Ne bih ja to tako gledao, iako po meni vw nudi manje od opela. Samo da spomenem!
Danas kad kupis ves masinu, racunas vec za dvije godine ode u hendek, frizider, tv, ma sve, kad kupis VW, e to se moze i
popraviti, dobro ima i OPEL ne popravlja se, samo se odrzava.Druge marke necu ni spominjati to se samo kupuje novo. Svrsishodno dok se
ne pokvari, ilitiga je u garanciji.
Salu na stranu, niko ne bi ulagao , gdje mu se ne isplati.
