Znači kada svi vide dogovor između Bakira i Čovića, kada se objavi dokument i kada se ovi slikaju i daju izjave, taj dogovor za tebe ne postoji.zlajaBHF wrote: ↑19/02/2021 12:48https://www.klix.ba/vijesti/bih/koalici ... /210203119kluz franjo wrote: ↑19/02/2021 12:44 SDA i HDZ se javno objave dogovor da će zajednički upravljati Mostar. Svako sa po pola ključa.
Izetbegović 19.06.2020.I onda je kao pitanje od najvećeg bošnjačko-hrvatskog interesa ko će koju polovinu istog ključa držati.Većina bitnih odluka se donosi dvotrećinskom većinom, odluke Gradskog vijeća su podložne mehanizmu preispitivanja, sve isplate će se vršiti uz dva potpisa. Mostarom će se zajednički upravljati, gradonačelnik će za sada biti iz bošnjačkog ili hrvatskog naroda
HDZ i SDA ili SDA i HDZ.
Zlatko Hasanbegović bi vjerovatno HDZ/SDA varijantu smatrao patriJotskom dužnosti, a SDA/HDZ patriJotskom izdajom.
Zlaja forumaš to vidi obrnuto, ali opet isto.
I zato razne zlaje zajednički prepoznaju identične opasnosti po opstanak svojih naroda.
Dvije opasne žene u jednom gradskom vijeću.
Nudjena im koalicija prije i poslje izbora.
Ovi nisu prihvatili. Imali su sigurno dogovor sa Covicem i Dodikom.
Ali ti tvrdiš da postoji neki tajni dogovor Irme Baralije sa Čovićem i Dodikom, koji niko živ nikada vidio nije.
Bože dragi...
Tebi je poznato da je zemlja okrugla i da ljudi-gušteri ne postoje, ili?
