Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

nookey
Posts: 1058
Joined: 13/10/2010 21:42

#33251 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by nookey »

bitanga_sa_otesa wrote: 22/01/2021 08:58 ma sta moze kostat 20-30 maraka ,nije to neki zaman posao..
hvala ti...
nookey
Posts: 1058
Joined: 13/10/2010 21:42

#33252 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by nookey »

Rockefeller wrote: 22/01/2021 09:11 Sad ced vidjet‘, majstor mu 80-100 rek‘o :lol:
ma uzeće k... :D
nookey
Posts: 1058
Joined: 13/10/2010 21:42

#33253 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by nookey »

drug_profi wrote: 22/01/2021 09:55 Ma bar petobu mu zavrno ko da gledam
:izet: nije bio je pošten cvaja
jelleMania
Posts: 858
Joined: 29/09/2020 09:18

#33254 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by jelleMania »

nookey wrote: 22/01/2021 10:19
drug_profi wrote: 22/01/2021 09:55 Ma bar petobu mu zavrno ko da gledam
:izet: nije bio je pošten cvaja
Pa kako sad posten , a do maloprije ti picio po zivcima ... sta bi ti za 3 marke da ti odradi
User avatar
Rockefeller
Posts: 8702
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#33255 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Rockefeller »

nookey wrote: 22/01/2021 10:19
Rockefeller wrote: 22/01/2021 09:11 Sad ced vidjet‘, majstor mu 80-100 rek‘o :lol:
ma uzeće k... :D
E za cvaju je dobar. Ja se ne bi za cvaju sam peglo nema sanse.
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#33256 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Laplace »

nookey wrote: 22/01/2021 07:16 Moze li neko brzinski odokativno reci koliko kosta zamjena zadnje brave na Golfu 4, samo ruke me zanimaju, pocinje mi majstor piciti po zivcima pa da vidim da me ne uzima?
Ja bih je zamijenio, al sam povrijedio ruku, ima sve na youtube-u.
Hvala unaprijed!
Koje je boje Golf?
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#33257 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Optimist »

A koje boje steka?
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#33258 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by RagibUzoriti »

Lupate gluposti.

Pravo pitanje je: jel lijeva ili desna?
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#33259 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

I jos je bitnije jel auto dizel ili benzin. Ako je sa LPG, onda je skuplje.
User avatar
iceman ze
Posts: 6563
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#33260 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by iceman ze »

Variant ili Syncro? :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#33261 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

Ma hiljadu je varijabli za pravu procjenu radova.
User avatar
Qler
Posts: 25827
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#33262 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Qler »

User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#33263 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

YUGO 1.6 16v fiat bravo motor - 105ks fabričkih...
na autu sve novo jer nista nije valjalo, jer je to jugo, i sad je neispravan a ulozeno bruku para...
ima par problema.. za vise informacija pozovite...
Sviđa mi se lik. :mrgreen:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#33264 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Norm »

vindfaker wrote: 20/01/2021 17:02 pozz, imam problem sa navigacijom.. ne mogu nikako da povezem mobitel i navigaciju putem bluetootha, mobitel ne prepoznaje navigaciju kao uređaj.. ima li neko neko soluciju? ako nista, zna li neko moze li se povezati mobitel i navigacija putem AUX ulaza pa da suvozac moze pustat muziku ili sta vec na taj nacin..

Image
da li je ovo RNS310?...ako nemas BT modul ispod suvozackog sjedista ne mozes se povezati via BT.
A ako hoces da ipak slusas muziku provjeri imas li u naslonu izmedju sjedista ili u pretincu MMI/AMI konektor
Image
i onda ti treba
Image

Ako nije RNS310 ignorisi post... :-D
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33265 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Necija kugla na sred ceste na otoci,... :mrgreen:
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#33266 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by EasyMan »

konektovan wrote: 22/01/2021 14:17 Necija kugla na sred ceste na otoci,... :mrgreen:
Jel crna broj 8? :shock:
User avatar
konektovan
Posts: 51391
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33267 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

EasyMan wrote: 22/01/2021 14:36
konektovan wrote: 22/01/2021 14:17 Necija kugla na sred ceste na otoci,... :mrgreen:
Jel crna broj 8? :shock:
Cini mi se da je od tamića... :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#33268 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

Qler wrote: 22/01/2021 12:57 https://www.olx.ba/artikal/39420827/yugo-1-6-16v/

Ima li ovome lijeka :)
smece cunersko
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#33269 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by zigson »

Norm wrote: 22/01/2021 14:14
vindfaker wrote: 20/01/2021 17:02 pozz, imam problem sa navigacijom.. ne mogu nikako da povezem mobitel i navigaciju putem bluetootha, mobitel ne prepoznaje navigaciju kao uređaj.. ima li neko neko soluciju? ako nista, zna li neko moze li se povezati mobitel i navigacija putem AUX ulaza pa da suvozac moze pustat muziku ili sta vec na taj nacin..

Image
da li je ovo RNS310?...ako nemas BT modul ispod suvozackog sjedista ne mozes se povezati via BT.
A ako hoces da ipak slusas muziku provjeri imas li u naslonu izmedju sjedista ili u pretincu MMI/AMI konektor
Image
i onda ti treba
Image

Ako nije RNS310 ignorisi post... :-D
Ima li gdje bt modul za rcd510 da se uzme i da se omoguci spajanje na njega
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#33270 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by EasyMan »

konektovan wrote: 22/01/2021 14:39
EasyMan wrote: 22/01/2021 14:36
konektovan wrote: 22/01/2021 14:17 Necija kugla na sred ceste na otoci,... :mrgreen:
Jel crna broj 8? :shock:
Cini mi se da je od tamića... :mrgreen:
Ovaj post mi budi lose uspomene 8-)
User avatar
Rockefeller
Posts: 8702
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#33271 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Rockefeller »

Qler wrote: 22/01/2021 12:57 https://www.olx.ba/artikal/39420827/yugo-1-6-16v/

Ima li ovome lijeka :)
Ovo je dnodna.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#33272 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

tamić nema kugle poyyy :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#33273 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

Rockefeller wrote: 22/01/2021 16:34

Ovo je dnodna.
nemoj tako.ic not a krajm .bitno farove iscunirat i naljepnice polijepit,a sto ima nekih problema jebo to,ne vidi se izvana :lol:
roll bar ne bih komentarisao... :run:
User avatar
Rockefeller
Posts: 8702
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#33274 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Rockefeller »

bitanga_sa_otesa wrote: 22/01/2021 16:39
Rockefeller wrote: 22/01/2021 16:34

Ovo je dnodna.
nemoj tako.ic not a krajm .bitno farove iscunirat i naljepnice polijepit,a sto ima nekih problema jebo to,ne vidi se izvana :lol:
roll bar ne bih komentarisao... :run:

vej of d lajf.. biti poseban, biti samo svoj :lol: ovo treba zapalit ili otet.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#33275 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Throttle »

Evolution_IV wrote: 21/01/2021 20:40 Samo cekam na siluxu akciju na besplatnu dostavu pa da opet kupim 10kom helle da imam
Sta ce ti 10 sijalica za stopke, nece ti toliko pregorit dok si ziv :lol:
Post Reply