Kupio bake sebi forumasa:Evenine wrote: ↑22/02/2021 12:53Ne cini se kao seljak a ni malogradjanin. Dosta kvalitetan trol a i dosljedan. Baci svoje parole i potpali raju a onda vozi slalom oko teskih pitanja.zippoo87 wrote: ↑22/02/2021 12:48 Ovaj svedski socijalac dosadan ko priliv u pm...kad god otvorim temu,on nesto kaki.
Uhvatio se lik svojih nekih vizija koje se jos nisu desile ali on zna da ce se desiti i kako ce ko sta prodati i predati nekome...rekoh ja prije par dana,covjek je pravi vizionar![]()
A ove sto su rasprodali,pokrali i unistili sve (SDA i ostalu kriminalnu kliku),sto saradjuju sa svim okupatorima,sto izdaju sve i svakoga...njih ni da usput spomene.
Ovaj zlaja jeste izasao iz sela ali selo nije nikada iz njega...bio i ostao seljak i malogradjanin.
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- joint union
- Posts: 3004
- Joined: 31/01/2006 09:54
#48951 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
#48952 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sta je ovo papci građani seljaci. Mi smo ljudi svi đuture seljaci tako nas na zapadu doživljavaju, malo nas ima mali nam gradovi. Sad ima medju nama i seljacina bez ikakvih manira al ima ih i među nijemcima.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#48953 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
sto se mene tice ti si pukozlajaBHF wrote: ↑22/02/2021 12:26Ne zelim da te vrijedjam, jer ne vidim svrhu.foxlife wrote: ↑22/02/2021 12:07Papak slobodno dodji odmakni se od svog sela kad dodjes u bih da vidis da bosna i hercegovina nije samo tvoja vrlet gdje koze pasu pod rucnom nije bosna samo jedno selo gdje zivi samo jedna vjera jednoumlje i sl
Nije bosna mjesto gdje glavu rijec vodi podrucni ucitelj koji je usput i lokalni hodza
Dodji slobodno u sarajevo vidi da u njemu dragan vikic je heroj da je jovan divjak nas iako je rodjen u beogradu
Dodji papak vidi mjesto gdje je cika miso uveseljavao prolaznike i svi ga rado gledali dok je glancao cipele gospodi koja je hodala gradom bez obzira na ime vjeru pripadnost
Ne brini tu je sad mekdonalds pa uzmi dabl burger da glumis svedjanina da glumis kozmopolitu a pljujes sve razlicito
Nemoj psovati svedsku kraljicu zato sto ne mozes provoditi svoje gore pa pored tebe zivi pakistanac iznad tebe nigerijac a ispod kinez neki
Zapamti da si ti gore niko i nista obicni dosljak koji si isti kao ovaj za tebe u grudama samo sto tako govori neki johansson
Dodji bolan na cevape ne brini dobit ces cevap a ne pusenje q kao sto to radis po svedskoj da bi dobio socijalu i ulizao se tamosnjim stanovnicima
Nisi ti izdao drzavu kad si otisao gore izdao si sebe svoju vukojebinu u kojoj si uzivao i za kojom bolujes i ceznes
Izdao si je jer tamo ne mozes provoditi svoje fasisticke stavove
Dodji naruci desetku u pola s lukom slobodno
Pises o meni kilometarski post, bez da znas ko sam i sta sam. To govori o kakvom se mentalnom sklopu radi.
Sto se teme tice. Nasa stranka je naredne izbore treba biti u hrvatskom bloku zajedno sa HDZ-om, tako mozda i ima izgleda da napreduje.
-
Evenine
- Posts: 788
- Joined: 30/12/2020 13:22
#48954 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Smatraju da je najveca greska SDA zadnjih godina to sto su zanemarili drustvene mreze. Ja sam nakon te izjave shvatio u kakvoj visokoj kuli oni zive.joint union wrote: ↑22/02/2021 12:56Kupio bake sebi forumasa:Evenine wrote: ↑22/02/2021 12:53Ne cini se kao seljak a ni malogradjanin. Dosta kvalitetan trol a i dosljedan. Baci svoje parole i potpali raju a onda vozi slalom oko teskih pitanja.zippoo87 wrote: ↑22/02/2021 12:48 Ovaj svedski socijalac dosadan ko priliv u pm...kad god otvorim temu,on nesto kaki.
Uhvatio se lik svojih nekih vizija koje se jos nisu desile ali on zna da ce se desiti i kako ce ko sta prodati i predati nekome...rekoh ja prije par dana,covjek je pravi vizionar![]()
A ove sto su rasprodali,pokrali i unistili sve (SDA i ostalu kriminalnu kliku),sto saradjuju sa svim okupatorima,sto izdaju sve i svakoga...njih ni da usput spomene.
Ovaj zlaja jeste izasao iz sela ali selo nije nikada iz njega...bio i ostao seljak i malogradjanin.
Misle da je jedini problem to sto ne vicu dovoljno glasno pa ih rulja koja je ispod ne razabire dobro.
Last edited by Evenine on 22/02/2021 13:03, edited 1 time in total.
-
Hakiz
- Posts: 48406
- Joined: 30/07/2015 20:01
-
tutku
- Posts: 1359
- Joined: 18/06/2011 12:10
#48956 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ja se ne slazem sa zlajom da je NS=HDZ, daleko od toga, ali vuku cesto lose i kratkovidne poteze, pa razumijem da neko moze izvuci i takve, po meni pogresne zakljucke.
ipak, to ne daje za pravo nikome da u raspravi nekog karakterise kao seljaka - papka - osobu iz mjesta gdje ovce pasu pod rucnom, i sl. to ipak govori vise o onima koji na taj nacin nastoje diskvalificirati sugovornika, a time mozda nesvjesno i potvrdjuju stereotip o NS simpatizerima - ja sam najbolji rodjen u centru, ostali su seljaci.
ipak, to ne daje za pravo nikome da u raspravi nekog karakterise kao seljaka - papka - osobu iz mjesta gdje ovce pasu pod rucnom, i sl. to ipak govori vise o onima koji na taj nacin nastoje diskvalificirati sugovornika, a time mozda nesvjesno i potvrdjuju stereotip o NS simpatizerima - ja sam najbolji rodjen u centru, ostali su seljaci.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#48957 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nekima je rad na forumu i drustvene mreze u opisu radnog mjesta.zlajaBHF wrote: ↑22/02/2021 12:56 Ovdje imamo vas 7-8 likova koji iz svojoh LICNIH interesa, branite Nasu stranku i kao samim tim i cjelovitu BiH.
Medjutim vi samo gledate svoj licni interes i ne zanima vas nista drugo sem vaseg sela. Samo da vama moze biti dobro, sve ostalo moze da gori.
Takvo razmisljanje je i dovelo nase drustvo tamo gdje je danas.
Medjutim siguran sam da vecina glasaca Nase stranke nije kao vi ovdje, i da su ti ljudi stvarno mislili da ce Nasa stranka uraditi nesto dobro za ovu drzavu, i nadam se da ce oni uvidjeti da to nije tako.
Vi i takvi kao vi cete glasati i dalje za stranke poput NS-a i slicnih HDZ satelita.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#48958 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ostanimo autentični i glasajmo za HDZ 
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#48959 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Vi se borite za sve, samo ne zna cjelovitu BiH.
Vi bi prodali sve, samo da vam se ukaze prilika.
Kome je Komsic zlo sa kojim se ne moze saradjivati, a Covic ozbiljan partner?
Odgovor je, onima koji ruse BiH.
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#48960 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
jeste ja sam ga prozvao tako jer je on takavtutku wrote: ↑22/02/2021 13:04 ja se ne slazem sa zlajom da je NS=HDZ, daleko od toga, ali vuku cesto lose i kratkovidne poteze, pa razumijem da neko moze izvuci i takve, po meni pogresne zakljucke.
ipak, to ne daje za pravo nikome da u raspravi nekog karakterise kao seljaka - papka - osobu iz mjesta gdje ovce pasu pod rucnom, i sl. to ipak govori vise o onima koji na taj nacin nastoje diskvalificirati sugovornika, a time mozda nesvjesno i potvrdjuju stereotip o NS simpatizerima - ja sam najbolji rodjen u centru, ostali su seljaci.
pise da smo mi izdajnici u sarajevu a on u njegovom selu je kao patriota sta li koji je pobjegao u svedsku
ma nabijem tu politicku korektnost na neku stvar
sa papcima mozes jedino ovako kako oni razumiju jer oni normalnu pricu ne kontaju
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#48961 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ti si drzavu vec prodao i otisao u svedsku i sada nama prodajes patriotizam
dobro neko rece patriotizam je posljednje utociste hulja
-
kakabanja213
- Posts: 3832
- Joined: 10/12/2012 22:16
#48962 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Tebi se izgleda ikazala prilika da nam otvaras oci iz Svedske.
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#48963 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Rekao sam u pet deka.tutku wrote: ↑22/02/2021 13:04 ja se ne slazem sa zlajom da je NS=HDZ, daleko od toga, ali vuku cesto lose i kratkovidne poteze, pa razumijem da neko moze izvuci i takve, po meni pogresne zakljucke.
ipak, to ne daje za pravo nikome da u raspravi nekog karakterise kao seljaka - papka - osobu iz mjesta gdje ovce pasu pod rucnom, i sl. to ipak govori vise o onima koji na taj nacin nastoje diskvalificirati sugovornika, a time mozda nesvjesno i potvrdjuju stereotip o NS simpatizerima - ja sam najbolji rodjen u centru, ostali su seljaci.
Vrijeme ce pokazati da sam u pravu.
Tu mislim na vodstvo NS-a i na njihove ideoloske sljedbenike, kao sto su ovi ovdje na forumu.
Vidim sa pisu, cujem sta im vodstvo prica, a vidim i djela na terenu. Oni bi se lako dogovorili sa Covicem i Dodikom.
Kao sto sam ranije pisao, njima se zivot nebi promjenio da je Mostar dio Hrvatske, a Sarajevo dio Srbije. Cak mislim da bi im bilo bolje....
-
zippoo87
- Posts: 19661
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#48964 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Koji LICNI INTERES junace ?zlajaBHF wrote: ↑22/02/2021 12:56 Ovdje imamo vas 7-8 likova koji iz svojoh LICNIH interesa, branite Nasu stranku i kao samim tim i cjelovitu BiH.
Medjutim vi samo gledate svoj licni interes i ne zanima vas nista drugo sem vaseg sela. Samo da vama moze biti dobro, sve ostalo moze da gori.
Takvo razmisljanje je i dovelo nase drustvo tamo gdje je danas.
Medjutim siguran sam da vecina glasaca Nase stranke nije kao vi ovdje, i da su ti ljudi stvarno mislili da ce Nasa stranka uraditi nesto dobro za ovu drzavu, i nadam se da ce oni uvidjeti da to nije tako.
Vi i takvi kao vi cete glasati i dalje za stranke poput NS-a i slicnih HDZ satelita.
Pa nije NS SDA da je zaposlila sve svoje u ustanove i uhljebila do petog koljena,pa da je neko ovdje zaposlen ispred NSa i zato ih "gura".Vidis ti ni osnove ne kontas a najjaci si udarnik na temi i ubi se dokazujuci nesto u sta ni ti ne vjerujes,nego eto...ogranicen si i to i ne krijes.
Ljudi koji biraju BS zele da BiH ostane drzava u kojoj nije bitno iz kojeg si tora,nego koliko znas i da se tu gleda koliko vrijedis a ne da iako si najgluplji i najnesposobniji ali si "nas",dobijes direktorsku poziciju i odrijesene ruke da unistis firmu i radnike posaljes na ulicu.
NS zeli da u svakom dijelu BiH budes GRADJANIN sa istim pravima i da ti niko ne broji krvna zrnca ,nego da se oslobodi tih okova i da se fokusira na teme koje poboljsavaju zivot a ne koje siromase i raseljavaju gradjane.
Nazalost ti ovo ne shvatas,jer zivis u drzavi koja se za tebe pobrinula,iako ti njoj ne doprinosis nista a ova nasa drzava preko svojih predstavnika (nacionalista svih vjera) nas potkrada,raseljava,unistava nam zivot,zaduzuje nerodjenu djecu,rasprodaje sve svojim tajkunima ili bjelosvjetskim prevarantima i svasta nesto.
I sve ovo se ti pravis da ne vidis i da ne znas i optuzujes druge da hoce da budu i gori od nacionalista,iako za to nemas nikakave argumente niti povod.
-
Evenine
- Posts: 788
- Joined: 30/12/2020 13:22
#48965 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Koliko je Komsic bio dobra ideja u borbi za cjelovitu BiH ces saznati uskoro.
- joint union
- Posts: 3004
- Joined: 31/01/2006 09:54
#48966 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Odrijesio Bake vrec... ovaj kesu, poplava ovih "nisam za SDA, ali..."Evenine wrote: ↑22/02/2021 13:01Smatraju da je najveca greska SDA zadnjih godina to sto su zanemarili drustvene mreze. Ja sam nakon te izjave shvatio u kakvoj visokoj kuli oni zive.
Misle da je jedini problem to sto ne vicu dovoljno glasno pa ih rulja koja je ispod ne razabire dobro.
Zanimljivo, svi oni guzove izmjestili van BiH, a nas ubjedjuju da nam je ovdje super, samo jos malo vlasti da damo SDA-u.
I da rastjeramo cetnicko-ustasku opoziciju....
-
Evenine
- Posts: 788
- Joined: 30/12/2020 13:22
#48967 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Tvrdnja da NS moze srusiti BiH je podjednako sumanuta kao i tvrdnja da je SDA moze spasiti.
Dizanje rezultata lokalnih izbora na nivo drzavnih pitanja je ili politicki dilentantizam ili jeftina propaganda.
Najgore u svemu ovome je da je potpuno obesmieljena rijec izdaja. Neki su ovdje poprimili odlike srpskih politicara koji svaki nepodoban potez nazivaju vaskolikom izdajom srpskog naroda.
Dizanje rezultata lokalnih izbora na nivo drzavnih pitanja je ili politicki dilentantizam ili jeftina propaganda.
Najgore u svemu ovome je da je potpuno obesmieljena rijec izdaja. Neki su ovdje poprimili odlike srpskih politicara koji svaki nepodoban potez nazivaju vaskolikom izdajom srpskog naroda.
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#48968 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Krenu sam ti pisati duzi post, ali odustajem, znam da to ne vrijedi.zippoo87 wrote: ↑22/02/2021 13:16
Koji LICNI INTERES junace ?
Pa nije NS SDA da je zaposlila sve svoje u ustanove i uhljebila do petog koljena,pa da je neko ovdje zaposlen ispred NSa i zato ih "gura".Vidis ti ni osnove ne kontas a najjaci si udarnik na temi i ubi se dokazujuci nesto u sta ni ti ne vjerujes,nego eto...ogranicen si i to i ne krijes.
Ljudi koji biraju BS zele da BiH ostane drzava u kojoj nije bitno iz kojeg si tora,nego koliko znas i da se tu gleda koliko vrijedis a ne da iako si najgluplji i najnesposobniji ali si "nas",dobijes direktorsku poziciju i odrijesene ruke da unistis firmu i radnike posaljes na ulicu.
NS zeli da u svakom dijelu BiH budes GRADJANIN sa istim pravima i da ti niko ne broji krvna zrnca ,nego da se oslobodi tih okova i da se fokusira na teme koje poboljsavaju zivot a ne koje siromase i raseljavaju gradjane.
Nazalost ti ovo ne shvatas,jer zivis u drzavi koja se za tebe pobrinula,iako ti njoj ne doprinosis nista a ova nasa drzava preko svojih predstavnika (nacionalista svih vjera) nas potkrada,raseljava,unistava nam zivot,zaduzuje nerodjenu djecu,rasprodaje sve svojim tajkunima ili bjelosvjetskim prevarantima i svasta nesto.
I sve ovo se ti pravis da ne vidis i da ne znas i optuzujes druge da hoce da budu i gori od nacionalista,iako za to nemas nikakave argumente niti povod.
Evo ti primjer, koga ste vi izabrali, ispred doktora koji je cijeli rat proveo u Mostaru i zrtvovao se za taj grad.
Vama je isti ovaj HDZ, koji slavi zlocinca Radica, koji je silovao zene po Motaru, ubijao civile, nego kandidat koji je probosanskorijentisan i koji je bio vanstranacki kadar.
Ali samo vama su te dvije ideologije iste
https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... ati/396182
Ovo je Maka Radic
https://preokret.info/index.php/2020/11 ... z-a-u-bih/
-
zippoo87
- Posts: 19661
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
- drug_profi
- Posts: 65436
- Joined: 16/07/2012 16:00
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#48971 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ja takodje mislim da ce Nasa Stranka biti kaznjena za ovu izdaju i da nece biti u stanju na drzavnom nivou uraditi nesto slicno.Evenine wrote: ↑22/02/2021 13:30 Tvrdnja da NS moze srusiti BiH je podjednako sumanuta kao i tvrdnja da je SDA moze spasiti.
Dizanje rezultata lokalnih izbora na nivo drzavnih pitanja je ili politicki dilentantizam ili jeftina propaganda.
Najgore u svemu ovome je da je potpuno obesmieljena rijec izdaja. Neki su ovdje poprimili odlike srpskih politicara koji svaki nepodoban potez nazivaju vaskolikom izdajom srpskog naroda.
Ali nikad ne znas, glasaci brzo zaboravljaju.
-
Evenine
- Posts: 788
- Joined: 30/12/2020 13:22
#48972 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nisam rasista, ali...joint union wrote: ↑22/02/2021 13:29Odrijesio Bake vrec... ovaj kesu, poplava ovih "nisam za SDA, ali..."
Zanimljivo, svi oni guzove izmjestili van BiH, a nas ubjedjuju da nam je ovdje super, samo jos malo vlasti da damo SDA-u.
I da rastjeramo cetnicko-ustasku opoziciju....
Brane nemoguce pozicije. I kad ih pitas evo da svi glasamo za SDA sta bi dobilli ne znaju reci. Valjda misle entiteti bi nestali a BiH bi magicno postala uspjesna i sretna zemlja. Hrvati i Srbi bi momentalno promijenili stav po svakom pitanju.
Ironija je u tome da fakat svaki Bosnjak glasa za SDA samo bi dobili fakticku podjelu zemlje na tri entiteta. A to je upravo ono za sta se HDZ zalaze.
Pa ko je ovdje lud.
-
zippoo87
- Posts: 19661
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#48973 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
nismo MI izabrali nikome nista...NS je bila suzdrzana a tog kojeg ti spominjes ie izabrala SDA sa svojim koalicionim partnerima,upravo onim koji velicaju Radica i ostale koje ti psominjes...dakle SDA+HDZ a nikako NS=HDZ,kako ti uporno pises.zlajaBHF wrote: ↑22/02/2021 13:38Krenu sam ti pisati duzi post, ali odustajem, znam da to ne vrijedi.zippoo87 wrote: ↑22/02/2021 13:16
Koji LICNI INTERES junace ?
Pa nije NS SDA da je zaposlila sve svoje u ustanove i uhljebila do petog koljena,pa da je neko ovdje zaposlen ispred NSa i zato ih "gura".Vidis ti ni osnove ne kontas a najjaci si udarnik na temi i ubi se dokazujuci nesto u sta ni ti ne vjerujes,nego eto...ogranicen si i to i ne krijes.
Ljudi koji biraju BS zele da BiH ostane drzava u kojoj nije bitno iz kojeg si tora,nego koliko znas i da se tu gleda koliko vrijedis a ne da iako si najgluplji i najnesposobniji ali si "nas",dobijes direktorsku poziciju i odrijesene ruke da unistis firmu i radnike posaljes na ulicu.
NS zeli da u svakom dijelu BiH budes GRADJANIN sa istim pravima i da ti niko ne broji krvna zrnca ,nego da se oslobodi tih okova i da se fokusira na teme koje poboljsavaju zivot a ne koje siromase i raseljavaju gradjane.
Nazalost ti ovo ne shvatas,jer zivis u drzavi koja se za tebe pobrinula,iako ti njoj ne doprinosis nista a ova nasa drzava preko svojih predstavnika (nacionalista svih vjera) nas potkrada,raseljava,unistava nam zivot,zaduzuje nerodjenu djecu,rasprodaje sve svojim tajkunima ili bjelosvjetskim prevarantima i svasta nesto.
I sve ovo se ti pravis da ne vidis i da ne znas i optuzujes druge da hoce da budu i gori od nacionalista,iako za to nemas nikakave argumente niti povod.
Evo ti primjer, koga ste vi izabrali, ispred doktora koji je cijeli rat proveo u Mostaru i zrtvovao se za taj grad.
Vama je isti ovaj HDZ, koji slavi zlocinca Radica, koji je silovao zene po Motaru, ubijao civile, nego kandidat koji je probosanskorijentisan i koji je bio vanstranacki kadar.
Ali samo vama su te dvije ideologije iste
https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... ati/396182
Ovo je Maka Radic
https://preokret.info/index.php/2020/11 ... z-a-u-bih/
I gradjani zatrovani nacionalizmom su 2/3 podrzali SDA+HDZ
Skontaj to jednom i prestani lagati "lazni zabrinuti branitelju BiH"
-
Škobo Habu
- Posts: 9803
- Joined: 19/06/2013 17:54
- Location: Kod Sirogojna na sijelu.
#48974 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Je, baš je tako. NS je isto što i HDZ samo što nije podržao kandidata SDA?
Da je NS, u mostarskom slučaju, postupio kao SDP - niko u njoj ne bih vidio izdajnika. Valjda kužiš šta je populizam u mostarskom slučaju.
-
Evenine
- Posts: 788
- Joined: 30/12/2020 13:22
#48975 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sumnjam. Do oktobra 2022 ce biti toliko krupnih desavanja da se ovoga niko nece sjecati.zlajaBHF wrote: ↑22/02/2021 13:41Ja takodje mislim da ce Nasa Stranka biti kaznjena za ovu izdaju i da nece biti u stanju na drzavnom nivou uraditi nesto slicno.Evenine wrote: ↑22/02/2021 13:30 Tvrdnja da NS moze srusiti BiH je podjednako sumanuta kao i tvrdnja da je SDA moze spasiti.
Dizanje rezultata lokalnih izbora na nivo drzavnih pitanja je ili politicki dilentantizam ili jeftina propaganda.
Najgore u svemu ovome je da je potpuno obesmieljena rijec izdaja. Neki su ovdje poprimili odlike srpskih politicara koji svaki nepodoban potez nazivaju vaskolikom izdajom srpskog naroda.
Ali nikad ne znas, glasaci brzo zaboravljaju.

