FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Blek Stena
Posts: 4077
Joined: 13/09/2012 11:05

#13126 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Blek Stena »

neces ti dalje, ti si zaglavio i u vremenu i u prostoru 8)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#13127 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

Jeste, ja sam zaglavio... nisu niposto ovi koji misle da pop u devetoj deceniji treba da kroji politiku jedne evropske drzave.
User avatar
Blek Stena
Posts: 4077
Joined: 13/09/2012 11:05

#13128 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Blek Stena »

Upucen si u materiju, primjeti se. :roll:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#13129 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

Primijeti.
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#13130 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by L u c i f e r »

ExNihilo wrote: 19/09/2020 17:52 Momku je srce k'o planina.
Problem je što će mu šupak biti ko tunel
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#13131 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by zateznistub »

Odavno kod Senada nisam slušao pametniju i elokventniju osobu od ovog Mujceta...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13132 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

zateznistub wrote: 19/09/2020 22:06 Odavno kod Senada nisam slušao pametniju i elokventniju osobu od ovog Mujceta...
Ko je Mujce?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#13133 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kikibombona »

Bgm, Krivokapic je po prvi put posteno proklizao rekavši da je crnogorsku himnu napisao fasista Sekula Drljevic.

Ne ulazim u to je li ili ne, ali ce definitivno izazvati tenzije.

Iz DF-a redovno isticu da je himna fasisticka, ali Krivokapic je do sada izbjegavao teme koje izazivaju nacionalne tenzije.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13134 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Hoće li biti večeras Čamparoni da malo pljujemo po SDA. Dosta nam je više četnika i Crne Gore.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83398
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13135 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Vala bas. Libo me takas za Crnu Goru, pakasi ispali prema svima.
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#13136 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by nekome »

ExNihilo wrote: 25/09/2020 07:54 Hoće li biti večeras Čamparoni da malo pljujemo po SDA. Dosta nam je više četnika i Crne Gore.
Ili oni ili neko drugi, samo da se more pljuvati i bogarati.
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#13137 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Dosadne emisije otkad se vratio. Sve neki prdavci analiticari kurci palci nesto analiziraju i predvidjaju.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13138 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

karanana wrote: 03/10/2020 19:53 Dosadne emisije otkad se vratio. Sve neki prdavci analiticari kurci palci nesto analiziraju i predvidjaju.
Između tvog posta i posta prije tvog prošle 4 emisije. Niko ništa ne piše.

Izbori blizu pa ne zove "atraktivne" goste. Čeka da plate. :D
mahalik
Posts: 1999
Joined: 12/09/2009 16:48

#13139 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mahalik »

eto koliko je postao nebitan
jagugu
Posts: 1225
Joined: 28/07/2018 16:02

#13140 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by jagugu »

User avatar
muha_sa
Posts: 140370
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#13141 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by muha_sa »

ne mogu da vjerujem da ce ovu spodobu ugostit. :-)
User avatar
Edin H.
Posts: 53562
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#13142 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

Kikibombona wrote: 19/09/2020 22:49 Bgm, Krivokapic je po prvi put posteno proklizao rekavši da je crnogorsku himnu napisao fasista Sekula Drljevic.

Ne ulazim u to je li ili ne, ali ce definitivno izazvati tenzije.

Iz DF-a redovno isticu da je himna fasisticka, ali Krivokapic je do sada izbjegavao teme koje izazivaju nacionalne tenzije.
Je'l ne valja sto je Sekula dohak'o Pavlu Djurisicu?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#13143 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kikibombona »

Zasto Senad pusta ovo cetnicko govno Stevandica da siri svoja sranja?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13144 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Kikibombona wrote: 09/10/2020 23:24 Zasto Senad pusta ovo cetnicko govno Stevandica da siri svoja sranja?
Zato što je novinar.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83398
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#13145 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

Svi mi koji sutra gledamo Camparu umjesto da idemo roksat u kafanu
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4048
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#13146 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Billy The Pljuc »

E jbga sad moram opet gledati Senada radi Čampija.
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#13147 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Android Knego »

ExNihilo wrote: 09/10/2020 23:56
Kikibombona wrote: 09/10/2020 23:24 Zasto Senad pusta ovo cetnicko govno Stevandica da siri svoja sranja?
Zato što je novinar.
Svakako treba postojati sloboda govora. Ali teško je ovakvo političko i ljudsko go*no odgledati/saslušati do kraja a da ti pritisak ne skoči...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13148 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Android Knego wrote: 10/10/2020 00:52
ExNihilo wrote: 09/10/2020 23:56
Kikibombona wrote: 09/10/2020 23:24 Zasto Senad pusta ovo cetnicko govno Stevandica da siri svoja sranja?
Zato što je novinar.
Svakako treba postojati sloboda govora. Ali teško je ovakvo političko i ljudsko go*no odgledati/saslušati do kraja a da ti pritisak ne skoči...
Eto, vidiš. Ja sada znam da bi ovaj sutra prvi krenuo u oslobađanje neke nove Srebrenice, a ne bih to znao da ga Senad nije ugostio.

Dobar novinar, između ostalog, skida maske pružajući ljudima priliku da kažu šta imaju.

Šta je to u ovim doktorima pa ih tako privlači četnikovanje.
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#13149 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Android Knego »

ExNihilo wrote: 09/10/2020 23:56Eto, vidiš. Ja sada znam da bi ovaj sutra prvi krenuo u oslobađanje neke nove Srebrenice, a ne bih to znao da ga Senad nije ugostio.

Dobar novinar, između ostalog, skida maske pružajući ljudima priliku da kažu šta imaju.

Šta je to u ovim doktorima pa ih tako privlači četnikovanje.
Kaže u RS-u ne postoje desne stranke. Atisunceyebem...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#13150 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Android Knego wrote: 10/10/2020 01:45
ExNihilo wrote: 09/10/2020 23:56Eto, vidiš. Ja sada znam da bi ovaj sutra prvi krenuo u oslobađanje neke nove Srebrenice, a ne bih to znao da ga Senad nije ugostio.

Dobar novinar, između ostalog, skida maske pružajući ljudima priliku da kažu šta imaju.

Šta je to u ovim doktorima pa ih tako privlači četnikovanje.
Kaže u RS-u ne postoje desne stranke. Atisunceyebem...
Pa dobro, ako su baš svi desničari, onda pojam zaista gubi smisao, i moraš biti desno od desnog da bi bio percipiran takav. Zato za njega, kako sam kaže, desničari su isključivo radikali.
Locked