Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#48951 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by joint union »

Evenine wrote: 22/02/2021 12:53
zippoo87 wrote: 22/02/2021 12:48 Ovaj svedski socijalac dosadan ko priliv u pm...kad god otvorim temu,on nesto kaki.
Uhvatio se lik svojih nekih vizija koje se jos nisu desile ali on zna da ce se desiti i kako ce ko sta prodati i predati nekome...rekoh ja prije par dana,covjek je pravi vizionar :lol:

A ove sto su rasprodali,pokrali i unistili sve (SDA i ostalu kriminalnu kliku),sto saradjuju sa svim okupatorima,sto izdaju sve i svakoga...njih ni da usput spomene.
Ovaj zlaja jeste izasao iz sela ali selo nije nikada iz njega...bio i ostao seljak i malogradjanin.
Ne cini se kao seljak a ni malogradjanin. Dosta kvalitetan trol a i dosljedan. Baci svoje parole i potpali raju a onda vozi slalom oko teskih pitanja.
Kupio bake sebi forumasa:
Bake wrote: 22/02/2021 12:53
Ova ekipa je energična, zna se dobro koristiti modernim sredstvima – društvenim mrežama, tu su nam pobjegli. Trkat ćemo se, idu iduće dvije godine
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#48952 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by addem »

Sta je ovo papci građani seljaci. Mi smo ljudi svi đuture seljaci tako nas na zapadu doživljavaju, malo nas ima mali nam gradovi. Sad ima medju nama i seljacina bez ikakvih manira al ima ih i među nijemcima.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48953 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 12:26
foxlife wrote: 22/02/2021 12:07
zlajaBHF wrote: 22/02/2021 11:49

U Grude, pa tamo casti. Sarajevo nije za tebe
Papak slobodno dodji odmakni se od svog sela kad dodjes u bih da vidis da bosna i hercegovina nije samo tvoja vrlet gdje koze pasu pod rucnom nije bosna samo jedno selo gdje zivi samo jedna vjera jednoumlje i sl
Nije bosna mjesto gdje glavu rijec vodi podrucni ucitelj koji je usput i lokalni hodza
Dodji slobodno u sarajevo vidi da u njemu dragan vikic je heroj da je jovan divjak nas iako je rodjen u beogradu
Dodji papak vidi mjesto gdje je cika miso uveseljavao prolaznike i svi ga rado gledali dok je glancao cipele gospodi koja je hodala gradom bez obzira na ime vjeru pripadnost
Ne brini tu je sad mekdonalds pa uzmi dabl burger da glumis svedjanina da glumis kozmopolitu a pljujes sve razlicito
Nemoj psovati svedsku kraljicu zato sto ne mozes provoditi svoje gore pa pored tebe zivi pakistanac iznad tebe nigerijac a ispod kinez neki
Zapamti da si ti gore niko i nista obicni dosljak koji si isti kao ovaj za tebe u grudama samo sto tako govori neki johansson
Dodji bolan na cevape ne brini dobit ces cevap a ne pusenje q kao sto to radis po svedskoj da bi dobio socijalu i ulizao se tamosnjim stanovnicima
Nisi ti izdao drzavu kad si otisao gore izdao si sebe svoju vukojebinu u kojoj si uzivao i za kojom bolujes i ceznes
Izdao si je jer tamo ne mozes provoditi svoje fasisticke stavove

Dodji naruci desetku u pola s lukom slobodno
Ne zelim da te vrijedjam, jer ne vidim svrhu.

Pises o meni kilometarski post, bez da znas ko sam i sta sam. To govori o kakvom se mentalnom sklopu radi.

Sto se teme tice. Nasa stranka je naredne izbore treba biti u hrvatskom bloku zajedno sa HDZ-om, tako mozda i ima izgleda da napreduje.
sto se mene tice ti si puko
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48954 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

joint union wrote: 22/02/2021 12:56
Evenine wrote: 22/02/2021 12:53
zippoo87 wrote: 22/02/2021 12:48 Ovaj svedski socijalac dosadan ko priliv u pm...kad god otvorim temu,on nesto kaki.
Uhvatio se lik svojih nekih vizija koje se jos nisu desile ali on zna da ce se desiti i kako ce ko sta prodati i predati nekome...rekoh ja prije par dana,covjek je pravi vizionar :lol:

A ove sto su rasprodali,pokrali i unistili sve (SDA i ostalu kriminalnu kliku),sto saradjuju sa svim okupatorima,sto izdaju sve i svakoga...njih ni da usput spomene.
Ovaj zlaja jeste izasao iz sela ali selo nije nikada iz njega...bio i ostao seljak i malogradjanin.
Ne cini se kao seljak a ni malogradjanin. Dosta kvalitetan trol a i dosljedan. Baci svoje parole i potpali raju a onda vozi slalom oko teskih pitanja.
Kupio bake sebi forumasa:
Bake wrote: 22/02/2021 12:53
Ova ekipa je energična, zna se dobro koristiti modernim sredstvima – društvenim mrežama, tu su nam pobjegli. Trkat ćemo se, idu iduće dvije godine
Smatraju da je najveca greska SDA zadnjih godina to sto su zanemarili drustvene mreze. Ja sam nakon te izjave shvatio u kakvoj visokoj kuli oni zive.

Misle da je jedini problem to sto ne vicu dovoljno glasno pa ih rulja koja je ispod ne razabire dobro.
Last edited by Evenine on 22/02/2021 13:03, edited 1 time in total.
Hakiz
Posts: 48406
Joined: 30/07/2015 20:01

#48955 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 12:56 Ovdje imamo vas 7-8 likova koji iz svojoh LICNIH interesa, branite Nasu stranku i kao samim tim i cjelovitu BiH.
A to tebe boli, cjelovita.
tutku
Posts: 1359
Joined: 18/06/2011 12:10

#48956 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tutku »

ja se ne slazem sa zlajom da je NS=HDZ, daleko od toga, ali vuku cesto lose i kratkovidne poteze, pa razumijem da neko moze izvuci i takve, po meni pogresne zakljucke.

ipak, to ne daje za pravo nikome da u raspravi nekog karakterise kao seljaka - papka - osobu iz mjesta gdje ovce pasu pod rucnom, i sl. to ipak govori vise o onima koji na taj nacin nastoje diskvalificirati sugovornika, a time mozda nesvjesno i potvrdjuju stereotip o NS simpatizerima - ja sam najbolji rodjen u centru, ostali su seljaci.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#48957 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by _Reds_ »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 12:56 Ovdje imamo vas 7-8 likova koji iz svojoh LICNIH interesa, branite Nasu stranku i kao samim tim i cjelovitu BiH.

Medjutim vi samo gledate svoj licni interes i ne zanima vas nista drugo sem vaseg sela. Samo da vama moze biti dobro, sve ostalo moze da gori.
Takvo razmisljanje je i dovelo nase drustvo tamo gdje je danas.

Medjutim siguran sam da vecina glasaca Nase stranke nije kao vi ovdje, i da su ti ljudi stvarno mislili da ce Nasa stranka uraditi nesto dobro za ovu drzavu, i nadam se da ce oni uvidjeti da to nije tako.

Vi i takvi kao vi cete glasati i dalje za stranke poput NS-a i slicnih HDZ satelita.
Nekima je rad na forumu i drustvene mreze u opisu radnog mjesta.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#48958 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JoseMujica »

ostanimo autentični i glasajmo za HDZ :bih:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48959 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Hakiz wrote: 22/02/2021 13:02
zlajaBHF wrote: 22/02/2021 12:56 Ovdje imamo vas 7-8 likova koji iz svojoh LICNIH interesa, branite Nasu stranku i kao samim tim i cjelovitu BiH.
A to tebe boli, cjelovita.
Vi se borite za sve, samo ne zna cjelovitu BiH.

Vi bi prodali sve, samo da vam se ukaze prilika.


Kome je Komsic zlo sa kojim se ne moze saradjivati, a Covic ozbiljan partner?

Odgovor je, onima koji ruse BiH.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48960 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

tutku wrote: 22/02/2021 13:04 ja se ne slazem sa zlajom da je NS=HDZ, daleko od toga, ali vuku cesto lose i kratkovidne poteze, pa razumijem da neko moze izvuci i takve, po meni pogresne zakljucke.

ipak, to ne daje za pravo nikome da u raspravi nekog karakterise kao seljaka - papka - osobu iz mjesta gdje ovce pasu pod rucnom, i sl. to ipak govori vise o onima koji na taj nacin nastoje diskvalificirati sugovornika, a time mozda nesvjesno i potvrdjuju stereotip o NS simpatizerima - ja sam najbolji rodjen u centru, ostali su seljaci.
jeste ja sam ga prozvao tako jer je on takav
pise da smo mi izdajnici u sarajevu a on u njegovom selu je kao patriota sta li koji je pobjegao u svedsku
ma nabijem tu politicku korektnost na neku stvar
sa papcima mozes jedino ovako kako oni razumiju jer oni normalnu pricu ne kontaju
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48961 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 13:05
Hakiz wrote: 22/02/2021 13:02
zlajaBHF wrote: 22/02/2021 12:56 Ovdje imamo vas 7-8 likova koji iz svojoh LICNIH interesa, branite Nasu stranku i kao samim tim i cjelovitu BiH.
A to tebe boli, cjelovita.
Vi se borite za sve, samo ne zna cjelovitu BiH.

Vi bi prodali sve, samo da vam se ukaze prilika.


Kome je Komsic zlo sa kojim se ne moze saradjivati, a Covic ozbiljan partner?

Odgovor je, onima koji ruse BiH.
ti si drzavu vec prodao i otisao u svedsku i sada nama prodajes patriotizam
dobro neko rece patriotizam je posljednje utociste hulja
kakabanja213
Posts: 3832
Joined: 10/12/2012 22:16

#48962 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kakabanja213 »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 13:05
Hakiz wrote: 22/02/2021 13:02
zlajaBHF wrote: 22/02/2021 12:56 Ovdje imamo vas 7-8 likova koji iz svojoh LICNIH interesa, branite Nasu stranku i kao samim tim i cjelovitu BiH.
A to tebe boli, cjelovita.
Vi se borite za sve, samo ne zna cjelovitu BiH.

Vi bi prodali sve, samo da vam se ukaze prilika.


Kome je Komsic zlo sa kojim se ne moze saradjivati, a Covic ozbiljan partner?

Odgovor je, onima koji ruse BiH.
Tebi se izgleda ikazala prilika da nam otvaras oci iz Svedske.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48963 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

tutku wrote: 22/02/2021 13:04 ja se ne slazem sa zlajom da je NS=HDZ, daleko od toga, ali vuku cesto lose i kratkovidne poteze, pa razumijem da neko moze izvuci i takve, po meni pogresne zakljucke.

ipak, to ne daje za pravo nikome da u raspravi nekog karakterise kao seljaka - papka - osobu iz mjesta gdje ovce pasu pod rucnom, i sl. to ipak govori vise o onima koji na taj nacin nastoje diskvalificirati sugovornika, a time mozda nesvjesno i potvrdjuju stereotip o NS simpatizerima - ja sam najbolji rodjen u centru, ostali su seljaci.
Rekao sam u pet deka.

Vrijeme ce pokazati da sam u pravu.

Tu mislim na vodstvo NS-a i na njihove ideoloske sljedbenike, kao sto su ovi ovdje na forumu.
Vidim sa pisu, cujem sta im vodstvo prica, a vidim i djela na terenu. Oni bi se lako dogovorili sa Covicem i Dodikom.

Kao sto sam ranije pisao, njima se zivot nebi promjenio da je Mostar dio Hrvatske, a Sarajevo dio Srbije. Cak mislim da bi im bilo bolje....
zippoo87
Posts: 19661
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48964 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 12:56 Ovdje imamo vas 7-8 likova koji iz svojoh LICNIH interesa, branite Nasu stranku i kao samim tim i cjelovitu BiH.

Medjutim vi samo gledate svoj licni interes i ne zanima vas nista drugo sem vaseg sela. Samo da vama moze biti dobro, sve ostalo moze da gori.
Takvo razmisljanje je i dovelo nase drustvo tamo gdje je danas.

Medjutim siguran sam da vecina glasaca Nase stranke nije kao vi ovdje, i da su ti ljudi stvarno mislili da ce Nasa stranka uraditi nesto dobro za ovu drzavu, i nadam se da ce oni uvidjeti da to nije tako.

Vi i takvi kao vi cete glasati i dalje za stranke poput NS-a i slicnih HDZ satelita.
Koji LICNI INTERES junace ?
Pa nije NS SDA da je zaposlila sve svoje u ustanove i uhljebila do petog koljena,pa da je neko ovdje zaposlen ispred NSa i zato ih "gura".Vidis ti ni osnove ne kontas a najjaci si udarnik na temi i ubi se dokazujuci nesto u sta ni ti ne vjerujes,nego eto...ogranicen si i to i ne krijes.

Ljudi koji biraju BS zele da BiH ostane drzava u kojoj nije bitno iz kojeg si tora,nego koliko znas i da se tu gleda koliko vrijedis a ne da iako si najgluplji i najnesposobniji ali si "nas",dobijes direktorsku poziciju i odrijesene ruke da unistis firmu i radnike posaljes na ulicu.

NS zeli da u svakom dijelu BiH budes GRADJANIN sa istim pravima i da ti niko ne broji krvna zrnca ,nego da se oslobodi tih okova i da se fokusira na teme koje poboljsavaju zivot a ne koje siromase i raseljavaju gradjane.
Nazalost ti ovo ne shvatas,jer zivis u drzavi koja se za tebe pobrinula,iako ti njoj ne doprinosis nista a ova nasa drzava preko svojih predstavnika (nacionalista svih vjera) nas potkrada,raseljava,unistava nam zivot,zaduzuje nerodjenu djecu,rasprodaje sve svojim tajkunima ili bjelosvjetskim prevarantima i svasta nesto.
I sve ovo se ti pravis da ne vidis i da ne znas i optuzujes druge da hoce da budu i gori od nacionalista,iako za to nemas nikakave argumente niti povod.
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48965 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 13:05
Hakiz wrote: 22/02/2021 13:02
zlajaBHF wrote: 22/02/2021 12:56 Ovdje imamo vas 7-8 likova koji iz svojoh LICNIH interesa, branite Nasu stranku i kao samim tim i cjelovitu BiH.
A to tebe boli, cjelovita.
Vi se borite za sve, samo ne zna cjelovitu BiH.

Vi bi prodali sve, samo da vam se ukaze prilika.


Kome je Komsic zlo sa kojim se ne moze saradjivati, a Covic ozbiljan partner?

Odgovor je, onima koji ruse BiH.
Koliko je Komsic bio dobra ideja u borbi za cjelovitu BiH ces saznati uskoro.
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#48966 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by joint union »

Evenine wrote: 22/02/2021 13:01
joint union wrote: 22/02/2021 12:56
Evenine wrote: 22/02/2021 12:53

Ne cini se kao seljak a ni malogradjanin. Dosta kvalitetan trol a i dosljedan. Baci svoje parole i potpali raju a onda vozi slalom oko teskih pitanja.
Kupio bake sebi forumasa:
Bake wrote: 22/02/2021 12:53
Ova ekipa je energična, zna se dobro koristiti modernim sredstvima – društvenim mrežama, tu su nam pobjegli. Trkat ćemo se, idu iduće dvije godine
Smatraju da je najveca greska SDA zadnjih godina to sto su zanemarili drustvene mreze. Ja sam nakon te izjave shvatio u kakvoj visokoj kuli oni zive.

Misle da je jedini problem to sto ne vicu dovoljno glasno pa ih rulja koja je ispod ne razabire dobro.
Odrijesio Bake vrec... ovaj kesu, poplava ovih "nisam za SDA, ali..."
Zanimljivo, svi oni guzove izmjestili van BiH, a nas ubjedjuju da nam je ovdje super, samo jos malo vlasti da damo SDA-u.
I da rastjeramo cetnicko-ustasku opoziciju....
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48967 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

Tvrdnja da NS moze srusiti BiH je podjednako sumanuta kao i tvrdnja da je SDA moze spasiti.

Dizanje rezultata lokalnih izbora na nivo drzavnih pitanja je ili politicki dilentantizam ili jeftina propaganda.

Najgore u svemu ovome je da je potpuno obesmieljena rijec izdaja. Neki su ovdje poprimili odlike srpskih politicara koji svaki nepodoban potez nazivaju vaskolikom izdajom srpskog naroda.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48968 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

zippoo87 wrote: 22/02/2021 13:16
Koji LICNI INTERES junace ?
Pa nije NS SDA da je zaposlila sve svoje u ustanove i uhljebila do petog koljena,pa da je neko ovdje zaposlen ispred NSa i zato ih "gura".Vidis ti ni osnove ne kontas a najjaci si udarnik na temi i ubi se dokazujuci nesto u sta ni ti ne vjerujes,nego eto...ogranicen si i to i ne krijes.

Ljudi koji biraju BS zele da BiH ostane drzava u kojoj nije bitno iz kojeg si tora,nego koliko znas i da se tu gleda koliko vrijedis a ne da iako si najgluplji i najnesposobniji ali si "nas",dobijes direktorsku poziciju i odrijesene ruke da unistis firmu i radnike posaljes na ulicu.

NS zeli da u svakom dijelu BiH budes GRADJANIN sa istim pravima i da ti niko ne broji krvna zrnca ,nego da se oslobodi tih okova i da se fokusira na teme koje poboljsavaju zivot a ne koje siromase i raseljavaju gradjane.
Nazalost ti ovo ne shvatas,jer zivis u drzavi koja se za tebe pobrinula,iako ti njoj ne doprinosis nista a ova nasa drzava preko svojih predstavnika (nacionalista svih vjera) nas potkrada,raseljava,unistava nam zivot,zaduzuje nerodjenu djecu,rasprodaje sve svojim tajkunima ili bjelosvjetskim prevarantima i svasta nesto.
I sve ovo se ti pravis da ne vidis i da ne znas i optuzujes druge da hoce da budu i gori od nacionalista,iako za to nemas nikakave argumente niti povod.
Krenu sam ti pisati duzi post, ali odustajem, znam da to ne vrijedi.

Evo ti primjer, koga ste vi izabrali, ispred doktora koji je cijeli rat proveo u Mostaru i zrtvovao se za taj grad.

Vama je isti ovaj HDZ, koji slavi zlocinca Radica, koji je silovao zene po Motaru, ubijao civile, nego kandidat koji je probosanskorijentisan i koji je bio vanstranacki kadar.

Ali samo vama su te dvije ideologije iste


https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... ati/396182

Ovo je Maka Radic

https://preokret.info/index.php/2020/11 ... z-a-u-bih/
zippoo87
Posts: 19661
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48969 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

@zlajaBHF
Da ti nisi iz ove luksemburske brigade...da te ovaj desni sa slike nije regrutovao :lol:

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 65436
Joined: 16/07/2012 16:00

#48970 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Evenine wrote: 22/02/2021 13:01 Smatraju da je najveca greska SDA zadnjih godina to sto su zanemarili drustvene mreze. Ja sam nakon te izjave shvatio u kakvoj visokoj kuli oni zive.
:thumbup:
Dobro primjećeno, bravo!
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48971 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Evenine wrote: 22/02/2021 13:30 Tvrdnja da NS moze srusiti BiH je podjednako sumanuta kao i tvrdnja da je SDA moze spasiti.

Dizanje rezultata lokalnih izbora na nivo drzavnih pitanja je ili politicki dilentantizam ili jeftina propaganda.

Najgore u svemu ovome je da je potpuno obesmieljena rijec izdaja. Neki su ovdje poprimili odlike srpskih politicara koji svaki nepodoban potez nazivaju vaskolikom izdajom srpskog naroda.
Ja takodje mislim da ce Nasa Stranka biti kaznjena za ovu izdaju i da nece biti u stanju na drzavnom nivou uraditi nesto slicno.

Ali nikad ne znas, glasaci brzo zaboravljaju.
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48972 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

joint union wrote: 22/02/2021 13:29
Evenine wrote: 22/02/2021 13:01
joint union wrote: 22/02/2021 12:56

Kupio bake sebi forumasa:

Smatraju da je najveca greska SDA zadnjih godina to sto su zanemarili drustvene mreze. Ja sam nakon te izjave shvatio u kakvoj visokoj kuli oni zive.

Misle da je jedini problem to sto ne vicu dovoljno glasno pa ih rulja koja je ispod ne razabire dobro.
Odrijesio Bake vrec... ovaj kesu, poplava ovih "nisam za SDA, ali..."
Zanimljivo, svi oni guzove izmjestili van BiH, a nas ubjedjuju da nam je ovdje super, samo jos malo vlasti da damo SDA-u.
I da rastjeramo cetnicko-ustasku opoziciju....
Nisam rasista, ali... :-)

Brane nemoguce pozicije. I kad ih pitas evo da svi glasamo za SDA sta bi dobilli ne znaju reci. Valjda misle entiteti bi nestali a BiH bi magicno postala uspjesna i sretna zemlja. Hrvati i Srbi bi momentalno promijenili stav po svakom pitanju.

Ironija je u tome da fakat svaki Bosnjak glasa za SDA samo bi dobili fakticku podjelu zemlje na tri entiteta. A to je upravo ono za sta se HDZ zalaze.

Pa ko je ovdje lud.
zippoo87
Posts: 19661
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48973 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 13:38
zippoo87 wrote: 22/02/2021 13:16
Koji LICNI INTERES junace ?
Pa nije NS SDA da je zaposlila sve svoje u ustanove i uhljebila do petog koljena,pa da je neko ovdje zaposlen ispred NSa i zato ih "gura".Vidis ti ni osnove ne kontas a najjaci si udarnik na temi i ubi se dokazujuci nesto u sta ni ti ne vjerujes,nego eto...ogranicen si i to i ne krijes.

Ljudi koji biraju BS zele da BiH ostane drzava u kojoj nije bitno iz kojeg si tora,nego koliko znas i da se tu gleda koliko vrijedis a ne da iako si najgluplji i najnesposobniji ali si "nas",dobijes direktorsku poziciju i odrijesene ruke da unistis firmu i radnike posaljes na ulicu.

NS zeli da u svakom dijelu BiH budes GRADJANIN sa istim pravima i da ti niko ne broji krvna zrnca ,nego da se oslobodi tih okova i da se fokusira na teme koje poboljsavaju zivot a ne koje siromase i raseljavaju gradjane.
Nazalost ti ovo ne shvatas,jer zivis u drzavi koja se za tebe pobrinula,iako ti njoj ne doprinosis nista a ova nasa drzava preko svojih predstavnika (nacionalista svih vjera) nas potkrada,raseljava,unistava nam zivot,zaduzuje nerodjenu djecu,rasprodaje sve svojim tajkunima ili bjelosvjetskim prevarantima i svasta nesto.
I sve ovo se ti pravis da ne vidis i da ne znas i optuzujes druge da hoce da budu i gori od nacionalista,iako za to nemas nikakave argumente niti povod.
Krenu sam ti pisati duzi post, ali odustajem, znam da to ne vrijedi.

Evo ti primjer, koga ste vi izabrali, ispred doktora koji je cijeli rat proveo u Mostaru i zrtvovao se za taj grad.

Vama je isti ovaj HDZ, koji slavi zlocinca Radica, koji je silovao zene po Motaru, ubijao civile, nego kandidat koji je probosanskorijentisan i koji je bio vanstranacki kadar.

Ali samo vama su te dvije ideologije iste


https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... ati/396182

Ovo je Maka Radic

https://preokret.info/index.php/2020/11 ... z-a-u-bih/
nismo MI izabrali nikome nista...NS je bila suzdrzana a tog kojeg ti spominjes ie izabrala SDA sa svojim koalicionim partnerima,upravo onim koji velicaju Radica i ostale koje ti psominjes...dakle SDA+HDZ a nikako NS=HDZ,kako ti uporno pises.
I gradjani zatrovani nacionalizmom su 2/3 podrzali SDA+HDZ

Skontaj to jednom i prestani lagati "lazni zabrinuti branitelju BiH"
Škobo Habu
Posts: 9802
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#48974 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 12:28

Vi i oni ste u pet deka.... Mislim na NS i HDZ.

Kao sto rekoh, nadam se da Nasa stranka nece dobiti priliku da bude odlucivala o sudbini drzave, jer ce u tom slucaju prodati sve van Sarjeva, saveznicima iz HDZ-a i SNSD-a.
Je, baš je tako. NS je isto što i HDZ samo što nije podržao kandidata SDA?

Da je NS, u mostarskom slučaju, postupio kao SDP - niko u njoj ne bih vidio izdajnika. Valjda kužiš šta je populizam u mostarskom slučaju.
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48975 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

zlajaBHF wrote: 22/02/2021 13:41
Evenine wrote: 22/02/2021 13:30 Tvrdnja da NS moze srusiti BiH je podjednako sumanuta kao i tvrdnja da je SDA moze spasiti.

Dizanje rezultata lokalnih izbora na nivo drzavnih pitanja je ili politicki dilentantizam ili jeftina propaganda.

Najgore u svemu ovome je da je potpuno obesmieljena rijec izdaja. Neki su ovdje poprimili odlike srpskih politicara koji svaki nepodoban potez nazivaju vaskolikom izdajom srpskog naroda.
Ja takodje mislim da ce Nasa Stranka biti kaznjena za ovu izdaju i da nece biti u stanju na drzavnom nivou uraditi nesto slicno.

Ali nikad ne znas, glasaci brzo zaboravljaju.
Sumnjam. Do oktobra 2022 ce biti toliko krupnih desavanja da se ovoga niko nece sjecati.
Locked