Sugurno ne davanjem glasa za njihovu apsolutnu vecinu, kao ti tvoji sto su.
A pogotovo ne emotivnim povicima u sred UZP sabora : "biti cemo partneri!"
A sigurnl nije plan izaci na kraj sa dodikom davajuci izjave kao tvoj vozac: "ne planiramo pricati o formiranju vlast s alternativom iz RS, cekat cu dodika"
A pogotovo nije plan izaci u kraj sa dodikom formiraju u srebrenici koaliciju sa njim, ponovo!
A kad spominjes Nato, je li mislis na onaj resugovani sto ga posla konsic, ili mislis na ovaj nato:
Srpske.
Sigurno da ostalim nije ovaka taktika."U ovoj zemlji niko nikom više ništa neće nametati. Kada su u pitanju Srbi i Republika Srpska, ako neće u NATO - neće se ići u NATO", rekao je Izetbegović
Samo se ti drzi svoje sda taktike
