Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48701 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 12:48
kluz franjo wrote: 19/02/2021 12:44 SDA i HDZ se javno objave dogovor da će zajednički upravljati Mostar. Svako sa po pola ključa.
Izetbegović 19.06.2020.
Većina bitnih odluka se donosi dvotrećinskom većinom, odluke Gradskog vijeća su podložne mehanizmu preispitivanja, sve isplate će se vršiti uz dva potpisa. Mostarom će se zajednički upravljati, gradonačelnik će za sada biti iz bošnjačkog ili hrvatskog naroda
I onda je kao pitanje od najvećeg bošnjačko-hrvatskog interesa ko će koju polovinu istog ključa držati.
HDZ i SDA ili SDA i HDZ.

Zlatko Hasanbegović bi vjerovatno HDZ/SDA varijantu smatrao patriJotskom dužnosti, a SDA/HDZ patriJotskom izdajom.
Zlaja forumaš to vidi obrnuto, ali opet isto.

I zato razne zlaje zajednički prepoznaju identične opasnosti po opstanak svojih naroda.
Dvije opasne žene u jednom gradskom vijeću.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/koalici ... /210203119

Nudjena im koalicija prije i poslje izbora.

Ovi nisu prihvatili. Imali su sigurno dogovor sa Covicem i Dodikom.
Znači kada svi vide dogovor između Bakira i Čovića, kada se objavi dokument i kada se ovi slikaju i daju izjave, taj dogovor za tebe ne postoji.
Ali ti tvrdiš da postoji neki tajni dogovor Irme Baralije sa Čovićem i Dodikom, koji niko živ nikada vidio nije.
Bože dragi...
Tebi je poznato da je zemlja okrugla i da ljudi-gušteri ne postoje, ili?
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48702 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:01

Znači kada svi vide dogovor između Bakira i Čovića, kada se objavi dokument i kada se ovi slikaju i daju izjave, taj dogovor za tebe ne postoji.
Ali ti tvrdiš da postoji neki tajni dogovor Irme Baralije sa Čovićem i Dodikom, koji niko živ nikada vidio nije.
Bože dragi...
Tebi je poznato da je zemlja okrugla i da ljudi-gušteri ne postoje, ili?
Zasto NS nije prihvatio zajednicki program prije izbora?

Zasto NS nije prihvatio da udje u vlast nakon izbora?

Kakav je cilj imala NS nakon ovih izbora? Osigurati mjesto gradonacelinka za HDZ


PS: Nemamo snimke sastanka u Karadjordjenu, ali smo kasnije mogli izrazunati 2+2 i doci do odredjenih zakljucaka.
NS radi u korsit HDZ-a i Dodika
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#48703 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by foxlife »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 12:57
foxlife wrote: 19/02/2021 12:48
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 12:29 Znaci, da sumiramo.

Pedja Kojovic je naredio Irmi Baraliji da ne glasa za kandidata probosnaskih snaga, kako bi HDZ dobio mjesto gradonacelnika u Mostaru.

To se zove izdaja i to ce nazalost kostati lijevi blok u Mostaru ne samo sljedece izbore, nego sigurno i na duge staze.

Medjutim, steta je napravljena. Naredne 4 godine imamo HDZ gradonaclnika, i HDZ ce nastaviti sa politikom koja od Mostara zeli napraviti stolni grad.

Nadam se da ce probosanske snage uspjeti se oduprijeti toj politici kako bi Mostar ostao ono sto jeste, grad svih naroda.

Nadam se da su glasaci uvidjeli nakon ove izdaje, o kakvoj se stranci radi i da Nasa stranka, nije nista drugo nego alat u ruci Covica i Dodika. Ovaj performans u Mostaru je primjer i samo pocetak sta slijedi ako budu imali vlast.
Da sumiramo
Otisao si gore u ratu iz neke vukojebine vidio svjetla velegrada i osladilo ti se i zato si zahvalan sda stranci i ostalim nacionalistickim strankama sto su ti to omogucili
Sada kupujes stanove u sarajevu a kucu si obnovio donacijama nakon sto si potplatio nekog lokalnog baju da ti zavrsi preko stele
Tako i stanove i sl zavrsavas sto moze mitom i jebe se tebi za vlast sve dok uzivas i dok su ti stanovi na broju
Kad bi dosli iole posteni politicari pa poceli cesljati nekretnine i sl vise od pola vas bi imalo krivicne prijave za mito i korupciju za udruzivanje u zločinačke organizacije pronevjere i ko zna sta jos

Dovidjenja prijatno
Moram ti priznati da si me nasmijao....Svaka cast :D
Cestitaj i sto sam pogodio bar u 90% stvari
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#48704 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 12:56
Kikibombona wrote: 19/02/2021 12:46 I jos nesto, kunem se mrtvim i zivim, u komunikaciji sa ljudima, na poslu, u mahali, medju prijateljima itd.. niko ziv slova nije rekao o Mostaru. Ama niko. Uopste nije tema. Pricamo o nesretnim rudarima, o tome sto nemamo grijanje na -10 itd.

Al' zato lik iz Svedske o Mostaru pise dan i noć. :lol: jebem ti boze majku :(
Ja ovakve ljude razumijem sto glasaju za NS.

Znam lika sa drugih tema ovog foruma, i neka me neko ispravi ako grijesim, ali radi se o veliko islamofobu.

Njega ne zanima sta se desava u Mostaru. Njemu se politka svodi na licni inreres, i ako mu Nasa stranka obezbjedi posao ili poziciju, mogu u Mostaru uraditi sta god hoce, oni ce imati njegovu podrsku. Sve dok rade za njegov licni interes.

Ovaj covjek nema taj nacionalni osjecaj i solidaritet sa sunarodnjacima iz Mostara, Prijedora ili Srebrenika. Mugu ih sutra Dodik i Covic sve pobiti, sve dok ne dirnu Zencu ili njega licno, njemu se nece dici kosa na glavi.

Hvala bogu, pa vecina nasih ljudi nije ovakva. Ako nsreca zadesi narod u Cazinu, ja ga gledam kao svoj problem, i osjecam duznost da pomognem ako mogu. Ubjedjen sam da ovako razmislja vecina naseg naroda.

To je ono sto cini jednu grupu ljudi narodom, a teritoriju drzavom.

Ova ideologija koju zastupa doticni gospodin i Nasa stranka ne smije postati dominantna u BiH i mozra biti odbacena!!!
Ovo je vec tragikomedija. :lol: Sve mi pomrlo ako sam ikada potegao stelu za bilo sta od bilo koga. Popisam i Pedju i Nasu stranku. Nemam ja sa njima nista. I za ovo u Mostaru, nabijem ih na kurac.

Ja kakav sam god, najgori na svijetu, ja ovdje punim budzet i trosim novac svaki dan. Ja kod muslimana (ako ti je to jedino u zivotu bitno) kupujem voce i povrce, kupujem meso, punim budzet. Ja ovdje radim, privatno naravno, te doprinosim ekonomiji. Ti doprinosis Svedskoj, svedskom narodu i Svedskoj ekonomiji. Ja sam patriota na djelu a ti na tastaturi. A nema veceg patriotizma od placanja poreza.

Ja da sam administrator, vama iz dijaspore bih zabranio pisanje na forumu o izborima. Otvorio bih temu o izborima u Skandinaviji, Beneluksu, Americi, pa tamo pisite. Sta mi moramo citati ova tvoja sranja?

Je li tebi uvrnuto da od 1 500 000 Bosnjaka u BiH najvise komentara o Mostaru pise lik iz Svedske? Pa covjece, o tome niko ziv ne govori. Nas na poslu ima 10, niko o Mostaru ni rijec nije rekao.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48705 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 13:04
kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:01

Znači kada svi vide dogovor između Bakira i Čovića, kada se objavi dokument i kada se ovi slikaju i daju izjave, taj dogovor za tebe ne postoji.
Ali ti tvrdiš da postoji neki tajni dogovor Irme Baralije sa Čovićem i Dodikom, koji niko živ nikada vidio nije.
Bože dragi...
Tebi je poznato da je zemlja okrugla i da ljudi-gušteri ne postoje, ili?
Zasto NS nije prihvatio zajednicki program prije izbora?

Zasto NS nije prihvatio da udje u vlast nakon izbora?

Kakav je cilj imala NS nakon ovih izbora? Osigurati mjesto gradonacelinka za HDZ


PS: Nemamo snimke sastanka u Karadjordjenu, ali smo kasnije mogli izrazunati 2+2 i doci do odredjenih zakljucaka.
NS radi u korsit HDZ-a i Dodika
Hajde kada već insistiraš na sopstvenoj... Da te priupitam nešto.
Ti maloprije pišeš da si za jedinstveni Mostar svih građana.

Jesi li i za direktni izbor gradonačelnika - kao i u svim drugim lokalnim jedinicama BiH?
Jesi li i za standardni način glasanja u gradskom vijeću, kako je to svuda normalno - natpolovičnom većinom?
User avatar
Point.
Posts: 33506
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#48706 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Point. »

Kikibombona wrote: 19/02/2021 12:46

Al' zato lik iz Svedske o Mostaru pise dan i noć. :lol: jebem ti boze majku :(
Nevezano za tu vašu prepirku i ne ulazim u nju, samo primjetim da ti, lik iz BiH o Kurdima i Kurdistanu isto pišeš dan i noć. Ako ćemo tom logikom, više on ima dodirnih tačaka sa BiH i Mostarom pa taman sa Marsa pisao nego ti sa Kurdima. :)

A sad nastavite :mrgreen:
izvrsni direktor
Posts: 14756
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#48707 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by izvrsni direktor »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 12:46
Vas ne zanima nista sto je van Sarajeva!
Opet se ti obracas bakiru i sda-ovcima na ovoj temi :-) :-)
"Općina centar je važnija d desetak nekih drugih općina", rekao je Izetbegović
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48708 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Posto ste svjesni da je istina ovo sto pisem, vama samo preostaje da pisete o geografiji, dijaspori, respiratorima, Seki....
Ja znam da ce vas par ovdje sto pise glasati za NS, bilo sta da ovi urade. Vi imate svoje razloge, ili ste placeni, ili kao KIKI to radi iz svojih ralzoga....

Medjutim ja samo zelim da normalan narod spozna sta je Nasa stranka i da radi protiv interesa drzave i da ce nas sve prodati prvom prilikom.

A vi sad nastavite o mojoj familiji, porjeklu, svjetlima grada, Svedskoj.....

Zlaja placa vise poreza u BiH vise nego vecina vas najvjerovatnije, i vjerujem da radim vise za dobrobit BiH vise nego i jedan od vas.....Ne znam, ali pretpostavljam.

Nemam licnih interesa i pisem sta vidim i sto mislim.
Novak20
Posts: 15247
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48709 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Novak20 »

Nakon ove harange, najozbiljnije razmišljam da se priključim NS i probam ući na kakvu listu za 2022. Može i ona kantonalna. :D
izvrsni direktor
Posts: 14756
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#48710 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by izvrsni direktor »

Point. wrote: 19/02/2021 13:15
Kikibombona wrote: 19/02/2021 12:46

Al' zato lik iz Svedske o Mostaru pise dan i noć. :lol: jebem ti boze majku :(
Nevezano za tu vašu prepirku i ne ulazim u nju, samo primjetim da ti, lik iz BiH o Kurdima i Kurdistanu isto pišeš dan i noć. Ako ćemo tom logikom, više on ima dodirnih tačaka sa BiH i Mostarom pa taman sa Marsa pisao nego ti sa Kurdima. :)

A sad nastavite :mrgreen:
Glupo poredjenje.
Nije otisao na neki kurdski forum da ih ubjedjuje kako je za njih najbolja opcija neka KSDA a koja ih je sve tamo osiromasila i pokrala i uz tp jos saradjuje citavo vrijeme sa onim koji kurdistan ne priznaju..

I
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48711 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:12
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 13:04
kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:01

Znači kada svi vide dogovor između Bakira i Čovića, kada se objavi dokument i kada se ovi slikaju i daju izjave, taj dogovor za tebe ne postoji.
Ali ti tvrdiš da postoji neki tajni dogovor Irme Baralije sa Čovićem i Dodikom, koji niko živ nikada vidio nije.
Bože dragi...
Tebi je poznato da je zemlja okrugla i da ljudi-gušteri ne postoje, ili?
Zasto NS nije prihvatio zajednicki program prije izbora?

Zasto NS nije prihvatio da udje u vlast nakon izbora?

Kakav je cilj imala NS nakon ovih izbora? Osigurati mjesto gradonacelinka za HDZ


PS: Nemamo snimke sastanka u Karadjordjenu, ali smo kasnije mogli izrazunati 2+2 i doci do odredjenih zakljucaka.
NS radi u korsit HDZ-a i Dodika
Hajde kada već insistiraš na sopstvenoj... Da te priupitam nešto.
Ti maloprije pišeš da si za jedinstveni Mostar svih građana.

Jesi li i za direktni izbor gradonačelnika - kao i u svim drugim lokalnim jedinicama BiH?
Jesi li i za standardni način glasanja u gradskom vijeću, kako je to svuda normalno - natpolovičnom većinom?
Jesam, ako to znaci da cemo imati takav sistem u cijeloj BiH!

Odmah potpisujem. Jedan covjek, jedan glas na nivou BiH, pa i na nivou gradova!

Znaci, isti sistem glasanja tamo gdje su vecina Hrvati, kao i gdje su vecina Bosnjaci
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48712 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

izvrsni direktor wrote: 19/02/2021 13:20
Point. wrote: 19/02/2021 13:15
Kikibombona wrote: 19/02/2021 12:46

Al' zato lik iz Svedske o Mostaru pise dan i noć. :lol: jebem ti boze majku :(
Nevezano za tu vašu prepirku i ne ulazim u nju, samo primjetim da ti, lik iz BiH o Kurdima i Kurdistanu isto pišeš dan i noć. Ako ćemo tom logikom, više on ima dodirnih tačaka sa BiH i Mostarom pa taman sa Marsa pisao nego ti sa Kurdima. :)

A sad nastavite :mrgreen:
Glupo poredjenje.
Nije otisao na neki kurdski forum da ih ubjedjuje kako je za njih najbolja opcija neka KSDA a koja ih je sve tamo osiromasila i pokrala i uz tp jos saradjuje citavo vrijeme sa onim koji kurdistan ne priznaju..

I
Ko kaze da nije?

Pa ovaj je spreman na sve kad pricamo o Kurdima.....Nadam se da nece napraviti neko sranje....
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48713 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 13:20
kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:12
Hajde kada već insistiraš na sopstvenoj... Da te priupitam nešto.
Ti maloprije pišeš da si za jedinstveni Mostar svih građana.

Jesi li i za direktni izbor gradonačelnika - kao i u svim drugim lokalnim jedinicama BiH?
Jesi li i za standardni način glasanja u gradskom vijeću, kako je to svuda normalno - natpolovičnom većinom?
Jesam, ako to znaci da cemo imati takav sistem u cijeloj BiH!

Odmah potpisujem. Jedan covjek, jedan glas na nivou BiH, pa i na nivou gradova!

Znaci, isti sistem glasanja tamo gdje su vecina Hrvati, kao i gdje su vecina Bosnjaci
Pa hebote, pa ti si izdajica kao i Irma.
Ti si protiv statuta koji su za Mostar dogovorili SDA i HDZ, a koji podržava DF.
Da nemaš možda neki tajni dogovor sa Dodikom i Čovićem?
User avatar
doox
Posts: 916
Joined: 30/04/2010 08:35

#48714 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by doox »

Ima li na ovoj temi pet ljudi iz Mostara? Summjam, ali zato vi svi najbolje znate šta bi i kako bi trebalo u Mostaru da se situacija rješava. Popustite sa glupostima, pogotovo onaj naporni kurdoljubac, koji je postao karikatura i klaun na temama na kojima uporno pise, a nesretnik je katolik iz srednje Bosne, vise puta dokazao svoju netrpeljivost prema vjernicima islamske vjeroispovijesti, a sve to pod plastom kosmopolitizma i tolerancije...
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48715 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 13:18 Posto ste svjesni da je istina ovo sto pisem, vama samo preostaje da pisete o geografiji, dijaspori, respiratorima, Seki....
Ja znam da ce vas par ovdje sto pise glasati za NS, bilo sta da ovi urade. Vi imate svoje razloge, ili ste placeni, ili kao KIKI to radi iz svojih ralzoga....

Medjutim ja samo zelim da normalan narod spozna sta je Nasa stranka i da radi protiv interesa drzave i da ce nas sve prodati prvom prilikom.

A vi sad nastavite o mojoj familiji, porjeklu, svjetlima grada, Svedskoj.....

Zlaja placa vise poreza u BiH vise nego vecina vas najvjerovatnije, i vjerujem da radim vise za dobrobit BiH vise nego i jedan od vas.....Ne znam, ali pretpostavljam.

Nemam licnih interesa i pisem sta vidim i sto mislim.
Otomansko carstvo je propalo zbog korupcije a SSSR zbog ekonomije. I oni su se do zadnjeg dana kleli u ideologiju.

SDA je imala toliko sansi da stvori jace drustvo tamo gdje su suvereno vladali al im se nije dalo. Ovu zemlju strane sile drze na okupu i sutra da se povuku zemlja bi se raspala. SDA nas je dovela do toga da kad bi se to desilo mi bi imali nikakav odgovor na to. Ekonomski, sigurnosni, diplomatski, demografski.

Je li ovo patriotizam?
kakabanja213
Posts: 3833
Joined: 10/12/2012 22:16

#48716 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kakabanja213 »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 12:56
Kikibombona wrote: 19/02/2021 12:46 I jos nesto, kunem se mrtvim i zivim, u komunikaciji sa ljudima, na poslu, u mahali, medju prijateljima itd.. niko ziv slova nije rekao o Mostaru. Ama niko. Uopste nije tema. Pricamo o nesretnim rudarima, o tome sto nemamo grijanje na -10 itd.

Al' zato lik iz Svedske o Mostaru pise dan i noć. :lol: jebem ti boze majku :(
Ja ovakve ljude razumijem sto glasaju za NS.

Znam lika sa drugih tema ovog foruma, i neka me neko ispravi ako grijesim, ali radi se o veliko islamofobu.

Njega ne zanima sta se desava u Mostaru. Njemu se politka svodi na licni inreres, i ako mu Nasa stranka obezbjedi posao ili poziciju, mogu u Mostaru uraditi sta god hoce, oni ce imati njegovu podrsku. Sve dok rade za njegov licni interes.

Ovaj covjek nema taj nacionalni osjecaj i solidarnost sa sunarodnjacima iz Mostara, Prijedora ili Srebrenika. Mugu ih sutra Dodik i Covic sve pobiti, sve dok ne dirnu Zencu ili njega licno, njemu se nece dici kosa na glavi.

Hvala bogu, pa vecina nasih ljudi nije ovakva. Ako nsreca zadesi narod u Cazinu, ja ga gledam kao svoj problem, i osjecam duznost da pomognem ako mogu. Ubjedjen sam da ovako razmislja vecina naseg naroda.

To je ono sto cini jednu grupu ljudi narodom, a teritoriju drzavom.

Ova ideologija koju zastupa doticni gospodin i Nasa stranka ne smije postati dominantna u BiH i mozra biti odbacena!!!
Pa "mostarac" sto mi ne pomoze 93-95, vec sad 2021 otvaras oci narodu po forumu.
zippoo87
Posts: 19661
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48717 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 12:56
Kikibombona wrote: 19/02/2021 12:46 I jos nesto, kunem se mrtvim i zivim, u komunikaciji sa ljudima, na poslu, u mahali, medju prijateljima itd.. niko ziv slova nije rekao o Mostaru. Ama niko. Uopste nije tema. Pricamo o nesretnim rudarima, o tome sto nemamo grijanje na -10 itd.

Al' zato lik iz Svedske o Mostaru pise dan i noć. :lol: jebem ti boze majku :(
Ja ovakve ljude razumijem sto glasaju za NS.

Znam lika sa drugih tema ovog foruma, i neka me neko ispravi ako grijesim, ali radi se o veliko islamofobu.

Njega ne zanima sta se desava u Mostaru. Njemu se politka svodi na licni inreres, i ako mu Nasa stranka obezbjedi posao ili poziciju, mogu u Mostaru uraditi sta god hoce, oni ce imati njegovu podrsku. Sve dok rade za njegov licni interes.

Ovaj covjek nema taj nacionalni osjecaj i solidarnost sa sunarodnjacima iz Mostara, Prijedora ili Srebrenika. Mugu ih sutra Dodik i Covic sve pobiti, sve dok ne dirnu Zencu ili njega licno, njemu se nece dici kosa na glavi.

Hvala bogu, pa vecina nasih ljudi nije ovakva. Ako nsreca zadesi narod u Cazinu, ja ga gledam kao svoj problem, i osjecam duznost da pomognem ako mogu. Ubjedjen sam da ovako razmislja vecina naseg naroda.

To je ono sto cini jednu grupu ljudi narodom, a teritoriju drzavom.

Ova ideologija koju zastupa doticni gospodin i Nasa stranka ne smije postati dominantna u BiH i mozra biti odbacena!!!
O dobri i posteni covjece...pa daj konkretno pomozi nekome.
Evo ti prijedlog.
Nadji na nekom portalu neku porodicu iz Mostara koja nema nista i mole za pomoc...pa nadji firmu iz Mostara da toj porodici napravi kucu,nadje zaposlenje,osigura stipendiju djeci u skoli ...uplati novac i pomozi konkretno.
Ovo je pomoc,moj dijasporac a ne ovo tvoje naprdjivanje.

A upravo sto je SDA i ostali njihovi partneri ojadili drzavu i narode,sto su nas sveli na najjgoru bijedu...ovakvi ljudi nisu socijalno zbrinuti,nemaju zdravstveno,nemaju nista.
A ti iz drzave gdje i kada sjedis u kuci i naprdjujes,dobijas socijalnu pomoc...dosao ovdje nama pricati kako je nama i ko je kriv,sto su pokradene milijarde i sto je sve unisteno.
Sada cu ti napisati nesto sto nisam nikada nikome na forumu,jer niko nikada nije bio ovakva fukara kao ti...pa cak ni ovi botovi.
MRS sa ove teme ,sa foruma i iz nasih virtuelnih zivota...idi zabavi se drzavom u kojoj zivis,uzivaj,bavi se ribolovom ili gledaj tv 24 sata...samo nemoj nama ovdje govoriti sta da radimo,fukaro.
Najgadniji su ovi sto su se docepali beneficija i onda naprdjuju drugim.
Ako ti je toliko stalo do BiH,vrati se ovdje,zaposli i pocni raditi za 600 KM (sa toplim) i doprinosi nasem PDVu i bori se protiv izdajica iz NSa ali na terenu a ne iz vruce svedske sobe.Kako me iznervira lik sa ovim naprdjivanjem
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48718 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Evenine wrote: 19/02/2021 13:31
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 13:18 Posto ste svjesni da je istina ovo sto pisem, vama samo preostaje da pisete o geografiji, dijaspori, respiratorima, Seki....
Ja znam da ce vas par ovdje sto pise glasati za NS, bilo sta da ovi urade. Vi imate svoje razloge, ili ste placeni, ili kao KIKI to radi iz svojih ralzoga....

Medjutim ja samo zelim da normalan narod spozna sta je Nasa stranka i da radi protiv interesa drzave i da ce nas sve prodati prvom prilikom.

A vi sad nastavite o mojoj familiji, porjeklu, svjetlima grada, Svedskoj.....

Zlaja placa vise poreza u BiH vise nego vecina vas najvjerovatnije, i vjerujem da radim vise za dobrobit BiH vise nego i jedan od vas.....Ne znam, ali pretpostavljam.

Nemam licnih interesa i pisem sta vidim i sto mislim.
Otomansko carstvo je propalo zbog korupcije a SSSR zbog ekonomije. I oni su se do zadnjeg dana kleli u ideologiju.

SDA je imala toliko sansi da stvori jace drustvo tamo gdje su suvereno vladali al im se nije dalo. Ovu zemlju strane sile drze na okupu i sutra da se povuku zemlja bi se raspala. SDA nas je dovela do toga da kad bi se to desilo mi bi imali nikakav odgovor na to. Ekonomski, sigurnosni, diplomatski, demografski.

Je li ovo patriotizam?
Ja i? :D

Haj popusti sa SDA.

Pricamo o to Nasoj stranci, da li su oni alternativa...... NISU
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48719 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Vidi placenika NASE stranke sto su se okupili.

Narod necete prevariti !

Za vasu politiku glasove trazite na Palama i u Grudama :bih:
Evenine
Posts: 788
Joined: 30/12/2020 13:22

#48720 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Evenine »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 12:56
Kikibombona wrote: 19/02/2021 12:46 I jos nesto, kunem se mrtvim i zivim, u komunikaciji sa ljudima, na poslu, u mahali, medju prijateljima itd.. niko ziv slova nije rekao o Mostaru. Ama niko. Uopste nije tema. Pricamo o nesretnim rudarima, o tome sto nemamo grijanje na -10 itd.

Al' zato lik iz Svedske o Mostaru pise dan i noć. :lol: jebem ti boze majku :(
Ja ovakve ljude razumijem sto glasaju za NS.

Znam lika sa drugih tema ovog foruma, i neka me neko ispravi ako grijesim, ali radi se o veliko islamofobu.

Njega ne zanima sta se desava u Mostaru. Njemu se politka svodi na licni inreres, i ako mu Nasa stranka obezbjedi posao ili poziciju, mogu u Mostaru uraditi sta god hoce, oni ce imati njegovu podrsku. Sve dok rade za njegov licni interes.

Ovaj covjek nema taj nacionalni osjecaj i solidarnost sa sunarodnjacima iz Mostara, Prijedora ili Srebrenika. Mugu ih sutra Dodik i Covic sve pobiti, sve dok ne dirnu Zencu ili njega licno, njemu se nece dici kosa na glavi.

Hvala bogu, pa vecina nasih ljudi nije ovakva. Ako nsreca zadesi narod u Cazinu, ja ga gledam kao svoj problem, i osjecam duznost da pomognem ako mogu. Ubjedjen sam da ovako razmislja vecina naseg naroda.

To je ono sto cini jednu grupu ljudi narodom, a teritoriju drzavom.

Ova ideologija koju zastupa doticni gospodin i Nasa stranka ne smije postati dominantna u BiH i mozra biti odbacena!!!
U BiH zive jos dva naroda. Ako zelis bosnjacku drzavu ili entitet reci to.

Ovo mi mirise na ono Harisovo 100% BiH. Lijepa parola bez ikakvog pokrica. Masta moze svasta.
kakabanja213
Posts: 3833
Joined: 10/12/2012 22:16

#48721 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kakabanja213 »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 13:37 Vidi placenika NASE stranke sto su se okupili.

Narod necete prevariti !

Za vasu politiku glasove trazite na Palama i u Grudama :bih:
Sta ima "mostarac" u Upsali. Ima li snijega. Ciste li Svedjani? Ima li rupa po cestama? Kali li se celik? Ima li dilatacija na mostovima? Kako rade kolektori u Sveda?
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48722 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:24
zlajaBHF wrote: 19/02/2021 13:20
kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:12
Hajde kada već insistiraš na sopstvenoj... Da te priupitam nešto.
Ti maloprije pišeš da si za jedinstveni Mostar svih građana.

Jesi li i za direktni izbor gradonačelnika - kao i u svim drugim lokalnim jedinicama BiH?
Jesi li i za standardni način glasanja u gradskom vijeću, kako je to svuda normalno - natpolovičnom većinom?
Jesam, ako to znaci da cemo imati takav sistem u cijeloj BiH!

Odmah potpisujem. Jedan covjek, jedan glas na nivou BiH, pa i na nivou gradova!

Znaci, isti sistem glasanja tamo gdje su vecina Hrvati, kao i gdje su vecina Bosnjaci
Pa hebote, pa ti si izdajica kao i Irma.
Ti si protiv statuta koji su za Mostar dogovorili SDA i HDZ, a koji podržava DF.
Da nemaš možda neki tajni dogovor sa Dodikom i Čovićem?
Halo "izdajica", ne odgovaraš.
Ne podržavaš dakle ni ti dogovor SDA i HDZ o statutu Mostara - pola "'vamo", pola "tamo"?
User avatar
Bancho
Posts: 652
Joined: 01/11/2011 11:45

#48723 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bancho »

Vidite da vas zlaja trola. Čovjek je u Švedskoj gdje je zaštićen ko polarni medvjed i boli njega i za Bosnu i za Mostar. Očito ima viška vremena koje troši na forumu umjesto da uživa u šveđankama. Samo ga zanemarite i ponovo će se vratiti problemima u Libiji.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17547
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#48724 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

zlajaBHF wrote: 19/02/2021 12:29 Znaci, da sumiramo.

Pedja Kojovic je naredio Irmi Baraliji da ne glasa za kandidata probosnaskih snaga, kako bi HDZ dobio mjesto gradonacelnika u Mostaru.

To se zove izdaja i to ce nazalost kostati lijevi blok u Mostaru ne samo sljedece izbore, nego sigurno i na duge staze.

Medjutim, steta je napravljena. Naredne 4 godine imamo HDZ gradonaclnika, i HDZ ce nastaviti sa politikom koja od Mostara zeli napraviti stolni grad.

Nadam se da ce probosanske snage uspjeti se oduprijeti toj politici kako bi Mostar ostao ono sto jeste, grad svih naroda.

Nadam se da su glasaci uvidjeli nakon ove izdaje, o kakvoj se stranci radi i da Nasa stranka, nije nista drugo nego alat u ruci Covica i Dodika. Ovaj performans u Mostaru je primjer i samo pocetak sta slijedi ako budu imali vlast.

Siguran sam kako si jako zabrinut i za lijevi blok i za njihove izglede na izborima. Garant ne spavaš od brige
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48725 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

kluz franjo wrote: 19/02/2021 13:42
Halo "izdajica", ne odgovaraš.
Ne podržavaš dakle ni ti dogovor SDA i HDZ o statutu Mostara - pola "'vamo", pola "tamo"?
Vi ste stranka bez ikakvog sadrzaja. Prazna skoljka, koja se hrani nesposobnosti SDA u Sarajevu.

Mozete mozda sa tom pricom prodavati maglu nekome jedno vrijeme, ali meni ne mozete ni sekunde.

Sve vam se svodi na tu SDA. Nisi napisao ni jedan psot bez da si njih spomenuo.

Ja nikad nisam tvrdio da sam podrzavao SDA ili njihove dogovore.


Ja samo tvrdim da je NASA stranka izdala Mostar i da bi nas sve sutra prodali ako im se stvori prilika!
Locked