Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
A_A_AKCIJA wrote: ↑17/02/2021 12:14
Jaoo, teme, ko u čevabdžinici Željo u najbolja vremena...
Ima mjesta, bujrum ima mjesta
Skupili se serdari i vojvode, pa jedni drugima dodaju loptu i konstatuju nepostojanje alternative za SDA, za koju nisu, ali su svi ostali izdali socijaldemokratiju, multikulturalnost i jednu nam jedinu domovinu..
NiP postaje ozbiljan politicki pokret, uz Camparu i jos par ljudi imaju kadrove da pokriju bilo koji nivo. Campi je vrlo antipatican lik, ali isto tako je strahovito pametan i iskusan, a takvi nam trebaju. Campija ne bi u Mostaru nasukali ko sto su BH Blok.
Industrialyzer wrote: ↑17/02/2021 12:50
NiP postaje ozbiljan politicki pokret, uz Camparu i jos par ljudi imaju kadrove da pokriju bilo koji nivo. Campi je vrlo antipatican lik, ali isto tako je strahovito pametan i iskusan, a takvi nam trebaju. Campija ne bi u Mostaru nasukali ko sto su BH Blok.
mene je vise strah od tih ozbiljnih i postenih politickih pokreta u nastajanju jerbo ce opet sve iznova biti u nestajanju
Čekamo Zvizdića još u NIP, ako Bog da. Do duše rano je za njega još...još tri do 6 mjeseci. Riđobradi će ostati sam sa Asimom i onim Zahir..nešto, sramota me i prezime mu napisati.
Kao što i napisah, vidjećemo gdje će nas priča o NiP-u i Konakoviću odvesti.
Čamparu ne gotivim, nisam ni Konakovića, neću vjerovatno ni još mnogo faca koje se nađu u NiP-u ili su već tu ali ako će isti iz sve snage zapeti na rušenju SDA i pokazati makar malo volje da rade u korist naroda i države onda im halal od mene za svaku funkcionersku platu. Dark side of me zlurado se smješka i očekuje progon i pogrom SDA kadrova, istjerivanje istih iz institucija na svim nivoima, procesuiranje i zatvaranje istih, oduzimanje nelegalno stečene imovine. Naravno da bi se isto ostvarilo stranka se mora omasoviti do te mjere da bude makar "bara-bara" sa SDA koliko već na slijedećim izborima. Hoće li Čamparino pristupanje i eventualno pristupanje još nekih SDA "prebjega" ili nekih drugih lica povući za sobom i određeni broj glasača ostaje da se vidi a pretpostavke su da hoće. Svako slabljenje SDA "baze" je dobrodošlo u ovim momentima, tako ja trenutno gledam na ovo.
Billy The Pljuc wrote: ↑17/02/2021 13:41
Kao što i napisah, vidjećemo gdje će nas priča o NiP-u i Konakoviću odvesti.
Čamparu ne gotivim, nisam ni Konakovića, neću vjerovatno ni još mnogo faca koje se nađu u NiP-u ili su već tu ali ako će isti iz sve snage zapeti na rušenju SDA i pokazati makar malo volje da rade u korist naroda i države onda im halal od mene za svaku funkcionersku platu. Dark side of me zlurado se smješka i očekuje progon i pogrom SDA kadrova, istjerivanje istih iz institucija na svim nivoima, procesuiranje i zatvaranje istih, oduzimanje nelegalno stečene imovine. Naravno da bi se isto ostvarilo stranka se mora omasoviti do te mjere da bude makar "bara-bara" sa SDA koliko već na slijedećim izborima. Hoće li Čamparino pristupanje i eventualno pristupanje još nekih SDA "prebjega" ili nekih drugih lica povući za sobom i određeni broj glasača ostaje da se vidi a pretpostavke su da hoće. Svako slabljenje SDA "baze" je dobrodošlo u ovim momentima, tako ja trenutno gledam na ovo.