Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
konektovan
Posts: 51442
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33476 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Naslovnica wrote: 26/01/2021 16:56 Joj izvini, zaletih se.
Ja u Bingetu u Maglaju kupio nekakve tepihe baš za moj model, ima ušiven i naziv marke automobila, radi neka domaća firma.
Pogledaj u ovom novom ili na Stupu, možda ti se posreći.
Jurin design Kreševo radi tipske platnene patosnice, a ima i oz Gracanice neka firma, koja isto pravi tipske..
User avatar
-daniel-
Posts: 227
Joined: 17/06/2019 20:57

#33477 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by -daniel- »

Gdje kupiti čarape, ali od vune?

Image









:pliska:
avijon
Posts: 1840
Joined: 20/08/2012 22:10

#33478 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by avijon »

-daniel- wrote: 26/01/2021 18:10 Gdje kupiti čarape, ali od vune?

Image









:pliska:
smece
User avatar
drug_profi
Posts: 65422
Joined: 16/07/2012 16:00

#33479 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

Continental wrote: 26/01/2021 16:12 Pozdrav dobri narode. Mene zanima imate li vi patosnice za zimski i ljetni period? Od ljetos trazim one obicne patosnice da stavim ljeti umjesto gumenih, al tanko ovo sto sam vidjao.

Pa eto ako znate gdje ima kakvih tipskih za Audi do 40-50 KM
Na olx nadji auto prostirke. Izbacice ti radnju iz gracanice. 39 maraka sa dostavom. Odlican kvalitet. Vlastita proizvodnja po originalnim mjerama. Bude i naziv modela odstampan. Ja narucio lani i nisam se pokajao.
Edit: mislim da su sad 43 marke.
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#33480 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by shandrprcSA »

drug_profi wrote: 26/01/2021 18:51 Na olx nadji auto prostirke. Izbacice ti radnju iz gracanice. 39 maraka sa dostavom. Odlican kvalitet. Vlastita proizvodnja po originalnim mjerama. Bude i naziv modela odstampan. Ja narucio lani i nisam se pokajao.
Edit: mislim da su sad 43 marke.
Image

jedan jedini
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#33481 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mk ultra »

shandrprcSA wrote: 26/01/2021 19:11
drug_profi wrote: 26/01/2021 18:51 Na olx nadji auto prostirke. Izbacice ti radnju iz gracanice. 39 maraka sa dostavom. Odlican kvalitet. Vlastita proizvodnja po originalnim mjerama. Bude i naziv modela odstampan. Ja narucio lani i nisam se pokajao.
Edit: mislim da su sad 43 marke.
Image

jedan jedini
https://www.olx.ba/patosnice-podmetaci/929/1461
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#33482 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by shandrprcSA »

aaa podmetaci :D :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65422
Joined: 16/07/2012 16:00

#33483 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

shandrprcSA wrote: 26/01/2021 19:15 aaa podmetaci :D :D
https://www.olx.ba/artikal/33333157/pla ... a-dostava/

Evo izvukao sam iz svojih spasenih artikala.
Po mjeri su, sa čepovima gdje treba da budu sve precizno, fino obrađeno bez greske.
User avatar
Continental
Posts: 77
Joined: 19/12/2019 20:37

#33484 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Continental »

drug_profi wrote: 26/01/2021 19:22
shandrprcSA wrote: 26/01/2021 19:15 aaa podmetaci :D :D
https://www.olx.ba/artikal/33333157/pla ... a-dostava/

Evo izvukao sam iz svojih spasenih artikala.
Po mjeri su, sa čepovima gdje treba da budu sve precizno, fino obrađeno bez greske.
Svaka cast, odlicne :thumbup:
Cine se puno bolje od onih kineskih po radnjama kod nas
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#33485 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Industrialyzer »

Koliko kosta i ko radi pregled egr-a, vjerujem da ne bi bilo lose malo ocistiti, bolje sprijeciti nego lijeciti.
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#33486 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Laplace »

mk ultra wrote: 26/01/2021 19:14
shandrprcSA wrote: 26/01/2021 19:11
drug_profi wrote: 26/01/2021 18:51 Na olx nadji auto prostirke. Izbacice ti radnju iz gracanice. 39 maraka sa dostavom. Odlican kvalitet. Vlastita proizvodnja po originalnim mjerama. Bude i naziv modela odstampan. Ja narucio lani i nisam se pokajao.
Edit: mislim da su sad 43 marke.
Image

jedan jedini
https://www.olx.ba/patosnice-podmetaci/929/1461
U polje za pretragu treba napisati "auto podmetači" (bez navodnika), a ne "auto prostirke".
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#33487 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by iceman ze »

Ja sam kod Maje kupio i nisam zadovoljan, a skuplje su
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#33488 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Optimist »

Laplace wrote: 27/01/2021 08:02
U polje za pretragu treba napisati "auto podmetači" (bez navodnika), a ne "auto prostirke".
Covjek je preporucio ovog iz Gracanice kao jednog kvalitetnog prodavca od kojeg je i sam kupio tepihe.
Zato je napisao prostirke, i postavio njegov link.
User avatar
emotivac
Posts: 1612
Joined: 01/03/2013 14:24

#33489 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by emotivac »

Pozzz, da li je moguće da je ovo auto bilo automatik (passat b5.5), pa je zato ovo kao "nalijepljeno" na boardu, ili šta već ? Na oglasu je upitanju manuelni mjenjač 1.9 tdi 96kw..

Image
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#33490 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Optimist »

A sta je nalijepljeno?

Koliko vidim ovo je passat sa slabijim paketom opreme jer nema veci ekran izmedju satova, vec taj mali.
Vjerovatno nema ni board compjuter.
User avatar
emotivac
Posts: 1612
Joined: 01/03/2013 14:24

#33491 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by emotivac »

Optimist wrote: 27/01/2021 08:28 A sta je nalijepljeno?

Koliko vidim ovo je passat sa slabijim paketom opreme jer nema veci ekran izmedju satova, vec taj mali.
Vjerovatno nema ni board compjuter.
Image

To što sam označio.. U tome i jest problem što je high line oprema, kožna sjedišta i tapaciri, grijači sjedišta, dig klima sve sve ima.. Nisam vidio do sad ovakav board.. KOntam da nije bio kao ovaj samo što je to sakriveno ?

Image
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#33492 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by vjeshalica »

Ma ima negdje sigurno da se digne i spusti ta mala loretna 🤣
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#33493 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Laplace »

Optimist wrote: 27/01/2021 08:16
Laplace wrote: 27/01/2021 08:02
U polje za pretragu treba napisati "auto podmetači" (bez navodnika), a ne "auto prostirke".
Covjek je preporucio ovog iz Gracanice kao jednog kvalitetnog prodavca od kojeg je i sam kupio tepihe.
Zato je napisao prostirke, i postavio njegov link.
Da, ali u pretrazi za auto prostirke ne izlaze ti iz Gračanice. Valjda zato što u oglasu piše "auto patosnice". Kasnije je postavio link (tu porukunisam vidio prije nego što sam komentarisao).
User avatar
kabal1337
Posts: 13447
Joined: 11/02/2012 21:08

#33494 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by kabal1337 »

emotivac wrote: 27/01/2021 08:26 Pozzz, da li je moguće da je ovo auto bilo automatik (passat b5.5), pa je zato ovo kao "nalijepljeno" na boardu, ili šta već ? Na oglasu je upitanju manuelni mjenjač 1.9 tdi 96kw..

Image
provjeri po broju sasije
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#33495 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by liaar »

emotivac wrote: 27/01/2021 08:26 Pozzz, da li je moguće da je ovo auto bilo automatik (passat b5.5), pa je zato ovo kao "nalijepljeno" na boardu, ili šta već ? Na oglasu je upitanju manuelni mjenjač 1.9 tdi 96kw..

Image
Čini mi se da je ovo ispod displeja nalijepljeno, svjetlije je nijansu od gornjeg dijela displeja...
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#33496 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Optimist »

Sta ima veze ako je konvertovan na manuelca, taman neces imati potencijalni kvar od 2000 KM, te priliku da se druzis sa majstorima po hercegovini. :)
Naslovnica
Posts: 35459
Joined: 20/03/2013 15:38

#33497 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

Zar može ovo da se izvede, sa automatskog na manuelni?
Ono, počevši od nosača mjenjača, pa do ECU?
Mislim, sve se može, ali opet... :roll:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#33498 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Evolution_IV »

pa moze,ako je neko imao donora za sve to i pride dijagnostiku :thumbup:
User avatar
emotivac
Posts: 1612
Joined: 01/03/2013 14:24

#33499 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by emotivac »

Optimist wrote: 27/01/2021 11:38 Sta ima veze ako je konvertovan na manuelca, taman neces imati potencijalni kvar od 2000 KM, te priliku da se druzis sa majstorima po hercegovini. :)
Ok je to, i trazim manuelnog svakako nego pitam dal postoji mogucnost nekog problema ako je odradjen swap sa auto na manual?
preludezalude
Posts: 7011
Joined: 07/03/2012 00:09

#33500 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by preludezalude »

Laplace wrote: 27/01/2021 08:02
mk ultra wrote: 26/01/2021 19:14
shandrprcSA wrote: 26/01/2021 19:11

Image

jedan jedini
https://www.olx.ba/patosnice-podmetaci/929/1461
U polje za pretragu treba napisati "auto podmetači" (bez navodnika), a ne "auto prostirke".
Da li je neko kupovao ove patosnice i kako je zadovoljan. Imaju od 43KM, 50KM i 70KM...ovisno od kvalitete materijala. Sve su platnene.
Post Reply