hvala ti...bitanga_sa_otesa wrote: ↑22/01/2021 08:58 ma sta moze kostat 20-30 maraka ,nije to neki zaman posao..
Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
nookey
- Posts: 1058
- Joined: 13/10/2010 21:42
#33251 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
nookey
- Posts: 1058
- Joined: 13/10/2010 21:42
#33252 Re: Pitamo Mehanicare ?
ma uzeće k...
-
nookey
- Posts: 1058
- Joined: 13/10/2010 21:42
#33253 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
jelleMania
- Posts: 858
- Joined: 29/09/2020 09:18
#33254 Re: Pitamo Mehanicare ?
- Rockefeller
- Posts: 8702
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#33255 Re: Pitamo Mehanicare ?
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#33256 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koje je boje Golf?
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#33257 Re: Pitamo Mehanicare ?
A koje boje steka?
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#33258 Re: Pitamo Mehanicare ?
Lupate gluposti.
Pravo pitanje je: jel lijeva ili desna?
Pravo pitanje je: jel lijeva ili desna?
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#33259 Re: Pitamo Mehanicare ?
I jos je bitnije jel auto dizel ili benzin. Ako je sa LPG, onda je skuplje.
- iceman ze
- Posts: 6563
- Joined: 18/11/2004 00:25
- Location: Sarajevo
#33260 Re: Pitamo Mehanicare ?
Variant ili Syncro? 
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#33261 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma hiljadu je varijabli za pravu procjenu radova.
- Qler
- Posts: 25828
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#33263 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sviđa mi se lik.YUGO 1.6 16v fiat bravo motor - 105ks fabričkih...
na autu sve novo jer nista nije valjalo, jer je to jugo, i sad je neispravan a ulozeno bruku para...
ima par problema.. za vise informacija pozovite...
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#33264 Re: Pitamo Mehanicare ?
da li je ovo RNS310?...ako nemas BT modul ispod suvozackog sjedista ne mozes se povezati via BT.vindfaker wrote: ↑20/01/2021 17:02 pozz, imam problem sa navigacijom.. ne mogu nikako da povezem mobitel i navigaciju putem bluetootha, mobitel ne prepoznaje navigaciju kao uređaj.. ima li neko neko soluciju? ako nista, zna li neko moze li se povezati mobitel i navigacija putem AUX ulaza pa da suvozac moze pustat muziku ili sta vec na taj nacin..
![]()
A ako hoces da ipak slusas muziku provjeri imas li u naslonu izmedju sjedista ili u pretincu MMI/AMI konektor

i onda ti treba
Ako nije RNS310 ignorisi post...
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33265 Re: Pitamo Mehanicare ?
Necija kugla na sred ceste na otoci,... 
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#33266 Re: Pitamo Mehanicare ?
Jel crna broj 8?
- konektovan
- Posts: 51405
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#33267 Re: Pitamo Mehanicare ?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33268 Re: Pitamo Mehanicare ?
smece cunersko
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#33269 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ima li gdje bt modul za rcd510 da se uzme i da se omoguci spajanje na njegaNorm wrote: ↑22/01/2021 14:14da li je ovo RNS310?...ako nemas BT modul ispod suvozackog sjedista ne mozes se povezati via BT.vindfaker wrote: ↑20/01/2021 17:02 pozz, imam problem sa navigacijom.. ne mogu nikako da povezem mobitel i navigaciju putem bluetootha, mobitel ne prepoznaje navigaciju kao uređaj.. ima li neko neko soluciju? ako nista, zna li neko moze li se povezati mobitel i navigacija putem AUX ulaza pa da suvozac moze pustat muziku ili sta vec na taj nacin..
![]()
A ako hoces da ipak slusas muziku provjeri imas li u naslonu izmedju sjedista ili u pretincu MMI/AMI konektor
i onda ti treba
Ako nije RNS310 ignorisi post...![]()
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#33270 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ovaj post mi budi lose uspomenekonektovan wrote: ↑22/01/2021 14:39Cini mi se da je od tamića...![]()
- Rockefeller
- Posts: 8702
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#33271 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ovo je dnodna.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33272 Re: Pitamo Mehanicare ?
tamić nema kugle poyyy 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#33273 Re: Pitamo Mehanicare ?
nemoj tako.ic not a krajm .bitno farove iscunirat i naljepnice polijepit,a sto ima nekih problema jebo to,ne vidi se izvana
roll bar ne bih komentarisao...
- Rockefeller
- Posts: 8702
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#33274 Re: Pitamo Mehanicare ?
bitanga_sa_otesa wrote: ↑22/01/2021 16:39nemoj tako.ic not a krajm .bitno farove iscunirat i naljepnice polijepit,a sto ima nekih problema jebo to,ne vidi se izvana![]()
roll bar ne bih komentarisao...![]()
vej of d lajf.. biti poseban, biti samo svoj
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#33275 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sta ce ti 10 sijalica za stopke, nece ti toliko pregorit dok si zivEvolution_IV wrote: ↑21/01/2021 20:40 Samo cekam na siluxu akciju na besplatnu dostavu pa da opet kupim 10kom helle da imam
