I Liverpul je bio bolji od Aston Ville.
English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#40951 Re: English Premier League
El Loco trola novinare i Murinja.
I Liverpul je bio bolji od Aston Ville.
I Liverpul je bio bolji od Aston Ville.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#40952 Re: English Premier League
Kad je ikad El Loco drzao Fergieju lekcije na Traffordu...
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#40953 Re: English Premier League
Ruku na srce Ferguson nije toliko dobar strucnjak koliko je guran od kriminalne organizacije FA u to vrijeme koja je bila strasno korumpirana...
Na vrijeme je otisao, shvatio koliko je sati, da se spremaju promjene, cak su mu i prvog ahbaba Howard Webba otjerali...
Slicna situacija kao sad kod nas u pravosudju sa Tegeltijom. Fergie je skotski Tegeltija
Na vrijeme je otisao, shvatio koliko je sati, da se spremaju promjene, cak su mu i prvog ahbaba Howard Webba otjerali...
Slicna situacija kao sad kod nas u pravosudju sa Tegeltijom. Fergie je skotski Tegeltija
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#40955 Re: English Premier League
Ovako nešto napisati o najvećem treneru svih vremena, može samo totalna neznalica ili neko ko debelo zavidi na svemu onom što je napravio. Liverpool za njegove ere nije mogao ni blizu titule izuzev jednom ili dva puta.Gerro wrote: ↑25/12/2020 02:00 Ruku na srce Ferguson nije toliko dobar strucnjak koliko je guran od kriminalne organizacije FA u to vrijeme koja je bila strasno korumpirana...
Na vrijeme je otisao, shvatio koliko je sati, da se spremaju promjene, cak su mu i prvog ahbaba Howard Webba otjerali...
Slicna situacija kao sad kod nas u pravosudju sa Tegeltijom. Fergie je skotski Tegeltija
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#40956 Re: English Premier League
Nema to toliko veze sa Fegusonom koliko je imalo sa Liverpulom.
U Liverpulu u to doba mnogo toga nije bilo kako treba.
Arsenal i Chelski su bili redovna konkurencija SAF-u što dokazuje da nije vanzemaljac.
Svjesni smo svi bili kljucnih sudijskih odluka u korist MU u toku sezone koje su im navlacile definitivno najmanje 5-6 bodova.
Ali bez obzira i na to SAF je vrijedan svakog respekta i samo budala to ne bi priznala.
U Liverpulu u to doba mnogo toga nije bilo kako treba.
Arsenal i Chelski su bili redovna konkurencija SAF-u što dokazuje da nije vanzemaljac.
Svjesni smo svi bili kljucnih sudijskih odluka u korist MU u toku sezone koje su im navlacile definitivno najmanje 5-6 bodova.
Ali bez obzira i na to SAF je vrijedan svakog respekta i samo budala to ne bi priznala.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#40957 Re: English Premier League
SAF spada u top 5 trenera ikada, ali da mu se i navlačilo, bome jeste
Svejedno, čovjek je legenda i treba proći još dosta vremena da neko ponovi njegove uspjehe, a bilo ih je puuuuno.
Svejedno, čovjek je legenda i treba proći još dosta vremena da neko ponovi njegove uspjehe, a bilo ih je puuuuno.
- dzeno123
- Posts: 1843
- Joined: 20/04/2009 20:39
- Location: Dreamland
-
LSD
- Posts: 29907
- Joined: 24/07/2007 08:26
#40959 Re: English Premier League
SAF exposed
Ovo je bilo mucno za gledati, šta mu je Bilesa radio sa jedno 5 puta jeftinijim timom.
Tad otprilike je škot i shvatio da mu je vakat za penzije.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#40961 Re: English Premier League
Čuj "i to vrlo brzo". 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#40963 Re: English Premier League
Ma kakvi. Klopp je tu jos 3 sezone poslije ove.
- dzeno123
- Posts: 1843
- Joined: 20/04/2009 20:39
- Location: Dreamland
#40964 Re: English Premier League
Do kloppa je, ako ga bude drzao premiership.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#40965 Re: English Premier League
Ako pogledamo sve trofeje u Engleskoj i trofeje u Evropi koje je Manchester United osvojio sa Fergusonom kao trenerom, teško da će ga Klop tako brzo stići.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#40966 Re: English Premier League
Jel' iko gledao Kloppa kad mu kazu da u posljednih 11 sezona samo 2 puta "novogodosnji sampion" nije na kraju slavio?
- ZyzzSar
- Posts: 2450
- Joined: 08/04/2017 02:14
- Location: Sarajevo
#40967 Re: English Premier League
@Gerro
je li prekida sutra Arsenal trenutnu seriju losih rezultata protiv Chelsea
kontam mogli bi dobiti 2-1, nema Chilwella, Jamesa i Ziyeha
je li prekida sutra Arsenal trenutnu seriju losih rezultata protiv Chelsea
kontam mogli bi dobiti 2-1, nema Chilwella, Jamesa i Ziyeha
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#40968 Re: English Premier League
Kakvi su to jadni izgovori pred susret sa najgorom ekipom lige ? Fali i Liverpoolu pola ekipe, pa suvereno kroči prema tituli. Ah, da mentalitet.
Da, mislim da Arsenal uzima sutra, najvise sto imaju koliko toilko boljeg trenera, a inace obojica su karinaši
Da, mislim da Arsenal uzima sutra, najvise sto imaju koliko toilko boljeg trenera, a inace obojica su karinaši
-
bezdusesiniko
- Posts: 32
- Joined: 09/11/2018 09:27
#40969 Re: English Premier League
https://www.google.com/search?q=chelsea ... cSA8yTjUoM
De malo pregledaj te trofeje na linku
Dakle CFC u zadnjih 20 godina drma PL.
Ali ako izgube od Arsenala,koji je u totalnom rasulu, onda treba Lampard pojesti kopacke za Novu .
Nemoj sada o LFC i trofejima prije ledenog doba :-P
Fergy je posljedni dinosaurus. Niko vise nikada nece trenirati jaci klub bilo gdje u Evropi,a pogotovo u PL,20 i kusur godina zaredom.
De malo pregledaj te trofeje na linku
Dakle CFC u zadnjih 20 godina drma PL.
Ali ako izgube od Arsenala,koji je u totalnom rasulu, onda treba Lampard pojesti kopacke za Novu .
Nemoj sada o LFC i trofejima prije ledenog doba :-P
Fergy je posljedni dinosaurus. Niko vise nikada nece trenirati jaci klub bilo gdje u Evropi,a pogotovo u PL,20 i kusur godina zaredom.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#40970 Re: English Premier League
Jer fuzbal se igra zadnjih 20 godina 
Slika i prilika prosjecnog Terekovca
Slika i prilika prosjecnog Terekovca
- perscitus
- Posts: 680
- Joined: 18/03/2008 15:17
- Location: Mekka - Sinaloa
#40971 Re: English Premier League
Jašta radi. Rosarijski aperkat, krošej, volej i bekhend za oproštaj Mančestera od velikana Evrope. Prvo Messi, pa Bielsa, a onda Orbit, loža i penzija. Kakav je tim imao Bilbao. Bielsa je preoblikovao i pretočio onu Klementovu destruktivnost i defanzivu u intifadu, artiljeriju i diverziju
Mada, barem meni, onaj meč kasnije sa Šalkeom je bio bolji jer Šalke je bio jak, godinu ranije igrali polufinale LP-a, sa Raulom i Huntelarom, za razliku od Mančestera je imao muda, igralo se oko za oko, zub za zub, jebo arapsko proljeće za ono što se desilo u Gelzenkirhenu.
Ali ne zna Gerro, nije mu bilo dozvoljeno da prati fudbal, morao je učiti padeže da zamagli porijeklo niškog trokuta, mjesta gdje padeži misteriozno nestaju. Piše argentinski velikim slovom
MADRE MIA
Last edited by perscitus on 26/12/2020 03:29, edited 1 time in total.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#40972 Re: English Premier League
Hahah kad nema argumenata hvata se za gramatiku i pravopis o kojoj vodim racuna na forumu ko Bielsa o trofejima
- perscitus
- Posts: 680
- Joined: 18/03/2008 15:17
- Location: Mekka - Sinaloa
#40973 Re: English Premier League
Čemu ta opsesija za bjelosvjetskim trofejima? Šta te, bolan ne bio, boli kurac za njih? Domaći fudbal pratiš zbog trofeja jer si subjektivan, nisi normalan, a ostale lige zbog same igre. Fudbala kao takvog. Antropologija, civilizacija, revolucija i evolucija! Keep eyes on the ball
. Uživaj. Šta je sa trofejima, jel problem porodične prirode, treba li zvati Centar za socijalni rad, hoćeš da ti ja kupim jedan iz antikvarnice da odjebeš?

- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#40975 Re: English Premier League
perscitus wrote: ↑26/12/2020 03:52 Čemu ta opsesija za bjelosvjetskim trofejima? Šta te, bolan ne bio, boli kurac za njih? Domaći fudbal pratiš zbog trofeja jer si subjektivan, nisi normalan, a ostale lige zbog same igre. Fudbala kao takvog. Antropologija, civilizacija, revolucija i evolucija! Keep eyes on the ball. Uživaj. Šta je sa trofejima, jel problem porodične prirode, treba li zvati Centar za socijalni rad, hoćeš da ti ja kupim jedan iz antikvarnice da odjebeš?
![]()
Malo je 100
