Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51901 Re: Liverpool FC
Ma niđe veze amiđa.
Pričamo, tražimo ideje, uzroke...
Neke igrače treba ohladiti malo, nekima dati priliku. Klop mora malo i odstupiti od presinga u zadnjoj trecini. Vidimo da nam sada to pravi probleme kod realizacije. 15-16 igraca oko lopte, ne moze proci pa da je ko teniska.
Pričamo, tražimo ideje, uzroke...
Neke igrače treba ohladiti malo, nekima dati priliku. Klop mora malo i odstupiti od presinga u zadnjoj trecini. Vidimo da nam sada to pravi probleme kod realizacije. 15-16 igraca oko lopte, ne moze proci pa da je ko teniska.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51902 Re: Liverpool FC
Salah ce 4 sezonu u nizu imati 20 + golova a Robertson je najkonstantniji i najbolji lijevi bek lige i svijeta. Pises gluposti fkt a mozda i trollas. Ko je bolji golman lige od Alissona? Nema ga.skafiskafsnjak wrote: ↑22/01/2021 12:56 Samo je Virgil vrh igrac. Konstantan. Dok se nije povrijedio.
Nemoj se uzrujavati, strefice te nesto...bice ba bolje. Ima jos utakmica
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51903 Re: Liverpool FC
Ne mislim na te stvari, to i sam pišem, ali ovi ekstremi pojedini su apsurdni.drug_profi wrote: ↑22/01/2021 13:05 Ma niđe veze amiđa.
Pričamo, tražimo ideje, uzroke...
Neke igrače treba ohladiti malo, nekima dati priliku. Klop mora malo i odstupiti od presinga u zadnjoj trecini. Vidimo da nam sada to pravi probleme kod realizacije. 15-16 igraca oko lopte, ne moze proci pa da je ko teniska.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51904 Re: Liverpool FC
Previse se kuka fkt. Kriza je morala doci
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51905 Re: Liverpool FC
Kriza jeste morala doci, ali ovo je vise od krize.
u 5 utakmica jedan gol.
u 5 utakmica jedan gol.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51906 Re: Liverpool FC
Alarmi jesu upaljeni ali znamo svi vrlo dobro kakva je ovo ekipa i kakvi su igrači i šta su sve sposobni. Riješiće se.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51907 Re: Liverpool FC
Ma daj druze bilo je i gorih trenutaka.drug_profi wrote: ↑22/01/2021 13:14 Kriza jeste morala doci, ali ovo je vise od krize.
u 5 utakmica jedan gol.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51908 Re: Liverpool FC
Pod Klopom nije. Zato me i brine. Ako on ovo ne moze rjesiti brzo i hitno, onda slijedi raspad sistema jer kao sto neko napisa "samopouzdanje je osjetljiv cvijet. ako ga neko nagazi moras traziti novi."Gerro wrote: ↑22/01/2021 13:22Ma daj druze bilo je i gorih trenutaka.drug_profi wrote: ↑22/01/2021 13:14 Kriza jeste morala doci, ali ovo je vise od krize.
u 5 utakmica jedan gol.
-
Aequus
- Posts: 242
- Joined: 04/05/2019 11:55
#51909 Re: Liverpool FC
Realno gledajući svaka ekipa protiv nas igra na isti kalup kao što je wba igrao. Moje viđenje je da kontre slabije trcimo, ali trcimo ih između ostalog slabije jer su druge ekipe spremne za to, stavljaju ljudi po 2 zadnja vezna ispred stopera kako bi upravo usporili tu tranziciju po kojoj smo ubijali protivnike prije. Jednostavno, jednima je uspjelo i sad će svako to kopirati....Armin2013 wrote: ↑22/01/2021 07:14 Pozz
Ja kao amater to gledam ovako
1."slabije" ekipe sve igraju na isti kalup protiv nas, svi se brane znajući da nemamo standardnu odbranu i da će u nekoj od kontri biti greška i da će dati go, što obično i bude tako. Kako sinoć dat go iz 16-terca kad lopta nema gdje da prođe.
2. koliko smo imali uspješnih centaršuteva sinoć, i kad nešto prođe kod nas Ox glumi napadača a Origi na krilu
3. kad smo zadnji put istrčali neku kontru, u 3 poteza, kao da čekaju da se protivnička odbrana postavi.
Treba priznati i da nemamo standardnu i pouzdanu odbranu što možda koči cijelu ekipu, zato se možda toliko i igra na siguran pas, jer nas takve greške obično koštaju.
Ali šta zamjerit momcima pored dvije titule u zadnje dvije godine
lp,
Opcenito, imamo dosta vise gresaka u pasovima nego prije, arnold nije na svom nivou cijelu sezonu, thiago se jos uvijek nije maksimalno navikao na sistem igre, odbrana nije uigrana, mnogo faktora je uticalo na ovu krizu, ona se jednostavno morala desiti prije ili kasnije. Bitno je da sto prije prođe i misljenja sam, obzirom koliko je luda liga ove godine da nista nije izgubljeno, samo nam je potreban sto prije taj "bounce", i drago mi je da dolaze kokoške u sljedecem kolu, ozbiljnije cemo ih shvatiti sigurno i ocerupati ja mislim, pa da murinjo opet kuka poslie utakmice.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51910 Re: Liverpool FC
Nije valjda da si ocekivao da kriza nikad nece doci? Bilo je i pod njim krize, samo se brzo zaboravlja.drug_profi wrote: ↑22/01/2021 13:25Pod Klopom nije. Zato me i brine. Ako on ovo ne moze rjesiti brzo i hitno, onda slijedi raspad sistema jer kao sto neko napisa "samopouzdanje je osjetljiv cvijet. ako ga neko nagazi moras traziti novi."Gerro wrote: ↑22/01/2021 13:22Ma daj druze bilo je i gorih trenutaka.drug_profi wrote: ↑22/01/2021 13:14 Kriza jeste morala doci, ali ovo je vise od krize.
u 5 utakmica jedan gol.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51911 Re: Liverpool FC
Meni je i dalje zima 16/17 pod Kloppom najlošija. Tad smo imali nekih 10 - 11 utakmica bez pobjede, isto se nije moglo more s broda pogoditi.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51912 Re: Liverpool FC
Ma ne. Burnly je bio kap koaj preljeva casu, zalogaj poslije kojeg vise nista nije isto. Govor tijela igraca, Klopa...
Nakon sto nisu izgubili od Jedinstva, mogli su pronaci to samopouzdanje i da su dobili jucer makar 1:0, sasvim bih vjerovao da ce biti nabrijani za Murinja i ne bih se brinuo.
Sad mislim da ce otici spustenih gaca.
Nakon sto nisu izgubili od Jedinstva, mogli su pronaci to samopouzdanje i da su dobili jucer makar 1:0, sasvim bih vjerovao da ce biti nabrijani za Murinja i ne bih se brinuo.
Sad mislim da ce otici spustenih gaca.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51913 Re: Liverpool FC
Bilo je krize sa njim, ali ne sa njegovim izborom igraca. Ovo je sada njegov tim i svi su losi. Zajednicka, fokalna tacka je Klop.Gerro wrote: ↑22/01/2021 13:26Nije valjda da si ocekivao da kriza nikad nece doci? Bilo je i pod njim krize, samo se brzo zaboravlja.drug_profi wrote: ↑22/01/2021 13:25Pod Klopom nije. Zato me i brine. Ako on ovo ne moze rjesiti brzo i hitno, onda slijedi raspad sistema jer kao sto neko napisa "samopouzdanje je osjetljiv cvijet. ako ga neko nagazi moras traziti novi."
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#51914 Re: Liverpool FC
Laki je nervozan maloGerro wrote: ↑22/01/2021 13:06Salah ce 4 sezonu u nizu imati 20 + golova a Robertson je najkonstantniji i najbolji lijevi bek lige i svijeta. Pises gluposti fkt a mozda i trollas. Ko je bolji golman lige od Alissona? Nema ga.skafiskafsnjak wrote: ↑22/01/2021 12:56 Samo je Virgil vrh igrac. Konstantan. Dok se nije povrijedio.
Nemoj se uzrujavati, strefice te nesto...bice ba bolje. Ima jos utakmica
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51915 Re: Liverpool FC
Dabogda ovo da se desi.
13 golova ukupno. Pet utakmica nista.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51916 Re: Liverpool FC
Da se malo nasmijemo svojoj nesreći, ukoliko ne zabijemo ni protiv Totaša i West Hama nećemo imati gol mjeseca

- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#51917 Re: Liverpool FC
Pogresno si citirao
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51918 Re: Liverpool FC
Znao je on imati po 9 utakmica bez gola.
Al koji je mis ovaj skafisnja, pravi onaj sto iz rupice ispliva
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#51919 Re: Liverpool FC
Sjetite se Citya prosle sezone. Kako je dobar osjecaj bio gledat ih kako se pate protiv ovakvih i primaju golove u zadnjih 5-10 minuta. Jos realno imaju veci roster i kvalitetnije igrace. Relax hahahh 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#51920 Re: Liverpool FC
Djesi gerro misu mekinjasu. Ja se zbog tebe javljam, nisam zbog Liverpoola.Gerro wrote: ↑22/01/2021 13:59Znao je on imati po 9 utakmica bez gola.
Al koji je mis ovaj skafisnja, pravi onaj sto iz rupice ispliva
Sto se lige tice, prvak moze biti svako . Djetinjasto je pricati o tituli na pola sezone, pogotovo sto se niko nije bodovno odmakao.
Vidim nervozan si, pa svratio malo da te opustim
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51921 Re: Liverpool FC
Pa ja jedan od rijetkih koji jutro poslije utakmice ne kukaju ovdje. Uopste nisam nervozan, pad je morao doci kad tad.skafiskafsnjak wrote: ↑22/01/2021 14:24Djesi gerro misu mekinjasu. Ja se zbog tebe javljam, nisam zbog Liverpoola.
Sto se lige tice, prvak moze biti svako . Djetinjasto je pricati o tituli na pola sezone, pogotovo sto se niko nije bodovno odmakao.
Vidim nervozan si, pa svratio malo da te opustim![]()
Prvak ce biti City
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51922 Re: Liverpool FC
Pisao sam i ja neki dan, podsjećamo dosta na njih od prošle sezone zbog dosta stvari. I evo, pogledaj ih sad. Prirodni krug, sad se zatvara, otvoriće se opet.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#51923 Re: Liverpool FC
Neurozan si ti ko Ukrajinka, samo neces da priznasGerro wrote: ↑22/01/2021 14:35Pa ja jedan od rijetkih koji jutro poslije utakmice ne kukaju ovdje. Uopste nisam nervozan, pad je morao doci kad tad.skafiskafsnjak wrote: ↑22/01/2021 14:24Djesi gerro misu mekinjasu. Ja se zbog tebe javljam, nisam zbog Liverpoola.
Sto se lige tice, prvak moze biti svako . Djetinjasto je pricati o tituli na pola sezone, pogotovo sto se niko nije bodovno odmakao.
Vidim nervozan si, pa svratio malo da te opustim![]()
Prvak ce biti City
Cim ne trolas po EPL temi, nije uredu nesto.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51924 Re: Liverpool FC
Haha pa nema materijala da trollamskafiskafsnjak wrote: ↑22/01/2021 14:47Neurozan si ti ko Ukrajinka, samo neces da priznasGerro wrote: ↑22/01/2021 14:35Pa ja jedan od rijetkih koji jutro poslije utakmice ne kukaju ovdje. Uopste nisam nervozan, pad je morao doci kad tad.skafiskafsnjak wrote: ↑22/01/2021 14:24
Djesi gerro misu mekinjasu. Ja se zbog tebe javljam, nisam zbog Liverpoola.
Sto se lige tice, prvak moze biti svako . Djetinjasto je pricati o tituli na pola sezone, pogotovo sto se niko nije bodovno odmakao.
Vidim nervozan si, pa svratio malo da te opustim![]()
Prvak ce biti City![]()
Cim ne trolas po EPL temi, nije uredu nesto.
Cekam da vi izgubite
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#51925 Re: Liverpool FC
Na stranu ova kriza rezultata, ekipa na terenu izgleda jako, jako loše. Govor tijela, razgovori između, podstrek, nabacivanje rukama, smiješak na licu. Sve je to nestalo.
Više ne zna ni tko gdje igra ni šta je cilj igre. Sinoć u 90 minuta čini mi se da nisu duplog pasa odigrali na 16 metara, a to je jedino oružje na bunkere, uz naravno precizne udarce sa poludistance. Ali udarac podrazumijeva da se proba pogoditi negdje gdje nema golmana
Pa onaj prvi udarac Origija, mislim da je lopta završila van stadiona. Kad sam ono vidio, znao sam da je belaj teški.
Iz prekida smo očajni, ubačaji sa strane Arnolda, pa i iz kornera ne pogađaju nikoga. Nije sve ni do njega, treba se napadač izboriti za poziciju.
Gini ono u drugom poluvremenu ne smije opaliti pizda, nego dodaje Salahu na stranu, a u ovom se izgleda probudili neki pederski porivi, samo se zabija u igrače. Mane carini svaku loptu po 10 sekundi.
I prije tekme smo detektirali neka krizna žarišta, ali Klopp zbilja pretjeruje sa nekim igračima. Priča se da su nam bekovi u krizi u odnosu na prošle sezone, on vidi da ove ne ide više, ali ih ne mijenja. Vidi se da u sredini fali neki motor, Jones sjedi na klupi. Ruku na srce, sinoć je morao pored zdravog Matipa ubaciti jednog omladinca na stopera, a Fabina gurnuti u vezu ispred njih, da bi Thiago mogao nešto probati kreirati naprijed.
No, i pored ovoga, mora se reći da još nitko nije nadigrao Liverpool, ni kad je bilo neriješeno, ni kad smo gubili. Moraju se uzeti u obzir i činjenice da nas je sportska sreća potpuno napustila, kao i realno, ponekad čudne odluke sudaca.
Treba nam pobjeda u nedjelju po svaku cijenu da se sve negativnosti okrenu u našu korist. Tri sezone smo bili top, a nije ni ova loše krenula. U biti imamo samo jedan loš mjesec.
Treba nekad pogledati i svijetlu stranu
Više ne zna ni tko gdje igra ni šta je cilj igre. Sinoć u 90 minuta čini mi se da nisu duplog pasa odigrali na 16 metara, a to je jedino oružje na bunkere, uz naravno precizne udarce sa poludistance. Ali udarac podrazumijeva da se proba pogoditi negdje gdje nema golmana
Pa onaj prvi udarac Origija, mislim da je lopta završila van stadiona. Kad sam ono vidio, znao sam da je belaj teški.
Iz prekida smo očajni, ubačaji sa strane Arnolda, pa i iz kornera ne pogađaju nikoga. Nije sve ni do njega, treba se napadač izboriti za poziciju.
Gini ono u drugom poluvremenu ne smije opaliti pizda, nego dodaje Salahu na stranu, a u ovom se izgleda probudili neki pederski porivi, samo se zabija u igrače. Mane carini svaku loptu po 10 sekundi.
I prije tekme smo detektirali neka krizna žarišta, ali Klopp zbilja pretjeruje sa nekim igračima. Priča se da su nam bekovi u krizi u odnosu na prošle sezone, on vidi da ove ne ide više, ali ih ne mijenja. Vidi se da u sredini fali neki motor, Jones sjedi na klupi. Ruku na srce, sinoć je morao pored zdravog Matipa ubaciti jednog omladinca na stopera, a Fabina gurnuti u vezu ispred njih, da bi Thiago mogao nešto probati kreirati naprijed.
No, i pored ovoga, mora se reći da još nitko nije nadigrao Liverpool, ni kad je bilo neriješeno, ni kad smo gubili. Moraju se uzeti u obzir i činjenice da nas je sportska sreća potpuno napustila, kao i realno, ponekad čudne odluke sudaca.
Treba nam pobjeda u nedjelju po svaku cijenu da se sve negativnosti okrenu u našu korist. Tri sezone smo bili top, a nije ni ova loše krenula. U biti imamo samo jedan loš mjesec.
Treba nekad pogledati i svijetlu stranu
