Narod i Pravda (Konakovic)
- Prpa.ba
- Posts: 15270
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#11801 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Evo ga jos jedan, frisak sa trake. 
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
- klizim po parkingu
- Posts: 243
- Joined: 25/02/2021 23:49
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11805 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Da im Allah da stabilnu internet konekciju, pa da sačuvaju narod od korone FB statusima.nastavnik fizickog wrote: ↑06/03/2021 13:00 konakovic i forto cijeli vikend u izolaciji na bjelasnici u svojim apartmanima a to isto savjetuju i vama... lijep vikend zele svima![]()
-
Sigma90
- Posts: 972
- Joined: 16/12/2020 07:55
- Truba
- Posts: 93836
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11807 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jedan post jedna marka
Pa vi vidite
Pa vi vidite
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#11808 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Da je tako za njih bi radio Jeff Bezos.
- Truba
- Posts: 93836
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11809 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Tako je nasima
vjerujem da je tarifa ista 
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#11810 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sto reko rahmetli Zekerijah Đezić, zeleno moje, zeleno, volim te zeleno...
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11812 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jes vam je i napravio svaka mu cast,a sto JNA napraviMorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:14Naravno , jer je napravio drzavu - cije predstavnike kad odu u insotranstvo su postovali.Patton44 wrote: ↑06/03/2021 10:11Zato su mu ostali supak brisali.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:02
Hehe to su neki rangovi ljudi kojim komplet sda jOroni nebi mogli da jezikom cipele obrisu.Drugi svemir za jad i vonj danasnjih "vodja"
Sad dodicima bakirima covicima gratis puse kad ih ne je*u - al to se samo odnosi na vlastite narode. Napolje kad maknu tu su sitna buranija.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11813 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sad si naebo od jugovica.Hank Paldum wrote: ↑06/03/2021 10:16Porediš narcisoidnu osobu iz diktatorskog režima koji je imao sve a opet imao komplekse manjka pažnje i ljubavi pa su pod njegovom šakom nazvale mnoge ulice i trgovi sa zdravim demokratskim sistemom gdje postoje peticije, prijedlozi iglasanja.Patton44 wrote: ↑05/03/2021 20:50Tita ti.Hank Paldum wrote: ↑05/03/2021 12:05
Ne bi bilo nista bilo sporno da Srdić nije razotkriven radi nekoliko nezakonitih radnji i kao neko ko tone hvata se za svaku slamku. Toliko je se uspaničio i požurio je da očisti obraz da nije bio svjestan da se ulice nazivaju uglavnom po preminulim osobama.
Ovo nije ništa drugo nego kada neko iz bošnjačkih stranaka hvata rahmetli Alije svaki put kada nešto krene naopako "Predlažem da se ovo nazove po Aliji, Bošnjaci vole Aliju"
Možda postoje stvarno slučajevi gdje je neko ostavio toliki utisak pa kao živa legenda dobio ulicu ali meni nije poznato.
Osim je ziva fudbalska legenda za sve navijace u Sarajevu, a i sire bogami.
- Hank Paldum
- Posts: 2107
- Joined: 22/11/2019 14:14
#11814 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Osim je i za mene legenda ali ovo je totalno neiskreno, bolje rečeno šupački potez jer je Srdić bio isključen iz stranke radi ilegalnih radnji iako je dobio podršku građana i iznevjerio ih onda je ubrzo pokrenuo ovu inicijativu, treba samo ta dva datuma događaja uporediti.Patton44 wrote: ↑06/03/2021 15:47Sad si naebo od jugovica.Hank Paldum wrote: ↑06/03/2021 10:16Porediš narcisoidnu osobu iz diktatorskog režima koji je imao sve a opet imao komplekse manjka pažnje i ljubavi pa su pod njegovom šakom nazvale mnoge ulice i trgovi sa zdravim demokratskim sistemom gdje postoje peticije, prijedlozi iglasanja.
Možda postoje stvarno slučajevi gdje je neko ostavio toliki utisak pa kao živa legenda dobio ulicu ali meni nije poznato.
Osim je ziva fudbalska legenda za sve navijace u Sarajevu, a i sire bogami.
Znači jeftini populizam da se spasi obraz uzimanjem u usta jednog velikog čovjeka
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#11815 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.Patton44 wrote: ↑06/03/2021 15:40Jes vam je i napravio svaka mu cast,a sto JNA napraviMorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:14Naravno , jer je napravio drzavu - cije predstavnike kad odu u insotranstvo su postovali.
Sad dodicima bakirima covicima gratis puse kad ih ne je*u - al to se samo odnosi na vlastite narode. Napolje kad maknu tu su sitna buranija.![]()
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11816 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
A gdje odrastose ta go**a.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 16:13Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.Patton44 wrote: ↑06/03/2021 15:40Jes vam je i napravio svaka mu cast,a sto JNA napraviMorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:14
Naravno , jer je napravio drzavu - cije predstavnike kad odu u insotranstvo su postovali.
Sad dodicima bakirima covicima gratis puse kad ih ne je*u - al to se samo odnosi na vlastite narode. Napolje kad maknu tu su sitna buranija.![]()
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#11817 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Na istom mjestu gdje danas vladaju ta go**aPatton44 wrote: ↑06/03/2021 16:36A gdje odrastose ta go**a.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 16:13Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#11818 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Govnna koja su komandovala izdajnickom qrvom laznog imena jna u agresiji na BiH su u toj vojsi odgojena od malih nogu.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 16:13Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.Patton44 wrote: ↑06/03/2021 15:40Jes vam je i napravio svaka mu cast,a sto JNA napraviMorningStar wrote: ↑06/03/2021 10:14
Naravno , jer je napravio drzavu - cije predstavnike kad odu u insotranstvo su postovali.
Sad dodicima bakirima covicima gratis puse kad ih ne je*u - al to se samo odnosi na vlastite narode. Napolje kad maknu tu su sitna buranija.![]()
Nisu oni niodakle dosli.
Samo su sutili decenijama cekajuci pogodan momenat za ostarenje visestoljetnog sna.
Koji se zavrsio potpunim debaklom i nikad manjom srbijom u istoriji i svim drzavama u ojruzenju koje je napala u NATO savezu ili na pragu ulaska u nj.
Uz uzasnu cijenu koju je platio prvenstveno Bosnjacki narod ali i Hrvati i Kosovari..
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#11819 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nemoj samo da ti izmaknu maticari i sumari odgojeni u istoj.bunk wrote: ↑06/03/2021 16:48Govnna koja su komandovala izdajnickom qrvom laznog imena jna u agresiji na BiH su u toj vojsi odgojena od malih nogu.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 16:13Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.
Nisu oni niodakle dosli.
Samo su sutili decenijama cekajuci pogodan momenat za ostarenje visestoljetnog sna.
Koji se zavrsio potpunim debaklom i nikad manjom srbijom u istoriji i svim drzavama u ojruzenju koje je napala u NATO savezu ili na pragu ulaska u nj.
Uz uzasnu cijenu koju je platio prvenstveno Bosnjacki narod ali i Hrvati i Kosovari..
Srbija je dobila sto je i zasluzila sa nacionalistickom politikom.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#11820 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Kao sto rekoh jna je bila najveca zabluda i prasina u ocima svima kojima velika srbija nije bila san ili cilj...MorningStar wrote: ↑06/03/2021 16:50Nemoj samo da ti izmaknu maticari i sumari odgojeni u istoj.bunk wrote: ↑06/03/2021 16:48Govnna koja su komandovala izdajnickom qrvom laznog imena jna u agresiji na BiH su u toj vojsi odgojena od malih nogu.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 16:13
Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.
Nisu oni niodakle dosli.
Samo su sutili decenijama cekajuci pogodan momenat za ostarenje visestoljetnog sna.
Koji se zavrsio potpunim debaklom i nikad manjom srbijom u istoriji i svim drzavama u ojruzenju koje je napala u NATO savezu ili na pragu ulaska u nj.
Uz uzasnu cijenu koju je platio prvenstveno Bosnjacki narod ali i Hrvati i Kosovari..
Srbija je dobila sto je i zasluzila sa nacionalistickom politikom.
A to "nacionalisticka politika" kojim relativiziras cetnistvo nabijem naqrac.
Fasizam je jedina rijec za tu politiku koja je donijela patnju i stradanje.
Ne treba mi nikakva definicija niti geneza rijeci fasizam.
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#11821 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Jeste JNA kad su je dograbila go*na nacionalista.bunk wrote: ↑06/03/2021 16:54Kao sto rekoh jna je bila najveca zabluda i prasina u ocima svima kojima velika srbija nije bila san ili cilj...MorningStar wrote: ↑06/03/2021 16:50Nemoj samo da ti izmaknu maticari i sumari odgojeni u istoj.bunk wrote: ↑06/03/2021 16:48
Govnna koja su komandovala izdajnickom qrvom laznog imena jna u agresiji na BiH su u toj vojsi odgojena od malih nogu.
Nisu oni niodakle dosli.
Samo su sutili decenijama cekajuci pogodan momenat za ostarenje visestoljetnog sna.
Koji se zavrsio potpunim debaklom i nikad manjom srbijom u istoriji i svim drzavama u ojruzenju koje je napala u NATO savezu ili na pragu ulaska u nj.
Uz uzasnu cijenu koju je platio prvenstveno Bosnjacki narod ali i Hrvati i Kosovari..
Srbija je dobila sto je i zasluzila sa nacionalistickom politikom.
A to "nacionalisticka politika" kojim relativiziras cetnistvo nabijem naqrac.
Fasizam je jedina rijec za tu politiku koja je donijela patnju i stradanje.
Ne treba mi nikakva definicija niti geneza rijeci fasizam.
Nabijem i ja na "qrac" kompletnu ti stranku lopovsko degenericku kao i cetnike i ustase kolektivno.
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#11822 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
"Ko nas bre zavadi"...dodaj na listu nabijanja..
- Istinu govorim
- Posts: 428
- Joined: 30/12/2020 18:15
- Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11824 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Cuj. Pa sto ih pusca da tako odrastaju, a mozda jadnik nije imo vremena od putovanja,koka,chivasa,cigara....MorningStar wrote: ↑06/03/2021 16:42Na istom mjestu gdje danas vladaju ta go**aPatton44 wrote: ↑06/03/2021 16:36A gdje odrastose ta go**a.MorningStar wrote: ↑06/03/2021 16:13
Jeste , i cim je preuzese go**a nacionalisticka katastrofa koja traje do dana danasnjeg.Svjetsko prkno - u evropi a kao da smo u africi.
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#11825 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I ja mu to zamjerim isto
Mnogo vise je pendrek trebao raditi a goli otok je trebao da bude premjesten na brac ili nesto slicne velicine zbog smjestajnih kapaciteta.


