Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#33701 Re: Pitamo Mehanicare ?
A kakvih to problema moze biti sa filterom zraka ili filterom kabine?
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8006
- Joined: 20/01/2011 11:10
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#33705 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma ja sam se za Suzuki otkako je izasao iz garancije namjerio na Filtron filtere (ulje, zrak, klima) i Total ulje, kantica od 4 litra 5w40 Quartz 9000, sve skupa izadje 60 KM. Majstor za cenera promijeni ulje i filter ulja, ostalo ja. Mali servis 70 KM.
Doduse, odem u Darkom promijeniti filtere plina, trobanak.
"Azijska nakaza" za sada ne trazi nista vise.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#33706 Re: Pitamo Mehanicare ?
ja sam kupio Knecht/Mahle uljni filter zadnji put i karina obicna,nije ga majstor mogao nabit u kuciste filtera
made in Austria,nista vise nije sveto ocigledno...prosli put bosch made in Tunisia nije pravio probleme...
made in Austria,nista vise nije sveto ocigledno...prosli put bosch made in Tunisia nije pravio probleme...
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#33707 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zacepit ce se kinez isto kao i Mann, Bosch i slicno.
Vise sam mislio nekih drugih probpema, tipa da velicina ne pase idealno ili da neki drugi parametar ne odgovara.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33708 Re: Pitamo Mehanicare ?
najbolji i najjeftiniji su oni wix ,oni se nikad ne zaćepe 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#33709 Re: Pitamo Mehanicare ?
a wix bi trebao biti filtron ?? 
i njih je kupio mann+hummel
i njih je kupio mann+hummel
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#33710 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sve je to isto sranje
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
#33712 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kakav je ovo alat ?
Last edited by Rothmans on 01/02/2021 20:22, edited 1 time in total.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33713 Re: Pitamo Mehanicare ?
alat za uzubljivanje
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
#33714 Re: Pitamo Mehanicare ?
Postavio sam ja tu prije 2-3 stranice ali je izgleda slabo skontao.
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
-
Naslovnica
- Posts: 35468
- Joined: 20/03/2013 15:38
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
-
preludezalude
- Posts: 7013
- Joined: 07/03/2012 00:09
#33718 Re: Pitamo Mehanicare ?
Stigle jutros patosnice iz Gracanice. Ponuda je bila od 43, 50 i 70KM. Odaberem ove od 50KM ukupno sa dostavom. Platnene su, izgledaju prilicno dobro, cvrste,izabrao sam tamno sive (taman su mi i originalne takve boje), kozni rub, s donje strane gumirane, oblik prednjih potpuno odgovara originalnim, imaju na pravom mjestu rupu za zakacku, izvezen logo. Zadnje nisam imao originalne pa ove nisam imao s cim uporediti ali imaju i one neku krivinu ali mi na prvi pogled izgledaju velike. ali nisam ih imao kad pokusati uglaviti pa tako da nisam siguran. U globalu, kvalitetom sam zadovoljan. Ocekivao sam da ce biti tanje i slabijeg kvaliteta.preludezalude wrote: ↑28/01/2021 18:47Ja sam narucio pa ti javim kakve su kad mi stignu. Tip mi je poslao sliku prednjih kako izgledaju ali slika nije mjerodavna.Laplace wrote: ↑28/01/2021 12:58Ja nisam, ali sam planirao da probam jer ove koje su došle sa autom nisu baš u cvijetu mladosti. Ionako je to moj bivši kraj. Gračanica, ne patosnice.preludezalude wrote: ↑27/01/2021 12:07
Da li je neko kupovao ove patosnice i kako je zadovoljan. Imaju od 43KM, 50KM i 70KM...ovisno od kvalitete materijala. Sve su platnene.
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#33719 Re: Pitamo Mehanicare ?
na siluxu upravo 2 zadnja ležaja za mazdu 626 '87 tačno 30 KM....
sa troškovima dostave. I kažu azijske nakaze skupe za održavati pihhhhhhhhhh
skuplje bi prošao na otpadu hahah
sa troškovima dostave. I kažu azijske nakaze skupe za održavati pihhhhhhhhhh
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33720 Re: Pitamo Mehanicare ?
sigurno i traju marka po kilometru 
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#33721 Re: Pitamo Mehanicare ?
taman dok dođe mušterija do kaknja

p.s. u pitanju je samo takva trulja, da ne dolazi u obzir išta skuplje
p.s. u pitanju je samo takva trulja, da ne dolazi u obzir išta skuplje
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#33722 Re: Pitamo Mehanicare ?
Samo NTN
Joj akcije,koda neko vozi te truhlovine...
Joj akcije,koda neko vozi te truhlovine...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33723 Re: Pitamo Mehanicare ?
onda samo nakrhaj masti i bice to dobro 
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#33724 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vozi vozii. Od Sokoca preko knezine do Olova prođeš i vidiš da se vozi samo neregistrovano i starije od '92.
Isto je i po prerijama i sumama travnicko-zenickog bazena, ima i spomenika dvojkama kraj ceste. 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#33725 Re: Pitamo Mehanicare ?
626 neces vidjet sigurno 

