Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#11276 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

NiP polako ali sigurno uzima ono najkvalitetnije iz SDA i slabi ih na svim frontovima, a pri tome veoma dobro pazi da su to ljudi koji nemaju mrlju u karijeri i koji nisu omraženi u narodu.

Dolazak Čampare u NiP je veoma ozbiljna stvar za bh politiku, i ponovo su pokazali da znaju šta hoće, Čampara je pokupio simpatije glasača i sa sobom donosi brdo glasova. Dino odlično balansira, a Mostar je najbolji dokaz koliko je taktički dobar.

SDA mora napraviti veliki zaokret ukoliko misle izbjeći katastrofu 2022. godine.
suspect_zero
Posts: 28002
Joined: 11/10/2008 21:45

#11277 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by suspect_zero »

Neka ne prave nikakve velike zaokrete.....samo neka potonu 2022 :bih:
User avatar
Truba
Posts: 93850
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#11278 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

jefff wrote: 17/02/2021 13:15
Black swan wrote: 17/02/2021 12:35 https://avaz.ba/vijesti/bih/631481/camp ... -jos-ljudi

Ovo se cekalo
Tooo campara povlaci jos ljudi
Nisam fasciniran. Tempirali su dobro, nakon svih sranja koje su napravili da malo speru govna, kofoool
Polako...za sada je to sukob koncepata
Ako postanu isti...imaju izbori
Nadam se da ce promijeniti plocu prema snsd i hdz
Tu prvenstveno mislim da nema kaki piski
3 vodje 3 najjace partije nek se dogovaraju
Sto dogovore nek sprovedu
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11279 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

IZDAJA MOSTARA! Da li je ijedan Bošnjak ikada doživio ovoliku osudu naroda?



U potrebi da skrene pažnju sa izdaje Mostara, gdje su njegove koalicione kolegice iz Naše stranke izabrale HDZ-ovog gradonačelnika, Elmedin Konaković je objavio negativnosti u kojima je, navodno, BiH poznata i prva. Iako je ovo objavio na svom Facebook nalogu, količina, udio i sadržaj komentara skoro pa neumitno pokazuju da je Konaković doživio strahovit pad u očima javnosti. Izuzetno je teško prognozirati da će se, u političom smislu Konaković moći ikada oporaviti. Iako je obrisao oko 500 komentara, i kroz ostatak vidljivih, jasno se prepoznaje odnos građana prema lideru Naroda i pravde. Oni ga ponajviše kritikuju zbog 15-ogodišnjeg budžetskog staža, zbog isprazne retorike i izdaje Mostara. Pročitajte dio komentara koje smo izdvojili (neki od njih imaju po 500 pozitivnih reakcija):

MUAMER HASAGIĆ: Pobjeda kandidata HDZ u Mostaru zahvaljujući tvojim koalicionim drugovima je nešto što građani ove zemlje neće sigurno olahko zaboraviti, a pogotovo halaliti bez obzira koliko ti skretao sa ove jako bitne teme.

MIRNES VEJZOVIĆ: Prvi ste po izdaji Mostara, #četvorka. Dolazite po općine i gradove?

AHMET ZEHIĆ: Nisam vidio nikoga što zna više lagati od tebe a opet u svemu si učestvovao.

DŽEVAD GOLOŠ: I prvi stavljamo ruku u ruku din dušmana, i tako vjeru gubimo.

ADNAN NUKIĆ: Bitno je naglasiti ko je omogućio Našoj stranci, toj izdajničkoj organizaciji koju je napravio KOS, da dobije premijersko mjesto u KS. Ko bi drugi do adžija Dino, a jučer su mu se oni zahvalili principijelno iz temelja, dosljedno i s karakterom. Do kada će ovakvi diletanti uzimati bošnjačke glasove? Okanite se ovakvih avanturista, dragi Bošnjaci.

ROLAND FANTON: Konakoviću, sudeći po komentarima mislim da te raja provalila. Mislim da ćeš na izborima 2022. godine doživjeti zasluženi krah, tek ste postali na političkoj sceni kao stranka i već ste pokazali koliko ste sposobni da rasturite Bošnjački narod, koliki si narcis i spinator pokazuju tvoja gostovanja na emisijama, ubijaš se od bajnih priča, a djela nula bodova, narod vam je ukazao povjerenje kratak period i vi ste zakazali na startu, zamislimo onda kako bi izgledalo da nas vodiš 10-15 godina!

SUAD SMAILHODŽIĆ: Radi nešto legendo, vucaš se po parlamentima, skupštinama i vladama 20 godina i sam si žestoko doprinio i doprinosiš tome. Po kome pljuješ? Ili je to jedino što znaš raditi?

EDIN HAMZIĆ: Prvi si po šupljoj priči, parazite državni.

FATIMA ČIŠIĆ: Prvi smo po davanju povjerenja nekom samo zato što je “hadžija” čak i onda kad nam taj hadžija šuruje sa din dušmanima. Eto sad slobodno obriši komentar, jer bolje i ne znaš. Facebook političar za narod bajagi, a ustvari si parazit koji uništava sve polahko ali sigurno.

SANEL HODZIĆ: Dino, izdao si skupa sa (NS) sve Mostarce. Sramota!

ALMIS SULEJMANOVIĆ: Ti kao da živiš u Kambodži pa nemaš nikakvog uticaja i nisi nikad bio vlast, nisu ovi problemi od juče.

AMIR KRPIĆ: Prvi po rokovima završavanja studija, posebno DIF-a. Prvi po broju neeksperata u ekspertnim vladama.

SEJO DŽENITA KADIĆ: Pa ti imaš ekspertnu vladu. Riješit ćete vi to. Šta se imamo sekirati.

NESIB SARIĆ: Prvi smo po izdaji vlastitog naroda i petokolonašima.

FARUK ARSLANAGIĆ: Prvi smo po izdaji svog narod. Srebrenica, Kladuša, Novi Travnik, Mostar. Sve “patriote” iz Četvorke.

SULEJMAN SUTKO MUJEZIN: Šta si uradio za 20 godina u politici da popraviš nešto, osim razjedinjavanja i podjele Bošnjaka za tvoj fotelju?

ALIJA NAMETAK: Prvi smo u svijetu koji prepuštaju poziciju gradonačelnika politici koja je osuđena za udruženi zločinački poduhvat. (tzv. HB blok).
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#11280 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

Uvijek objektivni SDA portali su sad počeli analizirati komentare sa fejsbuka :lol: :run:
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11281 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

Black swan wrote: 17/02/2021 12:35 https://avaz.ba/vijesti/bih/631481/camp ... -jos-ljudi

Ovo se cekalo
Tooo campara povlaci jos ljudi
sadik ahmetovic je jedno od zvucnih imena i to je iz prve ruke sto bi rekli :izet:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11282 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Nije valjda Dinokio i pedofile krenuo primat u stranku?
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11283 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Image
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#11284 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Cherry-Cherry »

Bravo, Čampara :) :)
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#11285 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by high_volume »

I kakva je sad razlika između SDA i NiP? Ili, kakva će biti za nekoliko mjeseci, za godinu, kada iz SDA u NiP preleti još članova?
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11286 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Image
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#11287 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by fosna2014 »

Da nastavimo ...

User avatar
tvojkomsija
Posts: 1493
Joined: 21/04/2014 17:59

#11288 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by tvojkomsija »

Sa ovakvim izjavama Konakovic uporno potvrdjuje da je kantonalni političar. Je li on stvarno misli da nekog iz USK ili ZDK boli briga za Sebiju, Čelika, Zahiragica itd? Ne moze se biti drzavnik smarajuci po fb i twitteru.

Svaku noć sanja Bakira čini mi se. NiP će za 2-3 godine doslovno biti SDA drugačijeg imena i boje. Vidjet ćete. Samo što tad više neće biti kvalitetne opozicije.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11289 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Image


Uhljebio se i kod imućne Dalije.
Pa kroz SDA i budžet.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11290 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

fosna2014 wrote: 17/02/2021 19:12 Da nastavimo ...

:lol: :lol:

Sto nepostavi odgovor twiterasa sa Asimovom slikom.Sad znamo sto ne voli Budnjinog sina,momak bolje :izet: od njega.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#11291 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Dobrodosao :thumbup:


Aljoša Čampara novi je član stranke Narod i pravda

Aljoša Čampara, bivši kadar SDA, novi je član stranke Narod i pravda, potvrdio je ovo za Federalnu televiziju.


Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11292 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Patton44 wrote: 17/02/2021 20:04
fosna2014 wrote: 17/02/2021 19:12 Da nastavimo ...

:lol: :lol:

Sto nepostavi odgovor twiterasa sa Asimovom slikom.Sad znamo sto ne voli Budnjinog sina,momak bolje :izet: od njega.
Image

NiP je bukvalno inat, osvetnicka stranka jednog lika koji je na krstaškom pohodu protiv svojih.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11293 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Image

Ono kad krenemo u pičarenje.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11294 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Login7777 wrote: 17/02/2021 20:39 Image

Ono kad krenemo u pičarenje.
Ti si, jelde, za Sebiju spreman poginuti.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11295 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Styling wrote: 17/02/2021 20:41
Login7777 wrote: 17/02/2021 20:39 Image

Ono kad krenemo u pičarenje.
Ti si, jelde, za Sebiju spreman poginuti.
Lijevo me mudo zaboli za Sebiju.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11296 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Login7777 wrote: 17/02/2021 20:42
Styling wrote: 17/02/2021 20:41
Login7777 wrote: 17/02/2021 20:39 Image

Ono kad krenemo u pičarenje.
Lijevo me mudo zaboli za Sebiju.
Ti si, jelde, za Sebiju spreman poginuti.
Ne bi se reklo. Bas se lozite na Dinine postove. Ocito vas pogadja u slabu tacku.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11297 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Login7777 wrote: 17/02/2021 20:39 Image

Ono kad krenemo u pičarenje.
jel onaj sa njm ona šupcina sa Ilidze?
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11298 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Styling wrote: 17/02/2021 20:43
Login7777 wrote: 17/02/2021 20:42
Styling wrote: 17/02/2021 20:41
Lijevo me mudo zaboli za Sebiju.
Ti si, jelde, za Sebiju spreman poginuti.
Ne bi se reklo. Bas se lozite na Dinine postove. Ocito vas pogadja u slabu tacku.
Pa neće se sendvić sam zaradit.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11299 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Trojica presla danas u NIP.
1.Ministar policije
2.Delegat u parlamentu
3.Zastupnik u kantonalnoj skupstini

Svi se zovu Aljosa Campara.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11300 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Login7777 wrote: 17/02/2021 20:35
Patton44 wrote: 17/02/2021 20:04
fosna2014 wrote: 17/02/2021 19:12 Da nastavimo ...

:lol: :lol:

Sto nepostavi odgovor twiterasa sa Asimovom slikom.Sad znamo sto ne voli Budnjinog sina,momak bolje :izet: od njega.
Image

NiP je bukvalno inat, osvetnicka stranka jednog lika koji je na krstaškom pohodu protiv svojih.
Trebo si fosnu pustit,al eto neka si
Post Reply