Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48076 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Mozete pricati sta hocete, ali NS u Mostaru vise nema sta traziti.

SDP ima cvrste korijene u tom gradu, i imas ljude koji ce glasati za SDP, taman da ih Radovan Karadzic vodi, i zato ce SDP uvijek imati kakve takve rezultate.

NS koji je doveo HDZ-ovog kandidata za gradonacelnika vise nece dobivati glasove mostaraca, to je sigurno.
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#48077 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by aratet »

Point. wrote: 16/02/2021 09:52
agent_zero wrote: 16/02/2021 08:49
Point. wrote: 16/02/2021 08:36 Koliko god loša i naopaka SDA bila, ne može nikako lošija i pogubnija biti od HDZ i Čovića koji su do sada X broj puta dokazali svoje nakaradne vrijednosti. Ovdje se biralo između dva zla i NS je izabrao veće. Veće po državu BiH u koju se toliko kunu.
S ovim se slažem u potpunosti.

Point. wrote: 16/02/2021 08:36 Nadam se nakon ove farse u Mostaru da će otići na smetljište istorije gdje i pripadaju te da će ovu čistu izdaju Mostara glasači znati kazniti. NS je postala stranka izdajnika i sad znamo gdje ih imamo. Aferim Peđa. :bih:
S ovim se apsolutno ne slažem, jedini koji trebaju na smetljište historije kao najveći izdajnici i genocidaši vlastitog naroda su upravo SDA i HDZ.
To stoji, ali i NS je nakon ovoga zaslužio smetljište. Kao neće sa SDA, ok super, ali onda prešutno pukneš glas za HDZ, a znamo šta su i ko su bili, juče, danas i sutra. Iako je loše samo po sebi da se i u 2021 godini izbor suzio na kandidate ta dva zla zvano SDA i HDZ, ovdje je izbor jednostavan. Biraš manje zlo.
SDA nije manje zlo. Nego jednako.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#48078 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cyprus »

BHCluster wrote: 16/02/2021 10:45A to izgleda ovako:
BUŽIM, KLJUČ, DRVAR, BOSANSKO GRAHOVO, GLAMOČ, LIVNO, KUPRES, TOMISLAVGRAD, POSUŠJE, ŠIROKI BRIJEG, GRUDE, LJUBUŠKI, ČITLUK, ČAPLJINA, STOLAC, NEUM, RAVNO, PROZOR - RAMA, JABLANICA, GORNJI VAKUF - USKOPLJE, BUGOJNO, DONJI VAKUF, JAJCE, DOBRETIĆI, NOVI TRAVNIK, KREŠEVO, TRNOVO, FOČA, PALE, BREZA, BUSOVAČA, VAREŠ, OLOVO, ZAVIDOVIĆI, ŽEPČE, USORA, TEŠANJ, BANOVIĆI, KALESIJA, SREBRENIK, DOBOJ - ISTOK, ČELIĆ, SAPNA, TEOČAK. = 0 glasova
Tako je kad se bore autenticni virtualni bojovnici poput tebe. :pisnuo:
Pa osvojili su jedan mandat u zapadnom Mostaru i ispadoše izdajnici... Zamisli tek kakva bi četničko-ustaška stoka, gora od Bobana i Karadžića zajedno, ispali da još počnu osvajat glasove i u boldiranim sredinama :)
Novak20
Posts: 15236
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48079 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Novak20 »

zlajaBHF wrote: 16/02/2021 10:50 Mozete pricati sta hocete, ali NS u Mostaru vise nema sta traziti.

SDP ima cvrste korijene u tom gradu, i imas ljude koji ce glasati za SDP, taman da ih Radovan Karadzic vodi, i zato ce SDP uvijek imati kakve takve rezultate.

NS koji je doveo HDZ-ovog kandidata za gradonacelnika vise nece dobivati glasove mostaraca, to je sigurno.
Nisam siguran. Možda Boška bude prva na listi NS zahvaljujući glasovima iz Zapadne Hercegovine. :lol:
breuer
Posts: 7881
Joined: 06/07/2009 15:44

#48080 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by breuer »

grozno
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48081 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Novak20 wrote: 16/02/2021 10:54
zlajaBHF wrote: 16/02/2021 10:50 Mozete pricati sta hocete, ali NS u Mostaru vise nema sta traziti.

SDP ima cvrste korijene u tom gradu, i imas ljude koji ce glasati za SDP, taman da ih Radovan Karadzic vodi, i zato ce SDP uvijek imati kakve takve rezultate.

NS koji je doveo HDZ-ovog kandidata za gradonacelnika vise nece dobivati glasove mostaraca, to je sigurno.
Nisam siguran. Možda Boška bude prva na listi NS zahvaljujući glasovima iz Zapadne Hercegovine. :lol:
E to je moguce, medjutim u dijelu Mostara gdje su Hrvati vecina, nece dobiti glasove, ma ko da im je prvi na listi.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#48082 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by laik1981 »

zlajaBHF wrote: 16/02/2021 10:50 Mozete pricati sta hocete, ali NS u Mostaru vise nema sta traziti.

SDP ima cvrste korijene u tom gradu, i imas ljude koji ce glasati za SDP, taman da ih Radovan Karadzic vodi, i zato ce SDP uvijek imati kakve takve rezultate.

NS koji je doveo HDZ-ovog kandidata za gradonacelnika vise nece dobivati glasove mostaraca, to je sigurno.
U Mostaru niko osim HDZ-a i SDA nema sta traziti. Po rezultatima im niko nije ni potreban. Ako su Mostarci zadovoljni sa SDA-HDZ vladavinom onda neka uzivaju i dalje..
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48083 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

cyprus wrote: 16/02/2021 10:52
BHCluster wrote: 16/02/2021 10:45A to izgleda ovako:
BUŽIM, KLJUČ, DRVAR, BOSANSKO GRAHOVO, GLAMOČ, LIVNO, KUPRES, TOMISLAVGRAD, POSUŠJE, ŠIROKI BRIJEG, GRUDE, LJUBUŠKI, ČITLUK, ČAPLJINA, STOLAC, NEUM, RAVNO, PROZOR - RAMA, JABLANICA, GORNJI VAKUF - USKOPLJE, BUGOJNO, DONJI VAKUF, JAJCE, DOBRETIĆI, NOVI TRAVNIK, KREŠEVO, TRNOVO, FOČA, PALE, BREZA, BUSOVAČA, VAREŠ, OLOVO, ZAVIDOVIĆI, ŽEPČE, USORA, TEŠANJ, BANOVIĆI, KALESIJA, SREBRENIK, DOBOJ - ISTOK, ČELIĆ, SAPNA, TEOČAK. = 0 glasova
Tako je kad se bore autenticni virtualni bojovnici poput tebe. :pisnuo:
Pa osvojili su jedan mandat u zapadnom Mostaru i ispadoše izdajnici... Zamisli tek kakva bi četničko-ustaška stoka, gora od Bobana i Karadžića zajedno, ispali da još počnu osvajat glasove i u boldiranim sredinama :)
Kad? Ovim tempom ni za 30 godina! Medjutim to pokazuje kolika je suplja ta njihova prica o Bosni i Hercegovini. Na karaju krajeva tko su im koalicioni partneri u Tuzli? :oops: A ovim potezom su samo zbili redove kod Bosnjaka.
Franco Baresi
Posts: 111
Joined: 04/01/2021 14:10

#48084 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Franco Baresi »

laik1981 wrote: 16/02/2021 11:00
zlajaBHF wrote: 16/02/2021 10:50 Mozete pricati sta hocete, ali NS u Mostaru vise nema sta traziti.

SDP ima cvrste korijene u tom gradu, i imas ljude koji ce glasati za SDP, taman da ih Radovan Karadzic vodi, i zato ce SDP uvijek imati kakve takve rezultate.

NS koji je doveo HDZ-ovog kandidata za gradonacelnika vise nece dobivati glasove mostaraca, to je sigurno.
U Mostaru niko osim HDZ-a i SDA nema sta traziti. Po rezultatima im niko nije ni potreban. Ako su Mostarci zadovoljni sa SDA-HDZ vladavinom onda neka uzivaju i dalje..
Po tvom šta je NS tražila u Mostaru..
Naravno osim toga što su omogućili HDZ gradonačelnika.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48085 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

laik1981 wrote: 16/02/2021 11:00
zlajaBHF wrote: 16/02/2021 10:50 Mozete pricati sta hocete, ali NS u Mostaru vise nema sta traziti.

SDP ima cvrste korijene u tom gradu, i imas ljude koji ce glasati za SDP, taman da ih Radovan Karadzic vodi, i zato ce SDP uvijek imati kakve takve rezultate.

NS koji je doveo HDZ-ovog kandidata za gradonacelnika vise nece dobivati glasove mostaraca, to je sigurno.
U Mostaru niko osim HDZ-a i SDA nema sta traziti. Po rezultatima im niko nije ni potreban. Ako su Mostarci zadovoljni sa SDA-HDZ vladavinom onda neka uzivaju i dalje..
SDa nastupa u koalciji sa DF-om i drugim....i zato su dobili ovolike glasove.

U Mostaru postoji probosanska strana i prohrvatska, to je cinjenica.

Jedna je okupljena oko HDZ i nastupa kao jedan blok, dok na probosanskoj strani imas suprotnu situaciju.
SDA je samo dio bloka, ni oni nebi imali ovoliko glasova, da nisu sa DF-om i ostalim.
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#48086 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

Šuplje zelene glave nek sebi utuve u tu praznu ljušturu što nose na vratu i povremeno je izvuku iz bakirovog šupka:

Glasači NS ne žele koaliciju sa SDA i velika VEĆINA njih jučerašnji potez smatra svojom ličnom pobjedom i čvrsto će stati uz NS. Nama je SDA = HDZ. Lopovi i kriminalci koji se kriju iza nacionalizma koji puši njihovo nazadno i primitivno glasačko tijelo, dok sa druge strane pljačkaju te iste glasače i prave od njih budale. A usput najebemo i mi normalni.

A jučerašnja pobjeda bi bila još veća da sdp nije izdao. Ali sreća za Nikšića pa Mostar nema Diznilend.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#48087 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Login7777 »

Image
Od Harisa, preko Fahre do Čovića.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48088 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

tovarish wrote: 16/02/2021 11:20 Šuplje zelene glave nek sebi utuve u tu praznu ljušturu što nose na vratu i povremeno je izvuku iz bakirovog šupka:

Glasači NS ne žele koaliciju sa SDA i velika VEĆINA njih jučerašnji potez smatra svojom ličnom pobjedom i čvrsto će stati uz NS. Nama je SDA = HDZ. Lopovi i kriminalci koji se kriju iza nacionalizma koji puši njihovo nazadno i primitivno glasačko tijelo, dok sa druge strane pljačkaju te iste glasače i prave od njih budale. A usput najebemo i mi normalni.

A jučerašnja pobjeda bi bila još veća da sdp nije izdao. Ali sreća za Nikšića pa Mostar nema Diznilend.
Prestani sa vrijedjanjem ljudi, samo zato sto misle drugacije od tebe.

To sto ti pises vjerujem da vrijedi za jedan dio glasaca NS u Sarajevu

U Mostaru, glasaci NS-a nemislim da istim ocima gledaju HDZ i SDA.

Za ostatak BiH ne znamo, jer tamo NS nema glasaca
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#48089 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

zlajaBHF wrote: 16/02/2021 11:32
tovarish wrote: 16/02/2021 11:20 Šuplje zelene glave nek sebi utuve u tu praznu ljušturu što nose na vratu i povremeno je izvuku iz bakirovog šupka:

Glasači NS ne žele koaliciju sa SDA i velika VEĆINA njih jučerašnji potez smatra svojom ličnom pobjedom i čvrsto će stati uz NS. Nama je SDA = HDZ. Lopovi i kriminalci koji se kriju iza nacionalizma koji puši njihovo nazadno i primitivno glasačko tijelo, dok sa druge strane pljačkaju te iste glasače i prave od njih budale. A usput najebemo i mi normalni.

A jučerašnja pobjeda bi bila još veća da sdp nije izdao. Ali sreća za Nikšića pa Mostar nema Diznilend.
Prestani sa vrijedjanjem ljudi, samo zato sto misle drugacije od tebe.

To sto ti pises vjerujem da vrijedi za jedan dio glasaca NS u Sarajevu

U Mostaru, glasaci NS-a nemislim da istim ocima gledaju HDZ i SDA.

Za ostatak BiH ne znamo, jer tamo NS nema glasaca
Nisam Sarajlija
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#48090 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by N.N. »

tovarish wrote: 16/02/2021 11:20 Šuplje zelene glave nek sebi utuve u tu praznu ljušturu što nose na vratu i povremeno je izvuku iz bakirovog šupka:

Glasači NS ne žele koaliciju sa SDA i velika VEĆINA njih jučerašnji potez smatra svojom ličnom pobjedom i čvrsto će stati uz NS. Nama je SDA = HDZ. Lopovi i kriminalci koji se kriju iza nacionalizma koji puši njihovo nazadno i primitivno glasačko tijelo, dok sa druge strane pljačkaju te iste glasače i prave od njih budale. A usput najebemo i mi normalni.

A jučerašnja pobjeda bi bila još veća da sdp nije izdao. Ali sreća za Nikšića pa Mostar nema Diznilend.
Ma vama ce se sjeme zatrti 2022.
Svakako prirodno izumirete...
Kme kme...ahahhaahhaha
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48091 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

Zar se sva ova priča o izdaji nije mogla izbjeći da su Koalicija za Mo zajedno sa BH blokom i PMP podržala Irmu?
Ako SDA ne podrži kandidata NS onda SDA nije izdajnik.
Međutim, ako NS ne podrži kandidata SDA onda NS jeste izdajnik.
Kako, majku mu?
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#48092 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

N.N. wrote: 16/02/2021 11:41
tovarish wrote: 16/02/2021 11:20 Šuplje zelene glave nek sebi utuve u tu praznu ljušturu što nose na vratu i povremeno je izvuku iz bakirovog šupka:

Glasači NS ne žele koaliciju sa SDA i velika VEĆINA njih jučerašnji potez smatra svojom ličnom pobjedom i čvrsto će stati uz NS. Nama je SDA = HDZ. Lopovi i kriminalci koji se kriju iza nacionalizma koji puši njihovo nazadno i primitivno glasačko tijelo, dok sa druge strane pljačkaju te iste glasače i prave od njih budale. A usput najebemo i mi normalni.

A jučerašnja pobjeda bi bila još veća da sdp nije izdao. Ali sreća za Nikšića pa Mostar nema Diznilend.
Ma vama ce se sjeme zatrti 2022.
Svakako prirodno izumirete...
Kme kme...ahahhaahhaha
Prije će se vama jer volite bakirov šupak, a djeca se tako ne rađaju.
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#48093 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by N.N. »

Hrok hrok, izumiranje :mrgreen:
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#48094 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Sara03 »

pemanapemani wrote: 16/02/2021 10:23 Poturanje građanskog koncepta koji ne postoji ni u mjesnoj zajednici. :-)

Navedeno je suština problema. Očito se većina samo pravi da želi građanski koncept, a svjesno ili nesvjesno ga preziru, jer misle da će tim konceptom nešto izgubiti na etničkom i religijskom polju. Onda HDZ i SNSD gnušanje nad građanskim dođe kao budali šamar i odlično opravdanje.

Takav stav proizvodi onu dobru staru narodnu - idite u Široki Brijeg i BL, pa tamo nametnite građanski koncept. Čim oni prihvate, prihvatamo i mi.
NS ode u zapadni dio Mostara, dobije nešto hrvatskih glasova, a ovdje se digne kuka i motika kako su izdajnici.

E pa gospodo, nije NS kriva što se većina zgraža nad građanskim konceptom, pa ga neće ni u mjesnim zajednicama, ni u općinama, ni u kantonima u kojim su Bošnjaci većina. Ne, prvo neka ga prihvate oni koji podržavaju genocid i UZP, pa ćemo tek onda mi. Naravno, ptice na grani znaju da je sa SNSD i HDZ nemoguće graditi građansku BiH.
U takvoj postavci stvari je onda potrebno omalovažiti i obesmisliti ljude poput Boške i Vojina.

Šta da sutra, nedao Bog, neko pokuša graditi građansku BiH sa Hrvatima i Srbima koji ne podržavaju HDZ i SNSD?

Kako ono bi - ode Senad dođe Srđan..., ali mi smo za građansku državu. Ako nas ne podržite u Mostaru, vi mrzite baklavu. Ma hajte molim vas.
:thumbup:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#48095 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cyprus »

BHCluster wrote: 16/02/2021 11:01
cyprus wrote: 16/02/2021 10:52
BHCluster wrote: 16/02/2021 10:45A to izgleda ovako:

Tako je kad se bore autenticni virtualni bojovnici poput tebe. :pisnuo:
Pa osvojili su jedan mandat u zapadnom Mostaru i ispadoše izdajnici... Zamisli tek kakva bi četničko-ustaška stoka, gora od Bobana i Karadžića zajedno, ispali da još počnu osvajat glasove i u boldiranim sredinama :)
Kad? Ovim tempom ni za 30 godina! Medjutim to pokazuje kolika je suplja ta njihova prica o Bosni i Hercegovini. Na karaju krajeva tko su im koalicioni partneri u Tuzli? :oops: A ovim potezom su samo zbili redove kod Bosnjaka.
Ja sam svjestan da je ovo za šta se ja zalažem teško provodivo u narednih 30 godina, ali vjerujem da bi do kraja stoljeća moglo biti realno... A još sam svjesniji da sa pristupom koji ti i većina ovdje zagovarate, Bosna neće postat normalna država nikad, ni za 30, ni za 300 godina...
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#48096 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by laik1981 »

Gradjanski koncept je jedina sansa za nasu drzavu da nastavi postojati u danasnjim granicama.. Sto prije vecina to shvati to cemo prije krenuti prema nekom boljem vremenu.. Gradjanski koncept nema alternativu..
Franco Baresi
Posts: 111
Joined: 04/01/2021 14:10

#48097 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Franco Baresi »

tovarish wrote: 16/02/2021 11:20 Šuplje zelene glave nek sebi utuve u tu praznu ljušturu što nose na vratu i povremeno je izvuku iz bakirovog šupka:

Glasači NS ne žele koaliciju sa SDA i velika VEĆINA njih jučerašnji potez smatra svojom ličnom pobjedom i čvrsto će stati uz NS. Nama je SDA = HDZ. Lopovi i kriminalci koji se kriju iza nacionalizma koji puši njihovo nazadno i primitivno glasačko tijelo, dok sa druge strane pljačkaju te iste glasače i prave od njih budale. A usput najebemo i mi normalni.

A jučerašnja pobjeda bi bila još veća da sdp nije izdao. Ali sreća za Nikšića pa Mostar nema Diznilend.
Svi oni koji se usude kritikovati NS su izašli iz Bakirovog š... :run:
Upravo ovaj način razmišljanja govori zašto ste stranka lokalnog karaktera.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#48098 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by laik1981 »

cyprus wrote: 16/02/2021 12:01
BHCluster wrote: 16/02/2021 11:01
cyprus wrote: 16/02/2021 10:52

Pa osvojili su jedan mandat u zapadnom Mostaru i ispadoše izdajnici... Zamisli tek kakva bi četničko-ustaška stoka, gora od Bobana i Karadžića zajedno, ispali da još počnu osvajat glasove i u boldiranim sredinama :)
Kad? Ovim tempom ni za 30 godina! Medjutim to pokazuje kolika je suplja ta njihova prica o Bosni i Hercegovini. Na karaju krajeva tko su im koalicioni partneri u Tuzli? :oops: A ovim potezom su samo zbili redove kod Bosnjaka.
Ja sam svjestan da je ovo za šta se ja zalažem teško provodivo u narednih 30 godina, ali vjerujem da bi do kraja stoljeća moglo biti realno... A još sam svjesniji da sa pristupom koji ti i većina ovdje zagovarate, Bosna neće postat normalna država nikad, ni za 30, ni za 300 godina...
BiH ce postati normalna drzava u naredne 3-4 godine, a uhljebima i botovima svih boja ce biti potrebno 20 godina da svare normalnu drzavu.. Zivi bili pa vidjeli..
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#48099 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

Sara03 wrote: 16/02/2021 11:56
pemanapemani wrote: 16/02/2021 10:23 Poturanje građanskog koncepta koji ne postoji ni u mjesnoj zajednici. :-)

Navedeno je suština problema. Očito se većina samo pravi da želi građanski koncept, a svjesno ili nesvjesno ga preziru, jer misle da će tim konceptom nešto izgubiti na etničkom i religijskom polju. Onda HDZ i SNSD gnušanje nad građanskim dođe kao budali šamar i odlično opravdanje.

Takav stav proizvodi onu dobru staru narodnu - idite u Široki Brijeg i BL, pa tamo nametnite građanski koncept. Čim oni prihvate, prihvatamo i mi.
NS ode u zapadni dio Mostara, dobije nešto hrvatskih glasova, a ovdje se digne kuka i motika kako su izdajnici.

E pa gospodo, nije NS kriva što se većina zgraža nad građanskim konceptom, pa ga neće ni u mjesnim zajednicama, ni u općinama, ni u kantonima u kojim su Bošnjaci većina. Ne, prvo neka ga prihvate oni koji podržavaju genocid i UZP, pa ćemo tek onda mi. Naravno, ptice na grani znaju da je sa SNSD i HDZ nemoguće graditi građansku BiH.
U takvoj postavci stvari je onda potrebno omalovažiti i obesmisliti ljude poput Boške i Vojina.

Šta da sutra, nedao Bog, neko pokuša graditi građansku BiH sa Hrvatima i Srbima koji ne podržavaju HDZ i SNSD?

Kako ono bi - ode Senad dođe Srđan..., ali mi smo za građansku državu. Ako nas ne podržite u Mostaru, vi mrzite baklavu. Ma hajte molim vas.
:thumbup:
:zoka: :bih:

Svaka čast. Licemjerje na djelu.

Biće Bosne opet sa Mehom, Matom i Milutinom, a naci govna sa sve tri strane neka crknu od muke. A što se tiče ove mostarske priče i daljih rasprava - over and out.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48100 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

cyprus wrote: 16/02/2021 12:01
BHCluster wrote: 16/02/2021 11:01
cyprus wrote: 16/02/2021 10:52

Pa osvojili su jedan mandat u zapadnom Mostaru i ispadoše izdajnici... Zamisli tek kakva bi četničko-ustaška stoka, gora od Bobana i Karadžića zajedno, ispali da još počnu osvajat glasove i u boldiranim sredinama :)
Kad? Ovim tempom ni za 30 godina! Medjutim to pokazuje kolika je suplja ta njihova prica o Bosni i Hercegovini. Na karaju krajeva tko su im koalicioni partneri u Tuzli? :oops: A ovim potezom su samo zbili redove kod Bosnjaka.
Ja sam svjestan da je ovo za šta se ja zalažem teško provodivo u narednih 30 godina, ali vjerujem da bi do kraja stoljeća moglo biti realno... A još sam svjesniji da sa pristupom koji ti i većina ovdje zagovarate, Bosna neće postat normalna država nikad, ni za 30, ni za 300 godina...
Da budemo realni to za sta se ti zalazes moze samo proci tamo gdje su Bosnjaci vecina.
Locked