Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#11801 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Evo ga jos jedan, frisak sa trake. :lol:
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#11802 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Prpa.ba wrote: 06/03/2021 13:13 Evo ga jos jedan, frisak sa trake. :lol:
smijesno i zalosno kote se kao zohari a deratizacije nigdje valja salki i zahi opravdati bajra salamu :lol:
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#11803 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Prpa.ba wrote: 06/03/2021 13:13 Evo ga jos jedan, frisak sa trake. :lol:
Sumnjam da imaju svi zajedno deset zuba. :lol:
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#11804 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Sigma90 wrote: 06/03/2021 13:34
Prpa.ba wrote: 06/03/2021 13:13 Evo ga jos jedan, frisak sa trake. :lol:
Sumnjam da imaju svi zajedno deset zuba. :lol:
Image

evo nam botova ljubi ih salko dinamitas :bih: :bih:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11805 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

nastavnik fizickog wrote: 06/03/2021 13:00 konakovic i forto cijeli vikend u izolaciji na bjelasnici u svojim apartmanima a to isto savjetuju i vama... lijep vikend zele svima :bih:
Da im Allah da stabilnu internet konekciju, pa da sačuvaju narod od korone FB statusima.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#11806 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

klizim po parkingu wrote: 06/03/2021 13:44
Sigma90 wrote: 06/03/2021 13:34
Prpa.ba wrote: 06/03/2021 13:13 Evo ga jos jedan, frisak sa trake. :lol:
Sumnjam da imaju svi zajedno deset zuba. :lol:
Image

evo nam botova ljubi ih salko dinamitas :bih: :bih:
Jel ovo bake il dzafke izaso pred botove? :D
User avatar
Truba
Posts: 93835
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11807 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Jedan post jedna marka
Pa vi vidite
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#11808 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Leverage »

Da je tako za njih bi radio Jeff Bezos.
User avatar
Truba
Posts: 93835
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11809 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Tako je nasima
:mrgreen: vjerujem da je tarifa ista :thumbup:
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11810 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Sto reko rahmetli Zekerijah Đezić, zeleno moje, zeleno, volim te zeleno...
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11811 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Image
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11812 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

MorningStar wrote: 06/03/2021 10:14
Patton44 wrote: 06/03/2021 10:11
MorningStar wrote: 06/03/2021 10:02

Hehe to su neki rangovi ljudi kojim komplet sda jOroni nebi mogli da jezikom cipele obrisu.Drugi svemir za jad i vonj danasnjih "vodja"
Zato su mu ostali supak brisali.
Naravno , jer je napravio drzavu - cije predstavnike kad odu u insotranstvo su postovali.

Sad dodicima bakirima covicima gratis puse kad ih ne je*u - al to se samo odnosi na vlastite narode. Napolje kad maknu tu su sitna buranija.
Jes vam je i napravio svaka mu cast,a sto JNA napravi :thumbup:
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11813 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Hank Paldum wrote: 06/03/2021 10:16
Patton44 wrote: 05/03/2021 20:50
Hank Paldum wrote: 05/03/2021 12:05

Ne bi bilo nista bilo sporno da Srdić nije razotkriven radi nekoliko nezakonitih radnji i kao neko ko tone hvata se za svaku slamku. Toliko je se uspaničio i požurio je da očisti obraz da nije bio svjestan da se ulice nazivaju uglavnom po preminulim osobama.
Ovo nije ništa drugo nego kada neko iz bošnjačkih stranaka hvata rahmetli Alije svaki put kada nešto krene naopako "Predlažem da se ovo nazove po Aliji, Bošnjaci vole Aliju"
Tita ti.
Porediš narcisoidnu osobu iz diktatorskog režima koji je imao sve a opet imao komplekse manjka pažnje i ljubavi pa su pod njegovom šakom nazvale mnoge ulice i trgovi sa zdravim demokratskim sistemom gdje postoje peticije, prijedlozi iglasanja.
Možda postoje stvarno slučajevi gdje je neko ostavio toliki utisak pa kao živa legenda dobio ulicu ali meni nije poznato.
Sad si naebo od jugovica.
Osim je ziva fudbalska legenda za sve navijace u Sarajevu, a i sire bogami.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#11814 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hank Paldum »

Patton44 wrote: 06/03/2021 15:47
Hank Paldum wrote: 06/03/2021 10:16
Patton44 wrote: 05/03/2021 20:50 Tita ti.
Porediš narcisoidnu osobu iz diktatorskog režima koji je imao sve a opet imao komplekse manjka pažnje i ljubavi pa su pod njegovom šakom nazvale mnoge ulice i trgovi sa zdravim demokratskim sistemom gdje postoje peticije, prijedlozi iglasanja.
Možda postoje stvarno slučajevi gdje je neko ostavio toliki utisak pa kao živa legenda dobio ulicu ali meni nije poznato.
Sad si naebo od jugovica.
Osim je ziva fudbalska legenda za sve navijace u Sarajevu, a i sire bogami.
Osim je i za mene legenda ali ovo je totalno neiskreno, bolje rečeno šupački potez jer je Srdić bio isključen iz stranke radi ilegalnih radnji iako je dobio podršku građana i iznevjerio ih onda je ubrzo pokrenuo ovu inicijativu, treba samo ta dva datuma događaja uporediti.
Znači jeftini populizam da se spasi obraz uzimanjem u usta jednog velikog čovjeka
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#11815 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MorningStar »

Patton44 wrote: 06/03/2021 15:40
MorningStar wrote: 06/03/2021 10:14
Patton44 wrote: 06/03/2021 10:11 Zato su mu ostali supak brisali.
Naravno , jer je napravio drzavu - cije predstavnike kad odu u insotranstvo su postovali.

Sad dodicima bakirima covicima gratis puse kad ih ne je*u - al to se samo odnosi na vlastite narode. Napolje kad maknu tu su sitna buranija.
Jes vam je i napravio svaka mu cast,a sto JNA napravi :thumbup:
Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11816 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

MorningStar wrote: 06/03/2021 16:13
Patton44 wrote: 06/03/2021 15:40
MorningStar wrote: 06/03/2021 10:14
Naravno , jer je napravio drzavu - cije predstavnike kad odu u insotranstvo su postovali.

Sad dodicima bakirima covicima gratis puse kad ih ne je*u - al to se samo odnosi na vlastite narode. Napolje kad maknu tu su sitna buranija.
Jes vam je i napravio svaka mu cast,a sto JNA napravi :thumbup:
Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.
A gdje odrastose ta go**a.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#11817 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MorningStar »

Patton44 wrote: 06/03/2021 16:36
MorningStar wrote: 06/03/2021 16:13
Patton44 wrote: 06/03/2021 15:40 Jes vam je i napravio svaka mu cast,a sto JNA napravi :thumbup:
Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.
A gdje odrastose ta go**a.
Na istom mjestu gdje danas vladaju ta go**a
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11818 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

MorningStar wrote: 06/03/2021 16:13
Patton44 wrote: 06/03/2021 15:40
MorningStar wrote: 06/03/2021 10:14
Naravno , jer je napravio drzavu - cije predstavnike kad odu u insotranstvo su postovali.

Sad dodicima bakirima covicima gratis puse kad ih ne je*u - al to se samo odnosi na vlastite narode. Napolje kad maknu tu su sitna buranija.
Jes vam je i napravio svaka mu cast,a sto JNA napravi :thumbup:
Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.
Govnna koja su komandovala izdajnickom qrvom laznog imena jna u agresiji na BiH su u toj vojsi odgojena od malih nogu.
Nisu oni niodakle dosli.
Samo su sutili decenijama cekajuci pogodan momenat za ostarenje visestoljetnog sna.
Koji se zavrsio potpunim debaklom i nikad manjom srbijom u istoriji i svim drzavama u ojruzenju koje je napala u NATO savezu ili na pragu ulaska u nj.
Uz uzasnu cijenu koju je platio prvenstveno Bosnjacki narod ali i Hrvati i Kosovari..
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#11819 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MorningStar »

bunk wrote: 06/03/2021 16:48
MorningStar wrote: 06/03/2021 16:13
Patton44 wrote: 06/03/2021 15:40 Jes vam je i napravio svaka mu cast,a sto JNA napravi :thumbup:
Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.
Govnna koja su komandovala izdajnickom qrvom laznog imena jna u agresiji na BiH su u toj vojsi odgojena od malih nogu.
Nisu oni niodakle dosli.
Samo su sutili decenijama cekajuci pogodan momenat za ostarenje visestoljetnog sna.
Koji se zavrsio potpunim debaklom i nikad manjom srbijom u istoriji i svim drzavama u ojruzenju koje je napala u NATO savezu ili na pragu ulaska u nj.
Uz uzasnu cijenu koju je platio prvenstveno Bosnjacki narod ali i Hrvati i Kosovari..
Nemoj samo da ti izmaknu maticari i sumari odgojeni u istoj.

Srbija je dobila sto je i zasluzila sa nacionalistickom politikom.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11820 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

MorningStar wrote: 06/03/2021 16:50
bunk wrote: 06/03/2021 16:48
MorningStar wrote: 06/03/2021 16:13

Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.
Govnna koja su komandovala izdajnickom qrvom laznog imena jna u agresiji na BiH su u toj vojsi odgojena od malih nogu.
Nisu oni niodakle dosli.
Samo su sutili decenijama cekajuci pogodan momenat za ostarenje visestoljetnog sna.
Koji se zavrsio potpunim debaklom i nikad manjom srbijom u istoriji i svim drzavama u ojruzenju koje je napala u NATO savezu ili na pragu ulaska u nj.
Uz uzasnu cijenu koju je platio prvenstveno Bosnjacki narod ali i Hrvati i Kosovari..
Nemoj samo da ti izmaknu maticari i sumari odgojeni u istoj.

Srbija je dobila sto je i zasluzila sa nacionalistickom politikom.
Kao sto rekoh jna je bila najveca zabluda i prasina u ocima svima kojima velika srbija nije bila san ili cilj...
A to "nacionalisticka politika" kojim relativiziras cetnistvo nabijem naqrac.
Fasizam je jedina rijec za tu politiku koja je donijela patnju i stradanje.
Ne treba mi nikakva definicija niti geneza rijeci fasizam.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#11821 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MorningStar »

bunk wrote: 06/03/2021 16:54
MorningStar wrote: 06/03/2021 16:50
bunk wrote: 06/03/2021 16:48

Govnna koja su komandovala izdajnickom qrvom laznog imena jna u agresiji na BiH su u toj vojsi odgojena od malih nogu.
Nisu oni niodakle dosli.
Samo su sutili decenijama cekajuci pogodan momenat za ostarenje visestoljetnog sna.
Koji se zavrsio potpunim debaklom i nikad manjom srbijom u istoriji i svim drzavama u ojruzenju koje je napala u NATO savezu ili na pragu ulaska u nj.
Uz uzasnu cijenu koju je platio prvenstveno Bosnjacki narod ali i Hrvati i Kosovari..
Nemoj samo da ti izmaknu maticari i sumari odgojeni u istoj.

Srbija je dobila sto je i zasluzila sa nacionalistickom politikom.
Kao sto rekoh jna je bila najveca zabluda i prasina u ocima svima kojima velika srbija nije bila san ili cilj...
A to "nacionalisticka politika" kojim relativiziras cetnistvo nabijem naqrac.
Fasizam je jedina rijec za tu politiku koja je donijela patnju i stradanje.
Ne treba mi nikakva definicija niti geneza rijeci fasizam.
Jeste JNA kad su je dograbila go*na nacionalista.

Nabijem i ja na "qrac" kompletnu ti stranku lopovsko degenericku kao i cetnike i ustase kolektivno.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11822 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

"Ko nas bre zavadi"...dodaj na listu nabijanja..
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#11823 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Istinu govorim »

Login7777 wrote: 06/03/2021 15:39 Image
Nidžara je veliki fan "ljudi u pokretu" i ne sumnjam do sad da je u mnogo navrata prekršila zakon, tako da svaka čast za MUP KS, bilo je i vrijeme.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11824 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

MorningStar wrote: 06/03/2021 16:42
Patton44 wrote: 06/03/2021 16:36
MorningStar wrote: 06/03/2021 16:13

Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.
A gdje odrastose ta go**a.
Na istom mjestu gdje danas vladaju ta go**a
Cuj. Pa sto ih pusca da tako odrastaju, a mozda jadnik nije imo vremena od putovanja,koka,chivasa,cigara....
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#11825 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MorningStar »

Patton44 wrote: 06/03/2021 18:18
MorningStar wrote: 06/03/2021 16:42
Patton44 wrote: 06/03/2021 16:36 A gdje odrastose ta go**a.
Na istom mjestu gdje danas vladaju ta go**a
Cuj. Pa sto ih pusca da tako odrastaju, a mozda jadnik nije imo vremena od putovanja,koka,chivasa,cigara....
I ja mu to zamjerim isto :thumbup:

Mnogo vise je pendrek trebao raditi a goli otok je trebao da bude premjesten na brac ili nesto slicne velicine zbog smjestajnih kapaciteta.
Post Reply