topcam wrote: ↑17/01/2021 14:00
Od petka auto napolju parkirano. Vec dugo hocu da izmjerim. Koliko vidim ok je.
Vidim da sam negdje zjanio poklopac za vodu (brisaci).
5 godina prva ugradnja.
Throttle wrote: ↑17/01/2021 14:03
Moze voltaza bit ok a da aku ne valja
U nedelju kad sam mjerio nisam htio na kratko paliti auto.
Jucer sam poslije posla izmjerio.
Upaljena svjetla.
Ugasena.
Koliko sam se informisao, kod mene sve ok sa akumulatorom. Prvo se kolega sa posla prosle sedmice jada sa fordom,
i greskom koju mu prijavi, ode u safe mod (ne cudi me kod njega to, i dalje tvrdi da mu je tecnost za brisace
ona u autu koja je bila kad ga je tek kupio, august mu je treca godina, bio je na servisu, valjda su dosuli,
red bi bio).
Prekjucer mi se prijatelj javlja da mu pomognem zamjeniti bateriju na polu, salje sliku polo 2005 godiste,
kod njega u roditeljskoj familiji od 2007, vidim na bateriji pise orginal vw, pitam ga zar je moguce 15 godina,
on misli da je jednom mjenjana, ..otac mu prije njega vozio auto.
Meni kod opela rekose da ne mogu sam mjenjati bateriju, jer kao u ecu moraju ubaciti podatke o novoj
bateriji, pa sam ovdje ocekivao neki odgovor majstora,automehanicara ili obicnog vozaca koji ima iskustvo.
Ako sam se pogresno odrazio sa kalibraciom, do mene je.
Na kraju vozim najobicnijeg atmosferca, nije kvantna fizika.