Narod i Pravda (Konakovic)
- RunnerX
- Posts: 3392
- Joined: 13/03/2014 17:38
- Contact:
#11276 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
NiP polako ali sigurno uzima ono najkvalitetnije iz SDA i slabi ih na svim frontovima, a pri tome veoma dobro pazi da su to ljudi koji nemaju mrlju u karijeri i koji nisu omraženi u narodu.
Dolazak Čampare u NiP je veoma ozbiljna stvar za bh politiku, i ponovo su pokazali da znaju šta hoće, Čampara je pokupio simpatije glasača i sa sobom donosi brdo glasova. Dino odlično balansira, a Mostar je najbolji dokaz koliko je taktički dobar.
SDA mora napraviti veliki zaokret ukoliko misle izbjeći katastrofu 2022. godine.
Dolazak Čampare u NiP je veoma ozbiljna stvar za bh politiku, i ponovo su pokazali da znaju šta hoće, Čampara je pokupio simpatije glasača i sa sobom donosi brdo glasova. Dino odlično balansira, a Mostar je najbolji dokaz koliko je taktički dobar.
SDA mora napraviti veliki zaokret ukoliko misle izbjeći katastrofu 2022. godine.
-
suspect_zero
- Posts: 28002
- Joined: 11/10/2008 21:45
#11277 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Neka ne prave nikakve velike zaokrete.....samo neka potonu 2022 
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#11278 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Polako...za sada je to sukob koncepatajefff wrote: ↑17/02/2021 13:15Nisam fasciniran. Tempirali su dobro, nakon svih sranja koje su napravili da malo speru govna, kofooolBlack swan wrote: ↑17/02/2021 12:35 https://avaz.ba/vijesti/bih/631481/camp ... -jos-ljudi
Ovo se cekalo
Tooo campara povlaci jos ljudi
Ako postanu isti...imaju izbori
Nadam se da ce promijeniti plocu prema snsd i hdz
Tu prvenstveno mislim da nema kaki piski
3 vodje 3 najjace partije nek se dogovaraju
Sto dogovore nek sprovedu
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11279 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
IZDAJA MOSTARA! Da li je ijedan Bošnjak ikada doživio ovoliku osudu naroda?
U potrebi da skrene pažnju sa izdaje Mostara, gdje su njegove koalicione kolegice iz Naše stranke izabrale HDZ-ovog gradonačelnika, Elmedin Konaković je objavio negativnosti u kojima je, navodno, BiH poznata i prva. Iako je ovo objavio na svom Facebook nalogu, količina, udio i sadržaj komentara skoro pa neumitno pokazuju da je Konaković doživio strahovit pad u očima javnosti. Izuzetno je teško prognozirati da će se, u političom smislu Konaković moći ikada oporaviti. Iako je obrisao oko 500 komentara, i kroz ostatak vidljivih, jasno se prepoznaje odnos građana prema lideru Naroda i pravde. Oni ga ponajviše kritikuju zbog 15-ogodišnjeg budžetskog staža, zbog isprazne retorike i izdaje Mostara. Pročitajte dio komentara koje smo izdvojili (neki od njih imaju po 500 pozitivnih reakcija):
MUAMER HASAGIĆ: Pobjeda kandidata HDZ u Mostaru zahvaljujući tvojim koalicionim drugovima je nešto što građani ove zemlje neće sigurno olahko zaboraviti, a pogotovo halaliti bez obzira koliko ti skretao sa ove jako bitne teme.
MIRNES VEJZOVIĆ: Prvi ste po izdaji Mostara, #četvorka. Dolazite po općine i gradove?
AHMET ZEHIĆ: Nisam vidio nikoga što zna više lagati od tebe a opet u svemu si učestvovao.
DŽEVAD GOLOŠ: I prvi stavljamo ruku u ruku din dušmana, i tako vjeru gubimo.
ADNAN NUKIĆ: Bitno je naglasiti ko je omogućio Našoj stranci, toj izdajničkoj organizaciji koju je napravio KOS, da dobije premijersko mjesto u KS. Ko bi drugi do adžija Dino, a jučer su mu se oni zahvalili principijelno iz temelja, dosljedno i s karakterom. Do kada će ovakvi diletanti uzimati bošnjačke glasove? Okanite se ovakvih avanturista, dragi Bošnjaci.
ROLAND FANTON: Konakoviću, sudeći po komentarima mislim da te raja provalila. Mislim da ćeš na izborima 2022. godine doživjeti zasluženi krah, tek ste postali na političkoj sceni kao stranka i već ste pokazali koliko ste sposobni da rasturite Bošnjački narod, koliki si narcis i spinator pokazuju tvoja gostovanja na emisijama, ubijaš se od bajnih priča, a djela nula bodova, narod vam je ukazao povjerenje kratak period i vi ste zakazali na startu, zamislimo onda kako bi izgledalo da nas vodiš 10-15 godina!
SUAD SMAILHODŽIĆ: Radi nešto legendo, vucaš se po parlamentima, skupštinama i vladama 20 godina i sam si žestoko doprinio i doprinosiš tome. Po kome pljuješ? Ili je to jedino što znaš raditi?
EDIN HAMZIĆ: Prvi si po šupljoj priči, parazite državni.
FATIMA ČIŠIĆ: Prvi smo po davanju povjerenja nekom samo zato što je “hadžija” čak i onda kad nam taj hadžija šuruje sa din dušmanima. Eto sad slobodno obriši komentar, jer bolje i ne znaš. Facebook političar za narod bajagi, a ustvari si parazit koji uništava sve polahko ali sigurno.
SANEL HODZIĆ: Dino, izdao si skupa sa (NS) sve Mostarce. Sramota!
ALMIS SULEJMANOVIĆ: Ti kao da živiš u Kambodži pa nemaš nikakvog uticaja i nisi nikad bio vlast, nisu ovi problemi od juče.
AMIR KRPIĆ: Prvi po rokovima završavanja studija, posebno DIF-a. Prvi po broju neeksperata u ekspertnim vladama.
SEJO DŽENITA KADIĆ: Pa ti imaš ekspertnu vladu. Riješit ćete vi to. Šta se imamo sekirati.
NESIB SARIĆ: Prvi smo po izdaji vlastitog naroda i petokolonašima.
FARUK ARSLANAGIĆ: Prvi smo po izdaji svog narod. Srebrenica, Kladuša, Novi Travnik, Mostar. Sve “patriote” iz Četvorke.
SULEJMAN SUTKO MUJEZIN: Šta si uradio za 20 godina u politici da popraviš nešto, osim razjedinjavanja i podjele Bošnjaka za tvoj fotelju?
ALIJA NAMETAK: Prvi smo u svijetu koji prepuštaju poziciju gradonačelnika politici koja je osuđena za udruženi zločinački poduhvat. (tzv. HB blok).
- RunnerX
- Posts: 3392
- Joined: 13/03/2014 17:38
- Contact:
#11280 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Uvijek objektivni SDA portali su sad počeli analizirati komentare sa fejsbuka

-
sitni svercer
- Posts: 1040
- Joined: 08/09/2018 14:43
#11281 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
sadik ahmetovic je jedno od zvucnih imena i to je iz prve ruke sto bi rekliBlack swan wrote: ↑17/02/2021 12:35 https://avaz.ba/vijesti/bih/631481/camp ... -jos-ljudi
Ovo se cekalo
Tooo campara povlaci jos ljudi
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
#11282 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Nije valjda Dinokio i pedofile krenuo primat u stranku?
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#11284 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Bravo, Čampara

-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#11285 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
I kakva je sad razlika između SDA i NiP? Ili, kakva će biti za nekoliko mjeseci, za godinu, kada iz SDA u NiP preleti još članova?
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#11287 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Da nastavimo ...
- tvojkomsija
- Posts: 1493
- Joined: 21/04/2014 17:59
#11288 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Sa ovakvim izjavama Konakovic uporno potvrdjuje da je kantonalni političar. Je li on stvarno misli da nekog iz USK ili ZDK boli briga za Sebiju, Čelika, Zahiragica itd? Ne moze se biti drzavnik smarajuci po fb i twitteru.
Svaku noć sanja Bakira čini mi se. NiP će za 2-3 godine doslovno biti SDA drugačijeg imena i boje. Vidjet ćete. Samo što tad više neće biti kvalitetne opozicije.
Svaku noć sanja Bakira čini mi se. NiP će za 2-3 godine doslovno biti SDA drugačijeg imena i boje. Vidjet ćete. Samo što tad više neće biti kvalitetne opozicije.
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#11291 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Dobrodosao
Aljoša Čampara novi je član stranke Narod i pravda
Aljoša Čampara, bivši kadar SDA, novi je član stranke Narod i pravda, potvrdio je ovo za Federalnu televiziju.
Aljoša Čampara novi je član stranke Narod i pravda
Aljoša Čampara, bivši kadar SDA, novi je član stranke Narod i pravda, potvrdio je ovo za Federalnu televiziju.
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
-
Login7777
- Posts: 1722
- Joined: 30/12/2020 11:28
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14
#11299 Re: Narod i Pravda (Konakovic)
Trojica presla danas u NIP.
1.Ministar policije
2.Delegat u parlamentu
3.Zastupnik u kantonalnoj skupstini
Svi se zovu Aljosa Campara.
1.Ministar policije
2.Delegat u parlamentu
3.Zastupnik u kantonalnoj skupstini
Svi se zovu Aljosa Campara.
-
Patton44
- Posts: 2495
- Joined: 26/11/2019 19:14





