Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#51901 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ma niđe veze amiđa.
Pričamo, tražimo ideje, uzroke...
Neke igrače treba ohladiti malo, nekima dati priliku. Klop mora malo i odstupiti od presinga u zadnjoj trecini. Vidimo da nam sada to pravi probleme kod realizacije. 15-16 igraca oko lopte, ne moze proci pa da je ko teniska.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51902 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

skafiskafsnjak wrote: 22/01/2021 12:56 Samo je Virgil vrh igrac. Konstantan. Dok se nije povrijedio.

Nemoj se uzrujavati, strefice te nesto...bice ba bolje. Ima jos utakmica
Salah ce 4 sezonu u nizu imati 20 + golova a Robertson je najkonstantniji i najbolji lijevi bek lige i svijeta. Pises gluposti fkt a mozda i trollas. Ko je bolji golman lige od Alissona? Nema ga.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51903 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

drug_profi wrote: 22/01/2021 13:05 Ma niđe veze amiđa.
Pričamo, tražimo ideje, uzroke...
Neke igrače treba ohladiti malo, nekima dati priliku. Klop mora malo i odstupiti od presinga u zadnjoj trecini. Vidimo da nam sada to pravi probleme kod realizacije. 15-16 igraca oko lopte, ne moze proci pa da je ko teniska.
Ne mislim na te stvari, to i sam pišem, ali ovi ekstremi pojedini su apsurdni.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51904 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

Previse se kuka fkt. Kriza je morala doci
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#51905 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Kriza jeste morala doci, ali ovo je vise od krize.
u 5 utakmica jedan gol.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51906 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Alarmi jesu upaljeni ali znamo svi vrlo dobro kakva je ovo ekipa i kakvi su igrači i šta su sve sposobni. Riješiće se.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51907 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

drug_profi wrote: 22/01/2021 13:14 Kriza jeste morala doci, ali ovo je vise od krize.
u 5 utakmica jedan gol.
Ma daj druze bilo je i gorih trenutaka.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#51908 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Gerro wrote: 22/01/2021 13:22
drug_profi wrote: 22/01/2021 13:14 Kriza jeste morala doci, ali ovo je vise od krize.
u 5 utakmica jedan gol.
Ma daj druze bilo je i gorih trenutaka.
Pod Klopom nije. Zato me i brine. Ako on ovo ne moze rjesiti brzo i hitno, onda slijedi raspad sistema jer kao sto neko napisa "samopouzdanje je osjetljiv cvijet. ako ga neko nagazi moras traziti novi."
Aequus
Posts: 242
Joined: 04/05/2019 11:55

#51909 Re: Liverpool FC

Post by Aequus »

Armin2013 wrote: 22/01/2021 07:14 Pozz
Ja kao amater to gledam ovako
1."slabije" ekipe sve igraju na isti kalup protiv nas, svi se brane znajući da nemamo standardnu odbranu i da će u nekoj od kontri biti greška i da će dati go, što obično i bude tako. Kako sinoć dat go iz 16-terca kad lopta nema gdje da prođe.
2. koliko smo imali uspješnih centaršuteva sinoć, i kad nešto prođe kod nas Ox glumi napadača a Origi na krilu
3. kad smo zadnji put istrčali neku kontru, u 3 poteza, kao da čekaju da se protivnička odbrana postavi.

Treba priznati i da nemamo standardnu i pouzdanu odbranu što možda koči cijelu ekipu, zato se možda toliko i igra na siguran pas, jer nas takve greške obično koštaju.

Ali šta zamjerit momcima pored dvije titule u zadnje dvije godine

lp,
Realno gledajući svaka ekipa protiv nas igra na isti kalup kao što je wba igrao. Moje viđenje je da kontre slabije trcimo, ali trcimo ih između ostalog slabije jer su druge ekipe spremne za to, stavljaju ljudi po 2 zadnja vezna ispred stopera kako bi upravo usporili tu tranziciju po kojoj smo ubijali protivnike prije. Jednostavno, jednima je uspjelo i sad će svako to kopirati....

Opcenito, imamo dosta vise gresaka u pasovima nego prije, arnold nije na svom nivou cijelu sezonu, thiago se jos uvijek nije maksimalno navikao na sistem igre, odbrana nije uigrana, mnogo faktora je uticalo na ovu krizu, ona se jednostavno morala desiti prije ili kasnije. Bitno je da sto prije prođe i misljenja sam, obzirom koliko je luda liga ove godine da nista nije izgubljeno, samo nam je potreban sto prije taj "bounce", i drago mi je da dolaze kokoške u sljedecem kolu, ozbiljnije cemo ih shvatiti sigurno i ocerupati ja mislim, pa da murinjo opet kuka poslie utakmice. :izet: :izet:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51910 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

drug_profi wrote: 22/01/2021 13:25
Gerro wrote: 22/01/2021 13:22
drug_profi wrote: 22/01/2021 13:14 Kriza jeste morala doci, ali ovo je vise od krize.
u 5 utakmica jedan gol.
Ma daj druze bilo je i gorih trenutaka.
Pod Klopom nije. Zato me i brine. Ako on ovo ne moze rjesiti brzo i hitno, onda slijedi raspad sistema jer kao sto neko napisa "samopouzdanje je osjetljiv cvijet. ako ga neko nagazi moras traziti novi."
Nije valjda da si ocekivao da kriza nikad nece doci? Bilo je i pod njim krize, samo se brzo zaboravlja.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51911 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Meni je i dalje zima 16/17 pod Kloppom najlošija. Tad smo imali nekih 10 - 11 utakmica bez pobjede, isto se nije moglo more s broda pogoditi.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#51912 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Ma ne. Burnly je bio kap koaj preljeva casu, zalogaj poslije kojeg vise nista nije isto. Govor tijela igraca, Klopa...
Nakon sto nisu izgubili od Jedinstva, mogli su pronaci to samopouzdanje i da su dobili jucer makar 1:0, sasvim bih vjerovao da ce biti nabrijani za Murinja i ne bih se brinuo.
Sad mislim da ce otici spustenih gaca.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#51913 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Gerro wrote: 22/01/2021 13:26
drug_profi wrote: 22/01/2021 13:25
Gerro wrote: 22/01/2021 13:22

Ma daj druze bilo je i gorih trenutaka.
Pod Klopom nije. Zato me i brine. Ako on ovo ne moze rjesiti brzo i hitno, onda slijedi raspad sistema jer kao sto neko napisa "samopouzdanje je osjetljiv cvijet. ako ga neko nagazi moras traziti novi."
Nije valjda da si ocekivao da kriza nikad nece doci? Bilo je i pod njim krize, samo se brzo zaboravlja.
Bilo je krize sa njim, ali ne sa njegovim izborom igraca. Ovo je sada njegov tim i svi su losi. Zajednicka, fokalna tacka je Klop.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#51914 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Gerro wrote: 22/01/2021 13:06
skafiskafsnjak wrote: 22/01/2021 12:56 Samo je Virgil vrh igrac. Konstantan. Dok se nije povrijedio.

Nemoj se uzrujavati, strefice te nesto...bice ba bolje. Ima jos utakmica
Salah ce 4 sezonu u nizu imati 20 + golova a Robertson je najkonstantniji i najbolji lijevi bek lige i svijeta. Pises gluposti fkt a mozda i trollas. Ko je bolji golman lige od Alissona? Nema ga.
Laki je nervozan malo
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#51915 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

skafiskafsnjak wrote: 22/01/2021 13:40 Salah ce 4 sezonu u nizu imati 20 + golova
Dabogda ovo da se desi.
13 golova ukupno. Pet utakmica nista.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51916 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Da se malo nasmijemo svojoj nesreći, ukoliko ne zabijemo ni protiv Totaša i West Hama nećemo imati gol mjeseca :izet: :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#51917 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

drug_profi wrote: 22/01/2021 13:42
skafiskafsnjak wrote: 22/01/2021 13:40 Salah ce 4 sezonu u nizu imati 20 + golova
Dabogda ovo da se desi.
13 golova ukupno. Pet utakmica nista.
Pogresno si citirao :D :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51918 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

drug_profi wrote: 22/01/2021 13:42
skafiskafsnjak wrote: 22/01/2021 13:40 Salah ce 4 sezonu u nizu imati 20 + golova
Dabogda ovo da se desi.
13 golova ukupno. Pet utakmica nista.
Znao je on imati po 9 utakmica bez gola.

Al koji je mis ovaj skafisnja, pravi onaj sto iz rupice ispliva
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#51919 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Sjetite se Citya prosle sezone. Kako je dobar osjecaj bio gledat ih kako se pate protiv ovakvih i primaju golove u zadnjih 5-10 minuta. Jos realno imaju veci roster i kvalitetnije igrace. Relax hahahh :-D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#51920 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Gerro wrote: 22/01/2021 13:59
drug_profi wrote: 22/01/2021 13:42
skafiskafsnjak wrote: 22/01/2021 13:40 Salah ce 4 sezonu u nizu imati 20 + golova
Dabogda ovo da se desi.
13 golova ukupno. Pet utakmica nista.
Znao je on imati po 9 utakmica bez gola.

Al koji je mis ovaj skafisnja, pravi onaj sto iz rupice ispliva
Djesi gerro misu mekinjasu. Ja se zbog tebe javljam, nisam zbog Liverpoola.
Sto se lige tice, prvak moze biti svako . Djetinjasto je pricati o tituli na pola sezone, pogotovo sto se niko nije bodovno odmakao.

Vidim nervozan si, pa svratio malo da te opustim :roll:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51921 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

skafiskafsnjak wrote: 22/01/2021 14:24
Gerro wrote: 22/01/2021 13:59
drug_profi wrote: 22/01/2021 13:42

Dabogda ovo da se desi.
13 golova ukupno. Pet utakmica nista.
Znao je on imati po 9 utakmica bez gola.

Al koji je mis ovaj skafisnja, pravi onaj sto iz rupice ispliva
Djesi gerro misu mekinjasu. Ja se zbog tebe javljam, nisam zbog Liverpoola.
Sto se lige tice, prvak moze biti svako . Djetinjasto je pricati o tituli na pola sezone, pogotovo sto se niko nije bodovno odmakao.

Vidim nervozan si, pa svratio malo da te opustim :roll:
Pa ja jedan od rijetkih koji jutro poslije utakmice ne kukaju ovdje. Uopste nisam nervozan, pad je morao doci kad tad.

Prvak ce biti City
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#51922 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

HarunKovac wrote: 22/01/2021 14:07 Sjetite se Citya prosle sezone.
Pisao sam i ja neki dan, podsjećamo dosta na njih od prošle sezone zbog dosta stvari. I evo, pogledaj ih sad. Prirodni krug, sad se zatvara, otvoriće se opet.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#51923 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Gerro wrote: 22/01/2021 14:35
skafiskafsnjak wrote: 22/01/2021 14:24
Gerro wrote: 22/01/2021 13:59
Znao je on imati po 9 utakmica bez gola.

Al koji je mis ovaj skafisnja, pravi onaj sto iz rupice ispliva
Djesi gerro misu mekinjasu. Ja se zbog tebe javljam, nisam zbog Liverpoola.
Sto se lige tice, prvak moze biti svako . Djetinjasto je pricati o tituli na pola sezone, pogotovo sto se niko nije bodovno odmakao.

Vidim nervozan si, pa svratio malo da te opustim :roll:
Pa ja jedan od rijetkih koji jutro poslije utakmice ne kukaju ovdje. Uopste nisam nervozan, pad je morao doci kad tad.

Prvak ce biti City
Neurozan si ti ko Ukrajinka, samo neces da priznas :D
Cim ne trolas po EPL temi, nije uredu nesto.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#51924 Re: Liverpool FC

Post by Gerro »

skafiskafsnjak wrote: 22/01/2021 14:47
Gerro wrote: 22/01/2021 14:35
skafiskafsnjak wrote: 22/01/2021 14:24

Djesi gerro misu mekinjasu. Ja se zbog tebe javljam, nisam zbog Liverpoola.
Sto se lige tice, prvak moze biti svako . Djetinjasto je pricati o tituli na pola sezone, pogotovo sto se niko nije bodovno odmakao.

Vidim nervozan si, pa svratio malo da te opustim :roll:
Pa ja jedan od rijetkih koji jutro poslije utakmice ne kukaju ovdje. Uopste nisam nervozan, pad je morao doci kad tad.

Prvak ce biti City
Neurozan si ti ko Ukrajinka, samo neces da priznas :D
Cim ne trolas po EPL temi, nije uredu nesto.
Haha pa nema materijala da trollam :mrgreen:

Cekam da vi izgubite
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#51925 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Na stranu ova kriza rezultata, ekipa na terenu izgleda jako, jako loše. Govor tijela, razgovori između, podstrek, nabacivanje rukama, smiješak na licu. Sve je to nestalo.

Više ne zna ni tko gdje igra ni šta je cilj igre. Sinoć u 90 minuta čini mi se da nisu duplog pasa odigrali na 16 metara, a to je jedino oružje na bunkere, uz naravno precizne udarce sa poludistance. Ali udarac podrazumijeva da se proba pogoditi negdje gdje nema golmana :D

Pa onaj prvi udarac Origija, mislim da je lopta završila van stadiona. Kad sam ono vidio, znao sam da je belaj teški.

Iz prekida smo očajni, ubačaji sa strane Arnolda, pa i iz kornera ne pogađaju nikoga. Nije sve ni do njega, treba se napadač izboriti za poziciju.
Gini ono u drugom poluvremenu ne smije opaliti pizda, nego dodaje Salahu na stranu, a u ovom se izgleda probudili neki pederski porivi, samo se zabija u igrače. Mane carini svaku loptu po 10 sekundi.

I prije tekme smo detektirali neka krizna žarišta, ali Klopp zbilja pretjeruje sa nekim igračima. Priča se da su nam bekovi u krizi u odnosu na prošle sezone, on vidi da ove ne ide više, ali ih ne mijenja. Vidi se da u sredini fali neki motor, Jones sjedi na klupi. Ruku na srce, sinoć je morao pored zdravog Matipa ubaciti jednog omladinca na stopera, a Fabina gurnuti u vezu ispred njih, da bi Thiago mogao nešto probati kreirati naprijed.

No, i pored ovoga, mora se reći da još nitko nije nadigrao Liverpool, ni kad je bilo neriješeno, ni kad smo gubili. Moraju se uzeti u obzir i činjenice da nas je sportska sreća potpuno napustila, kao i realno, ponekad čudne odluke sudaca.

Treba nam pobjeda u nedjelju po svaku cijenu da se sve negativnosti okrenu u našu korist. Tri sezone smo bili top, a nije ni ova loše krenula. U biti imamo samo jedan loš mjesec.

Treba nekad pogledati i svijetlu stranu :D
Post Reply