FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- Blek Stena
- Posts: 4077
- Joined: 13/09/2012 11:05
#13126 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
neces ti dalje, ti si zaglavio i u vremenu i u prostoru 
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#13127 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jeste, ja sam zaglavio... nisu niposto ovi koji misle da pop u devetoj deceniji treba da kroji politiku jedne evropske drzave.
- Blek Stena
- Posts: 4077
- Joined: 13/09/2012 11:05
#13128 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Upucen si u materiju, primjeti se. 
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#13131 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Odavno kod Senada nisam slušao pametniju i elokventniju osobu od ovog Mujceta...
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#13132 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ko je Mujce?zateznistub wrote: ↑19/09/2020 22:06 Odavno kod Senada nisam slušao pametniju i elokventniju osobu od ovog Mujceta...
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#13133 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Bgm, Krivokapic je po prvi put posteno proklizao rekavši da je crnogorsku himnu napisao fasista Sekula Drljevic.
Ne ulazim u to je li ili ne, ali ce definitivno izazvati tenzije.
Iz DF-a redovno isticu da je himna fasisticka, ali Krivokapic je do sada izbjegavao teme koje izazivaju nacionalne tenzije.
Ne ulazim u to je li ili ne, ali ce definitivno izazvati tenzije.
Iz DF-a redovno isticu da je himna fasisticka, ali Krivokapic je do sada izbjegavao teme koje izazivaju nacionalne tenzije.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#13134 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Hoće li biti večeras Čamparoni da malo pljujemo po SDA. Dosta nam je više četnika i Crne Gore.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83396
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13135 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Vala bas. Libo me takas za Crnu Goru, pakasi ispali prema svima.
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#13137 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Dosadne emisije otkad se vratio. Sve neki prdavci analiticari kurci palci nesto analiziraju i predvidjaju.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
-
mahalik
- Posts: 1999
- Joined: 12/09/2009 16:48
#13139 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
eto koliko je postao nebitan
-
jagugu
- Posts: 1225
- Joined: 28/07/2018 16:02
- muha_sa
- Posts: 140369
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#13141 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
ne mogu da vjerujem da ce ovu spodobu ugostit. 
- Edin H.
- Posts: 53560
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#13142 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Je'l ne valja sto je Sekula dohak'o Pavlu Djurisicu?Kikibombona wrote: ↑19/09/2020 22:49 Bgm, Krivokapic je po prvi put posteno proklizao rekavši da je crnogorsku himnu napisao fasista Sekula Drljevic.
Ne ulazim u to je li ili ne, ali ce definitivno izazvati tenzije.
Iz DF-a redovno isticu da je himna fasisticka, ali Krivokapic je do sada izbjegavao teme koje izazivaju nacionalne tenzije.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#13143 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Zasto Senad pusta ovo cetnicko govno Stevandica da siri svoja sranja?
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#13144 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Zato što je novinar.Kikibombona wrote: ↑09/10/2020 23:24 Zasto Senad pusta ovo cetnicko govno Stevandica da siri svoja sranja?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83396
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#13145 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Svi mi koji sutra gledamo Camparu umjesto da idemo roksat u kafanu
- Billy The Pljuc
- Posts: 4048
- Joined: 06/02/2015 07:59
- Location: Odakle sam bio više nisam...
#13146 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
E jbga sad moram opet gledati Senada radi Čampija.
-
Android Knego
- Posts: 1580
- Joined: 13/03/2012 08:11
#13147 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Svakako treba postojati sloboda govora. Ali teško je ovakvo političko i ljudsko go*no odgledati/saslušati do kraja a da ti pritisak ne skoči...ExNihilo wrote: ↑09/10/2020 23:56Zato što je novinar.Kikibombona wrote: ↑09/10/2020 23:24 Zasto Senad pusta ovo cetnicko govno Stevandica da siri svoja sranja?
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#13148 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Eto, vidiš. Ja sada znam da bi ovaj sutra prvi krenuo u oslobađanje neke nove Srebrenice, a ne bih to znao da ga Senad nije ugostio.Android Knego wrote: ↑10/10/2020 00:52Svakako treba postojati sloboda govora. Ali teško je ovakvo političko i ljudsko go*no odgledati/saslušati do kraja a da ti pritisak ne skoči...ExNihilo wrote: ↑09/10/2020 23:56Zato što je novinar.Kikibombona wrote: ↑09/10/2020 23:24 Zasto Senad pusta ovo cetnicko govno Stevandica da siri svoja sranja?
Dobar novinar, između ostalog, skida maske pružajući ljudima priliku da kažu šta imaju.
Šta je to u ovim doktorima pa ih tako privlači četnikovanje.
-
Android Knego
- Posts: 1580
- Joined: 13/03/2012 08:11
#13149 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kaže u RS-u ne postoje desne stranke. Atisunceyebem...ExNihilo wrote: ↑09/10/2020 23:56Eto, vidiš. Ja sada znam da bi ovaj sutra prvi krenuo u oslobađanje neke nove Srebrenice, a ne bih to znao da ga Senad nije ugostio.
Dobar novinar, između ostalog, skida maske pružajući ljudima priliku da kažu šta imaju.
Šta je to u ovim doktorima pa ih tako privlači četnikovanje.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#13150 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa dobro, ako su baš svi desničari, onda pojam zaista gubi smisao, i moraš biti desno od desnog da bi bio percipiran takav. Zato za njega, kako sam kaže, desničari su isključivo radikali.Android Knego wrote: ↑10/10/2020 01:45Kaže u RS-u ne postoje desne stranke. Atisunceyebem...ExNihilo wrote: ↑09/10/2020 23:56Eto, vidiš. Ja sada znam da bi ovaj sutra prvi krenuo u oslobađanje neke nove Srebrenice, a ne bih to znao da ga Senad nije ugostio.
Dobar novinar, između ostalog, skida maske pružajući ljudima priliku da kažu šta imaju.
Šta je to u ovim doktorima pa ih tako privlači četnikovanje.
