ce Fadil i co. odraditi jos jednu pljacku, ovoga puta na vakcinama, a da o tome nece niko pricati vec ce se sav gnjev iskaliti na vladi KS.
A mozda im i nije do vlasti i traze izlaz.
Kako god, neka zahvale kriznom stabu KS, prije svega Drljevicu i Vranicu.
dio paravana iza kojeg ce Fadil i co. odraditi jos jednu pljacku, ovoga puta na vakcinama, a da o tome nece niko pricati vec ce se sav gnjev iskaliti na vladi KS.
A mozda im i nije do vlasti i traze izlaz.
Kako god, neka zahvale kriznom stabu KS, prije svega Drljevicu i Vranicu.
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#17542 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
bunk login i aldinjo uhvaceni skupa hahahahahlast mohicans wrote: ↑11/03/2021 15:33Evo jedna, ali vrijedna.
![]()
- dječak sa šibicama
- Posts: 51265
- Joined: 29/06/2011 23:39
#17543 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Ako u KS ima 10000 dudlaca slaufa, onda je nama korona najmanji problem.
-
yasaq
- Posts: 1584
- Joined: 30/07/2006 21:54
#17544 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
kakvih 10 000 ??? izaće k'o i danas "prvoborac" Topa sa ovim potplačenim šišarima. Niko se ne zapita što Sebi-ja onoliko laje na lock, pa laje zato što su joj izbili glavni prihod iz đepa, SCC.laik1981 wrote: ↑11/03/2021 16:17 U utorak ce imati 10000 ljudi pred zgradom vlade, a Forto naivno pita Novalica zasto se nista ne poduzima na federalnom nivou. Nestvarno je da su nasjeli na ovako jeftinu i providnu igranku. Poslali prijedlog vladi Federacije, a ovi ih otkantali bez i da su pogledali i kao odgovor javno izjavili da su trenutne mjere koje su na snazi od strane kriznog staba Federacije dovoljne. Nikako Forto da se zapita zasto ostali kantoni ne reaguju kako on i vlada KS reaguju. Zar je moguce da ce se nakon svega na ovaj nacin politicki samoubiti i vratiti SDA u igru. Zar je moguce da ce ovako naivno pristati da budu
dio paravana iza kojeg ce Fadil i co. odraditi jos jednu pljacku, ovoga puta na vakcinama, a da o tome nece niko pricati vec ce se sav gnjev iskaliti na vladi KS.
A mozda im i nije do vlasti i traze izlaz.
Kako god, neka zahvale kriznom stabu KS, prije svega Drljevicu i Vranicu.
A ne može Forto samo zatvoriti SCC pa je zatvorio sve.
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#17545 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Salik gleda iz lokala sa challangeromklizim po parkingu wrote: ↑11/03/2021 16:20bunk login i aldinjo uhvaceni skupa hahahahah
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#17546 XRe: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
10000
Cega krvnih zrnaca
Cega krvnih zrnaca
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
#17547 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
ustat pa sjest kad se spominje iran amin amin da se ne dobije po glavi od nargilasaMorningStar wrote: ↑11/03/2021 16:23Salik gleda iz lokala sa challangerom![]()
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#17548 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
klizim po parkingu wrote: ↑11/03/2021 16:20bunk login i aldinjo uhvaceni skupa hahahahah
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#17549 Re: XRe: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
IQ svih njih,kad se pomnozi
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#17550 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022
Zivi bili pa vidjeli..
