Jurin design Kreševo radi tipske platnene patosnice, a ima i oz Gracanice neka firma, koja isto pravi tipske..Naslovnica wrote: ↑26/01/2021 16:56 Joj izvini, zaletih se.
Ja u Bingetu u Maglaju kupio nekakve tepihe baš za moj model, ima ušiven i naziv marke automobila, radi neka domaća firma.
Pogledaj u ovom novom ili na Stupu, možda ti se posreći.
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33476 Re: Pitamo Mehanicare ?
- -daniel-
- Posts: 227
- Joined: 17/06/2019 20:57
#33477 Re: Pitamo Mehanicare ?
Gdje kupiti čarape, ali od vune?



-
avijon
- Posts: 1840
- Joined: 20/08/2012 22:10
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#33479 Re: Pitamo Mehanicare ?
Na olx nadji auto prostirke. Izbacice ti radnju iz gracanice. 39 maraka sa dostavom. Odlican kvalitet. Vlastita proizvodnja po originalnim mjerama. Bude i naziv modela odstampan. Ja narucio lani i nisam se pokajao.Continental wrote: ↑26/01/2021 16:12 Pozdrav dobri narode. Mene zanima imate li vi patosnice za zimski i ljetni period? Od ljetos trazim one obicne patosnice da stavim ljeti umjesto gumenih, al tanko ovo sto sam vidjao.
Pa eto ako znate gdje ima kakvih tipskih za Audi do 40-50 KM
Edit: mislim da su sad 43 marke.
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#33480 Re: Pitamo Mehanicare ?
drug_profi wrote: ↑26/01/2021 18:51 Na olx nadji auto prostirke. Izbacice ti radnju iz gracanice. 39 maraka sa dostavom. Odlican kvalitet. Vlastita proizvodnja po originalnim mjerama. Bude i naziv modela odstampan. Ja narucio lani i nisam se pokajao.
Edit: mislim da su sad 43 marke.

jedan jedini
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#33481 Re: Pitamo Mehanicare ?
https://www.olx.ba/patosnice-podmetaci/929/1461shandrprcSA wrote: ↑26/01/2021 19:11drug_profi wrote: ↑26/01/2021 18:51 Na olx nadji auto prostirke. Izbacice ti radnju iz gracanice. 39 maraka sa dostavom. Odlican kvalitet. Vlastita proizvodnja po originalnim mjerama. Bude i naziv modela odstampan. Ja narucio lani i nisam se pokajao.
Edit: mislim da su sad 43 marke.
jedan jedini
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#33483 Re: Pitamo Mehanicare ?
https://www.olx.ba/artikal/33333157/pla ... a-dostava/
Evo izvukao sam iz svojih spasenih artikala.
Po mjeri su, sa čepovima gdje treba da budu sve precizno, fino obrađeno bez greske.
- Continental
- Posts: 77
- Joined: 19/12/2019 20:37
#33484 Re: Pitamo Mehanicare ?
Svaka cast, odlicnedrug_profi wrote: ↑26/01/2021 19:22https://www.olx.ba/artikal/33333157/pla ... a-dostava/
Evo izvukao sam iz svojih spasenih artikala.
Po mjeri su, sa čepovima gdje treba da budu sve precizno, fino obrađeno bez greske.
Cine se puno bolje od onih kineskih po radnjama kod nas
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#33485 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koliko kosta i ko radi pregled egr-a, vjerujem da ne bi bilo lose malo ocistiti, bolje sprijeciti nego lijeciti.
- Laplace
- Posts: 14696
- Joined: 19/11/2012 18:37
#33486 Re: Pitamo Mehanicare ?
U polje za pretragu treba napisati "auto podmetači" (bez navodnika), a ne "auto prostirke".mk ultra wrote: ↑26/01/2021 19:14https://www.olx.ba/patosnice-podmetaci/929/1461shandrprcSA wrote: ↑26/01/2021 19:11drug_profi wrote: ↑26/01/2021 18:51 Na olx nadji auto prostirke. Izbacice ti radnju iz gracanice. 39 maraka sa dostavom. Odlican kvalitet. Vlastita proizvodnja po originalnim mjerama. Bude i naziv modela odstampan. Ja narucio lani i nisam se pokajao.
Edit: mislim da su sad 43 marke.
jedan jedini
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#33487 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sam kod Maje kupio i nisam zadovoljan, a skuplje su
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
#33489 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pozzz, da li je moguće da je ovo auto bilo automatik (passat b5.5), pa je zato ovo kao "nalijepljeno" na boardu, ili šta već ? Na oglasu je upitanju manuelni mjenjač 1.9 tdi 96kw..


- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#33490 Re: Pitamo Mehanicare ?
A sta je nalijepljeno?
Koliko vidim ovo je passat sa slabijim paketom opreme jer nema veci ekran izmedju satova, vec taj mali.
Vjerovatno nema ni board compjuter.
Koliko vidim ovo je passat sa slabijim paketom opreme jer nema veci ekran izmedju satova, vec taj mali.
Vjerovatno nema ni board compjuter.
- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
#33491 Re: Pitamo Mehanicare ?

To što sam označio.. U tome i jest problem što je high line oprema, kožna sjedišta i tapaciri, grijači sjedišta, dig klima sve sve ima.. Nisam vidio do sad ovakav board.. KOntam da nije bio kao ovaj samo što je to sakriveno ?
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#33492 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma ima negdje sigurno da se digne i spusti ta mala loretna 
- Laplace
- Posts: 14696
- Joined: 19/11/2012 18:37
#33493 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da, ali u pretrazi za auto prostirke ne izlaze ti iz Gračanice. Valjda zato što u oglasu piše "auto patosnice". Kasnije je postavio link (tu porukunisam vidio prije nego što sam komentarisao).
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#33495 Re: Pitamo Mehanicare ?
Čini mi se da je ovo ispod displeja nalijepljeno, svjetlije je nijansu od gornjeg dijela displeja...
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#33496 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sta ima veze ako je konvertovan na manuelca, taman neces imati potencijalni kvar od 2000 KM, te priliku da se druzis sa majstorima po hercegovini. 
-
Naslovnica
- Posts: 35459
- Joined: 20/03/2013 15:38
#33497 Re: Pitamo Mehanicare ?
Zar može ovo da se izvede, sa automatskog na manuelni?
Ono, počevši od nosača mjenjača, pa do ECU?
Mislim, sve se može, ali opet...
Ono, počevši od nosača mjenjača, pa do ECU?
Mislim, sve se može, ali opet...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#33498 Re: Pitamo Mehanicare ?
pa moze,ako je neko imao donora za sve to i pride dijagnostiku 
- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
#33499 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ok je to, i trazim manuelnog svakako nego pitam dal postoji mogucnost nekog problema ako je odradjen swap sa auto na manual?
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#33500 Re: Pitamo Mehanicare ?
Da li je neko kupovao ove patosnice i kako je zadovoljan. Imaju od 43KM, 50KM i 70KM...ovisno od kvalitete materijala. Sve su platnene.Laplace wrote: ↑27/01/2021 08:02U polje za pretragu treba napisati "auto podmetači" (bez navodnika), a ne "auto prostirke".
