English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#40951 Re: English Premier League

Post by drug_profi »

El Loco trola novinare i Murinja.
I Liverpul je bio bolji od Aston Ville. :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#40952 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Kad je ikad El Loco drzao Fergieju lekcije na Traffordu...

User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#40953 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Ruku na srce Ferguson nije toliko dobar strucnjak koliko je guran od kriminalne organizacije FA u to vrijeme koja je bila strasno korumpirana...

Na vrijeme je otisao, shvatio koliko je sati, da se spremaju promjene, cak su mu i prvog ahbaba Howard Webba otjerali...

Slicna situacija kao sad kod nas u pravosudju sa Tegeltijom. Fergie je skotski Tegeltija
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#40954 Re: English Premier League

Post by Velkoski »

:mrgreen:
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#40955 Re: English Premier League

Post by Better Man »

Gerro wrote: 25/12/2020 02:00 Ruku na srce Ferguson nije toliko dobar strucnjak koliko je guran od kriminalne organizacije FA u to vrijeme koja je bila strasno korumpirana...

Na vrijeme je otisao, shvatio koliko je sati, da se spremaju promjene, cak su mu i prvog ahbaba Howard Webba otjerali...

Slicna situacija kao sad kod nas u pravosudju sa Tegeltijom. Fergie je skotski Tegeltija
Ovako nešto napisati o najvećem treneru svih vremena, može samo totalna neznalica ili neko ko debelo zavidi na svemu onom što je napravio. Liverpool za njegove ere nije mogao ni blizu titule izuzev jednom ili dva puta.
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#40956 Re: English Premier League

Post by drug_profi »

Nema to toliko veze sa Fegusonom koliko je imalo sa Liverpulom.
U Liverpulu u to doba mnogo toga nije bilo kako treba.

Arsenal i Chelski su bili redovna konkurencija SAF-u što dokazuje da nije vanzemaljac.
Svjesni smo svi bili kljucnih sudijskih odluka u korist MU u toku sezone koje su im navlacile definitivno najmanje 5-6 bodova.
Ali bez obzira i na to SAF je vrijedan svakog respekta i samo budala to ne bi priznala.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#40957 Re: English Premier League

Post by Gandalf »

SAF spada u top 5 trenera ikada, ali da mu se i navlačilo, bome jeste

Svejedno, čovjek je legenda i treba proći još dosta vremena da neko ponovi njegove uspjehe, a bilo ih je puuuuno.
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#40958 Re: English Premier League

Post by dzeno123 »

Gandalf wrote: 25/12/2020 10:46 SAF spada u top 5 trenera ikada, ali da mu se i navlačilo, bome jeste

Svejedno, čovjek je legenda i treba proći još dosta vremena da neko ponovi njegove uspjehe, a bilo ih je puuuuno.
Klopp, i to vrlo brzo.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#40959 Re: English Premier League

Post by LSD »

ultima_palabra wrote: 25/12/2020 01:27 Kad je ikad El Loco drzao Fergieju lekcije na Traffordu...

SAF exposed :mrgreen:

Ovo je bilo mucno za gledati, šta mu je Bilesa radio sa jedno 5 puta jeftinijim timom.
Tad otprilike je škot i shvatio da mu je vakat za penzije.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#40960 Re: English Premier League

Post by skafiskafsnjak »

dzeno123 wrote: 25/12/2020 17:38
Gandalf wrote: 25/12/2020 10:46 SAF spada u top 5 trenera ikada, ali da mu se i navlačilo, bome jeste

Svejedno, čovjek je legenda i treba proći još dosta vremena da neko ponovi njegove uspjehe, a bilo ih je puuuuno.
Klopp, i to vrlo brzo.
Sta tebi znaci brzo? :roll:
User avatar
Logovan
Posts: 102822
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#40961 Re: English Premier League

Post by Logovan »

Čuj "i to vrlo brzo". :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#40962 Re: English Premier League

Post by skafiskafsnjak »

Logovan wrote: 25/12/2020 17:58 Čuj "i to vrlo brzo". :mrgreen:
Pa ako mu je 7-8 godina brzo, onda da.... Bar gledajuci titule u EPL
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#40963 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Ma kakvi. Klopp je tu jos 3 sezone poslije ove.
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#40964 Re: English Premier League

Post by dzeno123 »

Do kloppa je, ako ga bude drzao premiership.
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#40965 Re: English Premier League

Post by Better Man »

dzeno123 wrote: 25/12/2020 17:38
Gandalf wrote: 25/12/2020 10:46 SAF spada u top 5 trenera ikada, ali da mu se i navlačilo, bome jeste

Svejedno, čovjek je legenda i treba proći još dosta vremena da neko ponovi njegove uspjehe, a bilo ih je puuuuno.
Klopp, i to vrlo brzo.
Ako pogledamo sve trofeje u Engleskoj i trofeje u Evropi koje je Manchester United osvojio sa Fergusonom kao trenerom, teško da će ga Klop tako brzo stići.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#40966 Re: English Premier League

Post by ruud »

Jel' iko gledao Kloppa kad mu kazu da u posljednih 11 sezona samo 2 puta "novogodosnji sampion" nije na kraju slavio?
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#40967 Re: English Premier League

Post by ZyzzSar »

@Gerro
je li prekida sutra Arsenal trenutnu seriju losih rezultata protiv Chelsea
kontam mogli bi dobiti 2-1, nema Chilwella, Jamesa i Ziyeha
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#40968 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Kakvi su to jadni izgovori pred susret sa najgorom ekipom lige ? Fali i Liverpoolu pola ekipe, pa suvereno kroči prema tituli. Ah, da mentalitet. :izet: :mrgreen:

Da, mislim da Arsenal uzima sutra, najvise sto imaju koliko toilko boljeg trenera, a inace obojica su karinaši
bezdusesiniko
Posts: 32
Joined: 09/11/2018 09:27

#40969 Re: English Premier League

Post by bezdusesiniko »

https://www.google.com/search?q=chelsea ... cSA8yTjUoM


De malo pregledaj te trofeje na linku :D
Dakle CFC u zadnjih 20 godina drma PL.
Ali ako izgube od Arsenala,koji je u totalnom rasulu, onda treba Lampard pojesti kopacke za Novu . :razz:

Nemoj sada o LFC i trofejima prije ledenog doba :-P

Fergy je posljedni dinosaurus. Niko vise nikada nece trenirati jaci klub bilo gdje u Evropi,a pogotovo u PL,20 i kusur godina zaredom.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#40970 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Jer fuzbal se igra zadnjih 20 godina :pisnuo:

Slika i prilika prosjecnog Terekovca :nargila:
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#40971 Re: English Premier League

Post by perscitus »

LSD wrote: 25/12/2020 17:51
ultima_palabra wrote: 25/12/2020 01:27 Kad je ikad El Loco drzao Fergieju lekcije na Traffordu...

SAF exposed :mrgreen:

Ovo je bilo mucno za gledati, šta mu je Bilesa radio sa jedno 5 puta jeftinijim timom.
Tad otprilike je škot i shvatio da mu je vakat za penzije.
Jašta radi. Rosarijski aperkat, krošej, volej i bekhend za oproštaj Mančestera od velikana Evrope. Prvo Messi, pa Bielsa, a onda Orbit, loža i penzija. Kakav je tim imao Bilbao. Bielsa je preoblikovao i pretočio onu Klementovu destruktivnost i defanzivu u intifadu, artiljeriju i diverziju :fazlija: . Rodio se novi Bilbao,Athletic de Bielsa, izvučen iz ralja mediokriteta i paternalizma, nema više izgovora za poraze zato što samo Baski mogu igrati jer samo Bielsin prolom oblaka, potres, udar i šok mogu napraviti od Atletika neukroćenu egzotiku da se i sam SAF hvata za glavu! Šta, kako, gdje, molim i opalim te golim, pa sinoć su trenirali tri sata punim intenzitetom, kako je moguće, kakva je ovo paljba i opsada iz koje nas De Gea spašava istorijske jebade, ujdurme i pišurije!?
Mada, barem meni, onaj meč kasnije sa Šalkeom je bio bolji jer Šalke je bio jak, godinu ranije igrali polufinale LP-a, sa Raulom i Huntelarom, za razliku od Mančestera je imao muda, igralo se oko za oko, zub za zub, jebo arapsko proljeće za ono što se desilo u Gelzenkirhenu.
Ali ne zna Gerro, nije mu bilo dozvoljeno da prati fudbal, morao je učiti padeže da zamagli porijeklo niškog trokuta, mjesta gdje padeži misteriozno nestaju. Piše argentinski velikim slovom :lol: . I tako polupismenim ustima ima obraza da uzima velikog Bielsu. Kakav bezobrazluk. :D :gunjastajl:

MADRE MIA :shock: :shock: :shock: !!!! Za potpuni ugođaj pojačati zvučnike :run:



Last edited by perscitus on 26/12/2020 03:29, edited 1 time in total.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#40972 Re: English Premier League

Post by Gerro »

Hahah kad nema argumenata hvata se za gramatiku i pravopis o kojoj vodim racuna na forumu ko Bielsa o trofejima
User avatar
perscitus
Posts: 680
Joined: 18/03/2008 15:17
Location: Mekka - Sinaloa

#40973 Re: English Premier League

Post by perscitus »

Čemu ta opsesija za bjelosvjetskim trofejima? Šta te, bolan ne bio, boli kurac za njih? Domaći fudbal pratiš zbog trofeja jer si subjektivan, nisi normalan, a ostale lige zbog same igre. Fudbala kao takvog. Antropologija, civilizacija, revolucija i evolucija! Keep eyes on the ball ;-) . Uživaj. Šta je sa trofejima, jel problem porodične prirode, treba li zvati Centar za socijalni rad, hoćeš da ti ja kupim jedan iz antikvarnice da odjebeš?

Image
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#40974 Re: English Premier League

Post by aCme »

Lepo rečeno :izet:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#40975 Re: English Premier League

Post by skafiskafsnjak »

perscitus wrote: 26/12/2020 03:52 Čemu ta opsesija za bjelosvjetskim trofejima? Šta te, bolan ne bio, boli kurac za njih? Domaći fudbal pratiš zbog trofeja jer si subjektivan, nisi normalan, a ostale lige zbog same igre. Fudbala kao takvog. Antropologija, civilizacija, revolucija i evolucija! Keep eyes on the ball ;-) . Uživaj. Šta je sa trofejima, jel problem porodične prirode, treba li zvati Centar za socijalni rad, hoćeš da ti ja kupim jedan iz antikvarnice da odjebeš?

Image

Malo je 100 :lol:
Post Reply