Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#51851 Re: Liverpool FC

Post by sve_ovo_ja »

Jest, Salah rekao sa tribina Origiju da je zakuca ko sivonja 1 na 1, da ne smije ni Maneu dodati ni rutinski zavrsiti.
convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#51852 Re: Liverpool FC

Post by convict »

eto, mozemo se sad okrenuti FA kupu, od lige definitivno nema nista
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2901
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#51853 Re: Liverpool FC

Post by moon_walker_90 »

E jbg...
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#51854 Re: Liverpool FC

Post by ruud »

neshvatljivo kako mašina za golove, i još uvijek najefikasnija ekipa u ligi, 4 utakmice ne može zabiti go... osim da je 'sve to na nervnoj bazi'
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#51855 Re: Liverpool FC

Post by UmaX »

Ne zna se ko je gori.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51856 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

convict wrote: 21/01/2021 22:53 eto, mozemo se sad okrenuti FA kupu, od lige definitivno nema nista
Do nedjelje, tad se okrećemo borbi za top 4.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51857 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Thiaga prodati. Od kad se on vratio gola ne mozemo dati nikome.

5 utakmica u ligi sa njim i 0 pobjeda. Yebena prevara.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#51858 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Puce bruka. E svaka vam cast.
I nema ovo sa cudnom sezonom, koronama, pickama materinama, to je kad Klopp treba nadogradit i updatetovat ekipu, smjenu napravit.

Origi da je debil ono zabio, ovo bi se uzelo, ali drvo ostaje drvo.

Thiago. Ne svaljujem krivicu na njega, ali cini mi se da je on upravo trebao biti upgrade za ovakve ekipe poput Burnleya? Nista, karina. Prvom do sebe i udri, jedna-dvije dijagonale, jedan dubinski pas 20+ metara i to je to. Ej vala ti majstore.

TAA najiritantniji igrac ove sezone! Na klupu decko. Sramotni centarsutevi, sramotni. Tacno vise i protivnik mu poceo ostavljati po 3 metra prostora, jer znaju da nista nece uradit.

Salah je u kloc modu sve mu jebem degenricno.

Helem qrcina od sezone. Podsjetilo me na one "dobre" dane pod Dalglishom, Hodgsonom i slicnim smijurijama od trenera...
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51859 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

BHF_Manijak wrote: 21/01/2021 22:59 Puce bruka. E svaka vam cast.
I nema ovo sa cudnom sezonom, koronama, pickama materinama, to je kad Klopp treba nadogradit i updatetovat ekipu, smjenu napravit.

Origi da je debil ono zabio, ovo bi se uzelo, ali drvo ostaje drvo.

Thiago. Ne svaljujem krivicu na njega, ali cini mi se da je on upravo trebao biti upgrade za ovakve ekipe poput Burnleya? Nista, karina. Prvom do sebe i udri, jedna-dvije dijagonale, jedan dubinski pas 20+ metara i to je to. Ej vala ti majstore.

TAA najiritantniji igrac ove sezone! Na klupu decko. Sramotni centarsutevi, sramotni. Tacno vise i protivnik mu poceo ostavljati po 3 metra prostora, jer znaju da nista nece uradit.

Salah je u kloc modu sve mu jebem degenricno.

Helem qrcina od sezone. Podsjetilo me na one "dobre" dane pod Dalglishom, Hodgsonom i slicnim smijurijama od trenera...
Pa da je valjao sta ne bi Barca letila da ga se rijesi. Alibi igrac.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51860 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Trent Alexander-Arnold had 1 successful cross today out of 22.
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#51861 Re: Liverpool FC

Post by East_side »

Nevjerovatno da je sve nizbrdo krenulo nakon ovoga :-)



Bit ce da su tad ispucali "hise" za narednih 5 meceva :facepalm
Last edited by East_side on 21/01/2021 23:02, edited 1 time in total.
sarayewo
Posts: 765
Joined: 08/07/2003 00:00

#51862 Re: Liverpool FC

Post by sarayewo »

Katastrofalna igra al' nas sudije satrase... Druga tekma zaredom ne svira se ruka u 16, a onda svira ovaj penal nigdje veze. Thiagov nepostojeci faul protiv Southamptona nakon kojeg primimo gol, vec opjevano mlacenje Salaha i Manea koje se ne sankcionise.

Kad je ovakav pad forme da ne mozes zabiti zicere, takve stvari nazalost odlucuju utakmice i mogu prelomiti kompletnu sezonu.

S druge strane, grijesi se u osnovama, ne znaju odigrati dupli pas, ne krecu se... Ni M od mentality monsters ove sezone, cak naprotiv, frustracija je ocigledna. Igra se svodi na centrasuteve a imamo ekipu sa prosjecnom visinom od metar i zilet.

:run:
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#51863 Re: Liverpool FC

Post by Plunkett »

Ode niz niz vodu. I to Burnley.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51864 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Titanic tone...
User avatar
Edin H.
Posts: 53582
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#51865 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Psihološki problem
Zgembo030
Posts: 66
Joined: 28/02/2020 18:01

#51866 Re: Liverpool FC

Post by Zgembo030 »

Bekovi učinak nikakav, igra je provaljena, strah kod ekipa se izgubio, zato se i bodovi gube. Thiago koliko god da je dobar igrač nije level fabinha u veznom redu. Na stranu sto su nam sudije ukrale bar 6 bodova ove sezone, ovakva igra je prelosa za jos uvijek aktuelnog prvaka. Origija poslati u Crvenu Zvezdu na posudbu, mozda se tamo izbori za prvih 11. Mane, klupa obavezno dvije, tri utakmice. Salah takodjer. Vjerujem da bi Firmino vise pokazao da igra sa shaqirijem i minaminom i to bi trebalo forsirati u iducim utakmicama. Oxa prekomandovati u U23.
Flopovi
TAA
Robertson
Origi
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#51867 Re: Liverpool FC

Post by East_side »

Nesto se desava "iza zavjese" sto nije poznato javnosti. Nema bit sta drugo...
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#51868 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ove sudijske odluke vise nisu slucajnost.
Pa majku mu jebem, nakon suta kojim fula gol, dolazi namjerno u kontakt (ako je i uopste i dosao) vrh prstiju golmana koji nije ni isao u noge nego na loptu. Ni var se nije gledao kako treba jebemmuater, da je na kontra strani bilo, zvao bi se pentagon da posalje snimke sa ISS-a, da nema penala.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51869 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Ma yebe nas sudjenje nema sta, ali s ovakvom igrom se ne mogu ni zaliti
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51870 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Mane je usporio sve i jedan napad veceras. Meni je on najvece razocarenje.
Od Origia i Oxa u paru, nisam nista ni ocekivao.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#51871 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Gerro wrote: 21/01/2021 23:07 Ma yebe nas sudjenje nema sta, ali s ovakvom igrom se ne mogu ni zaliti
Ma igra je qurac, ali su sudije jebale i dok se igralo pa se nije previse osjetilo. Ove sezone je mozda i 10 bodova otislo cudnim sudijskim odlukama.
A ovo danas je prvo Origi morao zabiti, a onda bi mozda jos nesto uslo jer bi oni morali malo izaci.
Penal je presmijesan i pokazuje tacno da se ne smijes buniti radi najgorih sudija među top ligama, jer ce ti se mafija natovariti na ledja.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51872 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

drug_profi wrote: 21/01/2021 23:13
Gerro wrote: 21/01/2021 23:07 Ma yebe nas sudjenje nema sta, ali s ovakvom igrom se ne mogu ni zaliti
Ma igra je qurac, ali su sudije jebale i dok se igralo pa se nije previse osjetilo. Ove sezone je mozda i 10 bodova otislo cudnim sudijskim odlukama.
A ovo danas je prvo Origi morao zabiti, a onda bi mozda jos nesto uslo jer bi oni morali malo izaci.
Penal je presmijesan i pokazuje tacno da se ne smijes buniti radi najgorih sudija među top ligama, jer ce ti se mafija natovariti na ledja.
Katastrofa brt
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#51873 Re: Liverpool FC

Post by N.N. »

Kakav psiholoski problem, obicna kvalitetom qurcina od ekipe.
Splet nekih okolnosti tipa Klopovog nafura, naboja, adrenalina, loptanja od strane nekih igraca, kakva vise za karijere nece biti, dovela je do titula i te rapsodije.
Nije nesto sto se i prije nije vidjalo u svijetu loptanja.

Ali smatrati panja Firminja, Hendersona i veliku vecinu igraca za neke svjetske klase, to mogu samo neznalice.
Taj balon je morao kad tad ispuhati.
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2901
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#51874 Re: Liverpool FC

Post by moon_walker_90 »

AmiĐa_Idriz wrote: 21/01/2021 23:01
Trent Alexander-Arnold had 1 successful cross today out of 22.
Nije sudija za ovo kriv jbg, hocu da kazem mozemo se zaliti na sudjenje, i treba da se zalimo jer je sudjenje uzas, ali krenuti od igre prvo koja se vise prepoznati ne moze. Vise ni one nade nema kao kad se protiv barce 0:3 stizalo jer su svi tako usporeni,komplikuju,kruze,bezidejni itd. Jbg
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51875 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

N.N. wrote: 21/01/2021 23:19 Kakav psiholoski problem, obicna kvalitetom qurcina od ekipe.
Splet nekih okolnosti tipa Klopovog nafura, naboja, adrenalina, loptanja od strane nekih igraca, kakva vise za karijere nece biti, dovela je do titula i te rapsodije.
Nije nesto sto se i prije nije vidjalo u svijetu loptanja.

Ali smatrati panja Firminja, Hendersona i veliku vecinu igraca za neke svjetske klase, to mogu samo neznalice.
Taj balon je morao kad tad ispuhati.
Jah, 3 godine gurali na adrenalin.
Post Reply