Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51876 Re: Liverpool FC
Henderson i veceras dokazao da je najbolji veznjak ekipe ubjedljivo.
Toliko sam ocajan da bi Firmina mijenjao za Wernera
Toliko sam ocajan da bi Firmina mijenjao za Wernera
-
probook
- Posts: 5042
- Joined: 13/10/2013 22:38
#51877 Re: Liverpool FC
Cuj sudije krive...imaju preko 20 suteva prema golu i ne mogu dati go 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51878 Re: Liverpool FC
Sudije i njihove greške nisu opravdanje ali jesu realna činjenica koja se dešava. To što ekipa izgleda loše ne mora značiti da je još treba kasapiti nenormalnim odlukama.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51880 Re: Liverpool FC
Bit ce bolje naredne sezone
20 times 2022
20 times 2022
-
Armin2013
- Posts: 912
- Joined: 19/08/2013 15:37
#51881 Re: Liverpool FC
Pozz
Ja kao amater to gledam ovako
1."slabije" ekipe sve igraju na isti kalup protiv nas, svi se brane znajući da nemamo standardnu odbranu i da će u nekoj od kontri biti greška i da će dati go, što obično i bude tako. Kako sinoć dat go iz 16-terca kad lopta nema gdje da prođe.
2. koliko smo imali uspješnih centaršuteva sinoć, i kad nešto prođe kod nas Ox glumi napadača a Origi na krilu
3. kad smo zadnji put istrčali neku kontru, u 3 poteza, kao da čekaju da se protivnička odbrana postavi.
Treba priznati i da nemamo standardnu i pouzdanu odbranu što možda koči cijelu ekipu, zato se možda toliko i igra na siguran pas, jer nas takve greške obično koštaju.
Ali šta zamjerit momcima pored dvije titule u zadnje dvije godine
lp,
Ja kao amater to gledam ovako
1."slabije" ekipe sve igraju na isti kalup protiv nas, svi se brane znajući da nemamo standardnu odbranu i da će u nekoj od kontri biti greška i da će dati go, što obično i bude tako. Kako sinoć dat go iz 16-terca kad lopta nema gdje da prođe.
2. koliko smo imali uspješnih centaršuteva sinoć, i kad nešto prođe kod nas Ox glumi napadača a Origi na krilu
3. kad smo zadnji put istrčali neku kontru, u 3 poteza, kao da čekaju da se protivnička odbrana postavi.
Treba priznati i da nemamo standardnu i pouzdanu odbranu što možda koči cijelu ekipu, zato se možda toliko i igra na siguran pas, jer nas takve greške obično koštaju.
Ali šta zamjerit momcima pored dvije titule u zadnje dvije godine
lp,
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#51882 Re: Liverpool FC
Kakva paranoja na temi generalno kad god izgubi Pool, neki zaboravljaju da je klub 30 godina tavorio i bio nebitan faktor za titule uglavnom i sad kad je splet rezultat i igre malo drugaciji u odnosi na zadnju sezonu digla se kuka i motika. Bas simpaticnih likova ima ovdje. 
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#51884 Re: Liverpool FC
Pa dati Wijnaldumu kapitensku je blasfemija. Volim lika ali nije captain materijal.
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#51885 Re: Liverpool FC
Reko sam ja davno glory hunteri
Klopp je tvrdoglav, a od stare slave se ne zivi.
Burnley je najlosija ekipa u PL u zadnjih hejbet godina.
Klopp je tvrdoglav, a od stare slave se ne zivi.
Burnley je najlosija ekipa u PL u zadnjih hejbet godina.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51886 Re: Liverpool FC
James Pearce: “It was grim. Where’s the confidence gone? So many crossed aimlessly slung into the box. It’s a bleak period. Got to be the toughest Klopp has faced during his time here. Toothless is the word.” [the athletic]
“Top four does suddenly become a concern. Fail to qualify for the Champions League and that will have a huge impact on summer transfer plans.”
"Liverpool delivered 30 crosses into Burnley’s box last night from open play and just two found a team-mate."
“Jordan Henderson has a minor muscle strain.”
“Trent is a concern. Klopp clearly has been hoping he could just play his way back into form but it’s not happening. Oxlade-Chamberlain’s form is a real concern. He was a passenger and struggled badly once again.”
“Confidence is a small flower and obviously someone has stamped on it, and now at this moment we have to find a new one and we will.”
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#51887 Re: Liverpool FC
Hajde i poraz od Southamptona, kiks protiv NC, ali da te ovakav mrtvi Burnley uzme, najgori napad lige ubjedljivo, ma fuj...
Odavno vec ne stima stosta u igri i to govorimo od pocetka sezona najmanje. Nego eto zavara te pokoji rezultat, pojedinci bili u formi kao Jota npr. pa nesto na individualnu klasu rijesis, ali generalno igra je tanka odavno, uz par tekmi koju su izuzetak ala Wolves, Leicester, CP...
Odavno vec ne stima stosta u igri i to govorimo od pocetka sezona najmanje. Nego eto zavara te pokoji rezultat, pojedinci bili u formi kao Jota npr. pa nesto na individualnu klasu rijesis, ali generalno igra je tanka odavno, uz par tekmi koju su izuzetak ala Wolves, Leicester, CP...
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51888 Re: Liverpool FC
Ja to vidim ovako: gore tesko da moze.
Ili ce se sad resetovati pa ganjati top 4 po cijenu zivota ili smrti, ili ce potonuti u blato skroz, sto bi znacilo i odlazak ludog svabe na ljeto.
Ili ce se sad resetovati pa ganjati top 4 po cijenu zivota ili smrti, ili ce potonuti u blato skroz, sto bi znacilo i odlazak ludog svabe na ljeto.
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#51890 Re: Liverpool FC
S obzirom na sve probleme s povredama, tim je dobro i gurao sve do sada. Pa moralo je kad-tad pući. Ako se zanemare povremeni i kratkortrajni padovi, ovaj tim nije imao rezultatsku krizu PREKO DVIJE GODINE. A svi drugi timovi su je imali ili je još uvijek imaju. Pa zar i oni nemaju pravo na to, pogotovo nakon svih ovih okolnosti?
Naravno, vidi se iz aviona da ne ide. Proći će i to. I Man.Utd. je gubio kući od Boltona, Fulhama... Man.City od Palacea i sl. pa su opet uzimali titule na kraju.
Mnogo je ostalo do kraja, mnogo bodova je u igri. Jeste šteta, mogla se već sada imati fina prednost ali ipak ništa još nije gotovo ni izgubljeno.
Naravno, vidi se iz aviona da ne ide. Proći će i to. I Man.Utd. je gubio kući od Boltona, Fulhama... Man.City od Palacea i sl. pa su opet uzimali titule na kraju.
Mnogo je ostalo do kraja, mnogo bodova je u igri. Jeste šteta, mogla se već sada imati fina prednost ali ipak ništa još nije gotovo ni izgubljeno.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#51891 Re: Liverpool FC
E da i ja koju kazem: u istim smo govnima
za sve su krivi treneri. Trener je taj koji vidi igru kao i mi. Trener treba da reaguje i da bude autoritet. Trerner ne smije dozvoliti da mu igrac tipa Reus ili Salah postavlja uslove. Taman da si mi babo rodjeni ja bi te odstranio dozivotno iz kluba samo ako bi se mijesao u moje odluke. Ja bi bio u stanju uvesti npr. 8 novih igraca iz podmladka (momaka zeljnih igre i dokazivanja), izbacio bi zvijezde koje zaradjuju milione i dao djeci iz podmladka. Ne bi se meni mogao ni jedan sepuriti po terenu. Pa jeste li vi vidjeli sinoc u 1. pol. u 45+1 min kada je bio slobodan udarac na 16-cu. Pa oni ne znaju sta ce s loptom u takvoj situaciji i onda onaj Andrew Robertson opuca slobodnjak 68 m iznad gola. Ja bi to odma u zatvor strpao, profesionalac fuj. Onaj Origi sam ide na golmana i nije u stanju zabiti, pa jarane skini kopacke i javno reci nije ovo za mene.
A ko se vadi na sudije i ocekuje pobjedu iz penala, moj mu je prijedlog da pocne pratiti balet
Ne mogu vise ljut sam pravo, previse hajvana igra i vodi fudbal...
za sve su krivi treneri. Trener je taj koji vidi igru kao i mi. Trener treba da reaguje i da bude autoritet. Trerner ne smije dozvoliti da mu igrac tipa Reus ili Salah postavlja uslove. Taman da si mi babo rodjeni ja bi te odstranio dozivotno iz kluba samo ako bi se mijesao u moje odluke. Ja bi bio u stanju uvesti npr. 8 novih igraca iz podmladka (momaka zeljnih igre i dokazivanja), izbacio bi zvijezde koje zaradjuju milione i dao djeci iz podmladka. Ne bi se meni mogao ni jedan sepuriti po terenu. Pa jeste li vi vidjeli sinoc u 1. pol. u 45+1 min kada je bio slobodan udarac na 16-cu. Pa oni ne znaju sta ce s loptom u takvoj situaciji i onda onaj Andrew Robertson opuca slobodnjak 68 m iznad gola. Ja bi to odma u zatvor strpao, profesionalac fuj. Onaj Origi sam ide na golmana i nije u stanju zabiti, pa jarane skini kopacke i javno reci nije ovo za mene.
A ko se vadi na sudije i ocekuje pobjedu iz penala, moj mu je prijedlog da pocne pratiti balet
Ne mogu vise ljut sam pravo, previse hajvana igra i vodi fudbal...
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#51892 Re: Liverpool FC
Ma taj Origi nije ni za Fulhama, a da nije zabio onaj gol protiv Barce i jos dva, tri bitna gola ako se dobro sjecam mislim da bi dobio nogu. A Salah se blizi prodaji. Otupio je napad dobro.BHF_Manijak wrote: ↑21/01/2021 22:59 Puce bruka. E svaka vam cast.
I nema ovo sa cudnom sezonom, koronama, pickama materinama, to je kad Klopp treba nadogradit i updatetovat ekipu, smjenu napravit.
Origi da je debil ono zabio, ovo bi se uzelo, ali drvo ostaje drvo.
Thiago. Ne svaljujem krivicu na njega, ali cini mi se da je on upravo trebao biti upgrade za ovakve ekipe poput Burnleya? Nista, karina. Prvom do sebe i udri, jedna-dvije dijagonale, jedan dubinski pas 20+ metara i to je to. Ej vala ti majstore.
TAA najiritantniji igrac ove sezone! Na klupu decko. Sramotni centarsutevi, sramotni. Tacno vise i protivnik mu poceo ostavljati po 3 metra prostora, jer znaju da nista nece uradit.
Salah je u kloc modu sve mu jebem degenricno.
Helem qrcina od sezone. Podsjetilo me na one "dobre" dane pod Dalglishom, Hodgsonom i slicnim smijurijama od trenera...
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51893 Re: Liverpool FC
Origi je Evertonu i Barci zabio kljucne golove i to ga je vratilo u fokus.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#51894 Re: Liverpool FC
Eh jeste Everton, znam da je jos nekome zabio bitan gol.drug_profi wrote: ↑22/01/2021 12:06 Origi je Evertonu i Barci zabio kljucne golove i to ga je vratilo u fokus.
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#51895 Re: Liverpool FC
Ali fakat ne znam što klop siluje sa Trentom. Ne ide ga jbg, nećemo sad čekat godinu da proradi opet. Daj Necu probaj. Stavi Jonesa.
Saqiri je za zadnjih pola sata idealan. Mino od pocetka, nek trci, nek ih izmori. Daj protivniku loptu, povuci se malo da izadju naprijed, ne znam... probaj nesto sto nije ocigledno u pizdumaterinu...
Saqiri je za zadnjih pola sata idealan. Mino od pocetka, nek trci, nek ih izmori. Daj protivniku loptu, povuci se malo da izadju naprijed, ne znam... probaj nesto sto nije ocigledno u pizdumaterinu...
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#51896 Re: Liverpool FC
Sad ce svi protiv nas ko ovi jer su vidjeli da pali.
Probudite me kad pocne nova sezona.
Probudite me kad pocne nova sezona.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#51897 Re: Liverpool FC
Pa kad covjek malo skonta, nemate neku mega ekipu.
Po mom misljenju, jedini igrac svjetske klase je Virgil... Sve to ostalo jeste dobro ali nisu neka klasa....
Pored toga, svjetska klasa je Klop koji je to fino posloziio zadnjih par sezona
..
Po mom misljenju, jedini igrac svjetske klase je Virgil... Sve to ostalo jeste dobro ali nisu neka klasa....
Pored toga, svjetska klasa je Klop koji je to fino posloziio zadnjih par sezona
..
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#51898 Re: Liverpool FC
Alisson nije svjetska klasa
Salah i Mane nisu
Navedi mi boljeg lijevog beka od Robertsona
Definisi pojam svjetske klase
Ne brukaj se
Salah i Mane nisu
Navedi mi boljeg lijevog beka od Robertsona
Definisi pojam svjetske klase
Ne brukaj se
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#51899 Re: Liverpool FC
Samo je Virgil vrh igrac. Konstantan. Dok se nije povrijedio.
Nemoj se uzrujavati, strefice te nesto...bice ba bolje. Ima jos utakmica
Nemoj se uzrujavati, strefice te nesto...bice ba bolje. Ima jos utakmica
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#51900 Re: Liverpool FC
Joj kako idete iz krajnosti u krajnost kolektivno, strašno. Dobro, nogiramo Kloppa, rasprodamo sve i šta onda? Ohladite malo.

