Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51876 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Henderson i veceras dokazao da je najbolji veznjak ekipe ubjedljivo.

Toliko sam ocajan da bi Firmina mijenjao za Wernera
probook
Posts: 5042
Joined: 13/10/2013 22:38

#51877 Re: Liverpool FC

Post by probook »

Cuj sudije krive...imaju preko 20 suteva prema golu i ne mogu dati go :run:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51878 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sudije i njihove greške nisu opravdanje ali jesu realna činjenica koja se dešava. To što ekipa izgleda loše ne mora značiti da je još treba kasapiti nenormalnim odlukama.
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#51879 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

probook wrote: 22/01/2021 00:21 Cuj sudije krive...imaju preko 20 suteva prema golu i ne mogu dati go :run:
Nije niko rekao da su samo sudije krive, ali njihova intencija sada nije jos samo slijepcu vidljiva.
A ekipa igra za q, to je tako.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51880 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Bit ce bolje naredne sezone

20 times 2022 :kiss:
Armin2013
Posts: 912
Joined: 19/08/2013 15:37

#51881 Re: Liverpool FC

Post by Armin2013 »

Pozz
Ja kao amater to gledam ovako
1."slabije" ekipe sve igraju na isti kalup protiv nas, svi se brane znajući da nemamo standardnu odbranu i da će u nekoj od kontri biti greška i da će dati go, što obično i bude tako. Kako sinoć dat go iz 16-terca kad lopta nema gdje da prođe.
2. koliko smo imali uspješnih centaršuteva sinoć, i kad nešto prođe kod nas Ox glumi napadača a Origi na krilu
3. kad smo zadnji put istrčali neku kontru, u 3 poteza, kao da čekaju da se protivnička odbrana postavi.

Treba priznati i da nemamo standardnu i pouzdanu odbranu što možda koči cijelu ekipu, zato se možda toliko i igra na siguran pas, jer nas takve greške obično koštaju.

Ali šta zamjerit momcima pored dvije titule u zadnje dvije godine

lp,
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#51882 Re: Liverpool FC

Post by Karikaturist »

Kakva paranoja na temi generalno kad god izgubi Pool, neki zaboravljaju da je klub 30 godina tavorio i bio nebitan faktor za titule uglavnom i sad kad je splet rezultat i igre malo drugaciji u odnosi na zadnju sezonu digla se kuka i motika. Bas simpaticnih likova ima ovdje. :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51883 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#51884 Re: Liverpool FC

Post by Osim_13 »

Pa dati Wijnaldumu kapitensku je blasfemija. Volim lika ali nije captain materijal.
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#51885 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Reko sam ja davno glory hunteri :D
Klopp je tvrdoglav, a od stare slave se ne zivi.
Burnley je najlosija ekipa u PL u zadnjih hejbet godina.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51886 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

James Pearce: “It was grim. Where’s the confidence gone? So many crossed aimlessly slung into the box. It’s a bleak period. Got to be the toughest Klopp has faced during his time here. Toothless is the word.” [the athletic]
“Top four does suddenly become a concern. Fail to qualify for the Champions League and that will have a huge impact on summer transfer plans.”
"Liverpool delivered 30 crosses into Burnley’s box last night from open play and just two found a team-mate."
“Jordan Henderson has a minor muscle strain.”
“Trent is a concern. Klopp clearly has been hoping he could just play his way back into form but it’s not happening. Oxlade-Chamberlain’s form is a real concern. He was a passenger and struggled badly once again.”
“Confidence is a small flower and obviously someone has stamped on it, and now at this moment we have to find a new one and we will.”
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#51887 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Hajde i poraz od Southamptona, kiks protiv NC, ali da te ovakav mrtvi Burnley uzme, najgori napad lige ubjedljivo, ma fuj...
Odavno vec ne stima stosta u igri i to govorimo od pocetka sezona najmanje. Nego eto zavara te pokoji rezultat, pojedinci bili u formi kao Jota npr. pa nesto na individualnu klasu rijesis, ali generalno igra je tanka odavno, uz par tekmi koju su izuzetak ala Wolves, Leicester, CP...
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#51888 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ja to vidim ovako: gore tesko da moze.
Ili ce se sad resetovati pa ganjati top 4 po cijenu zivota ili smrti, ili ce potonuti u blato skroz, sto bi znacilo i odlazak ludog svabe na ljeto.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51889 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#51890 Re: Liverpool FC

Post by East_side »

S obzirom na sve probleme s povredama, tim je dobro i gurao sve do sada. Pa moralo je kad-tad pući. Ako se zanemare povremeni i kratkortrajni padovi, ovaj tim nije imao rezultatsku krizu PREKO DVIJE GODINE. A svi drugi timovi su je imali ili je još uvijek imaju. Pa zar i oni nemaju pravo na to, pogotovo nakon svih ovih okolnosti?

Naravno, vidi se iz aviona da ne ide. Proći će i to. I Man.Utd. je gubio kući od Boltona, Fulhama... Man.City od Palacea i sl. pa su opet uzimali titule na kraju.

Mnogo je ostalo do kraja, mnogo bodova je u igri. Jeste šteta, mogla se već sada imati fina prednost ali ipak ništa još nije gotovo ni izgubljeno.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#51891 Re: Liverpool FC

Post by veella »

E da i ja koju kazem: u istim smo govnima :D
za sve su krivi treneri. Trener je taj koji vidi igru kao i mi. Trener treba da reaguje i da bude autoritet. Trerner ne smije dozvoliti da mu igrac tipa Reus ili Salah postavlja uslove. Taman da si mi babo rodjeni ja bi te odstranio dozivotno iz kluba samo ako bi se mijesao u moje odluke. Ja bi bio u stanju uvesti npr. 8 novih igraca iz podmladka (momaka zeljnih igre i dokazivanja), izbacio bi zvijezde koje zaradjuju milione i dao djeci iz podmladka. Ne bi se meni mogao ni jedan sepuriti po terenu. Pa jeste li vi vidjeli sinoc u 1. pol. u 45+1 min kada je bio slobodan udarac na 16-cu. Pa oni ne znaju sta ce s loptom u takvoj situaciji i onda onaj Andrew Robertson opuca slobodnjak 68 m iznad gola. Ja bi to odma u zatvor strpao, profesionalac fuj. Onaj Origi sam ide na golmana i nije u stanju zabiti, pa jarane skini kopacke i javno reci nije ovo za mene.

A ko se vadi na sudije i ocekuje pobjedu iz penala, moj mu je prijedlog da pocne pratiti balet :thumbup:

Ne mogu vise ljut sam pravo, previse hajvana igra i vodi fudbal...
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#51892 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

BHF_Manijak wrote: 21/01/2021 22:59 Puce bruka. E svaka vam cast.
I nema ovo sa cudnom sezonom, koronama, pickama materinama, to je kad Klopp treba nadogradit i updatetovat ekipu, smjenu napravit.

Origi da je debil ono zabio, ovo bi se uzelo, ali drvo ostaje drvo.

Thiago. Ne svaljujem krivicu na njega, ali cini mi se da je on upravo trebao biti upgrade za ovakve ekipe poput Burnleya? Nista, karina. Prvom do sebe i udri, jedna-dvije dijagonale, jedan dubinski pas 20+ metara i to je to. Ej vala ti majstore.

TAA najiritantniji igrac ove sezone! Na klupu decko. Sramotni centarsutevi, sramotni. Tacno vise i protivnik mu poceo ostavljati po 3 metra prostora, jer znaju da nista nece uradit.

Salah je u kloc modu sve mu jebem degenricno.

Helem qrcina od sezone. Podsjetilo me na one "dobre" dane pod Dalglishom, Hodgsonom i slicnim smijurijama od trenera...
Ma taj Origi nije ni za Fulhama, a da nije zabio onaj gol protiv Barce i jos dva, tri bitna gola ako se dobro sjecam mislim da bi dobio nogu. A Salah se blizi prodaji. Otupio je napad dobro.
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#51893 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Origi je Evertonu i Barci zabio kljucne golove i to ga je vratilo u fokus.
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#51894 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

drug_profi wrote: 22/01/2021 12:06 Origi je Evertonu i Barci zabio kljucne golove i to ga je vratilo u fokus.
Eh jeste Everton, znam da je jos nekome zabio bitan gol.
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#51895 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ali fakat ne znam što klop siluje sa Trentom. Ne ide ga jbg, nećemo sad čekat godinu da proradi opet. Daj Necu probaj. Stavi Jonesa.
Saqiri je za zadnjih pola sata idealan. Mino od pocetka, nek trci, nek ih izmori. Daj protivniku loptu, povuci se malo da izadju naprijed, ne znam... probaj nesto sto nije ocigledno u pizdumaterinu...
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#51896 Re: Liverpool FC

Post by UmaX »

Sad ce svi protiv nas ko ovi jer su vidjeli da pali.

Probudite me kad pocne nova sezona.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#51897 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Pa kad covjek malo skonta, nemate neku mega ekipu.

Po mom misljenju, jedini igrac svjetske klase je Virgil... Sve to ostalo jeste dobro ali nisu neka klasa....

Pored toga, svjetska klasa je Klop koji je to fino posloziio zadnjih par sezona
..
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51898 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Alisson nije svjetska klasa :lol:

Salah i Mane nisu

Navedi mi boljeg lijevog beka od Robertsona

Definisi pojam svjetske klase

Ne brukaj se
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#51899 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Samo je Virgil vrh igrac. Konstantan. Dok se nije povrijedio.

Nemoj se uzrujavati, strefice te nesto...bice ba bolje. Ima jos utakmica
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51900 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Joj kako idete iz krajnosti u krajnost kolektivno, strašno. Dobro, nogiramo Kloppa, rasprodamo sve i šta onda? Ohladite malo.
Post Reply